Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

corinne_99
20. feb 2010

to pochybujem, zeby ma podrzala... Ona skor bude ticho sediet, kym mi oco bude nadavat... 😖

lia23
20. feb 2010

corin ..to bolo pre taru...ale co sa tyka aj teba..drzim vam obom palce..🙂uvidis ze to dopadne dobre..moznos a s tebou nebudu rozpravat..mozno ti vynadaju..a mozno ti pvoedia preco si im to skor nepovedalala...no uvidis ze setko prehrmi..🙂neboj.....zvladnes t....zober si na p omoc niekoho pre pripad🙂 😉 😉 😉 drzim palce.🙂uz to ale neodkladaj..zbytocne to bdues natahovat

tara39
20. feb 2010

tak nech vam dievcatko vyjde 🙂 lizatko ano...ale ked som pocula ako sa ku tym detom spravaju, tak nikdy v zivote. to by muselo byt velmi nutne. inak nie. samozrejme tak na pol dna ano, ale zas nie stale...nechcem vam nicit nazor ale ze to tam nieje tak ako si to maminy predstavuju

tara39
20. feb 2010

lia to ano ale urcite to zoberie lepsie ako on

lia23
20. feb 2010

tara..urcite nao..to by bolo aj tak u nas..ze mama by mi sice vynadala..no podporila by ma...no pri otcovi by to bolo horsie🙂musel by to predychat..nic ine by sa nedalo robit🙂

tara39
20. feb 2010

tak urcite. a myslim ze to zoberu aj preto lepsie ze na potrat nepojdem...lebo keby som im toto povedala asi by ma zabili viac...

lizatko1009
20. feb 2010

tara o to sa nebojim, moju akoze svokru pozna riaditelka jasli a dost dobre uz aj posielala maleho fotky a hovorili, ze je lubeny, ze ho budu poriadne pecovat a aj sestricky tam pozna, tam je maximum 5 deti, ja len nechcem aby tam plakal.

tara39
20. feb 2010

tak to je dobre, ale aj tak sa snaz s nim byt co najviac. predsa len potrebuje hlavne teba. keby bol stale len s tebou tiez to neni dobre lebo sa od teba neodtrhne, poznam take...

lizatko1009
20. feb 2010

ved prave a take nechcem, kamoska ma takeho,, vzdy ho musi vlacit po rukach, maly ma rok aj 5m a teraz koncom aprila bude mat druhe a ma 20 rokov a ked toho maleho polozi na zem zacne neskutocne kricat, ze to sa neda pocuvat, ved jasne ja len do tej 12-tej ho tam chcem mat, rano ho odvezieme a ked moj ovori obchod, pojde do skladu a potom nema nic na robote, tak moze ist po neho a ja budem prichadzat o tej 2-hej.

tara39
21. feb 2010

no tak ked si si ista tymi jaslami a ludmi tak je to v pohode. ale nechapem zeny co daju dieta do jasli na cely den a este aj s takym pristupom aky k detom je

norikk
21. feb 2010

ahojte, prave som sa vratila od priatela....tri hodiny v buse 🤐 ...co tu nove???

lizatko1009
21. feb 2010

norik ani nic, vasi uz vedia?

jankaat.
21. feb 2010

ahojte co nove?🙂..

norikk
21. feb 2010

co ci vedia?? moja mama to vie uz davno, priatel ma dokopal, aby som to povedala, len otec nevie, bo sa mu to mama boji povedat....a co tara?? uz povedala??

jankaat.
21. feb 2010

norik mas prisneho otca??

norikk
21. feb 2010

nie len uz ma svoj vek a choroby 😅

simusska
21. feb 2010

norikk a mamka co na to vravela? jednoducho povdz to ocovi co najskor ze naj ma dlhsi cas na predychanie

norikk
21. feb 2010

tak ona to viac menej cakala, aj priatelovi rodicia to vedia, my sme to povedali v jeden den svojim rodicom, len teras este moj otec nevie a to je najhorsie, mama nema odvahu, bo sa onho boji, ja tiez nemam odvahu....cim dalej to tahame, tym to bude horsie....bo sa nahneva skor preto, ze sme mu to nepovedali, ako pre samotny fakt....

jankaat.
21. feb 2010

norik ved prave preto by ste mu to mali povedat cim skor🙂..on to predycha neboj..

ked to predychala starka mojho priatela.. predycha to aj tvoj ocko neboj🙂

norikk
21. feb 2010

baby, mozem varenu spekacku??? ci ako to volate? parkova klobasa :D prepacte taku hlupu otazku,ale ta radsej sa spytam :D a takisto parky, ci mozem? 😅 😅 ved ked jee to varene,nemalo by v tom byt nic zle nie??

jankaat.
21. feb 2010

norikk podla mna mozes...ved je to varene 😅

simusska
21. feb 2010

norikk nestresuj jasne ze mozes

norikk
21. feb 2010

simusska mas dajake vyhradene jedlo, ktore si pocas tehu nejedla/nejes?? bo ja som dost stresovala s tym jedlom, uz ma par ludi okriklo :D ...ale po vsetkych tych clankoch, co clovek precita o zdravej yvzive v tehotenstve ma strach dat hocico do ust

jankaat.
21. feb 2010

norikk v malom mnozstve mam pocit ze nezaskodi nic..

simusska
21. feb 2010

norikk ja som jedla a jem naozaj vsetko ci sladke ci mastne ci slene, udene alebo pecene ale popri tom aj vitaminky ako napr jablka a najmä mandarinky tie jem na kila...🙂

norikk
21. feb 2010

a trapili ta nevolnosti,??

simusska
21. feb 2010

norikk len trosku...viac ma trapilo to ze som stale len spala a bola som veeelmi unavena

corinne_99
21. feb 2010

Ahojtee 🙂

Ked uz je rec o tej strave... ja som vegetarianka. Pocas tehotenstva som mala chut na mäso len raz, asi pred dvoma tyzdnami, ale potom ma to hned preslo. Myslite, ze je zle, ked nejem mäso? Doteraz mi to nikdy nechybalo, a zatial si to ani male nevyzaduje... hm?

simusska
21. feb 2010

corinne ...ja si myslim ze aspon trosku bieleho mäska by si kvoli vytaminkom mohla co ty na to? babu by to prospelo

corinne_99
21. feb 2010

Ja som nad tym premyslala... ked bude mat babo chut na mäsko, tak rozhodne sa nebudem obmedzovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre