Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
28. feb 2010

hmm a kolko mas od potratu,,???si videla aj malickee???tesim sa ale s tebou... 🙂 🙂 a v ktorom si tt??

jankaat.
28. feb 2010

od potratu mesiac a pol...a som maximalne tak v 5tt neviem naisto..🙂..a malicke este nebolo vidno este je skoro vraj-ale bol viditelny vacok cize vsetko je snad na dobrej ceste🙂

lia23
28. feb 2010

jankaa....a doktor ti urcite povedla ze to je tehu???...neivemmne sa to moc nezdaa..ja ti to moc prajem...som rada ze si stastna...bo potrat to je strasne narusenie psychiky poznam to...ale neivem...nejak sa mi to nepaci..mi to pripada moc skoor na regeneraciu amternice..no nievem....ale aj napriek tomu ti moc drzim palceky🙂maminka to vie,?

jankaat.
28. feb 2010

brali mi aj krv na hcq ktore bolo dost vysoke na to aby som bola opet tehu..
a mamina tovie..sice sa k tomu radsej ani nevyjadrovala ale nehenva sa🙂

lia23
28. feb 2010

hmm nehcem ti rat iluzie ale nemoze to byt este z toho predychadzajuceho tehu????som rad aze mamina to viee...🙂aj tato dufam🙂a ako si jej to povedalal?? 😉

jankaat.
28. feb 2010

na odber krvi som bola dvakrat a druhy krat bola hodnota skoro trikrat vyssia akoprvykrat cize z prveho tehu to nemohlo byt to by klesalo..

a mamke som nic nehovorila.. prezradila ma sestricka od gynekologa omylom🙂

lia23
28. feb 2010

hmm jaaj taok to uz ano...no tak to ti potom drzim palcekyy....🙂eheh joj tie sesticky..ale tak lepsei ako keby si sa zase mala koli tomu stresovaat... 🙂 🙂tatovi si to uz pvoedallaa??

lia23
28. feb 2010

a co na tvoje tehu hovori priatel??? 🙂

jankaat.
28. feb 2010

dakujem🙂
a sestricky oni dve su kamaratky od strednej tak sa ani necudujem...

a priatel ma sam dohnal k doktorovi a teraz sa tesi ako maly🙂.. cele dni by ma nosil na rukach 😅

lucy1990
28. feb 2010

Jani, gratulujem 😵 a drzim palce nech to tento krat vyjde...asi to tak vsetko malo byt a teraz si mozes v pokoji uzivat tehu 😉

jankaat.
28. feb 2010

lucy dakujeem🙂 😵

lia23
28. feb 2010

jankaa..tak to sa tesim s tebou...dufam ze uz nemas strach z tohoto tehu.. 🙂 🙂 hlavne je aby si sa uz nestresovala.a. a vsetko co sa da...riesit s chladnou hlavou🙂

babullka1
28. feb 2010

jankaat...gratulujem,aj ja mam kamosku,ktora najskor o babo prisla a hned nato zas zostala tehu 😵 a to jej dr v nemocke povedala ze ma pockat 6 mesiacov..a ona hned o 2 bola tehu 😀 bola cely cas rizikova,ale teraz ma nadherneho zdraveho chlapceka.Drzim ti palce a moc sa z toho tesim.

maruska_p
28. feb 2010

jankaat tiež gratulujem 😉
Ja som príšerne unavená a to som spala do pol jednej 😀
O pol siedmej som zjedla nejaké pečivo a znova som hladná 😒 Ale už nechcem jesť...

tara39
28. feb 2010

maruska ja som bola unavena zo zaciatku, teraz mi byva zas zle...len si daj ked si hladna, ja niesom praveze voooobec

jankaat.
28. feb 2010

kocky dakujem za gratulacie🙂 😵

maruska inac aj ja som vychodniarka🙂

tara39
28. feb 2010

jani a kolko to mas rockov? tesim sa 😵

maruska_p
28. feb 2010

jankaat jeej Košice tiež? 🙂
tara už vážim príliš veľa, hrozný nezvyk pre mňa 😀

jankaat.
28. feb 2010

tara17..

maruska kosice niee...som z michaloviec

tara39
28. feb 2010

17? ja 16...ja sa uz tesim kedy priberiem konecne 😀

maruska_p
28. feb 2010

jankaat tak to by sme mohli dať potom niekedy stretko 😉
tara ja vážim teraz tuším 74-76 kíl a cítim sa hrozne nemotorná 😀

tara39
28. feb 2010

heh 🙂 neboj schudnes raz dva...a co cakas? uz vies?

norikk
28. feb 2010

ahojte, ja idem zajtra prvy krat do poradne 🙂 ...konecne, dufamze na ultrazvuku sa male poriadne ukaze a ze konecne dostanem aj tehu knizku 😀

tara39
28. feb 2010

🙂 drzim palce

maruska_p
28. feb 2010

norikk aj ja držím palce 😉

tara tak to dúfam. A zatiaľ neviem, raz to mal byť chlapček, potom zas dievčatko 😒 A teraz je zle otočené, tak to nevidno 😖

tara39
28. feb 2010

🙂 mozno ta chce prekvapit

maruska_p
28. feb 2010

no to určite 😀 Ako by som už bez toho nebola dosť napätá 😀

Zajtra sa vôbec neteším do školy, nič som sa neučila, nemala som náladu a nejako som sa nevedela prinútiť 😒

tara39
28. feb 2010

🙂 ja by som sa aj mala, mame taky volnejsi den, ale dufam ze mi nebude blbo 😔

norikk
28. feb 2010

maruska a ty si v ktorom tt dostala knizku?? a kolko ma tvoj priatel ak sa smiem spytat? a ako dlho ste spolu?? prepac ak moc otravne otazky 😀 ...ale mas fajne,ze si prave v maturitnom rocniku...mna caka na buduci rok individualne studium maturitneho :D to bude haluz :D

maruska_p
28. feb 2010

norikk nevadia mi otázky, kľudne sa pýtaj aj ďalej 😉

Knižku som dostala tuším v 10tt. Priateľ má 21, sme spolu 2 roky.
No len dúfam, že tie maturity zvládnem, ak nie, tak si ich preložím, nič zlé sa nestane (len dovtedy už všetko zabudnem 😀 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre