Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
15. mar 2010

ahojte kocky🙂tak akosa mate??🙂nejak to tu mrie🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 treba to nejak rozhybat: 😉 😉 😀 😀 😀

maruska_p
15. mar 2010

lia rozhýbať? 😀 Ja sa sotva hýbem.

Baby čo už máte deťúrence, resp. onedlho porodíte, aj vy ste sa v takom čase cítili tak... nemotorne? 😀 Nikdy doteraz mi bruško nevadilo, všetko fyzické som hravo zvládala (aj keď som sa samozrejme šetrila). Ale teraz... akoby uťal 😀 😀

lia23
15. mar 2010

heeh tak sa treba rizhybat:D:Dhehehe
maruska..preco nepridas nejake fotocky🙂??

maruska_p
15. mar 2010

pridám, len najprv to treba pohľadať a potriediť a na to som lenivááá 🤐
keď sa už nebudem vedieť ani pohnúť, tak popridávam 😀

Inak myslíte, že môžem mať na niečo alergiu, ale len počas tehotenstva? Nikdy som žiadnu nemala a teraz vždy kýcham 😒

tara39
15. mar 2010

no ahojte 😉

lia23
15. mar 2010

maruska..tak sup sup:D:D:Dhehe uz som zvedava🙂

tra..ahoj mojaa..ako sa ams???uz to vedia vasi🙂 🙂 🙂 🙂 bola si u toho doktora,

zamilovana
15. mar 2010

Ahoj romy, sem tam vás prečítam, a všimla som si že plánuješ svadbu a pýtaš sa na financie, tak mi sme mali 72 hostí a vyšla nás okolo 160 tis. Dosť, ale išlo to hlavne cez rodičov.

lizatko1009
15. mar 2010

cawte babyyyyyyyy 😉

romy31
15. mar 2010

no tak to je fakt dosť 😕
no ale tak sálu máme v podstate za nejakú symbolickú sumu a aj jedlo nás nebude stáť veľa...všetko si chceme tak cez známych a svojpomocne porobiť....ale aj tak....no neviem, či moji rodičia majú toľko peňazí odložených na svadbu 😀
hlavne chceme s priateľom urobiť podkrovie na ich dome a to si budeme cvakať sami, tak už potom moc peniažkov mať nebudeme....snáď sa to nejak bude dať... 😔

iwulqa
15. mar 2010

ahojte baby sice niesom tehotna ale casto citavam vase prispevky. ja sa len chcem spytat ci si myslite ze je to divne ked tuzim po miminku aj ked mam este rok do maturity ??????

lizatko1009
15. mar 2010

iwulka ja mam 7mesacne bejby a na dalsi rok az maturujem, ked sa citis nato, tak pohoda.

iwulqa
15. mar 2010

dakujem lizatko citalo som 😉
a kolko tereba byt zamestnana aby som mala narok na matersku ????

lizatko1009
15. mar 2010

nejak okolko cez 200dni.

iwulqa
15. mar 2010

dakujem a vy stev spolu kolko ????

planovali ste to alebo nie ???

lizatko1009
15. mar 2010

vies co, teraz sa ma nato ani nepytajte, rozisli sme sa 4.marca, je to cerste a dost to boli 😔

iwulqa
15. mar 2010

prepac to mi je fakt luto ☹

lizatko1009
15. mar 2010

iwi nevadi, len tak aby to tu bolo v obraze, preto som tu ani neprispievala, ale citala som, niesom schopna momentalne robit nic. 😔

iwulqa
15. mar 2010

a co malicky aky je :D poslucha alebo je to rovno opacny pripad 😉

lizatko1009
15. mar 2010

iwi maly je taky, ze ani neviem, ze ho mam co sa az cudujem, nic neplace aspon nieco

iwulqa
15. mar 2010

to je uzasne dietatko ako ti zavidim ale v dobrom 😉

lizatko1009
15. mar 2010

no je len keby si to druha streana viac vazila.

iwulqa
15. mar 2010

chlapy su svine teda aspon niektory ja som s mojim vyse dvoch rokov a cakam kedy konecne mu to dojde a posunieme sa dalej alenic
neboj bude lepsi 😉 aj pre teba aj pre maleho

lizatko1009
15. mar 2010

ale on mi neda teraz =okoj, nic nechce len maleho kazdy den, nikdy sa ho nezbavim

iwulqa
15. mar 2010

taky problem mala aj kamaratka ona ma 7 mesacnu dcerku a jej priatel stale trval na tom ze mu musi dat malu kazdy den nakoniec to riesil az sud lebo inbak sa nedalo ale teraz je velmi stastna
dufam ze u teba to nedopadne tak.

lizatko1009
15. mar 2010

a boli zobraty? nevies ako mu urcil stretavky sud? a dakujem

tara39
16. mar 2010

ahojte kocky, dnes mam kruty den, v skole behat po lese cely den v tomto snehu a zime 😠 su tie maturity tak preto...a vobec sa mi nechce, dufam ze mi aspon zle nebude. lia ahoj moja v pohode az na ten dnesok, to bude boj 😖

tara39
16. mar 2010

a iwi nie je to divne, ak sa ti to zda divne potom ja som nenormalna 😅 u teba je to v pohodicke a dufam ze sa ti coskoro zadari
lizatko ty si len tretiacka? ja som myslela ze uz maturujes tento rok...a urcite to s priatelom prejde, u nas to tiez nebolo ruzove, dost bieda v poslednom case ale nastastie sa to vzdy zlepsi...

adelka89
16. mar 2010

iwula urcite je to naprosto normalni ze touzis po miminku. Mne bylo 16 let kdyz jsem si uvedomila, ze memu zivotu chybi detatko. Pockala jsem do maturity a mesic po maturite jsme si s dovolene s manzelem privezli // nelituju toho, ze jsem chvili pockala, protoze vidim, jak je to tezke ted na VŠ skloubit miminko a školu. Urcite to jde i na SŠ ale asi to neni zadna slast, ze holky? 🙂
jestli muzes tak jeste pockej, pripravuj se na materstvi, utece to rychle 🙂

lia23
16. mar 2010

tara...hmm tak si si mala vybavit PN🙂ale dufam ze si bola u DR...🙂

lizatko...ahojkmy mojaa..to ma moc mrzi ze ste sa rozisli...:(ak som dobre pochopila tak ty si sa s nim rozisla???:(moc ma to mrzi mojaa...ale neboj sa to zvladnes🙂drzim tipalce 🙂 🙂 🙂 😉

norikk
16. mar 2010

tara... nechcem ti vycitat,ale keby si sla ku doktorovi,by ta vypisali, aby si bola oslobodena od TV...ja sa od takychto aktivit uplne distancujem, zajtra ide nasa trieda do oswiencimu,ale ja som razne povedala,ze nejdem, to su tri hodiny cesty, 4 hodiny kracania po koncentraku a zas 3 hodiny cesty,asi by som umrela....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre