Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

marfuuuska
8. aug 2009

Ahojky holky,
tak jsem nakoukla.

Miru jen ti napíšu, že je mi moc líto co se vám stalo a drž se 😉

Co maja nemáte někdo info jestli už nerodí?

Pheobe teď budu doma, tak můžu tapetovat s tebou 😀

phoebe003
8. aug 2009

ahoky holky, jakpak se daří takhle po ránu?

Marfusko, tak to je super, že tu nebudu tapetovat sama..

Maja hele vůbec nevím. Ale není ani na facebooku, tak je možné, že už i jo...

phoebe003
8. aug 2009

marfu koukala jsem na fotky, máš doma roztomilé rošťáky:o)

maja177
8. aug 2009

ahojte holky...nerodi nik 😀 ja sem uz ani nechodim, celkovo na konika... ved sem pomaly nik nepise, a pisat si tu sama so sebou ma zrovna nebavi 😀 ma skor najdete na facebooku... ale, ked sa malinka narodi, urcite dam vediet aj sem 😉 este mame mesiac do terminu 😠 v pondelok idem na poradnu, som zvedava co nove, dufam, ze sa to pohlo kusocek v pred. malinka je o mesiac vacsia, tak mozno to aj bude skorej. uvidime, no menstruacne bolesti mam uz asi tri tyzdne, len neviem, co sa tam "dole" dialo, lebo doky mal dovolenku. dnes pride domov moj tato z belgicka, on s mojou mamou nezije, zije tam, a som ho dlho nevidela, tak sa na neho tesim, a prinesie mi postielku pre malu, a este nejake srandy, ze aj rifle jej kupil, aby mala prve od dedka 😀 sa tesim, lebo on to na zaciatku nejako nevedel prehltnut, ze som "v tom". pekny den babulky 😉

phoebe003
8. aug 2009

marfuska kde jsi? říkala jsi, že budeš tapetovat semnou a nikde tě tu nevidímmm od ráááda božího... 😔

phoebe003
8. aug 2009

hmmmmm ☹

gerci90
8. aug 2009

kde ste kto??buduce maminy???????? 😝

phoebe003
8. aug 2009

ja jsem tu celý den, ale tady nikde nikdo!!!no nejsem sice budoucí mamina ale.....to snad neva! 😀

gerci90
8. aug 2009

neva neva a co to tu nejako krachuje s tými nasimi nastrocnými... ☹

phoebe003
8. aug 2009

taky koukám....že to tu jde do kelu!

marfuuuska
8. aug 2009

Ahojky pheobe my byli celej den pryč na pečení selátka mňam 🙂 . Bylo to nečekaný, no a vrátili jsme se před chvílí. Dětičky vytuhli hnedka a my teď ještě koukáme na telku a za chvilku půjdeme do hajan 🙂
Zítra tu bude určo častěji, tak zatím dobrou pa 😉

marfuuuska
9. aug 2009

Dobré ránko, tak u nás byla noc celkem fajn Martínek se vzbudil 3x 🙂
A co u tebe pheobe?

phoebe003
9. aug 2009

Ahojky kočky, tak mne asi dneska vypadne děloha z pánve! to je děs! jaká byla u vás noc?

Marfuska tak to jo...Adámek je dar z nebes. Spinká a nic nechce. Nakrmí se a je spokojenej. Celý den se usmívá... Bože sežrala bych to moje dítě láááskou. My už spinkáme celičkou noc. ve 20.00 ho dám do postýlky a v 7.00 ráno vstává, přebalíme, nakrmíme a jdeme si dát ještě šlofíka. Někdy spinká hodinku, někdy až do 10 ti

phoebe003
9. aug 2009

jo a jinak holky, mám novinu, Adámek se dneska poprvé sám postavil v postýlce, stál tam a hulákal na mne "mammmaaaa hamiiiii" přišlo mi to hrozně vtipný a jak jsem ho viděla tak jsem se začala strašně smát..

hathor86
9. aug 2009

Ahojky, jistě tě potěší můj příspěvek, v naší vesnici je holka co má teď 18 a už má 3 děti, první dítě se jí narodilo když jí bylo 13, takže jestli je ti 17 a čekáš první, vůbec si s tím nelámej hlavu. Hlvně si nenech od nikoho radit nějaký hlouposti jako že to nezvládneš a tak. Zvládla to ona, zvládneš to taky 😉 JInak mě je 23 a čekám druhé miminko, oprvní jsem přišla hned v začátku těhotenství a mám pořád pocit, že tehdy bych to zvládla líp než teď, ale to už je pasé. Budeme muset bojovat 🙂 Drž se a užívej si těhulkování, je to nejkrásnější období života 😉

marfuuuska
9. aug 2009

pheobe, tak to je adámek opravdu zlaíčko.
My teď doobědvali, dali spát Martínka a koukáme na Jumanji a odpol jedeme na skok k mojí mamince.

adelka89
9. aug 2009

ahoj holky, tak mozna jsme to stihli i my je mi 19 a v sobotu a nedeli jsem mela pozitivni testiky 🙂 jeste nemame tehotenstvi potvrzeno od doktora,ale pevne verime,ze se nam podarilo. napoprve 🙂 😅

phoebe003
9. aug 2009

hathor. teda! to je šikovná slečna... 😀 😀 😀 😀

marfusko jj to je. jak říkám, je to dar z nebes!

adelka gratuluju k těhulkování "ťuk, ťuk, ťuk" ať se to nezakřikne...Těhulkování je koukám plánované...Já neplánovala ani jedno🙂

phoebe003
9. aug 2009

hathor a ta slečna je z nějaké ehm "sociálně slabší rodiny?" nebo je jen nedočkavá na mateřství? nepovažovalo se její první těhoteství za znásilnění?Kolik je otci dětí, teda jestli nějakého oficiálního otce děti mají...

marfuuuska
10. aug 2009

pheobe, taky mě to zarazilo, že už ve 13 první dítě. Já jsem totiž klasickej případ zanedbaný sexuální výchovy 😅 .
V 15 jsem si ještě hrála s panenkama, v 16 jsem se prvně líbala, v 18 první sex a v 19 první dítě 😀

gerci90
10. aug 2009

heh tak tý si to mala pekne rozdelene...marfuskaaaa 😀 😀

kuratko
10. aug 2009

marfuuuska tak ja som ten isty pripad 🙂 az na to ze uz mam teda 20 ale otehotnela som ked som mala 19 a pol 🙂 a moc sa na male tesim a s mangelikom si myslime ze je to tak spravne. zenska ma mat deticky ked je mlada a plna sily a ne po tridsiatke jak je to dneska v mode. potom su nervave, strasne sa boja a rozmaznavaju deti a potom co z nich vyrastie...

phoebe003
10. aug 2009

Ahojky kočky, tak já byla dneska celý den v práci, jsem utahaná a zničená a jdu koupat Adámka. Jo napíšu Vám, co napsal můj kamarád, co se mu převčírem stalo, vypadalo to zle, ale on je fakt spisovatel..Jsem se zasmála, když jsem to četla...

můj zážitek...

ale takhle si sedim pekne na zastávce v klidu a pokoji vykonávám popracovní rituál abych zítra zas mohl hájit barvy CDP v plné síle a kráse když tu najednou zastaví černá kára s 5ti plešatejma týpkama a ptají se jestli náhodou nemám na špeka tak popravdě odpovídám že mám na poslední žbrůčo tak ze sry...
v tom jeden vystoupí a krásný téměř ubalený džojnt mi vyrazí zruky tak se zvedám a ptám se co kurva dělá ze to bylo kurva na poslední brko v tom tam byl druhej s prázdnou flaskou vodky a už mě s ní laská po hlavě ale láhev se jen odráží od dredů ale zato dostávám kopačku do zad od druhého a pak se chvíly válim po zemi a obdivuji vajgly kemry a rošlapaný žvejkačky na zemi ale abych se nenudil tak týpci v krřeči si libujou jak mě kopou do ledvin a já se jim jen směju že tu svojí jednu poslední si pečlivě kryju loktem a lavičkou....

když už mě zem začala nudit a přísun ledabylých kopanců se snížil na 1/3 tak se zvedám a vidim týpka jak s rozebehem se chystá kopnout mojí hlavu do outu tak v poslední vterině dávám ruku pred xicht a náglova umbrovka letí někam do křoví tak se jí tam vydal hledat...

pak vidim jak tam kámošovi přetáhli triko přez hlavu a baví se tim jak do nej mlátí a on nemůže nic tak sem se za nima rozeběhl jednoho sem skopnul a druhýmu to přišlo nespravedliví tak mi dává přičichnout k svýmu vyblejsanýmu čelu když sem otevřel oči tak vidim jak se ke mě řítí jeho pěst ale posilněn bylinou sem ho za ní chytil a uložil si jí do svého zpoceného pravidelně neholeného podpaždí a přátelsky ho chytil kolem krku a říkám že ty vajgly na zemi fakt stojí za kouknutí z blízka tak ho tam hlavou pomalu a ladně přibližuju a on že nic nevidí tak ho přibližuju stale blíž ale nějak hloupě klopýtnul a hlavou nešikově upadl na kraj chodníku a zároven velice příjemně pod náporem mé váhy zapraskalo pár žebýrek...

ale nejspíš jeho přítel když nás viděl v tom vroucném obětí tak trošku zažárlil a začal mě nevim proč za dredy tahat pryč...
ale v tom někdo z přihlížejícího hloučku volá že už to neni taková sranda a že zavolali policajty at tomu dodaj trošku štávu ale týpci asi museli za jinýma kamošema poprosit o trošku té blahodárné gandži a tak nabrali směr k autu a když jim říkám že je zas někdy rád uvidim a že sou to prýma statečný kluci tak se ten muj sběratel vajglů otáčí a obočí mu vysí přes oko a říká že mu nic neni a že že ty žebra ho už skoro nebolí... pak přijeli policajti pozdě jako vždy a jeste sme chvíly kecali a pak se rozešli každý sou cestou

Omlouvám, se, je to trošku delší, ale stojí to za přečtení...

tohle je masakr. nepochopitelné. málem pochovali do země živé dítě...http://tn.nova.cz/red/drsny-svet/zive-miminko-m...

no a tohle je související článek...http://tn.nova.cz/red/drsny-svet/rodice-omylem-...

phoebe003
11. aug 2009

dneska prvnííí??????

Dobré ránko kočky, tak u nás dneska noc děs a běs. Večer jsem nemohla usnout já,do půl 2 ráno jsem čuměla do stropu a převalovala se a nemohla zabrat.no a od půl 6 vváděl Adam. Řev jako když ho na nože berou, dostal flašku, plenku, najedl se, opět řev ale neskutečnej, tak jsem chvilku utěšovala, no nic nezabralo. v půl 4 mne napadlo, že mu to mlíko třeba nestačilo, tak jsem mu ještě přidělala no díkybohu že mne to napadlo. Najedl se, snědl všechno do poslední kapičky a spinkal až v podstatě do teď. Ale já jsemjak praštěná palicí. chdím, funguju, ale spím u toho...

andrea12737
11. aug 2009

Ahoj phoebe, tak to ti nezavidim...tie neprespate noci..uff, uzila som si ich, a zasa si to asi zopakujem🙂 ty adamkovi davas umele mliecko? alebo kravske? alebo kojis?
o tyzden uz konecne idem ku dr.tak sa strasne moc tesiim, nech riesime, to moje bolestive brusko:/, zatial ahoj.

phoebe003
11. aug 2009

andrea ahojky. neeee kravské neee, kravské se doporučuje až někdy na roce né-li až déle...Dostává UMráno a večer, jinak papkáme ovoce, zeleninku, kašičky atp atp atp...

marfuuuska
11. aug 2009

Ahojky pheobe, tak to u nás jsou noci vcelku stejné. Večer Martin usíná kolem 20.00 a pak jídlo v 23.00,2.00,5.00 no a pak se většinou vzbudí kolem šestý to dostane čaj a čistou plenu a když je fajn den, tak ještě do půl osmý usne.
Kdy si začala dávat jogurty a kdy piškoty nebo rohlík. Už si to nepamatuju, tak sonduju 😉

simusska
11. aug 2009

ahojte...ja som tiež násť ročná...mám 19 a som v 9 týždni....ja a môj priateľ sa na bábätko veľmi tešíme, sme spolu už 3 roky a on je taký starý ako ja...problém je však v tom, že naši ešte o tom nevedia a my nevieme ako im to povedať. Strach máme preto, lebo už minulý rok o takom čase som bola tehotná ale potratila som...vedia o tom len moji rodičia a doteraz mi nadávajú že som štetka a môjho priateľa preto neznášajú...my sa však milujeme a chceme sa vziať..jeho rodičia ma majú veľmi radi...no aj tak máme obaja, vlastne traja 🙂 veľký strach...poradí mi niekto ako im to všetko vysvetliť aby nenastali veľké hádky?

marfuuuska
11. aug 2009

Simusska, myslim, že v týhle sitauci ti nikdo moc neporadí. Ale já bych to řešila asi, tak: Když tě má tvůj přítel rád a jeho rodina taky, tak to říct nejprve jim a domluvit se co a jak až to řekneš vašim, protože tam to po nějakou dobu může bejt napjatý. Ale musíš se rozhodnout hlavně ty sama 🙂
Jinak velká gratulace k miminku 😵

maja177
11. aug 2009

ahojte, prisla som vas kuk 🙂

tak fibi, ten siahodlhy prispevok ma dobre pobavil, citala som ho v noci o tretej, ked som nemohla spat, do siedmej som bola na nete, potom som spala do jednenastej a stale som nevyspata, chodim jak matoha,nejaka som nervozna, boli ma brucho, ani len jest mi uz nechuti a to je co povedat... vcera sme mali poradnu, doktor mi dava max. dva tyzdne 🙂

drzte sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre