Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

pepsyna
22. jún 2010

dobre ranko aj tebe 🙂 mam taky pocit,ze sme tu zostali len my 😅 a koli comu trucujes?

trdielko149
22. jún 2010

nechaj tak ... stalo sa proste nieco a ja sa aj na hlavu postavim nedovolim nedovolim a nedovolim ... neries zlatko uz sa nemienim rozculovat cakame navstevu polievka je uz uvarena,drobcek na poriadku neviem ako spravim masko a idem urobit este nejaky rychly kolacik 🙂

pepsyna
22. jún 2010

juj ved sa nerozculuj-budes mat vrasky 😉 ty si teda sikovnica velika-ja som dnes nejak extremne leniva-este som sa ani z pyzama neprezliekla-ale asi pojdem veru-bolo by na case 😀 varit nemusim-ostalo od vcera,len som chcela trosku dlazky umyt 🙂

trdielko149
22. jún 2010

kolacik upeceny rozvoniava,masko aj ryza s polievockou hotoveee jaj a uz len cakat kym nepridu ... spadne im sanka lebo viem ze by to necakali chacháááá 😀 jaaaj nerozculujem sa ale nebavim sa ani keby co bolo 😉

pepsyna
22. jún 2010

@trdielko149 vobec sice netusim o com hovoris ale budem s tebou zdielat naladu 😀 ja uz mam dlazky umyte,pradlo v pracke a pojdem si aj ja daco zobnut 🙂

mon777
22. jún 2010

Ahojte 😀 Je tu niekto??

pepsyna
22. jún 2010

ahoj @mon777 ja som tu 😵 vidim,ze mas dobru naladu-to som rada 😉 ako sa mas?

mon777
22. jún 2010

A tak dá sa. Zajtra odovzdávame učebnice😀

mon777
22. jún 2010

Nejako je tu mŕtvo.

pepsyna
22. jún 2010

tak to uz mate take neoficialne prazdniny 🙂 a co b udete robit do konca roka?

misss
22. jún 2010

Ahojte..vidim, že je tu v poslednom čase nejako mrtvo..kde ste všetky??

@pepsyna ako to zvladas, ked si teraz "slamenna vdova"?? 🙂 😉

inak, mam pocit, ze nam idu dalsie zubky..uz sa Tominkovi zase cervena ritka a zacinaju opuchat dasienka...tak uvidime..8o))

pepsyna
22. jún 2010

@misss ahoj, ty aj zijes? 😀 tiez si sa dlho neozvala 😀 no zvladam celkom fajn-aj ked celu nedelu som depkovala a plakala ale da sa-aj ked je to teraz taka nuda 😖 musim si najst nejakeho konicka 😀 (teda okrem modreho)
no tak to vyzera,ze Tomasko bude mat zachvilu kompletny chrup 🙂 a ako to zvlada?

misss
22. jún 2010

@pepsyna celkom v pohode..zatial..ziadne teploty, alebo prehnany plac..ved uvidime ako to pojde dalej.. 😉
zijem, len mam teraz knizku, tak citam, ked mi maly zaspi.. 😀 ..teraz sa trosku hrajka, tak ze rychlo mrknem.. 😀 😀 ..
Ja ked som nemala čo robit, tak som hravala na facebooku hry.. 😀 ..

pepsyna
22. jún 2010

@misss to hravam aj ja ale uz ma to nebavi-uz mam asi len 2,ktore ma bavia...a co dobreho citas?daj tip,mozno by som si aj ja mohla nejaku novu knizku kupit-lebo pocas tehu som precitala tie co mam doma aj 2krat 😀

mon777
22. jún 2010

@pepsyna no tak napríklad zajtra berieme do školy kopu spoločenských hier, karty, pexeso a tak 😀 Návrat do detských čias 😀 😀 A že stredoškoláci 😀 😀

@misss ahóóój 😀 zúbky lezú?? Budete aj chladené babány žužlať, aby tak neboleli?? 😀 😀

misss
22. jún 2010

@pepsyna teraz mam Čaro mladosti - Johanna Lindsay .. ja čitam len taketo romany "presladene".. 😀 😀

misss
22. jún 2010

@mon777 nebudeme banany zuzlat...jeho moc nebavia zuzlat taketo veci..on radsej zuzle to, co nemoze.. 😀.mobil, ovladac, varechy,....

mon777
22. jún 2010

😀 @misss no pekne 😀 Malý huncút 😀 To aby si tie varechy pred ním schovávala, lebo nebudeš mať s čím variť 😀 😀

misss
22. jún 2010

ja ich mam v sufliku, ale on si ich vie vybrat.. 😀 ..prave stichol a zacal "tlačit"....boooze..este ze sa ide zachvilu kupat.. 😀

pepsyna
22. jún 2010

@mon777 no veru aj ja by som si zahrala 😀
@misss aj ja mozem taku sladku romantiku-ja som citala twilight sagu a frajer sa mi smial,ze som o tom aj zo sna rozpravala 😀 taka som bola zalubena do toho 😅

misss
22. jún 2010

@pepsyna jaaaj o tom by som vedela sa bavit veeelmi dlho...ja som mala trojku zhltnutu za jeden den.. 😀 ..uz sa neviem dockat dalsej filmovej casti...teraz ktoru citas???či si už dočitala?? 😀

pepsyna
22. jún 2010

ja uz som ich precitala vsetky-2x 😀 aj ja sa tesim na dalsi film,lenze tusim to pride na slovensko akurat ked mam termin,tak mi to bude musiet drahy stiahnut z netu 😀 a ty si este neprecitala vsetky?

mon777
22. jún 2010

@pepsyna dneska sme s kamkou mali na tabuli nakreslené megasudoku, čo sme sa nudili jak ozaj 😀 😀

misss
22. jún 2010

ja som ich citala este pocas tehu..aj 5 som citala.. 🙂 . 😀 ..ma to prist teraz 1.7..to este stihas..ja som na dvojku uz nestihla ist...uz som mala doma maleho, ale mala som ju stiahnutu este o den skor ako to bolo u nas v kine.. 😀

pepsyna
22. jún 2010

ja som na to aj moju svokru nahaluzila 😀 aj ta cita teraz 4 cast akurat.. 😀 no tak dufam,ze stihnem,rada by som to videla..
@mon777 to ti verim,ale aspon sa uz nemusite ucit 😉
idem ja baby moje off tak sa majte 😵

misss
22. jún 2010

@pepsyna papa..ide aj ja..Tomasko straaaaaaaaasne smrdii...fuuuuj..papa

mon777
22. jún 2010

@pepsyna no hej...to sa nemusíme 😀 Keby sme sa museli, tak ma klepne 😀 😀

mon777
22. jún 2010

Môj drahý vás pozdravuje 😀 😀

kormelia11
22. jún 2010

ahojte 🙂 je tu niekto?? :-!

mon777
22. jún 2010

Ja som 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre