Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

maka123
28. feb 2010

maruska a co delas za skolu?neboj maturitu zvladnes vzdycky tam neco reknes taky jsem se ji bala

norikk
28. feb 2010

maruska nedas si do profilu, vktorom si tt?? bo je toho vela,pamätať si kazdu babu :D a inak chcem sa opytat tych, co tu chodia uz dlhsiu dobu, nechodila sem nahodou niekedy nejaka tehulka/y z Oravy??

tara39
28. feb 2010

tak dobru noc 🙂 dufam ze sa konecne vyspim...norikk zajtra daj vediet ako...papaaaaaaaa

norikk
28. feb 2010

ahojte,drzte sa v skole.....idem aj ja spat, idu na mna nevolnosti, nejdem sa tu uz trapit za PC ☹

maka123
28. feb 2010

dobrou baby,dlouho uz tady nebyla simusska jestlipak uz nam nerodi 😀

lizatko1009
28. feb 2010

ahojteee, zdravim vas vsetky. marusku tu vitam janke gratulujem a mam taky pocit, ze simka je v nemocnici a mozno uz aj maju

maka123
28. feb 2010

ahpjky lizatko ja jsem si to myslela jak to vis psala ti?

lizatko1009
28. feb 2010

maka, ale co jak to vim? 😀
teraz prave odisla navsteva, bola u nas mojej babci najmladsia sestra, juuuuuj este v maji svadbu robila co sa jej dcera vydavala este maleho chcela prist pozriet ked sa narodil, nuz nedosla zacala ju boliet noha a zistili jej, ze ma rakovinu kosti, odrezali jej celu nohu, schudla 30kil a dnes prevy x videla maleho, ale zato sa drzo statocne, ale aj tak aka bola predtym sialena zenska sa to neda porovnat, jak dokaze choroba znicit cloveka.

maka123
28. feb 2010

no ze ta simusska je v nemocnici,nebo to jen tipujes

lizatko1009
28. feb 2010

maka myslim si, aj ty by si uz mala odpalit 😉

maka123
28. feb 2010

lizatko vidim to blede na kontrole uz jsem dvy tydny otevrena ale zadni poslicci zadna zatka pouze me dneska cely den tvrdne bricho tak myslis...... ale jinak se citim dobre zadne bolesti tak nevim teda

laura112
1. mar 2010

Ahoj norikk mozem sa opytat a tvoji rodicia to este nevedia?

simusska
1. mar 2010

baby ja som este doma....len som bola na vikend u otca a ten nema net...ale tak tych falosnych kontrakcii mam uz neurekom,,,uz len cakam ze kedy🙂

lizatko1009
1. mar 2010

simi a ako bolo? len aby si stihla. neviem ci viete bola tu tema neplanovane 3 dieta co zalozila ta dianka3 co si tak vymyslala halusky, vcera mi z nocoho nic napisala sprostu IP 😠

norikk
1. mar 2010

ahojte, tak som tu z prvej poradne, konecne mam preukaz aj na utz bolo pekne vidiet, som si aspon s mobilom odfotila :D ...chcem sa vas opytat, v tehu knizke mam pri utz, pri pohyboch a pri cinnosti srdca urobene kriziky, to znamena, ze to videl? trapna otazka,ale myslim ze to znamena ano :D

laura, vie to len moja mama, otcovi to nema kto povedat, pri tom je moja mama prisnejsia, len on uz ma svoj vek a choroby...

laura112
1. mar 2010

Aha ja som si myslela ze vasi to nevedia a ako skryvas pred otcom ranen nevolnosti sice viem ze chlapi su chlapi ale nemozem hadzat vsetkych do jedneho vreca on si nic nevsimol? A ako to zobrala tvoja maminka?
Jankat gratulujem ti k babetku i ked ja by som nechcela riskovat druhe baby hned po potrate ale neber to samozrejme v zlom to je len moj nazor... Ale na druhej strane je to pekne ak clovek daruje zivot niecomu takem malinkemu ako su deticky.... drzim palce a nech ste zdravy.... 🙂 😉

norikk
1. mar 2010

no zatial som zvracala len 4x aj to vzdy s odstuopm niekolkych dni, on asi nieco tusi, sak napr, ked som dnes nesla do skolyy... a moja mama to cakala...sme s priatelom rok aj tristvrte,takze cakala no :D .... len ten otec :( ...on sa nebude hnevat za to,ze som tehotna, ale ze to tak oddialujeme joj :(

laura112
1. mar 2010

Kolko ma priatel rokov ak sa mozem spytat.... Ved uz na nieco pridete ako to co najlepsie povedat otcovi ....
Ja ked som bola v tvojich rokoch mama ma strazila ako ostriez..... a teraz len pindaju preco uz nemame babo...

norikk
1. mar 2010

sak aj nas furt 😀 strazili, a nepomohlo to k nicomu............ priatel ma 18, tento rok 19, ja som ale o rocnik nizsie od neho...ja viem, sme moc, mladi, dost si toho vypocujem osobne z kazdej strany...a odkial si laura??

laura112
1. mar 2010

Ja som z Bratislavy ale prestahovala som sa na Zahorie... a mam konece od nich pokoj... 😉

simusska
1. mar 2010

norikk a tvoj priatel este chodi do skoly? Ak to babo tam uz raz je tak naj si kazdy hovori co chce...budes mat aspon skor odchovane deti a vtedy ked este len oni budu mat deti a trapit sa s nimi do 40 tak ty si uz budes uzivat s manzelom a dospelym dietatom...nic sa netrap...vsetko zvladnes len by to trebalo co najskor povedat ocovi lebo co najskor to povies tym skor to prehrmi a bude vsetko ok🙂

norikk
1. mar 2010

a ty mas nejake deti?? to si sa prestahovala k priatelovi?? a kolko mate rokov vy??

laura112
1. mar 2010

Ja mam tak akurat male 3 rocne krsnatko a 2 rocneho synovca. Ano priatel teda uz snubenec kupil pred mojou maturo byt a tak sme sa tam obaja prestahovali . On ma 25 tento rok 26 a ja mam 22 tento rok 23. Deti zatial nemame ale samozrejme ze by sme chcelil mat no rozhodli sme sa ze az po svadbe inak spolu sme uz 8 rokov... 🙂 😉

norikk
1. mar 2010

jejkuu ta to pekne :D ...inak aj moj priatel je uz snubenec, musim to napisat bo uz ma to tlaci,ze furt pisem len priatel...a kedy mate svadbu??

laura112
1. mar 2010

v oktobri tento rok ale poviem ti ze to nie je lacna zalezitost....

maruska_p
1. mar 2010

maka posledný ročník gymnázia 😉
norikk jj, nastavím si, neboj nič 😀
A lizatko, ďakujem za privítanie 😵

maruska_p
1. mar 2010

baby, ešte sa chcem spýtať - môžem ísť tehotná do sauny? Asi nie, čo? 😖

maka123
1. mar 2010

maruska ja byt tebou tak bych nechodila kdyz to mas taky uz za par da se rict

maruska_p
1. mar 2010

maka noo teraz mi začína 30. týždeň 😒 Fajn, tak nepôjdem, radšej sa idem prejsť so psom 😉

tara39
1. mar 2010

ste tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre