Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

natalie_tmk
23. mar 2010

tara nemam inu rodinu. Brat ma vlastny byt, ale nemozem unho byvat aj s babom.

tara39
23. mar 2010

no ak to nebude take strasne uz to chcem mat za sebou... 😢

tara39
23. mar 2010

no moja tak to budes mat tazke...ja sa takemu niecomu dufam vyhnem ☹

natalie_tmk
23. mar 2010

Urcite sa tebe nic take nestane 😉 To fakt nikto nema taku debilnu matku ako ja... Dufam, ze to nejako zvladnem, aj ked vobec neviem ako 😖
A rodicia tvojho priatela to vedia? Tvoj brat je starsi?

tara39
23. mar 2010

dufam ☹ ale tak o tom pochybujem ze by nieco take dokazala...zvladnes...nie nevie to nikto, mladsi

norikk
23. mar 2010

tara,a hlavne k tomu doktorovi ist .... mysli na to male... nech sa deje,co sa deje....doktor ta neukusi...fakt 😉 ...ja som sa tiez strasne bala,ale chod kvoli malemu....

krpcek
23. mar 2010

tara ty si este nebola u doktora? na co cakas? ved o chvilu koncis prvy trimester a este nemas uroboene geneticke testy, ani krvne testy, co sa robia v prvom trimestri - to nie je moc zodpovedne!!!! 😔
na tvojom mieste by som asi zavolala mamu von, niekam na kavu, alebo len tak na prechadzku (neviem aky mate vztah), mozes to zahrat, tak, ze si potrebujes ist nieco kupit nech ide s tebou a potom ju zavolaj na kavu, caj, alebo kolac, alebo len tam v ramci prechadzky jej to povedz, ale nejako setrne, nie ze na nu vysteknes, ze som tehotna. . . a urcite bez priatela.

lia23
23. mar 2010

kocky:D:D:Ddneska ste ma nejako vyradili z konverzacieee ☹ ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀

natalie_tmk
23. mar 2010

lia neskoro si sa tu ukazala 😀

norikk
23. mar 2010

lia, ja som mala ovu 11 dni po prvom dni PM ...tak si to vypocitaj,sak aj na nete mas kopu kalendarov,co ti vyrataju plodne dni podla PM

lia23
23. mar 2010

hehe norikk..ja meriam BT...takze viem..lenze mna zacali boliet prsia..bolia uz zo dna dni..co ked osm predsa tehu... 😕 😒

nataly...ukazujem sa tu uz asi od poobedia:D:D:DD:

norikk
23. mar 2010

a preco tie smajle???

lia23
23. mar 2010

norikk..ja neivme ci spravit test...sa mi to zda zbytocne..:( ☹ ☹

norikk
23. mar 2010

pockaj este..... zbytocne skoro....ja som robila az ked mi meskali kramy...skor som ani netusila,ze som tehu 😀

jankaat.
23. mar 2010

ahojte.. ja som dnes bola extremne sikovna.. obliala som sa horucim olejom..mne sibe posledne dni uz uplne. 😒

nicky11
23. mar 2010

ahojte babulky...boze niektore to mate fakt tazke drzte sa 🙂 🙂

lucinika mas narok na rodicovsky prispevok co je 165 eur a ktomu estev 20 eur pridavok na dieta

ja som dnes bola na policii laurin tatko uz bude za neplatenie vyzivneho trestne stihany magor....bohvie ci bude sediet 😒 😒

jankaat.
23. mar 2010

nicky spravodlivost si ho najde neboj🙂

norikk
23. mar 2010

nicky a na co vsetko ti vystaci tych 185 eur??

tara39
23. mar 2010

krpcek a ako setrne? to sa asi ani neda
jani...ako...? uz ta to preslo...? moja
norikk no na moc asi nie, ale aspon nieco ja som myslela ze nebudem mat nic...
liaaa drzim palce na dve ciarocky 😵

krpcek
23. mar 2010

lia myslim, ze test su zbytocne vyhodene peniaze pokial ti nemeskaju krami. ja sa tiez nejako divne citim, ale test si budem robit az ked mi budu meskat (ale tehu sa necitim).
baby strasne vela usetrite ked budete kojit.

jankaat.
23. mar 2010

tara ak otak preslo.. ale ja toho svojho chlapa nestrpiiiim 😠

tara39
23. mar 2010

lia mne sa tie dve ciarky ukazali po dvoch tyzdnoch ale jedna bola slaba. a mala som test co je akoze vysokospolahlivy a odhali to po 5 dnoch...

tara39
23. mar 2010

jani...a ako si sa rozhodla teda? vies co aj ja mam obcas taky pocit ale u mna je to tymi stresmi a unavou a vsetkym moznym...no ma to so mnou pestre

norikk
23. mar 2010

krpcek, no to ani srnka netusi,ako to bude s kojenim,ale samozrejme bola by som rada,keby sme boli v tomto sebestacni a nemuseli kupovat umele mlieko....a kolko vyjdu plienky?? prosim,napiste mi kolko mesacne vyhodite za plienky,mlieko atd...chcela by som vidiet nejaky prehlad

krpcek
23. mar 2010

tara no skus zacat tym, ze sa s jankom( ci ako sa vola tvoj priatel) lubite, ze vies ze to v zivote nebudete mat jednoduche, a ze sa lubite az tak moc, ze budete mat spolu babatko, ze sa strasne nan tesite a ze sa on o vas chce starat. predpokladam, ze ked jej to oznamis, padne jej sanka, zruti sa jej cely svet a bude to musiet predychat, nechaj ju chvilu tak a potom uz urcite budes vediet, co dalej povedat.

tara39
23. mar 2010

krpcek to by bolo asi vhodne v 20 rokoch a nie v mojich 16... 🙂 asi jej proste poviem ze mi byvalo zle, spravila som si test a vysli dve ciarky...no a bude

krpcek
23. mar 2010

norrik hlavne si nesmies pripustit, ze nebudes kojit, ale ani sa na to az tak moc nemozes upnut. priklad: moja kamoska, si cele tehu citala vselijake clanky o kojeni, strasne sa stresovala, ze ci sa jej podari kojit, atd. ja som si neprecitala ani jeden clanok, techniky prisatia som si zbezne pozrela v porodnici, a ani raz som nezapochybovala, ze bude kojit. . . kojim dodnes! vsetko je to v hlave!
plienky pampers stoja okolo 17€. zozaciatku minies viac- denne takych mozno 10ks, postupne menej. ja dnes miniem asi 4-5 plienok denne.

krpcek
23. mar 2010

tara aj tak sa da. . . alebo jej daj obrazok z ultrazvuku.
ale hlavne chod k tomu lekarovi!!!!!!

valria321
23. mar 2010

gerci drahaaaa kde si????aj som prezvanala a teba nikde?

tara39
23. mar 2010

baby to by aj mna zaujimalo...staci na to tych 185 eur? ja nemam predstavu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre