Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
8. máj 2010

mooon..inaksie vsetko najlespie k tvojim vcerajsim narodkam..spoluziacku mam moniku..a vcera oslalvovala narodky aj druha kamoska..18-tku..ale nedoslo mi ze aj ty si monika...teda vedela som..ael nejak mi nedoplo..tak ete raz setko najlepsieeee 🙂 🙂 🙂 🙂 😲 😲 😲 😲

mon777
8. máj 2010

Ja mám síce krst, ale to je všetko 😀 Ani prijímanie, ani birmovka 😀 😀 A ani viera v Boha, takže tak 😀 😀 😀 A ak...tak viera v pohanských a nie v kresťanského 🙂

mon777
8. máj 2010

Myslíš k meninám 😀 😀 😀 😀
Ďakujéééééééééééééééééém 😀 😀 Si zlatá, že si si spomenula 😀

mon777
8. máj 2010

A ako mi je celý týždeň zle, tak som sa včera vážila u babky a zistila som, že mám len 46kg ☹ Z 51 ☹ ☹ ☹

janinah
8. máj 2010

natalie,ja mám deti pokrstené a ty sa modli,aby sa šťastlivo narodilo a verím,že ohľadom krstu sa rozhodneš tak,aby si bola spokojná...keď sa nad tým všetkým zamyslíš /zázrak nového života/,tak možno pripustíš myšlienku,že je dobré,že nás tam hore niekto stráži a taký anjelíček strážniček nie je na zahodenie 😉 ...ale vážne,vybavujeme pre naše deti všetko možné aj nemožné /pediater,škôlka atď./tak hádam vybavovačky (ako píše mon) ťa neodradia...a že treba vec krstu nechať na dieťa? nesúhlasím,dieťa vedieme k životu odmalička,aby malo dobré rozprávky,dobrých kamošov,dobrú škôlku..tak prečo ho neviesť v tak dôležitej veci ako je ne/viera....

lia23
8. máj 2010

mon vydrz..aj som tiez mseual cakat...a nakoniec visdis ako to dopadlo..mozno ani tehu nie si...vydrz este to..

lia23
8. máj 2010

nemas zac mon 🙂 🙂 😉

natalie_tmk
8. máj 2010

mon aj ja prajem VSETKO NAJLEPSIEEEE 😀 😀

janinah mozno dam aj ja, ale pokrstia mi? Ked nemam birmovku, svadbu, som slobodna, atd.?

pepsyna
8. máj 2010

ahojte,
dufam, ze vam nebude vadit ak sa sem pripletiem.citam vas uz dlhsie, len vacsinou nemam moc casu na pisanie 🙂
natalie-ja si tiez davam babo pokrstit-aj ja aj priatel mame od krstu az po birmovku, takze v nasej rodine nie je o com-aj ked do kostola chodime len na sviatky a nie sme ani zosobaseni 😒 no svadbu planujeme-ale az ked bude babo trochu podrastene.
mon-ja si myslim, ze na priznaky tehotenstva je este zavcasu-mna sice prsia boleli neskutocne-a to som pripisovala tomu, ze mam dostat MS-no nedostala som 😀 takze prsia ma boleli da sa povedat uz po par dnoch, no ostatne priznaky prisli az okolo 8tt-hlavne mi byvala hrozna zima a neskor som zacala mat hroozne nafuknute brucho a asi v 10tt som zacala aj rano vracat 😀 takze tak v mojom pripade-ale kazdy to mame inak-ale ako ti vsetci radia-pockaj co najdlhsie a urob si test 😉

ki22wik
8. máj 2010

Ahoj zdravim vsechny tehulky a maminecky..🙂Koncim 38.tyden a uz bych to chtela mit za sebou........

pepsyna
8. máj 2010

ki22wik-ja ti taaak zavidim 😉 aj ja uz by som to chcela mat za sebou-ale mna caka este par tyzdnov 😵

mon777
8. máj 2010

janinah...máš pravdu, ale tak milión ľudí, milión názorov na vec 🙂

Liuš...nič iné, ako čakať mi neostáva 😒

pepsyna...nafúknuté brucho mám už teraz 🙂 Je doslovne ako mech 😠 A prsia ma začali belieť až dnes ráno 😠 😠 Ale priateľova spolužiačka na VŠ začala vracať po 2tt, takže tá individualita príznakov je fakt individuálna 😀 😀 A tak nič iné, ako čakanie mi naozaj neostáva ☹

mon777
8. máj 2010

Dobre, baby, idem preč, tak sa majte, papa

pepsyna
8. máj 2010

ja som ho mala asi mesiac take nafuknute, ze som v robote nosila jeden gombik rozopnuty na uniforme 😀 mon a kedy mas dostat MS?

misss
8. máj 2010

Ahojte babky.. 😀 😀

Mon..tiež všetko naj k meninkam.. 😀 😀 ..na priznaky je fakt este skoro..ale ved sa nechaj prekvapit..jáááj.mne sa teraz velice dobre pise (som velice mudra), ked už viem na čom som, že?? 😀 😀 😀 😝 😝

Liuska, asi je to tak lepsie, že prisla..ved mas este cas...urobis maturitu a potom budes mat kopec času.. 😀 😀 😀

Natalie..bruško este nic??nejake nove fotecky na porovnanie?? 😀 😝

A kam sa nám vyparila Adka??? 😕 😕 Asi už nemá na nás čas.. 😀 😀

michaa
8. máj 2010

ja som neveriaca, aj ked pokrstena. NANESTASTIE je to akt nezvratny, nesuhlasim s mojim pokrstenim. no ani to neodcudzujem u druhych. ak je to niekoho zivotny styl prosim, ale ak som ja neveriaca, nebudem k tomu predsa viest ani svoju dceru, v tom mam jasno 😎

pepsyna
8. máj 2010

michaa ja suhlasim-pokial si neveriaca, naco davat krstit? my sice mame vsetky sviatosti absolvovane, no skor je to ,,pre pokoj v rodine"...chapes-na niektore sviatky ideme do kostola(priatel je velmi proti cirkvi, takze ten ani nie) ale inak si zijeme po svojom-ale nasa rodina by asi nezniesla keby nedame malu pokrstit-hlavne babky 😎

tara39
8. máj 2010

ahojte. citam vas akurat a nejde mi nejak do hlavy mon, nepisala si ze keby si bola tehotna sla by si na potrat? a teraz chces byt tak nerozumiem tomu nejako 😕

natalie_tmk
8. máj 2010

ahoj tara, Ako sa mas? Co nove? 🙂

tara39
8. máj 2010

ahoj, ale v pohode, celkom sa da akurat v skole je zo mna atrakcia 😖 no a inak nahodou ma moj brat zajtra prijimanie takze cela rodina pride, ktovie ci nebudu reci a tak...a dufam ze sa uz krpec ukaze aby som vedela ci ruzove alebo modre veci kupovat 🙂 ale az za 2 tyzdne idem

misss
8. máj 2010

Ahoj Tara..inak my sme vedeli, ze to bude chlapec od 16 tt, ale kupovali sme neutral..len par kusov som mala modrych..
A inak ako??dari sa??drobec este nekope??zaracha stale trva??frajer maka??a už ste nakupovali nejake vecičky??? 😀 😀
Vela otazok, ze??

Natalie a ty ako??

natalie_tmk
8. máj 2010

misss aspon bude co citat 😀

Ja celkom v pohode, ty co si dnes robila? 🙂

misss
8. máj 2010

😀 bola som v obchode, potom vonku s malym, potom sme sa doma jasili, trosku som varila a teraz uz spinka okupkany a tak za hodinku pojdem s kolegynou na kofolku.... 😀 😀 😀 A ešte so si kukla ISOBEL.. 😀 😀

A čo ty??bruško rastie??

natalie_tmk
8. máj 2010

brusko zatial nerastie... resp. mozno je väcsie, ale vaha sa nezvysuje, stale mam 51

misss
8. máj 2010

no tak ukaz..8o)))ono to pojde hore..ved niektore maminky priberu za cele tehu 6 - 8 kg a niektore 20 - 30..napr. ja..pribrala som 21kg..horor..ale ja som taka, ze kuknem na vodu a kilo hore...ty si ina postava..chudunke baby priberaju pomalicky.. 😉

natalie_tmk
8. máj 2010

Noo, hlavna vec, ze male je v pohode 😉

misss
8. máj 2010

a ty si co take porabala dneska??uz si videla novu cast - ISOBEL?? 😀 😝

natalie_tmk
8. máj 2010

bola som nakupovat.... uz je nova cast?????!!!! 😲 😲 😲

misss
8. máj 2010

jasne..dneska som ju kukala...mam ju stiahnutu v *PC...

natalie_tmk
8. máj 2010

jooj 😀 uz stahujem aj ja. Dobra je, vsak? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre