Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
7. máj 2010

to kde si nazbierala telo znamok? ja mam len dve trojky :D ... a preco necvicis? mas nejake problemy??? ja skor psychicke,ale to uz od zakladky bola pre mna telesna traumatizujuci zazitok....

a lia,tak dzrim palce,aby nedosli...ved si si to sama priala...a ak nepridu,neboj,dajak bude ...vsetky to dajak zvladneme 🙂

mozme byt radi,ze sme nasli konika, cloveka to povzbudi, a najde tolko veci,o ktorych by sa mu ani nesnivalo..... skoda,ze niektore dievcata nevedia o konikovi a potom robia hluposti a chodia na potraty

lia23
7. máj 2010

norikk..ano chcela..no teraz n eviem ci to bol dobry napad..ako ja ho chcem velmi..no priatel sa neciti byt prirpaveny...bere to skor ako povinnost..ked bude tak bude..uz to nevrati..to mi povedal.. ☹ a este aj problemy doma koli tomu ze sa rozvadza sestra vies..a myslis ze oco b toto zle zansal setko a odsrala by som si to nakoniec sama..ael tak uz urcite keby prislo by som ensla na potrat..

norikk
7. máj 2010

ale neboj, priatel sa postupne zacne tesit....moj bol tiez najprv v soku ze,necakal,ze to pride tak skoro...ale teras uz mi vravi,ze mu mam dat malu,ze aj on chce nosit :D ...a ja viem,citala som ako to je u vas doma ☹ ...sak tehu im staci oznamit ked budes v tretom mesiaci a hlavne ich presvedcit,ze si na to pripravena a ze to s priatelom zvladnete...tak budu mat rodicia istotu aspon nejaku a nebudu to brat tak tragicky

norikk
7. máj 2010

baby,vypinam PC :D ....priatel uz sedi v buse ku mne....idem sa ja pochystat....aj tak PC len skodi....vsetok ten elektrosmog....a najmä zrac casu :D

lia23
7. máj 2010

no lenze otcovi sa to neda vysvetlit ☹ ☹

zuzu4444
7. máj 2010

Ahoj lia....raz sme si pisali pamatas?
mrska uz prisla?

lia23
7. máj 2010

zuzu..ahoj moj a..pametam..no nie neprisla a to som uz 31 DC

zuzu4444
7. máj 2010

juuj....a testik si si nerobila?
mne zasa prisla vcera, ale mam ju slabu, nejako sa jej nechce spustit

natalie_tmk
7. máj 2010

lia a neskusis si najprv urobit pondelok test a az potom ist k dr.? 🙂

Ja si pozeram nejake casopiy a tolko krasne oblecenia vidim, ze ked doliestujem, tak asi pojdem nakupovat 😀

lenrie
7. máj 2010

natalie a co za casopisy studujes?ja tu kaurat sedim nad pc a obzeram na ceskom mmb dzinsy od diesel a miss sixty a neviem,ktore vzita,tak asi obe,aj ked cena 😲 😲 😲 😲 ale uz som si objednala u nej 4 tunicky od miss sixty a su uzasne 😀 😝

lenrie
7. máj 2010

a naozaj lia,testik neskusis?ci myslis,ze ti to zblbli tabletky?ja som ten duphaston brala na upravu cyklu ale uz veru nepamatam,ako mi nabehli kramy a kedy 🤐

zuzu4444
7. máj 2010

baby mna tak teraz napadlo, nemali ste tu niektora slabu MStak 2 dni a tehotne ste boli?

lia23
7. máj 2010

baby robila som si teraz test

zuzu4444
7. máj 2010

lia a ako......nenapinaj nas 😉

lia23
7. máj 2010

negativny

lia23
7. máj 2010

ja tomu celemu nechapem ☹ ☹
bolelo ma brucho..prestalo..bolia ma prsia...ale MS nikde

zuzu4444
7. máj 2010

lia...este nic nie je stratene...skust test zopakovat o 2 dni ak ti mrcha nepride

natalie_tmk
7. máj 2010

zuzu ja som presne to iste mala. mala mi dojst MS, trosku meskala, napokon som ju mala len 2 dni uuuplne slabu a dalsia uz nedosla 😀

lenrie - vseliake modne, slovenske aj zahranicne 😉

lia23
7. máj 2010

ale ja tomu vobec nechapem...MS nikde..prsia bolia...a pritom berem duphaston.a pri nom by som tie kramy mala dostat... ☹ ☹

certica22
7. máj 2010

Ahooj Lia... skus o take 2 dni ..a možno tam budu //.. ja by som niekedy dnes...najneskor v POndelok mala dostat MS:..ale vôbec sa nnecitim že dôjde prsia ma vôbec nebolia...a inokedy pred MS....tak strašne bolia a teraz nič.. no uvidime...čo bude ..a držim palce aby kramy ani nedošli ..a ukazalo ti // 🙂

zuzu4444
7. máj 2010

lia este pockaj zopar dni a test zopakuj

natali.......to vazne? sice ja som MS dostala tak ako mala, ale uz 2 den je velmi slaba, nechce sa jej akosi spustit a mala si len hnedy vytok ci aj troska do cervena?

lia23
7. máj 2010

certica..tak to ti potom prajem aby nedosli...ja uz neviem fakt co mam robit s tymi hormonmi fakt ☹ ☹ nejako ma zacalo pichat v podbrusku napraco...tak ako bodat ☹

lia23
7. máj 2010

zuzu..ja pri prvom tehu som mala tiez take spinenie v case ked mala prsit MS...trovalo to 2 dni a skoncilo...to bola taka krv...az cierna...potom prestala...a o por dni znova..som azcala spinit..no to uz bol asi potrat..abo ja neivme ☹

certica22
7. máj 2010

mna tiež sem tam zaboli ..alebo pichne ..a neviem čo si myslieť či namyšlam si alebo čo ..ale zatial vždy toho 10 najneskor došli tak uvidime...a držiiim aj ja palce aby ani nedošli .. a budeš tehu 🙂

zuzu4444
7. máj 2010

lia.....nooo ja ju mam skor taku hnedu az do cervena, takze to budu normalna MS, skoda ☹

certica22
7. máj 2010

lia..a ty kedy si bola už tehu niekedy teraz alebo už skôr?

lia23
7. máj 2010

cartica..uz tu bolest zacinam vnimat ako boelst pred MS...takze asi to nevyslo...tentoratz

certica22
7. máj 2010

tak snad nie.. budem dufať že ta bolesť znamena niečo ine a nie Ms ...

lia23
7. máj 2010

certiac...minuly rok o takomto case...to som mala 17 a pol ☹

certica22
7. máj 2010

TAK to mi je ľuto ..ale snaĎ sa teraz podarilo..a vtedy bolo planovane?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre