Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

estterka
17. máj 2010

zuzi,to my sme si este fotky dorobili z videa 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

ja mam zatial jednu z 3D - 19 tt, tak som zvedava na tu zmenu, lebo uz by mal mat viac tuku ... vtedy vyzeral ako mimozemstan

estterka
17. máj 2010

my mame len 2D video,aj fotky..a jednu fotku 3D,len profil,nostek sa da vidiet..a pritom samozrejme,ze ten lekar ma 3D,4D,ale predpokladam,ze vedel preco robi 2D len..spokojni sme aj tak,lebo sa da pekne vidiet,este vtedy sa cela zmestila do obrazu.povedal,ze v juni by som mala dojst na nove video,tak vtedy asi bude robit 3-4D

zuzanockamt
17. máj 2010

mne robil na morfo len 2D, ale tvar prepol aj na 3D aj na 4D ... a z toho mi ppotom vytlacil aj fotku a lepsie sa mu pozerala tvar a hlava v 3D, lebo v 2D ju bolo velmi zle vidiet

mon777
17. máj 2010

Ahojte babyzne 😀

mon777
17. máj 2010

Hopíí..tam má byť "i" 😀

norikk
17. máj 2010

ahoj moon 🙂 co mas novee??? chcem sa ta daco spytat,tak ako tvoj priatel chodi k vam,bola si aj ty u jeho rodiny, ale on ma uz vlastny byt,ci??

lia23
17. máj 2010

kukuc...ahojte 😉

zuzu4444
17. máj 2010

caute 🙂

lia23
17. máj 2010

ako kocky..aj u vas je tiez take pocasie???hnusnee ☹ ☹ ☹

zuzanockamt
17. máj 2010

u nas prsiiiiiii stale ... a su len 2 stupne, mne to ale nevadi, ja nikam nemusim, ja som stale doma

mon777
17. máj 2010

Norikk...nie. Ja som bola len na Solvestra u jeho starkej v Tomášove (BA) na 4 dni, a na víkend v BS u druhej starkej, kde som mala česť spoznať jeho mamu a tetu 😖 a sestru 😀 😀 U neho doma som ešte nebola, lebo majú len dvojizbáčik a ehmm...dá sa povedať, že už býva v podstate u nás, tak ani nemám prečo ísť k nemu domov 😀

mon777
17. máj 2010

Zuzi...to špatné počasie mi ani nespomýnaj 😠 Mám také nervy, že čakám infakrt 😠 😠

mon777
17. máj 2010

*infarkt

lia23
17. máj 2010

zuzka..u nas je sice kolo tych 8 stupnov...a presralo aj prsat..no u nas su zaplavy...teda v dedine jednej za mestom..aj som citala ze Liptovska mara je uz takmer plna..takze tak..dufam ze sa uz to setko zlepsi...lebo to je nenormlane.. 😉 😉 😉 ☹ ☹

mon777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanockamt
17. máj 2010

pocasie sa ma zlepsit ... MM sa uz v stredu chysta na bike ... aj ked si myslim, ze nikam nepojde, lebo bude vsetko premocene 😀

mon777
17. máj 2010

Peťo sa s ňou vtedy tak pohádal, že povedal, že ho vidí doma poslednýkrát, zvrtol sa a odišiel.
A keby to povedala len ona 😢 Ale jej sestra o mne povedala, že som...citujem..."maďarská k****" 😢 A to ma vtedy nevidela ani raz 😢 😢 A jeho starká tak isto 😢 😢 Ani ma nepoznajú a už takéto reči majú na moju adresu 😢 😢 Peťko povedal, že nie sú komplet a že už nie sú jeho rodina. A vraj zabudol na to, že ich niekedy mal. Chodí tam veľmi nerád a len z povinnosti, lebo aj z neho tam majú akurát tak sluhu a panáka na fackovanie.
Ale zato jeho ocko (ktorého som ešte nestretla ☹ ) a starkovci z BA sú super 😀 Ich mám hrozne rada 😀 😀 A jeho starká mu minule volala, že kedy so mnou zasa príde na pár dní 😀

lia23
17. máj 2010

😖 ☹ mooon..to o tebe tvoja budúca svokra povedalaa??? 😢 😢 😢

mon777
17. máj 2010

Presne. A vraj som si omotala Peťa okolo prstu a chudáčik skáče, ako si ja zmyslím, čo samozrejme nie je pravda!!! 😠 Všetko, čo pre mňa kedy urobil a čo urobí, robí z vlastnej vôle a z lásky ku mne, nie preto, že by som mu to JA NAKÁZALA 😢

norikk
17. máj 2010

a to ako take moze boze ☹

mon777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mon777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu4444
17. máj 2010

mon.....mama tvojho priatela naozaj neni kompletna 🙂

mon777
17. máj 2010

Však?? Aj ja som si všimla 😀 Ale ju fakt neriešim 😀 Akurát čo budeme mať asi problém vysvetliť deťom, prečo chodia len k jednej starkej 😀 😀

zuzanockamt
17. máj 2010

mon ... no je teda divna, ta jeho mama
ja zase budem mat problem vysvetlit dietatu, preco chodi k mojim rodicom bez ocka 😅 ... ale dieta je inteligentne, ked to bude tak od zaciatku, tak sa nebude zamyslat 😀

zuzu4444
17. máj 2010

presne tak...neries ju 😉

mon777
17. máj 2010

Zuzi...to závisí od výchovy 😉 Keď mu to vysvetlíš, keď bude mať už rozum, tak to pochopí 😉 😉

Zuzu...ja ju neriešim. Len si ma mala vidieť, ako ma to položilo, keď som sa to dozvedela. Naši mali chuť zdvihnúť mobil a navrieskať na ňu 😀

zuzu4444
17. máj 2010

to ta chapem, take nieco by ja mna urazilo....takych ludi ,, milujem " co hned ohovaraju poza chrbat a toho cloveka ani nepoznaju

lia23
17. máj 2010

ona fakt nie je rnomalnaaa 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre