Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

adelka89
17. jan 2010

🙂 jj maminka tatka i sestry vsichni se strasne tesi 🙂
jak to budes mit s vyvolanim? Pockas radej az se prckovi bude chtit?

lia23
17. jan 2010

hehe na kamenee?:Dto je aka chut:d ja som este v zivote nejedla kamene 😀 😀 😀 tak neivem ako chutia😀 a dokonca ani popol si neviem predstavit.Dja som sa sla za tou peceinkou zabit..nesla som sa jej dojest..a to len tak naraz mi prisla chut:Dhmm a na druhy den uz ani len citit som nemohla😀....a kajiq... a v skole si to vlasne ako vyriesilaa..nepozerali po tebe ze mas brusko??a ako si to oznami napriklad riaditelke??ci bola stbeou mamka???

heeh adelka..mna by asi prve napadlo ze by som tehu..pri mojej psychike:Dked si uz z malickost zacinam domyslat:D

adelka89
17. jan 2010

lia 🙂 ja sjem s tim ten mesic vubec nepocitala 🙂
jinak ja jsem mela desnou chut na kridu 😀

kajiq
17. jan 2010

Noo...ja neviem prečo až tak.. 😀 aj benzin mi vona, aj kriedu by som si dala 😀 no pestrá strava nie? 😉 v škole to bolo fajn pokial nikto o ničom nevedel alebo kym to vedeli len kamoši..potom ked sa to roznieslo to bolo horšie.. 😒 dala som si na rok prerušiť ale to za to že som bola často v nemocnici kôli ladvinam 😖 riaditelovi som nič nehovorila, len triednej som musela povedať prečo chcem prerušiť školu 😅 ale zobrala to celkom v pohode..len povedala že odo mna by take niečo nečakala kedže som bola jej oblubena žiačka, no take neviniatko 😅 ale ja som mala velmi male bruško takže kym som chodila do školy to nebolo ani poznať..ja mam aj teraz dosť male bruško..nechapem kde sa to male nacpalo 😀

lia23
17. jan 2010

hehe adelka..ja by som s tym pocitala najprv:D a az potom setko ostatne:Dzacalo mi uz z toho preskakovat..zo vsetkych priznokov..tak som si prestalal uz aj bazalku merat

kajiq...tak ty by si mala teda pestru stravuu:Dtoto je najhorise..ze existuuju decka...tkore vedia niekedy urobit zo zivota peklo..hmm aj podla fotky..mas malicke brusko.. 🙂

aktak4444
17. jan 2010

ahojte....mozem sa nieco spytat? ked vam meskala mrcha mali ste bolesti rucha ako pred mrchou? ....a pootm ste zistili ze ste tehotne?

lia23
17. jan 2010

ahoj aktak..otot sa ma osobne netykalo..ael je to priznak tehu...si tehotna??alebo este nives,?

simusska
17. jan 2010

aktak4444 tak u kazdej holky to je asi ine ja som napr. nemala ziadne bolesti len taky pocit ze ju asi nedostanem a bolesti ako pri mrche som dostala az neskor a to uz z toho dovodu ze sa mi zväcsovala maternica....

aktak4444
17. jan 2010

ahoj lia.....este neviem, len mi meskaju ale brucho ma boli ako keby mala mrcha uz prist tak preto sa pytam

simusska
17. jan 2010

atak4444
a kolko ti uz meskaju? radsej si do istory urob testik

aktak4444
17. jan 2010

simusska,,,,3 dni ale mne nezvyknu nejako extra meskavat, testik som uz robila v den ked mala prist mrcha a bol negativny tak neviem

simusska
17. jan 2010

aktak444
ked si myslis ze by si mohla byt tehotna tak ja by som na tvojom mieste isla radsej k lekarovi...on ti to bud potvrdi alebo vyluci a mas istotu a mozes pokojne spavat....

adelka89
17. jan 2010

aktak udelej si jeste testik a pokud bude negativni zajdi k doktorovi na vyvolavacku 😉
kaji mne taky voni benzin 🙂 az se za to mnohdy stydim 😀

lia23
17. jan 2010

adelka..ja sice nie som tehulka...ale men strasne vonia cinska vona:Dta guma:Dtie číííny 😀 😀 😀 😀 uuzas:D

petra1985
17. jan 2010

este pockaj trosicku a tak si sprav test.. aj ked ti nemeskaju nemozes vylucit, ze proste mrcha meska.. 🙂 priznaky su aj nie su niektore zeny maju ine nemaju vobec takze ta bolest brucha vlastne nemusi nic znamenat.. a test ti ukaze tak po tyzdni meskania a viac ci si v tom alebo nie 🙂 drzm palce aby bolo tak ako chces ty 🙂

lizatko1009
17. jan 2010

petra tvoja malinka kolko vazi?

adelka89
17. jan 2010

lia mne taky 😀 cinska obuv 😀 fakt strasne moc 😀

adelka89
18. jan 2010

Kde jste holky? 🙂
Gerci co malicka, stale se ji na svet nechce? Nepsala ti valri?
myslim na vas holky jdu mrknout na neco do skoly 🙂

gerci90
18. jan 2010

awojte...takže hned niekolko sprav naraz...zacnem mnou...dneska som bola na pasoch a doki mi pošprtal tam trosku viacej a pov,že mi aj trosku dopomohol tak mam ocakavat porod bud dnes alebo zajtra v noci 😕 ....a ak nahodou by som aj tak neporodila tak v stredu rano už ideme nato...a možno nakoniec cisarskym....ale pravdepodobne dnes alebo zajtra to pride aj samo..ten hmat co mi urobil sakramensky bolel...ale pov.že teraz mam už len ocakavat kedy odide plodovka.... 😎 tak sa teešiiiiiim......

a walriuska...nám porodila malú Emku------3700 g.....a 51 cm----mamina je ta najstastnejsia zena na svete🙂

lia23
18. jan 2010

hehe adelka...ja neivem preco mi t vonia:Dale minule som si kupila slapky take s korkovou podrazkou..a som straasne fetovala:D:D:D:D.fetacky z nas:Dty na benziiin:D:D:Djaa na gumu 😀

lia23
18. jan 2010

no vidis geric...tak si sa dockala...ja ti drzim palce aby setko prebehlo samo...a hlavne aby setko obre dopadlo..🙂mozno sa dosckas uz aj dnes🙂a uz malu budete mat pri sebe🙂 🙂 🙂 🙂

adelka89
18. jan 2010

gerci ty jo to jsou uzasne zpravy, moc valri pozdravuj a lilusku taky, uz e tesim az bude malicka taky na svete 🙂 drz se zlato, uz za chvilecku z tebe bude maminka 🙂 myslim na vas

bona
18. jan 2010

Ahoje dievcata, ja uz sice nie som nastrocna, ale teraz som len tak zo zvedavosti nakukla..😉 A len som chcela zareagovat na otazku od aktak4444..

aktak: u mna to tak bolo..meskala mi MS, prvy den meskania som si robila test, vysledok negativny, MS ale stale nikde, zacali mi sice take bolesti, ako by uz mala prist, ale inak nic..na 5.den meskania som skusila dalsi test (hned rano) a az vtedy sa mi zjavila slaba druha ciarka..takze skus pockat este par dni a potom znovu "pretestuj"..🙂

jankaat.
18. jan 2010

ake mile spravy🙂

valri gratulujem🙂

gerci no vidis ono sa to pomalicky rozbehne🙂

gerci90
18. jan 2010

....dakujem vam holky...momentalne sa necitim nijako zvlastne nato že by som sa mala chystat ist rodit...ale tak kto vie možno ma to ozaj chyty v noci...alebo až zajtra 😕 ....nooo nechame sa prekvapit.... 😀

adelka89
18. jan 2010

gerci a co monitor, byly tam patrne nejake kontrakce?

gerci90
18. jan 2010

najprw nie bo mala skoro cely prespala...ale ked spravil ten hmat...(tam dole))tak aj zacali dake...aspon tak mi to pov,.ja som vtedy nic nepocitovala...ani teraz nie... 😠

kajiq
18. jan 2010

Pavucica to bolo take strašne? To aby som sa začala báť 😅 no čitala som rôzne názory na to čitie a šak uvidime..a nejak to prežijeme ved to nebudu šiť večne 😀 baby a kolko ste mali stehov?

Kolienko ja pokial som doma tak sa nebojim, tešim sa a vysmiata...ale jak som bola dneska na poradni no nebolo mi všetko jedno keď sa ma sestričky opytali či mam so sebou aj veci 😅 ale nakoniec doktorka povedala že sa malemu nejak nechce isť von a som malo otvorena tak že mam počkať kym mi voda odtečie a ak nie tak mam prisť vo štvrtok rano nalačno a že budu so mnou robiť 😵

Baby neviete čo chcu so mnou robiť? 😀 niekto to tu tiež tak pisal že mal tiež podobne dojsť po termine..ktora ste to bola? Dajte vedeť na čo sa mam pripraviť 😅

katren dufam že to zvladneme aj bez epiduralky 😵 len stále tam je ten zákaz návštev som dneska pozerala..to ma cely týždeň nemôže prísť nikto pozreť?? Veď sa tam zbláznim ☹

kajiq
18. jan 2010

juuj to som sem šupla omylom 😅 to malo isť na inu temu 😀

Lia- no maličke 😅 čiňany voňaju aj mne 😀 aj celkovo taka vôňa novoty 😀 😀
Adelka neni sa za čo stydet 😀 len čo s tych našich deti vyrastie...? 😀
SA mi zblaznilo forum, mi tu pridava prispevky ako chce 😠

lia23
18. jan 2010

eheh jujj z nas nejake fetacky buu asi ci coo:D:D:D::D 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre