Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

misss
21. apr 2010

lebo ja som papala take Calibrum Babyplan.. 😀 to sa bere pre otehotnenim a prve 3.mesiace tehotenstva.. 😀 ..sice nepravidelne, ale papala.. 😝

lia23
21. apr 2010

jj o tom som citala na gynde: 🙂 🙂 🙂 alebo o niecom podobnom 🙂 🙂 ale urcite zacnem...ak by som bola tehu... 🙂

misss
21. apr 2010

8o))..muzovi som ani nehovorila, ze si take tabletky davam..vzdy som si dala jednu, ked som prisla do roboty.. 😀 😀 ..lebo my sme sa nesnazili a on bol stale taky nerozhodny, ze ci bude alebo nebude..ja som sa rozhodla, ze bude.. 😀 😀

lia23
21. apr 2010

eheh jaaj..takze takto ano?? 😀 😀 😀 to aj aj by som sa mala rozhodnut aj za priatela 😀 😀 😀 :D a ho "vyuzit": 😀 😀 čiastočne:D

misss
21. apr 2010

no.lebo raz povedal, ze budeme pracovat na babatku ked to, potom zase to...a ja som si povedala, ze teraz a hotovo..a hned sa zadarilo..potom uz neprotestoval..

mon777
21. apr 2010

Baby, ja vám tak strašne závidím, že riešite takéto veci ☹ Aj ja by som hrozne chcela malé mimčo ☹ Už sme si aj na bytík začali šetriť, tak sa neviem dočkať, kedy ho už budeme vyberať a kupovať zariadenie 😀

lia23
21. apr 2010

🙂 🙂 🙂 tak to mas suepr 🙂 🙂

mon777
21. apr 2010

To mám 😀 Hrozne sa na to teším 😀 Takže keby ste náááhodou vedeli o nejakej robote (alebo brigáde) vo ZV alebo v BB, tak dajte vedieť 😀 Budeme vám maximálne vďační 🙂

lia23
21. apr 2010

mon...jooj to co sme riesili s miss..to bolo setko len teoreticke...aa aj dost nepravdepodobne..takz ja osm natom tak ako ty...ja by somt iez chcela rada riesit to ze ...je mi strasne zlee...a ze malicke uz kopka..ale asi mi to nie je teraz sudeneee ☹ ☹ ☹

mon777
21. apr 2010

Joj, ani nevrav ☹ Mne je tak smutno, že ešte nenadišiel čas na miminko ☹ A tak by som ho už chcela ☹ ☹ ☹ Ani neviem, čo vlastne robím na tomto fóre. Len mi je viac smutno, že ešte nemôžem riešiť veci, ktoré by som už rada riešila 😢

diamond_23
21. apr 2010

Jaj baby nesmutte este si tych deti uzijete az az neponahlajte sa zatym tolko sak ste mladee casu doost 😀

diamond_23
21. apr 2010

Mozte chodit varovat to moje ked tak strasne chcete ja budem len rada urcite 😀 😀

mon777
21. apr 2010

Ja viem, že času dosť, ale keď ja neviem. Niekedy mám pocit, ako keby môj rozum predbehol vývin. Ak vieš, ako to myslím 🙂

diamond_23
21. apr 2010

AA kolko mas rokov ? 😀 ja som bola tiez taka posadnuta a teraz si hovorim zas z emohla som aj pockat este 😀

mon777
21. apr 2010

Len 17. Viem, že mám čas...ale keď ono je to také...čo ja viem?? Už sa toho jednoducho neviem dočkať 😀 Ale viem, že je ešte moc skoro.

diamond_23
21. apr 2010

No v tom veku by som si nevedela predstavit ja mat babo vtedy som netuzila potom ja som tak od 20 tky 😀 tak este pockaj sak babo si mozes od niekoho aj pozicat a potom vratit kedy budes chcet 😀

mon777
21. apr 2010

😀 😀 😀 To teda môžem 😀 😀 😀 Kamoška má 8 súrodencov, z toho malá Janka má len 6 mesiacov 😀 😀 Myslíš, že by mi ju požičala?? 😀 😀 😀 😀 😀

diamond_23
21. apr 2010

No ked jej ama dovoli mozno aj ano 😀 aspon by si oddychla na nejaky cas 😀

maruska_p
21. apr 2010

Ahojte 🙂

To mi teda trvalo, kým som vás dočítala 😀

Corinne - som rada, že Natalie sa stav zlepšuje, snáď už jej bude len lepšie a lepšie 😉 Chystáš sa za ňou ešte?
Inak ja som čítala, že má hrozných rodičov atď., ale myslela som si, že majú aspoň nejakú hranicu, ale teraz vidím, že asi nie! 😖 😠 😠 Nikdy ich nepochopím 🙄 😢

Kattka - gratulujem k tehu 😵 Lia - držím palce aj ja 😉

lia23
21. apr 2010

maruska...dakujem..a dufam ze to vynde..ak nie teaz tak dufam ze apson dakedy ano 🙂

mon..no tak to aj aj ta chapem...ja tiez rozmyslam co tu robim..bno toto mi l en zl robi..ked tu vidim tie burska 😉 😉

norikk
21. apr 2010

ahojte.... poznate tieto baby?

https://www.youtube.com/watch?v=BkKWApOAG2g
mon777
21. apr 2010

diamond ... Jej mama je "mierne debilná", takže jej by ani nedošlo, že je chýba doma decko 😒 Skôr by som povedala, že by si oddýchla kamoška a nie jej mama 🙂 Pretože v ich domácnosti vychováva deti Monči a nie mama.

lia23
21. apr 2010

norik..jj poznam a co s nimi??

mon777
21. apr 2010

No asi tak, Lia. Nerobí nám to dobre, ale aspoň na chvíľku sa môžme zatriediť medzi ne 🙂 🙂

lia23
21. apr 2010

jj ved toto..aspon virtualne.. 🙂 🙂 🙂 🙂 ked uz nie realne ☹

misss
21. apr 2010

Inak baby, ja tu tiez nemam co hladat, kedze nemam -nast a ani nie som tehotna, ale ked mne sa s vami tak dobre pise.. 😢

mon777
21. apr 2010

Hej. Ale ja by som už chcela byť aj reálne. Len je ešte skoro. Musím dokončiť tú blbú školu, čo ma absolútne nebaví 😠

lia23
21. apr 2010

misss...milacik my ta predsa nevyhaname.🙂my sme len rady ked tu niekto jee...a s kym sa da hlavne normlane pokecat..... 😉 😉 😉 🙂 🙂 my sme rady ze si tuu 🙂 🙂

lia23
21. apr 2010

mon..j asom natom uplne tka isto..chodim na obchodnu..a totalne neznsam ucto..aj ekonomiku...a vsetko nenavidim?🙂okrem spoluziakov...to mam stastier 🙂 🙂 🙂 a ja tiez musim dokoncit skolu ☹ ☹ ☹

norikk
21. apr 2010

baby budte radi ze obchodna, ked dokoncite skolu mate aspon nejaky odbor...ale gympel???? bez vysokej neznamename nic ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre