Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
19. máj 2010

zuzu..ahoj no tak to ano..clvoek uz aby nikomu nedoveroval ☹

pepppe
19. máj 2010

jankaa15,,,,skus pozriet neviem,

zuzu4444
19. máj 2010

lia presne tak

zuzu4444
19. máj 2010

pepppe...pozriem

zuzu4444
19. máj 2010

lia a tara existuje vobec?

valria321
19. máj 2010

🙂baby ani by som sa nečudovala keby tara neexistovala heheeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu4444
19. máj 2010

nooo vlaria lebo aj ona mala taky zamotany pribeh dost...usla prec od rodiny ci co, tak neviem, cele jeto divne

valria321
19. máj 2010

ja viem som to čitala ty vole ale nas tie baby ťahaju za noc normalne sa idem rozpučiť od smiechu z toho 😀 😀 😀 😀 😀

lia23
19. máj 2010

zuzu...myslim ze tara existuje...aj ekd som sa asnou nestretla..ael mali sme sa...aj koli gynekologovi..a aj ma volala vonk..tak by hadam takak sprosta nebola.. a nevolala ma na koncert keby to ona nebolaaa 😀 😀 😀 ci??

zuzu4444
19. máj 2010

len sa smej, ine nam ani neostava, je to cele na smiech, to mas pravdu, len mi nie je jasne odkial brala ta osoba vsetky tie fotky, dovie koho fotky pouzila, strasne, clovek aby si nic sem nedaval ziadnu fotku, nikdy nevies kedy to nejaka osoba ako napr. natalia, corinne, ci ktora vlastne zneuzije, naozaj strasne ☹

zuzu4444
19. máj 2010

viel lia....mozme je vsetko....aj natalia to dobre hrala, ani sme neprisli na to ze nas vsetky vodi za nos, ved uvidime ci sa niektora tuna este ukaze ( natalia, corinne, kattka08, maruska, jankaat)

bejbypd
19. máj 2010

zuzu jankaat neni natalie...myslim ze domy to vysvetlila..jankaat je zase iná psychoška ako natalie...a ešte peppe,otehotnieť po potrate može no z jej strany ak to bola pravda,to bola za prvé veľká nezodpovednosť a za druhé tomu neverím,lebo keby poriadne čitate niektoré jej príspevky tak veľa vecí nesedí ako napr.jeden čas napísala,že sa s mamou dohodli,že keďže je tehotná,pojde bývať k tete,hneď pár dní nato písala,že nevie čo bude lebo jej mama nevie alebo neverí alebo čo,že je tehotná..na fb len vyplakávala ako je jej zle,pritom bola akože na rizikovom tehu a ona si bola zabehať a no kopec iných vecí,šak ona to tu určite číta..no mysl´´im že domy ju opísala dostatočne.a veľmi jemne..

lia23
19. máj 2010

zuzu.co ty vies... 😀 😀 😀 😀 moznos i aj aj z vas robim srandu 😀 😀 😀 😀

sares
19. máj 2010

baby, tady je z toho uplná kovbojka. Jinak já nad Tarou včera taky přemýšlela, jestli nemá nějakou spojitost s Natalií, sice se to nezdá, ale ...... 😠

sares
19. máj 2010

lia: nad tebou jsem taky přemýšlela 😀 , ale tobě věřím 🙂

lia23
19. máj 2010

sares 😀 😀 😀 nestvi maaaa 😀 😀 😀 ja som jaa...sice..priznam sa vam...volam sa ianskei ako mam nick...ale to vam hadam nevadi ciiiii ???😀 😀 😀 😀 😀 😀

sares
19. máj 2010

😀 změníš si ho?

lia23
19. máj 2010

a ako si ho mam zmenit? 😀 😀 😀a vlastne meno ci nick mam zmenit? 😀 😀 😀 😀

sares
19. máj 2010

jinak já jdu dělat něco užitečnýho 🙂 , tak se tu baby mějte a pozor na ty kecalky 😉 .

sares
19. máj 2010

lia, nech to při starym, ty tu seš zaběhlá 😉 😀

lia23
19. máj 2010

hmm no jo:Dto by som si uz nevedela zvyknut 😀 😀 😀 no tak sa maj pekne🙂

tara39
19. máj 2010

fuha tak co som si tu ja na poslednej strane precitala mi teda stacilo a vobec sa necudujte ked sa tu uz neukazem pretoze ak tu mam vypisovat niekomu kto si poza moj chrbat mysli ze som si to cele vymyslela tak na to nemam slov...a si myslim ze som si prezila celkom dost ale to vam tu vymysovat nebudem, uz na to vobec nemam naladu tak sa majte, a valria tebe som pisala ked som fakt nevedela co mam robit ale myslite si svoje...majte sa

monika237
19. máj 2010

..cauko baby ja som mala 18 ked som ostala tehotna a mesiac pred 19 sa mi narodilo...ale nikdy to nelutujem a ani lutowat nebudem, je to to najlepsie co sa mi mohlo stat...s priatelom sme spolu wyse troch rokow a zatial w pohode 🙂

tara39
19. máj 2010

nie vymysovat ale vypisovat

domyyy
19. máj 2010

no žienky vidím, že som tu rozpútala debatu 😅

tara...ja si nemyslím, že klameš 😉 čítala som tvoj príbeh a naozaj ťa obdivujem.....si silná žena / i keď viem, že si mladučká/

baby jankaat a tie ostatné nicky nie je jedna a tá istá osoba 😉 táto Janka má len tento nick....teda mala by mať....len tie ostatné nicky sú jedna a tá istá osoba....teda podľa toho čo vravíte vy 🙂 a pozrela som aj nick jankaa15 a to nie je jankaat 😉 na 100% 😵 😉

gerci...som rada, že si sa ozvala 😵 fotečky krásne 🙂 a gratulujem k sobášu 😵 potom očakávame fotečky 😅

valri....ty nemáš na fotke drobčeka svojho? 😵 bambulka musí byť nádherná 🙂 😵

tara39
19. máj 2010

domy ahoj tak dakujem 🙂 ...hej reagovala som asi trochu prudko. len ma dost mrzi ked som si tomu babu tolko prezila a niekto tu zacne este vraviet ze mozno ani nieje. kto si to mysli nech mi to narovinu povie nebudeme sa tu na niekoho hrat ako ta osobnost. islo jej to dobre. ale ste si iste ze vsetky klamu? ano fotky tu preto nedavam a ani ziadne nedam po tomto hoci som to zvazovala

domyyy
19. máj 2010

tara....baby zistili, že je to jedna osoba asi podľa IP adresy či ako sa to volá 😅 vieš, že či sa to píše z jedného počítača a ak hej tak je s tým problém.....tu na koníkovi je to bežné 🤐 proste nie raz sa stalo, že bola jedna osoba, ktorá mala viac nickov a klamala ostatných cez všelijaké príbehy a podobne 🤐 to je podlé 😖 ako sorry ale toto fakt nie.... je to fórum pre maminky, ktoré chcú pokecať poradiť sa, nájsť si kamošky a tak ale týmto štýlom to proste nejde 🙄

domyyy
19. máj 2010

bejby....díkes za objasnenie a za podporu 😉 😵

mon777
19. máj 2010

Baby..teraz nemám čas vás čítať (urobím to večer)...ja som len dobehla, aby ste mi držali palčeky, lebo ideme s mamčou piecť Peťkovi a sestre narodkové torty, tak aby sa nám vydarili 😀 Hotové odfotím 😉

pepppe
19. máj 2010

bejbypd oni to necheli ,ale sa im podarilo a ked to povedala doktorovi s velmi potesil,lebo ooni mali problem ,nemohla otehotniet,,,,,,,takze si nemysim ze to bolo alebo je zle,,,vsak pokial je vsetko ok,preco nie,,,,,sa tesia,a male sa ma v brusku dobre,,,tak podla mna je to len dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre