Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

jankaat.
8. mar 2010

lia- adelka89

norikk
8. mar 2010

jezin simi, v takom vysokom tyzdni...pomerne...ale hlavne ze teras sa dari a coskoro uz bude drobec na svete 🙂 ....inak mohol ist s vami priatel/manzel do poradne?? moj sa chysta ist so mnou 🙂 ze aj on uvidi UTZ

a tara nie u viacerych, u jedneho len niekolko krat 😀

a janka blahozelaaam 🙂

jankaat.
8. mar 2010

tara cca v 6..presne este neviem...

norik dakujem🙂

lia23
8. mar 2010

jank..tak to je potom super..drzim ti palce aby ste to zvladli..🙂urcite to pojde...

tara39
8. mar 2010

no to som rada lebo ja som to pochopila tak ze ku niekolkym 🙂

jankaat.
8. mar 2010

lia dakujeem 🙂.. bojim az velmi ze to nepojde..

tara39
8. mar 2010

jani prosim ta neboj sa...vies ze to malym len skodi

lia23
8. mar 2010

janka....adelka si emralaa??

maka123
8. mar 2010

tak kocky konecne jsem se dostala k pc,na monitoru jsme spali takze mi tak sestricka skocila na bricho aby se maly probudil 😀 jinak porad stejne otevreni,zitra znovu kontrola a monitor v 13:00 no a kdyby furt nic tak ve ctvrtek mi to vyvolaji,a pocitam tak ve ctvrtek v noci nebo v patek brzo rano budu mit domcu v naruci 🙂

tara me na prvni kontrole doktor meril tlak,vazil me,vyseril me spodem,a bral krev

simusska
8. mar 2010

norikk tak k mojmu lekarovi do poradne mohli ist len tehulky a oteckovia videli len fotky... 😖 ale nie vsade to je mozno tak...

jankaat.
8. mar 2010

lia zda sa m ize ano kedze ona je zakladatelkou temy grafy bt 🙂

tara viem ze to skodi ale nemzoem si pomoct 😔

maka tebe sa to uz blizi 🙂

tara39
8. mar 2010

maka drzim palce aby sa veru uz zobudil a zbadal sa 🙂 no ja by som uz mala k tomu doktorovi ist...

lia23
8. mar 2010

jankaa...tak ja jej skusim napisat ked tu bude..dufam ze nezabudne,..bo dost by mi to pmohlo..dakujem🙂

tara39
8. mar 2010

viem jani, ale aspon sa snaz...

jankaat.
8. mar 2010

lia ved skus napoisat rovno do tej temy...

tara snazim..

tara39
8. mar 2010

to som rada jani, dufam ze ti tieto uz vyjdu 😵

simusska
8. mar 2010

maka juj ako ti dobre...aspon uz vies ze najneskor dokedy budes mat maleho pri sebe...u mna je to stale vo hviezdach 😉

maka123
8. mar 2010

norikk muj pritel byl se mnou nekolikrat v poradne aby se sel podivat na naseho prcka jak tam sebou sije na utz,mela jsem hodneho doktora vsechno nam popsal kde co ma a tak,uzasny zazitek,a kdyz jsem videla jak je muj dojaty z toho.

tara ani nevis jak bych byla rada kdyby si to jeste rozmyslel maly a sel sam od sebe ale je mu tam asi dobre,no ale rodit 3500 G au au,a doma jsi to jeste nerekla?

romy31
8. mar 2010

Ahojte tehuľky, chvíľku vás tu čítam a veľmi vás obdivujem....ja ešte tak trochu patrím medzi vás, lebo som celkom čerstvá dvacinka 😀 no ale ešte neviem či som kinderko, zajtra ráno si idem urobiť test a sa uvidí, ale strašne moc sa teším, lebo mám taký pocit, že by to teraz mohlo vyjsť 😉 😅

a ešte by som sa vás chcela spýtať či sa vám nestalo, že pár dni pred menzesom ste si našli trošku krvi na papieri, len takú slabunkú ružovú čiarku....lebo som sa už zľakla, že som zas dostala mrchu, ale nič, len toto....a potom som si tu na koníkovi čitala, že sa to niektorým stalo, že sa vajko uhniezďuje....tak či neviete, čo je na tom pravda... 😕

juj, ale sa bojím, že zajtra tam bude opäť len jedna čiarka... 🙄

tara39
8. mar 2010

to aj ja lebo ze tie vyvolavacky niesu bohvieco...nie este nie

maka123
8. mar 2010

janka no spis pretahujem posledni noci nesmim tak hrozne me pali zaha a nic nezabira 😒 ale do ct uz vydrzime

tara39
8. mar 2010

romy, drzim palce. ano citala som ze je to normalne, aj ked ja som to nemala. a po kolkych dnoch si ides robit test? lebo ja som si robila po 2 tyzdnoch taky co sa moze po 5 dnoch a mala som len slabu...takze ak ho robis skoro mozno aj si, ak by si aj mala 1 ciarku 😉

maka123
8. mar 2010

romy vitej,takze mimco planovany,ja jsem to tusila ze jsem tehu,testikem jsem si potvrdila vlastne to co uz jsem davno vedela

lia23
8. mar 2010

janka..napisem najprv adelkee.🙂

romy31
8. mar 2010

no teraz mám 2 dni pred menzesom 😀 tak zajtra si urobím testík a hádam už by tam aspoň slabá mala byť, nie?
ale som strašne nedočkavá do rána 😅 a už som to aj priateľovi povedala, ten sa teší, no tak z polovice 😅 lebo sa zas bojí, či to zvládneme, peniažky, jedno s druhým....

tara39
8. mar 2010

ano to by mala 😉 a mas nejake priznaky? ano zvladnete, baby ved ja mam 16 a ktovie ci daco vobec dostanem...vy sa nemate velmi coho bat

maka123
8. mar 2010

romy a koupila sis test s vysokou citlivosti?

norikk
8. mar 2010

romy, ale nie je trocha skoro?? ja som robila test asi 2 tyzdne po meskajucej mrche.... trpezlivost ruze prinasa ;)

tara39
8. mar 2010

norikk ja asi tyzden pred, ale treba dobre pozerat na ten test, lebo u nas tu druhu ciarku zbadal len priatel

maka123
8. mar 2010

no ja kdyz tak zavzpominam tak jsem delala prvni test po tydenni vynechani menses a mela jsem test s velkou citlivosti rapiclear nebio tak nejak a pritom ta druha carka nebyla tak silna jak ta druha

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre