Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

norikk
19. apr 2010

baby , mozem spiske parky a horcicu,? 😀

adka_praha
19. apr 2010

heeeeej, len si ich prevar, nie len ohrej... 😀

norikk
19. apr 2010

to jasne :D ja by aj salamu prevarala,keby sa to dalo potom jest.... len skoda ze nemozem pasteky a tlacenku ☹

natalie_tmk
19. apr 2010

Akurat som sa doucila do skoly... som uz totalne mimo, ani vlastne nevnimam, co pisem 😀 A o chvilku mi idu odsudene, tak trosku vzrusa na vecer 😎

misss - U mna zatial vsetko v pohode, len nejako nic nestiham a potom mi vsetko tak rychlo leti 😀 Inak gratulujem Tomaskovi k 6im mesiacom!!! 😵

lusia87
19. apr 2010

Prajem pekny vecer. Potrebovala by som vasu radu.Menst. mi meska 6 dni, mam zltobiely vytok bez zapachu a svrbenia. Mam nafuknute brusko, uz treti den po sebe vecer ma prehana.som aj aka si unavena ale to beriem ako vycerpanost z prace. Moze to byt tehotenstvo?prosim vas o odpoved Dakujem

pippa
19. apr 2010

lusia urob si tehu test, budeš vedieť 😉

sylvka
19. apr 2010

lusia-výtok,svědění napovídá na kvasinkový zánět.udělej si test. 😉

lusia87
19. apr 2010

No nic ine mi neostava len si spravit teh. test 🙂 ale aj tak dakujem

misss
20. apr 2010

Dobré ránko..Tomáško zaspal, tak šup-šup na Koníka.. 😀 😀
Natalie, dakujem za Tomáška.8o)))

Inak dneska nám vyšiel 2.zubcek 😀 😀 😀

kattka08
20. apr 2010

Ahojte 🙂 Nie ste tu niektora? Nudiiim sa 😀

maruska_p
20. apr 2010

Ahojte 😉

Ja mam poslíčkov teraz už dosť často. Kŕče mávam skoro každý deň, tak už striehnem so stopkami v ruke, kedy mám volať muža, že už je to tu 😵
Ale dosť sa mi zhoršilo trávenie, a začínam mať bolesti zubov. Môžu to byť nejaké príznaky, alebo mi už šibe? 😀

mon777
20. apr 2010

Ahojte maminky 😀
Jéj, že všetko najlepšie drobcovi, Misss. Nech je stále zdravučký, pekne spinká a počúva maminu 😉
Juj...už má dva?? 😲

tinka349
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mon777
20. apr 2010

V tých pásikavých šatách si zlatá 😉

corinne_99
20. apr 2010

Baby, volala mi pred chvilou Natalie, ze je v nemocnici ☹

misss
20. apr 2010

jeeejda chudatko a co je snou??ja v poriadku aj s babatkom???snad nic vazne.. ☹ ☹ ☹

corinne_99
20. apr 2010

Dufam, ze bude v pohode. Len v skole jej tusim prislo zle, odpadla alebo nieco podobne (telefonovali sme kratko, lebo vraj musi vela oddychovat...). Podla mna je to z toho, ze mala toho strasne vela - skola, dve brigady, ucenie sa do skoly + este osobne problemy s rodinou 😒 Urcite to posobi dost aj na psychiku, nie len ako fyzicka namaha 😖
Babo je v nej, ved je len v 20.tt, tak snad nic predcasne sa neudeje a coskoro ju prepustia.

misss
20. apr 2010

Tak je dobre...ja viem, ze je v nej..ja som tak myslela, ci su v poriadku, ci nieco nie je s babatkom v brusku 😀 ..viem, ze este nerodi..
to bude určite tým ako pises, ze toho ma moc..ved v tomto stave by sa mala zena co najviac setrit.. 😢 😢 ..je to strasne..

Inak Mon, ďakujeme..no..dva..a tak rychlo po sebe..v nedelu prvy a dneska druhy.. 😀 😀

corinne_99
20. apr 2010

Ja som to zas myslela tak, ze nepotratila, ani nejaky predcasny porod nebol 🙂 Nastastie, zatial su obaja v pohode.

norikk
20. apr 2010

no tak dufam,ze si teras vsetci laskavo uvedomia (v skole a jej rodina) ze jej maju pomahat 😠 .. ci ani to ich neobmekci?? ale mam taky dojem, ze natalie im to mozno ani neda vediet.....corinne, odkaz, ze vsetky drzime palce. 😉

mon777
20. apr 2010

Bože, chudiatko!! No tak ani sa nečudujem, že tak dopadla. Veď je toho veľa na dvoch, nie to ešte na jednu. Ale tak ona sa z toho dostane.

Misss...to tak rýchlo po sebe?? 😲 Páni...to je mi ale šikovné mimino 😉 Ešte mu dávam tak mesiac a bude mať aj zub múdrosti 😀

misss
20. apr 2010

Mon 😀 ..oni vacsinou aj tak rastu rychlo po sebe, co poznam ine mimina.. 😀 😀 ..

Norikk, nemali by dat v nemocnici vediet rodine???že je hospitalizovaná??mozno sa v nich nieco zlomi..nie??mohlo by..

norikk
20. apr 2010

no rozmyslam,ze ma 17, tak by mali, dufam....

corinne_99
20. apr 2010

Zajtra by som za nou rada zasla, dufam ze sa na navstevu bude citit, a ze mi to jej lekari povolia. Zatial som s nou len v telefonickom kontakte. Odkazy jej odovzdam 😉

To s tou rodinou neviem ako je, vobec mi to nenapadlo, az ked ste to napisali... Zajtra sa jej na to spytam. Ale myslite, ze by z druheho konca republiky prisli za nou? 😖 🙄

Inak neviete, ci jej to poistovna alebo niekto preplati? Pobyt v nemocnici, lieky, atd.? Ona uz dnes panikarila, ze ked jej rozkazu oddychovat, nebude moct zarabat na brigadach... 😒

lia23
20. apr 2010

corinne...tak to ma moc mrui co sa stalo s nataly..ale dufam ze je v poriadku a ajj malicke...pozdrav ju ododmna ked s nou budes..a nech vela oddychuje...urcite ma toto setko zo stresu..ktory v poslednej dobe zaziva..moc mi je jej luto...dufam ze to zvladne..len musi bojovat aj ked vieme ze to nie je lahke..pozrdav ju..a nech sa drzi ze nanu myslime ☹ ☹ ☹

certica22
20. apr 2010

Ahoojky.. ja by som sa vás chcela spýtať keď vás bolelo brucho na začiatka tehu tak asi kedy ste to citili ..v ktorom týždni ..lebo momentalne aspon neviem že som tehotna..aj keby som bola veľmi rada ak by to tak bolo...ale mam práve ovulacia...asi 4 deň a deń čoo deň ma boli brucho ..boli ked sa mu chce raz hej raz ne... viem bolelo ma vždy..ale ne tak dlho ....a kramy isto nebudu ved nedavno len skončili ..či môže to byť priznak tehotenstva.. mala by som byť aj z čoho tehotna :Daj ked to len nejaky tyžden do zadu ..a asik by to bolo skoro na take... ale neviem mno dnes mi od rana nejako divne... celýý deń boli hlava....a som tak unavena..ako keby som celu noc nespala..a to sa mi nestava skoro vôbec....Ďakujem ...

adka_praha
20. apr 2010

certica neviem ale pokial by to malo byt z usadenia vajicka v maternici, kup si pozajtra test a budes vediet... 😉

inak ahojte a kedze som taka k.o. po dnesku tak zasa ahojte... 😅

natalie rychlucko sa zotav... 😉

maruska_p
20. apr 2010

certica - mňa bolelo tak počas prvého trimestra, (potom už len občas, ale skôr nie). Keď by si bola tehotná, tak v ktorom týždni? Nerobila si si test? Ako dlho ti mešká ms?

Corinne - pozdrav ju aj odo mňa, nech sa rýchlo uzdraví, nech dáva na seba aj na to malé pozor. Radšej menej peniažkov, akoby sa jej malo niečo zlé stať 😒

diamond_23
21. apr 2010

Jaa este furt trcim doma 🙄 😀

adka_praha
21. apr 2010

diamond to cislo co ti tam v pase svieti je az strasidelne... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre