Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lizatko1009
16. feb 2010

norikk naco ti budu tehotenske? svadbu poponahlajte a nebudes musiet mat, kedy si videla ake som ja mala na sebe hiiiii co som chcela mam ich este doma odfotene aj som ich objednala, lebo som skusala kremove a ja som chcela biele svadbu sme skor nemohli mat, lebo bol post nic nebolo volne tak sme sa nato vykaslali, lebo ja s bruchom sa vydavat nebudem 😀

norikk
16. feb 2010

baby ste tu dakto?? este teras??

dugyna
16. feb 2010

norikk saty hladaj na snurovakcu..ci uz korzetove alebo v celku a treba kupit o 1-2 cisla vacsie
najlespie je si ich vyskusat v predajni

simusska
17. feb 2010

norikk ja som sa vydavala v 18 tt a saty som tehotenske nemala....v pozicovni alebo v predajni uz vedia priblizne odhadnut ze ake budes mat asi brusko a aky strich siat ti bude sediet v danom tyzdni...ja som mala v zadu na snurovacku a ta sa dala prispodobit a strih bol taky ze mi ani brusko nebolo vidiet....hovorim ti ...saty si len pozicaj...a oni uz tam budu vediet ze ake ti budu najlepsie...len musis ist hned ako sa dozvies termin svadby aby si mala este dobry vyber

simusska
17. feb 2010

halo...kde ste?

norikk
17. feb 2010

to ja som chcela len vediet ze ako vobec vyzeraju take saty, ale dik za rady...este netusim, kedy budeme mat svadbu, ci do leta, ci v lete 😅 ...a ako vam bolo na svadbach? vladali ste celu noc?? aj ste tancovali?? ja som len 9 tt, ale moc ma to ani po vonku chodit netaha 🙂

simusska
17. feb 2010

norikk vies co? v septembri sa vydavala moja sestra a ja som nemohla vydrzat bola som velmi unavena a ani som moc netancovala ale tak v oktobri som sa vydavala ja a to som uz bola trosku silnejsia...pretancovala som celu noc az do ranaa neuveritelne som sa zabavila....a preco chces svadbu az tak neskoro? ved ked vasi uz vedia ze si tehotna tak zacinite vybavovat...ja som to stihla za 2 mesiace...

norikk
17. feb 2010

moji rodicia a priatelovi sa este nikdy osobne nevideli, kedze byvame 150 km daleko, je to trocha tazsie....

pepppe
17. feb 2010

norikk to je pohoda,my mame svadbu v aprili a tiez sa nasi a snubencovi priatelia nevideli,vsak sa uvidia,na svadbe 😉

norikk
17. feb 2010

to je pekne :D

simusska
17. feb 2010

nasi sa videli az ked moj uz teraz manzel prisiel s nimi k nam poziadat mojho oca o moju ruku....no my byvame od seba len takych asi 40 km

norikk
17. feb 2010

a byvas u svokrovcov alebo doma simusska?

simusska
17. feb 2010

tak zatial byvame u svokrovcov ale to nieje definitivne...ale tak to hlavne preto aby mi svokra s vychovou malej dopomohla lebo ja uz nemam mamku

lia23
17. feb 2010

simusska...ak to mi je moc luto ze uz nemas mamkuu.. 😢 😢 .....a inaksie znienky..aakoze sa mate???

norikk
17. feb 2010

ou to mi je luto....ja by som zas (obrazne) mala opatrovnikov na kazdy den dakoho ineho, lebo mam este aj tri starsie sestry vydate, ktore uz maju svoje deti :D .....ale tak ja sa planujem nastahovat ku priatelovi a tam to bude nase ako prve vnuca 😝

lizatko1009
17. feb 2010

norik na 100percent sa chces vydavat?

norikk
17. feb 2010

ano

lizatko1009
17. feb 2010

norikk a kolko ma tvoj rokov? ja ti nechcem zle, lenze ako som pisala taky mlady nemaju rozum, aby si nebola nestastna ako ja.

norikk
17. feb 2010

18, ale o rocnik vyssie....a preco si nestastna?? a vies ja len usudzujem z toho, ako zijeme doteras....kedze nas deli taka dialka, tak nas vztah musi byt zalozeny na riadnej dôvere....a my aj ked sme spolu, tak viac sedime doma, ako behame po vonku....a myslim ze moj je dost zodpovedny...samozrejme, kazdy mame svoje muchy, ale dajak bolo, dajak bude ....

lizatko1009
17. feb 2010

napisem do IP

simusska
17. feb 2010

norikk...neboj mi s priatelom mame obaja len 19 a ked tam ta laska naozaj je a mozem tomu svojimu doverovat a milujete sa tak preco nie? a ty mas kolko rokov?ja si niekedy myslim ze ti nastrocny su niekedy este rozumnejsi ako mnohy dvadsiatnici....a ked sa vam narodi babo tak on jednoducho bude musiet dospiet...ten moj sa z mesiaca na mesiac stal zodpovednym a milujucim manzelom a buducim otcom ktory sa vie postarat o svoju rodinu...ale hlavne tam musi byt ta laska z oboch stran...

norikk
17. feb 2010

ja mam tak ako moj priatel....a ja mam skor dojem, ze ja som dospela popri tehotenstve 😀 ... a myslim, ze je to individualne, ze ako sa komu postasti, poznam aj osobne stastne aj nestastne mlade pariky...

simusska
17. feb 2010

no ja si prave naopak myslim ze aj ked som tehotna a vydata a o mesiac uz budem matkou tak nemam ten pocit ze som dospela....moj manzel sa k tomu postavil ovela dospelejsie ako ja....moje obavy vyplyvaju mozno aj z toho ze mam velky strach ze ci to vobec zvladnem....ale keby soom si mala este raz vybrat tak by som urcite nemenila...ani babo ani manzela a aj svadba by urcite bola....som stastna tak ako to je....po baroch a chatach ma uz aj tak nebavilo chodit...

dugyna
17. feb 2010

norikk ako si vcera dopadla s tym co si pisala do prvy krat tehotne?

simusska to ma mrzi ze uz nemas mamicku snad budes mat dorby vztah so svokrou..a ze ti bude velmi pomahat ale nie diretivne

simusska
17. feb 2010

dugyna tak to viem urcite ze mi bude pomahat...len sa bojim ze sa mi az prilis bude do toho vsetkeho miesat

norikk
17. feb 2010

no tak na to sa urcite priprav simusska :D...ale drzim palceky, urcite to zvladnes....a dugyna, mne sa nakoniec podarilo dovolat mojmu doktorovi, poveda,l ze mu uz zeny hovorili, ze to stipe, a ak to neprestane aj po tretej cipke, tak ze mam prist, tak som zvedava no, dufamze nie som alergicka na jod

dugyna
17. feb 2010

simuska musis vediet odhadnut situaciu kedy ti uz bude moc zasahovat a vysvetliz jej ze si jej pomoc vazis ale ze je to v prvom rade tvoje dieta a ty si spravis po svojom..a hlavne budes musiet mat opru vo svojom mm..ak by k takej situacii doslo..

norrik takze som dobre povedala ze ta farba je batadine..no aj to ze stipe..verim ze nebudes mat alergiu na jod..drz sa

norikk
17. feb 2010

no na tu farbu som sa ani nepytala, spolieham sa na teba :D ...a je pravda , ze studujes nieco s gynekologiou?? prepacte ak tu splietam dve na tri, momentalne mam toho moc, zajtra mam skusky na autoskolu :D ...

dugyna
17. feb 2010

norik medicinu 😉 ano dobre si pamatas.betadine celkovo farbi..aj ked si s nim vydenzifikujes ranu tak koza ti ostane zafarbena..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre