Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
13. máj 2010

noríííkk ☹ ☹ Aspoň odmeraj obvod, nech si môžme predstavovať 😀

misss
13. máj 2010

fakt sa rodi velmi vela deti..aj doktorka povedala, že taky silny rocnik ako 2009 ešte nemala a kam sa teraz pozries, tak sama tehulka, alebo kocik..

Norikk..aspon na chvilu...kukneme a hned vymazes..to si nestihne ziadny chlap kuknut..nie??? 😀 😉

norikk
13. máj 2010

sak ani profilovku nemam 😀

mon777
13. máj 2010

To je pravda 😀 😀 Ale tak no 😀 Zadarilo sa asi 😀 Veď bola dlhá zima, tak sa ľudia nudili 😀 😀 😀

presnéé...nóóó...zvedavé sme 😀

misss
13. máj 2010

Deniska, super kerka.. 😀 ..nikdy som si nevedela predtavit, ako to reaguje, ked sa brusko natahuje..ale tvoja vyzera stale rovnaka..vidis nejaku zmenu?? 😀

mon777
13. máj 2010

A tú profilovku sme si ráčili všimnúť 😀 😀 😀 Tak aspoň ten obvod nám povedz 😉

norikk
13. máj 2010

deniskaaa ked si tu uz zabludila,kolko stoji 3d v DK?

mon777
13. máj 2010

Baby, ja mám chuť na ten druhý testík ☹ ☹

misss
13. máj 2010

tak bezkaj..ked mas chut..a mas ten celodenny??alebo na ranny moc??

deniskateniska
13. máj 2010

misss dakujem :D ziadna zmena.. ale ono to zalezi na genetike, moja mama nemala ziadne strie na brusku nemam zatial ani ja.. klop klop .. vsade inde mam ale na brusku nie :D a mam to vpodstate olemovane brusko tak dufam ze sa to uz nenatiahne 😀

norikk netusim... ja som si to nedala robit, nechcela som vediet co cakame, a radsej sa tesim na to ked toho drobca uvidim nazivo 😀 pokial to nie je potrebne zo zdravotneho hladiska je to zbytocnost, ved o par mesiacov ho mas nazivo v rukach 😀 😀 moj nazor 😝

bubi210
13. máj 2010

Baby mate pravdu takto som nad tym nikdy neuvazovala tak pockam teda kym skoncim vsetky skoly (ak ich dufam urobim) a potom budem nad tymto uvazovat.... 😀 a inak fakt je ze toho praveho este musim najst, baby diki fakt ste zlate ja som uz myslela ze ma tu budete hrozne ohovarat ale na vasom mieste by som to uz vlastne urobila 😀 takze fakt diki za naozaj rozumne rady(myslienky) . 😀

norikk
13. máj 2010

deniska a odkial si konkretne??

mon777
13. máj 2010

misss ... celodenný 😀

bubi...som rada, že si sa uvedomila. to nie je len tak mať mimino

mon777
13. máj 2010

Ale nechcem si ho minúť teraz a pritom som tak zvedavá 😖 Ale neviem prečo, ale mám pocit, že by mi aj tak ukázal to isté ☹ A ďalšiu slzičku asi neznesiem ☹ teraz nie

deniskateniska
13. máj 2010

norikk priamo z kubina, ale coskoro sa stahujem do zaskova a momentalne byvam v parnici 😀 😀 a ty si odtialto?

deniskateniska
13. máj 2010

mon nie som v obraze,.. ty chces alebo nechces babo?

mon777
13. máj 2010

Chcem. A veľmi 😀 Ale mám pocit, že mi ten blbý test znova ukáže len / ☹ ☹ Normálne sa bojím si ho urobiť, aby som nebola znova sklamaná ☹ ☹ ☹ ☹

deniskateniska
13. máj 2010

no ja som to od osemnastky prezivala..ja som potom tie testy nerobila vobec... a ked som si povedala ze nechcem, resp. sa na to vykasleme, ked to pride tak to pride, tak som o 2 tyzdne otehotnela 😝

mon777
13. máj 2010

Šikulka 😀 No my by sme hrozne chceli mimino a teraz, ako mi je už dlho zle, tak sme si aj mysleli, že sa nám zadarilo 😀 Ale včerajší testík povedal, že nie ☹ ☹ ☹ ☹ Som sa normálne rozplakala na WC a aj teraz sa mi slzička tiská do oka 😢

mon777
13. máj 2010

No dobre, dievčatá, idem ja do postele. Dajako mi znova ostalo špatne, tak sa idem z toho vyspať, tak mi majte, hokeju fandite aj za mňa a pozdravte drobcov a brušká 😉 Dobrú noc 🙂

deniskateniska
13. máj 2010

aaaaale neboj... aj to bude... 😉 mne byvalo zle potom aj mi cicky narastli aj vsekto.. a nic... 😔

mon777
13. máj 2010

Poteší 😀

Kks...toto vám musím povedať, baby 😀 😀 tak toho 11. som dostala MS (ako som sa už zmienila pred hodinou, či kedy to bolo🙂) a teraz si dojdem z WC a MS nikde?? Ja len že "😲", potom " 😒 " a potom že" 😀" A teraz mám na ten tesík ešte väčšiu chuť ako doteraz 😀 😀

mon777
13. máj 2010

Idem papať...vrááátim sa 😀 Normálne sa mi prestalo chcieť ísť spať 😀

mon777
13. máj 2010

Syrový rohlík v brušku a znova unavený pohľad na mojej tvári a maminin rozkaz zapríčinili, že musím ísť hajať, tak sa majte. Ahojte 😀 A držte sa, tehulky 😉 😀

norikk
13. máj 2010

deniska ja sa po svadbe stahujem ku priatelovi na oravu,ale kus severejnejsie 😀

lia23
14. máj 2010

aojte kocky..no co ako??je tu niekto?? 😀 😀 ja sa akurat chystam ist na gyndu 🙂 🙂 tak uvidime co mi poviee...

bubi...fkt nic proti..ale je to fakt chore ked chce mat 13orcne dieta dieta...fakt ako tu vravia baby..je ine ked chce 18-rocnaa....ako je to tiez este take...ael nie je dobre mat babo skor...ved si sama este deita....a mozu nastat komplikacie pri porode..alebo co..fakt tymto sa nemozes phravat ...ja som v 13-tich sa este ani neboskavala.. 😀 😀 😀 a nie to este mala s nejakym chalanom sex... o mimci som zacala rozmyslat az po mojej 17..co je tiez dost skoro.a. viem ze my tu baby....sme chore...ked chceme babo..a neuzivame si mladost...vsak mon... 😀 😀 😀 ale tak co uz narobime..no urcite nie mat babo v 13...este vydrz zo par rokov...lwbo si iba pokazis mladost...nie je to tak ako vravim mon...hracka...je to zivy clovek...a je to zodpovednost sa starat o babo...... 😉 😉 😉uzivaj si mladost kym mzes.. 😉 😉 😉

mon..ja fakt neivem co sa to s nimi deje...aj mnee...aj tebe.. aj zuzu tiez bud meskali..alebo boli slabe...take nezvycajne... este ze dneksa dem na gyndu 😀 😀 😀 😀 potom sa ozvem ze co ako 😀 😀 😀 mohol by najst v brusku daku fazulku 😀 😀 😀 😀

pepsyna
14. máj 2010

ja si nemyslim, ze bubi to mysli uplne vazne, ze by chcela mat teraz babo...ja ked som mala 13 tiez som mala rada male deti a casto som chodila kocikovat malu sesternicu a tiez som si myslela, ze mat babo je fajn vec-no nemyslela som to tak, ze by som ho chcela(paneboze na sex som ani len nepomyslela 😀 ) myslim si, ze asi tak nejako je to aj u bubi-paci sa jej starat sa o malicke mimco(o jej brata napriklad), no naozaj nemyslim, ze by naozaj vazne premyslala nad vlastnym-skor si myslim, ze sa jej len paci chodit s babom na prechadzky, popripade pomoct prebalit a podobne-neboj bubi, uzijes si toho este dost, ked budes dospela a naozaj schopna mat babo..a dovtedy sa mozes starat o braceka(myslim, ze tvojej mamine sa pomoc zide 😉 ) alebo ak bude mat este niekto v rodine mimco, isto bude rad, ked im ho raz za cas prides pokocikovat 😵
a inak lia-tebe prajem aby nasiel fazulku 😉 citam vas dlhsie, preto viem, ze by ta to velmi potesilo, tak drzim palce 😵

lia23
14. máj 2010

pepsyna...aj ja si to tak myslim ze si myli dojmi s pojmami..paci sa jej mat babo..no neverim tomu ze by dokazala zahodit kamaratov ...diskoteky..a tak...koli babu...kto vie ci vobec ma kramy:Dnato aby mala babo 🙂 🙂..

a inaskie dkujem ti...akurat ssom dosla od Dr.bola to rychlovka...hned ako som prisla tak ma brala sestricka🙂ael mi len povedalal ze mam nizko sliznicu..ze sa nam podarilo dosiahnut to co sme chceli...OVULACIU 🙂 🙂 🙂 tqak som sa potesila..sice mimco nenasiel ..ael to nevadi...zmeirila som sa s tym a berem to sportovo..co uz no...ved raz sa snad podari... 🙂 🙂 🙂 priatel mi akurat volal..a kedze si mozno zachytila ze som psialal ze on babo neche...teda chce no terza nanho nie je pripraveny....a ked som mu poveldal ze AHOJ TATKO... a on ze coo?? a ja ze ahoj tatko... a on ze topreco..a ja ze len tak...a on ze oki a tak co ti povedal dr..a ja chvilku ticha...kym soms a dosmiala.. a potom ze budes tatko.... 😀 😀 😀 to si mala pocut...stichol a hadm 10 sekund nic nevravel..a pootm vravim ze halloo..a on ze no..ze to si myslela vazne..ze ma az pot oblial..a uz mi to nedalo..tak som sa zacala smiat a vravim ze niee....a potom uz bolo odbre..no viem si ho zivo predstavit ako obelel 😀 😀 😀 😀 😀 chudacik moj 😉 😉 😀 😀 😝

lia23
14. máj 2010

ze rychlovka 😀 😀 😀 som to nejako blbo nazvalaaa 😀 😀 😀 😀

pepsyna
14. máj 2010

hh no tak teda rychlovka hovoris 😀 no aspon ze mas ovulku-aj ked na sone by babo este asi nebolo vidno-ja ked som bola u dr. prvy krat s tym, ze mi meskaju kramy 2 tyzdne, tak ma vysetril, spravil sono a nic nenasiel-tak mi povedal, ze to bude asi len porucha cyklu-ale spravil mi pre istotu test(taky obyc. co treba ocikat) a ejhla // 😅 takze ked som prisla o 2 tyzdne na kontrolu uz bola aj fazulka 😀 a myslim, ze tvoj priatel by sa v konecnom dosledku len potesil-ako ten moj-a tiez sme si vypoculi rodicov(moj oco chcel aby som si to dala zobrat) ale nakoniec sa vsetci umudrili a je to ok-aj ked byvat budeme u priatelovych rodicov, ale som rada, ze uz nam do nicoho nikto nepinda...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre