Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
17. jún 2010

Bodaj by chcelo 😀 Bodaj by chcelo byť všetko tak, ako by som chcela, aby bolo.

zuzanockamt
17. jún 2010

neboj sa bude 😉 🙂

mon777
17. jún 2010

Neviem prečo, ale mám pocit, že nebude 😢

moniciak
17. jún 2010

preco si to myslis???mala si pozitivny test???

mon777
17. jún 2010

nie nemala. ale bola som dnes na gynde a tam mi povedala, že keďže sme sa spolu zrajkali 6. tak to ešte nemusí byť vidno...no ale že na 45% by som mohla byť, ak mám "MS" takú, akú mám....vraj som už na konci cyklu...a to som ani kvapku krvi nevypudila zo seba a aj to mi to meškalo 6 dní 😀

moniciak
17. jún 2010

a chcela by si ci nie??? 😉 kolko mas vlastne rokov???

mon777
17. jún 2010

Chcela 😀 A mám 17. V októbri budem mať 18 😀

moniciak
17. jún 2010

ja mam tiez 17 a budete mat kde byvat alebo co???lebo ja som si myslela ze uz v tom niesom bolesti prsnikov som mala aj predtym no potom prisli nevolnosti avracanie no stale som neverila a v utorok som si urobila test druha ciarka bola slaba a dnes rano som si urobila druhy a ciarka tmava jak ta prva a ked mi doktor dners povedal (ked testy videl) ze uz mi netreba ani robit krvne testy len zajtra na ultrazvuk som sa rozplakala...

zuzanockamt
17. jún 2010

@moniciak a chcela si dieta? 😕 ... ci sa stalo? ... mne v 4 tt test este nic neukazal, iba v 5tt a aj to ta druha bola slabsia

mon777
17. jún 2010

joj, ti závidím. aj ja by som to chcela tak jednoznačne vedieť 😢 😢 😢

mon777
17. jún 2010

Mne ukázal len / 😢 😢 😢

moniciak
17. jún 2010

@zuzanockamt ja som nechcela ale viem ze priatel sa postara sak sa uz tesi a rodicom to povieme asi zajtra...ale bojim sa ci to zvladnem...porod a tak 😒

moniciak
17. jún 2010

@mon777 a v ktorom tt. by si bola???

zuzanockamt
17. jún 2010

@moniciak no budes to musiet zvladnut, uz ti nic ine neostava 😉

mon777
17. jún 2010

zuzi tipuje 6tt. ja sa radšej ani nesnažím tipovať. Len čo by som bola smutná z toho.

mon777
17. jún 2010

No podľa mňa tak 4?? Neviem. Fakt sa to ani nechcem snažiť rátať. 😢

moniciak
17. jún 2010

@mon777 bez dietata to budes mat teraz len lahsie ver mi...ved co rodicia skola a tak... 😒

zuzanockamt
17. jún 2010

@mon777 http://tehotenstvo.academy.sk/
tam si zadaj datum poslednej MS a uvidis v ktorom si tt, teda ak si tehu

mon777
17. jún 2010

Ja viem, Moni, ale keď ja tak veľmi túžim po bábatku, že ... ááááách ... a už sme sa aj tešiť začali 🙂 Len neviem. Pri mojom šťastí mi o mesiac povie, že nie som. O mesiac preto, lebo povedala, že mi vezme potom krv, ak bude MS ako teraz ... čiže žiadna 😀 Ale zasa Peťko povedal, že pri JEHO šťastí budem. Tak neviem no 😖 Idem sa napapať a pustiť sem sestru, tak sa mi tu majte a v zdravý tehulkujte ďalej 😉

Kiežby som sa pridala k vám už aj ja konečne ☹

mon777
17. jún 2010

zuzi...ďakujem 😀 Ono to tvrdí, že 5tt 😀 Ale to by testík povedal, či hej alebo nie. Nie?? 😢

moniciak
17. jún 2010

@zuzanockamt mno nwm podla mna je 17 pramalo na dieta...nepoznam nikoho kto by to chcel 🙂

zuzanockamt
17. jún 2010

@mon777 no ak mas 5 a nejake dni k tomu, napr 5 a 0 dni, tak to uz je 6 tt

domyyy
17. jún 2010

ahojte kočky

ja mám za 5 dní 17......bábätko som chcela už odmalička 😅 😀 ale dobre viem aké to je ťažké, starostlivosť o malého človiečika....nie sú to len prechádzky v kočíku, pestovanie...to nie....to dieťa už nikdy nevrátite, a všetky dobre viete, že z malého bábätka je za malú chvíľku normálny človiečik 😉 nevravím, že nie je super mať dieťa.... je to tá najúžasnejšia vec, ktorá sa môže človeku stať..... no ja si myslím, že plánované tehotenstvo v takomto nízkom veku nie je " na mieste" je ťažké uživiť seba a ešte aj dieťatko....ja už ledva čakám kedy skončím školu, začnem zarábať a hor sa na bábo 😅 😵

zuzanockamt
17. jún 2010

@moniciak tak to si treba rozmysliet predtym, ci je to malo alebo nie 😀

mon777
17. jún 2010

zuzi....ale to by test už ukázal, nie?? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mon777
17. jún 2010

moni...gratulujem!!! Práve si jednu takú spoznala 😀

zuzanockamt
17. jún 2010

@mon777 ja myslim, ze ano, ale tak skus spravit este o tyzden, ak si mala ovu neskor

mon777
17. jún 2010

Skúsim. O to sa neboj. Len mám pocit, že mi povie zasa to isté 😢 😢

sares
17. jún 2010

@mon777 já mysli, že to ani poznat nemusí, protože ta kalkulačka bere cyklus ukázkový 28 dnový s ovulací uprostřed, tys ji mohla mít později a od otěhotnění uběhl třeba jen týden, to test poznat nemusí. Zkus za tři dny znovu.

pepsyna
18. jún 2010

@mon777 no co ako?nerobila si si dalsi test?a aky si mala?a kedy si si ho robila?lebo najlepsie je robit si ho rano z toho prveho mocu,kde je hcg najkoncentrovanejsie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre