Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

simusska
26. feb 2010

baby kde ste?

norikk
26. feb 2010

zeby v skole??

simusska
26. feb 2010

norikk jaj sorry...

norikk
26. feb 2010

prepac, len som prisla strasne nervozna...... mame taky obed aky nemozem :( a to nasi nepochopia, taze ani nemam snahu vysvetlovat...mame cestovinu s tvarohom, a kedze newem, ci ten tvaroh bol pasterizovany, tak ho radsej nejem....nasi budu zas len ziapat,ze nejem, ale tak vysvetlite im to, ked otec ani nevie,ze som tehotna a mama povie ze mam jest vsetko 😔

lizatko1009
26. feb 2010

norik to koli tomu nechces jest tvaroh? tak vymyslat nemozes ja som jedla vsetko a asme tu.

simusska
26. feb 2010

norikk ... nechapem preco by so nemohla jest tvaroh ked si tehotna? ja som vobec nedelila jedla a jem uplne vsetko....

norikk
26. feb 2010

lebo moze obsahovat lysteriozu, to je bakteria ktora sa vyskytuje v nepasterizovanych mliecnych vyrobkoch a ak by v tom tvarohu bola, tak je riziko,ze potratim....dakde som citala,ze jedna kvoli tomu potratila,lebo si nevedela odporiet plesnivy syr ....

norikk
26. feb 2010

😅 ☹

simusska
26. feb 2010

jezis norikk ked sa na to budes pozerat tak,,,,normalne sa stravuj akoby si nebola tehotna...a o tom tvarohu som este v zivote nepocula...a okrem toho tvaroh a mliecne vyrobky by si mala jest lebo obsahuju mnoho veci co ty teraz ako tehotna potrebujes

norikk
26. feb 2010

ja jeem mliecne vyrobky, furt, to sa nebojte,sak aj tvaroh,ale len ked je zapeceny v kolaci :D ...istota je gulomet 😖

zamilovana
26. feb 2010

Ahoj,prepáčte že sa vám zapájam, ja len k tomu tvarohu, lekári tvaroh dokonca odporúčajú, lebo z neho babatko pekne rastie, takže tvaroh určite ANO v akejkoľvek podobe a množstve. Plesnivé syry sú o inom, ide o živé plesne, ktoré v nich rastú, takže sa neboj. Tvaroh môžeš.

norikk
26. feb 2010

asi na mna lezie nadcha,co by ste mi odporucili?

lizatko1009
26. feb 2010

paralen a pod perinu

simusska
26. feb 2010

zas paralen podla mna hned brat nemusis....staci teply cajik s medom alebo citronom a zababusit sa pod perinku

norikk
26. feb 2010

o nicom je teras toto pocasie, vsetci su chori,,,aj v skole kazdy sa stazuje, ze je chory a ja tam musim chodit a nachytat to od nich 😠

lizatko1009
26. feb 2010

norikk pocas tehotenstva mas aj tak oslabenu imunitu, ja som zo zaciatku stale mala plny nos a raz si pamatam som dostala teploty.

simusska
26. feb 2010

norikk tak si len davaj pozor lebo teraz nejake extra lieky nemozes ....najmä ked si este na zaciatku...davaj na seba pozor.... 😲

norikk
27. feb 2010

baby da sa pochutkova kysla smotana nahradit aj bielym jogurtom??

zuzanockamt
27. feb 2010

s stravovanim to nejako prehanat nemusite ... ved tehotenstvo nie je choroba ... ja jem tak, ako aj pred tehu ... a dokonca aj tvaroh a viackrat za tyzden ... ved u nas sa predavaju pasterizovane vyrobky

norikk
27. feb 2010

no hej ak byvas v meste a nakupujes v supermarkete, ale ja som z dediny a tu v obycajnom obchode, sa da kupit bryndza alebo tvaroh zabalena ako rolka, a na etikete je maximalne datum spotreby.....

zuzanockamt
27. feb 2010

hm ... no aj na dedinach je uz dobry vyber ... a mam taky pocit, ze podla EU by sa uz nepasterizovane vyrobky ani nemali predavat 😕

norikk
27. feb 2010

ja viem, len ta moja paranoia 😖

zuzanockamt
27. feb 2010

netreba si to tak prispustat ... ja robim vsetko tak, ako ked som tehu nebola ... a som toho nazoru, ze ak sa ma nieco pokazit, tak sa to pokazi

boobinka
27. feb 2010

Ahojte holciny 😉
muzu se k vam pridat i kdyz uz nejsem tehule? Psavala jsem tu drive,ale jak vidim je tu uplne jiny kolektiv a je vas tu vic 🙂
Jeste par mesicu je mi nact a mam 19ti mesicniho Vojtiska

norikk
27. feb 2010

ahpjte, mam k vam otazku, viete varit? 😀

norikk
27. feb 2010

a este lizatko, som citala par stran dozadu, ze nemozes studovat individualne maturitny rocnik, preco?? ved mas zo zakona pravo na idividualne studium 😕

lizatko1009
27. feb 2010

norikk jj viem varit, ale strasne nerada, naucila som sa, lebo som musela, a riaditel mi povedal, ze nemozem, ze teraz mi da rok individualne a maturitny musim prist aj c, lebo uctovnictvo je velmi tazke a sama doma by som to nezvladla.

norikk
27. feb 2010

mna zas varenie fascinuje celkom,ale odkedy som tehotna, nemozem citat ani recepty, lebo mi je zle 😀 .... ale moc varit newem, ale chcela by som sa naucit no....dnes som piekla sama a tak to aj dopadlo.... proste newem dochutit jedla.... a mate tu niektora skusenosti s EPI-NO ?? ja viem ze je taka tema, prave som ju citala, prvy krat som videla, ze existuje nieco take 😕 ...

maka123
27. feb 2010

ahojte dlouho jsem tu nebyla nez jsem vas docetla dalo to docela zabrat 🙂
adelka ja mam asi tech oblecku velikosti 50-56 od vseho priblizne deset kusu bodycka kosilky dupacky ponozky capacky a overaly,5 teplacky,5 cepicek,1 male riflicky 1 male laclacky a dvoje male mikinky

adelka89
28. feb 2010

boobinka: urcite 🙂 dlouho jsi tu nebyla 🙂
norik. no ja umim taky varit, nic jineho mi ani nezbyva 😀
maka juu uz 40tt toto leti 🙂 ja se tesim az budu v 36tt to uz mi nebude vadit kdyz se malemu bude chtit na svet, dokonce bych byla i docela rada, kdyby se narodil trosicku driv, kvuli prijimackam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre