Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

simusska
3. mar 2010

tara neviem si predstavit chodit teraz do skoly na vysku a starat sa i babo...a ak by som chcela ist externe tak by to bolo pre nas momentalne financne nepredstavitelne narocne...

norikk
3. mar 2010

simusska moj otec to stale nevie ☹

simusska
3. mar 2010

lia som presne na tesno s mojim vekom do tejto temy ved mam poslednych nast🙂 takze tu patrim medzi najstarsie🙂 a ja si myslim ze si to poriadne uvedomim az ked mi ju daju do narucia

lia23
3. mar 2010

jj asi tak...neboj sa zachvilickus a toho dockas...🙂ty si vlasne akozistila ze si tehu???mimi ste planovali?
🙂 🙂 🙂

tara39
3. mar 2010

ale ved nevravim ze hned...mas cas... nieje sa kde ponahlat. pocuvajte teraz ma napadlo: mohli by ma preto vyrazit zo skoly?

norikk
3. mar 2010

nieee, zo zakona mame pravo na indiviualne studium, sama riaditelka mi to osobne povedala...a na aku skolu chodis??

tara39
3. mar 2010

dufam...takze nemozu ano? gymnazium

simusska
3. mar 2010

norikk ja uz mamku nemam ale tak ocovi som to vravela asi v 12 tyzdni...

lia nemozem povedaz ze sme to planovali ale ani neplanovali...nechavali sme to na nahodu...ja som zistila ze som v tom hned ked som nedostala kramy a urobila som si test a bolo to... musim ale uznat ze sme boli obaja v najprv v soku ze tak skoro ale velmi rychlo sme si na malu zvykli

norikk
3. mar 2010

normalne?? obycajne??

norikk
3. mar 2010

simusska ja viem ☹

tara39
3. mar 2010

ano

norikk
3. mar 2010

a uz si pocula o nejakych mamickach na skole?? my sme momentalne 3 v rocniku :D, z toho dve su uz mamicky

lia23
3. mar 2010

simi...tak to je suepr...radsej mat bbao skor..ako neskoro...alebo enamt ho vobec..:🙂len si malicku straz..je to pokladik...dar z HORA:...ktory je len vas.. 🙂 🙂 🙂 a nik vam ho nemoze zobrat..🙂

simusska
3. mar 2010

norikk ja som mala spoluziacku co mala v 4 rocniku uz 3 deti..prve mala v prvom...vydala sa a v tretom mala este dvojicky a normalne zmaturovala s nami len mala individualny studijny plan

norikk
3. mar 2010

to je povzbudenie pre taru, ja uz tolko nestiham, iba ak by sa mi narodili trojcata 😀

tara39
3. mar 2010

nie pochybujem ze u nas nejake su...a vies ake su vacsinou baby, ze ked aj su tehotne idu na potrat...ale u mna to neprichadza do uvahy

simusska
3. mar 2010

norikk a co ty vies? 🙂 🙂 🙂

norikk
3. mar 2010

joj to zas nie, jedno staci, ako vazne.... 😀

norikk
3. mar 2010

pockaj simusska ty si chodila na gympel do spisskej?? myslim ze mi tam chodi byvala spoluziacka 😀

tara39
3. mar 2010

tak mne sa narodi v druhom 🙂 len neviem ci sa to nebude riesit len odkladom...a este mam asi aj tehotnu triednu, ona je super, ale tiez pojde na matersku takze neviem...

simusska
3. mar 2010

nie norikk nie ja som chodila na obchodku...

norikk
3. mar 2010

moja triedna je okolo 55 rocna stara dievka 🙄

tara39
3. mar 2010

moja je mlada, no uvidime ako sa k tomu postavia

simusska
3. mar 2010

moja triedna mi este po mojej svadbe v oktobri poslala cez spoluziacku ospravedlnenie ze nedosla a ze jej mam dat adresu kde teraz byvam ze mi nieco posle..pri tom az do matur som si myslela ze ma nenavidi

simusska
3. mar 2010

baby ta čo, už ste išli spať? 😔

norikk
3. mar 2010

ja kukala panelak,ale inak chodim skoro spať 😀

simusska
3. mar 2010

norikk a ty si odkial...z vychodu? ze kukala?

lizatko1009
3. mar 2010

baby vsetky vas zdravim, len neviem kedy vas docitam 😉

simusska
3. mar 2010

ahoj lizatko 🙂

lizatko1009
3. mar 2010

simi uz tu asi niesi, zajtra ti napisem do IP, gerci aj kajiq sa nam dlho neozvali, dufam, ze ty simi budes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre