Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lucy1990
29. jan 2010

Ano Simi, vydavala som sa v 3. rocniku na strednej 😅 vsetci na mna kukali ako na blazna...ano, pomalicky nakupujeme...ked je dobra cena, tak vyuzijem prilezitost..ved kuk album 😉

simusska
29. jan 2010

lucy a vasi ti co vraveli?nasi by ma si zabili🙂 asi mas starsieho manzela ze? moj je taky stary ako ja tak my sme sa nemali kam ponahlat a predtym sme spolu chodili uz 3 roky a babo sme uz aj chceli...aj tak sme ani jeden v skole nepokracovali tak sme sa rozhodli pre spolocny zivot

lucy1990
29. jan 2010

Moj manzel ma 30 rokov, a nasi ma aj odhovarali, ale tak mama sa vydavala v 17-tich tak co mi bude hovorit...ja som stastna tak ako som sa rozhodla 🙂

simusska
29. jan 2010

lucy ale musim uzna t ze vyzera mlado..vobec nie na 30....a to si skolu stihla ukoncit?

lucy1990
29. jan 2010

Ano, maturitu mam z oa 🙂 a ja som tiez netusila ze ma 27 ked sme sa spoznali, myslela som, ze tak 24, a ja som mala 16 🙂

lia23
29. jan 2010

hmm...jooj kajiqľ..si si musela vytrpiet vela..ale tak sama vidis ze to stálo zato 🙂 🙂 ved babetk je najkrajsie a co prenho maminka nespravi 🙂 🙂 🙂

elibetka
29. jan 2010

Ahojte ja k Vám už nepatrím ale rada by som ak môžem občas napísala 🙂
Lucy ahoj zaujala si ma ty 😵 veľmi Vás všetky obdivujem 😵 a držím palčeky 😵 😵
Lucy na akú školu chodiš? 😵

simusska
29. jan 2010

lucy...mam taky pocit ze väcsina holiek co sme tu ma skoncenu prave oa...🙂

lucy1990
29. jan 2010

Ano Simi, citala som, ze sa tu bavite o ucte....ach jaj, som rada, ze to mam za sebou a ekonomiu uz nechcem nikdy viac ani vidiet...uplne sme si nesadli 😅 ja som skor umelecka dusa 🙂
Ahoj elibetka 🙂 dakujeme, a cim som ta zaujala? 😀 Ja uz do skoly nechodim, maturovala som v septembri 09 kvoli dlhodobym zdravotnym problemom a v decembri som zistila, ze cakame mimisko 😵

lia23
30. jan 2010

hehe ahoj lucy..tak ty si dalsia "ekonomka" 😀 😀 😀 jooj kolko nas tu jee:Dja vobe cnetusim co na tej skole robim 😀 😀 ja som si skolu nejak zmylila...no co uz..musim dokoncit..mne ani poe a ani ecto nesadlo:D...ale z poe mam lepsei znamky ko z ucta..ale tka oc narobime 🙂 🙂 a obdivujem ta ze si sa vydavala ako 17 rocna..to ako keby ja som sa teraz vydavala..a rpeco si sia tak vlastne rozhodla,??

adelka89
30. jan 2010

ahoj holky nevim jestli si tu nektera z vas jeste pamatuje Mirku pod nickem miroslava89 vcera ji museli udelat CS byla ve 23tt 😔 malicka vazi 520 gr. myslete na ne 😔

lucy1990
30. jan 2010

Lia, vydavala som sa v den mojich 18tich 😉 bola to akurat sobota...a zasnubena som bola uz vyse roka pred svadbou..preco som sa tak rozhodla? Pretoze viem, ze moj muz je clovek s ktorym sme naladeni na rovnaku vlnovu dlzku a chcem s nim byt do konca zivota...niektori ludia, rovesnici hlavne, to nechapu...maju v hlave len uzivanie si a veci okolo toho...ale nakoniec nie su stastni, alebo len malokto...vela z nich sa sklame...a ja som mala jedno obrovske stastie 🙂 a to sa nezahadzuje....

lia23
30. jan 2010

adelka...ano pametam si na nu...vlasne co je to CS???sekcia??alebo co.???hmma odkial to valsne vies??jooj chutako.. ☹ ☹ dufm ze si aze nezazije to co predtym ☹ ☹ ☹

lucy...jhmm tak to fakt sa potom stastie nezahadzuje..aj ta uplne chapem..viem ze niektory ..alebo drvivy vecsina rovesnikov je zato aby si uzivali. spojene s vecami okolo..to viem a poznam to ja aj..ak si stastna...tak toa je to najlepsei co si mohla spravit..ench to je kedykolvek...j ekd si mohla sete pockat..apson do 4.rocnika.. 🙂 🙂 ale ak si o tak citila 🙂 🙂 tak si potom spraivla dobre...aj ti drzim palc🙂

adelka89
30. jan 2010

lia taky doufam, ze to malicka zvladne, psali to holky na spolecnem terminu. Ze to cetly na skovenskem konikovi v diskusi Jun2010 jj cisarsky rez. 😔

juliq101
30. jan 2010

Ahojteeeee 🙂 ja som tu pekne dlho nebola 😅 mám teraz toho veľa škola 😔 uff ešte chodím no tento ročník ešte dokončím 🙂 ako sa tu máte?Vítam nové tehulky,gratulujem mamičkám 😵

lia23
30. jan 2010

adelka..jooj moje chudatko.. ☹ ☹ ta si teea vytrpela..a neives preco jej robili cisarsky???dufam aj ajze to zvladne..budeme jej silno drzat palce 🙂 🙂

adelka89
30. jan 2010

lia mrkni na tu diskusi, malicka mela pry omotanou pupecni snuru kolem krčku a Mirka se zacala otevirat, odesla ji hlenova zatka a navic mela vysoky tlak...,

lizatko1009
30. jan 2010

adelka a kde je ta diskusia? ja sice neviem o koho islo, ale drzim palce a hlavne malickej, chudatko ☹

adelka89
30. jan 2010

lizatko jun2010 kdyz mrkne zpetne na tuto diskusi tak jsou tam i prispevky od ni

lia23
30. jan 2010

adelka..ano uz som si to kukla..a msuella to mat strasne...no drzim im moc palce....budu to potrebovat 🙂 🙂 a dufam ze sekto len dore dopadne..aj ked malicka maa malicku vahuu

lia23
30. jan 2010

adelka..citala som dalsie prispeky..a ze mirka pisalaa ze malu este nevidelaa ale ze jej manzel povedal ze je drobunka..ale zeje to bojovnicka..doktory vraj pvoedali ze ma velku sancu na prezitie...okrem toho ze mala obtocenu pupocnu snuru okolo krku vra nic nema...take problemy so srdieckom a pluckami mozno bude kedze je predcasne narodena...ale ze je uplne zdravaa..a verim ez sa uz nic nenaskytnee..ziadne problemy a ze bdue len rast..a priberat..a ze z nej bdue velka slecna 😉 😉 😉 😉

kajiq
31. jan 2010

Adelka no ten chlap tam je velkou oporou 🙂 určite to super zvladneš a s Lukaška budete mať obrovsku radosť 😵 A maly v brušku poslucha? 🙂 moj začal vždy navečer viac kopať a teraz navečer vždy začne vymyšlať a stale plače..presne o 22:00 😀 😀 😀

Simusska ževraj to neni ani citiť lebo to tkanivo že tym tlakom znecitlivie..ja som tiež nič necitila, len take ako keby ma tam nechtom niekto trochu poškrabal ale to som ešte nevedela že mi robia nastrih 😀 Neboj sa toho...no zo šitim to bolo trošku horšie, ale ak by si mala epiduralku tak to nebudeš tak citiť..najviac to boli ked zošiva tu kožu..ale da sa to prežiť 😵

Lucy to aj take sa da? 🙂 ja som počula že čo sa odobera ta plodova voda, ale z krvy nie 🙂 a dalo sa tam zistiť iba pohlavie alebo aj nejake choroby a tak? 😵

lia23
31. jan 2010

Ahoj kajiq..tak co akoze sa mate???tvoj Samko posluchaa??neplackaa? 🙂 🙂 🙂 🙂

kajiq
31. jan 2010

Lia čawkoo 🙂 Ale vieš čo teraz je nejaky mrzuty stale, nemože spať a stale plače..neviem čo s nim je.. 😖 A ty sa jak maaš? 😵

lia23
31. jan 2010

hmm a brusinkop ho nebolkaa???skus s nim trosku posvicit s bruskom..ale skus zajst ku doktorke..🙂mozno ma vetry zastavene...jaaa???no tak ujde to celkom...cakam na tu poondiatu MS.. 😀 😀

lucy1990
31. jan 2010

Kajik, je to teraz taka novinka, presnost je ako na amniocenteze, ale choroby vedia zistit iba ked vedia co hladat...napr. povies, ze to a to mas v blizkej rodine a oni povedia, ci to nezdedi... 😉

adelka89
31. jan 2010

kaji, Lukasek posloucha, ale uz mam problem s usinanim, boli me nohy, zada, zebra a pali me zaha, takze docela veselo mame doma 🙂
Co manzel jak se citi v roli tatinka?

lizatko1009
31. jan 2010

adelka ked ta pali zaha bude lukasko vlastaty 😀

adelka89
31. jan 2010

lizatko jj vsichni mi to rikaji 🙂 ale tak ma byt po kom 🙂 ja i manzel jsme meli dlouhe kudrnate cerne vlasky kdyz jsme se narodili 🙂
holky me tak strasne boli ta zada ☹ manzel se me snazi stale masirovat,ale nejak to nepomaha

phoebe003
31. jan 2010

Ahojky maminky, jak se máte? Jdu na Vás zase na chvilku kouknout 🙂 Co je tu nového? já už jsem doma z lyží, byla to paráde, celý týden jsem jen lyžovala a odpočívala, no prostě super, zato doma na mne čekalo překvápko v podobě totálního nepořádku, se kterým definitivně vypořádala až dnes, prostě nechat domáácnost chapovi je děs.... Poraďte mi, jak mám dostat fleky od banánu z dětského povlečení, baldachýnu a mantinelu? Eliška hodila do postýlky Admovi banán a prostě to nejde vyprat, jsem nešťastná.... :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre