Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

maruska_p
14. mar 2010

Čaute babyy 🙂

tara súhlasím, bež, na nič nečakaj 😉

Mne už aj ten vírus ustupuje, konečne budem zdravá 😉 Zajtra ešte ostanem doma, doliečovať sa 🙂

A utorok, stredu mi držte palce, robím maturity 😀

tara39
14. mar 2010

ahoooj 😉 asi veru uz pojdem, nahovorili ste ma... baby a nebudu chciet nieco so zakonnym zastupcom alebo co ked som tehotna?

maruska_p
14. mar 2010

tara myslím že nie, od 16 rokov môže ísť baba sama aj na interrupciu (bez zákonného zástupcu), takže podľa mňa to nebude treba.

romy31
14. mar 2010

tara ja len čakám kedy budem môcť ísť k doktorovi, nech vidím aspoň bublinku 😀 strašne sa na to teším, tak pôjdem asi aj už o týždeň 😀
a ty si už v 11tt a si ešte nebola.....to by som ja ani náhodou nevydržala 😅

tara39
14. mar 2010

no dufam ze nie. ja sa tiez tesim, nie ja som tak v deviatom len mi konik 2 pridal 🙂 a tak uvidim co mi tam povedia...

romy31
14. mar 2010

však keď pôjdeš k doktorke, tak ona ti povie presne....ja sa tam veľmi teším, tak dúfam, že tam bude aspoň niečo vidieť... 😵

tara39
14. mar 2010

no ved jasne, uvidime 😵 a uz aj knizku dostanem? neviete? aj ja sa tesim len sa bojim ani neviem coho 😔

romy31
14. mar 2010

tara a ty si už vôbec niekedy bola u ženskej? lebo ja som tiež išla prvýkrát v 16....

amorcilla
14. mar 2010

ahoj holky,
moc Vám všem držím palce, ať máte doma pohodu a donosíte zdravá miminka. Obdivuju Vás za Vaši odvahu, já jsem jí bohužel tolik neměla, mimi jsem si nechala vzít, ačkoliv jsem vždy miminko chtěla a bylo i s milovaným člověkem.. a doteď brečím každou noc a lituju toho nejvíc na světě. ☹ mám pocit, že jsem si tím zničila život. Vaši diskuzi sleduju, myslím na Vás, ať stojí rodiče při Vás, až jim to oznámíte.

lia23
14. mar 2010

tara..urcite chod..uvidis co ti povedia..no rodica myslim tiez ze nepotrebuejs...

lucinkarisko
14. mar 2010

Ahojte dievcata, obcas sledujem vasu diskusiu a drzim Vam palce 🙂 ja som nemala nast ked som otehotnela, mala som 22 a teraz mam uz skoro dvojrocneho synceka, pocas tehotenstva som chodila na VS a aj pracovala, ked mal rok som skoncila VS, obdivujem Vas , ze take mlade chcete mat deti, ale na druhej strane sa aj cudujem 😉 viete mat 16 a mat dieta urcite nie je sranda, kedy si chcete dokncit skoly, z coho uzivit dieta a dat mu vsetko co potrebuje?vy budete byvat doma a otec dietata niekde inde?rodina by mala byt spolu, ak sa prihodilo otehotniet, dobre stalo sa, ale v 16 sa snazit otehotniet?neberte to nejako osobne, alebo, ze vas chcem nejako napadat, ja len nechapem kde sa tak ponahlate.my sme s priatelom boli spolu 4 roky ked som otehotnela, priatel pracoval, ja tiez, byvanie sme tiez mali vyriesene, takze ziadne stresy ani nic.

tara39
14. mar 2010

romy nie prvy krat pojdem
amorcilla, to mi je luto, nemala si to robit ale na to je uz neskoro 😔 neboj bude dalsie...ale je mi to luto, uz si mohla mozno mat... ☹
a luci, ak myslis mna, ja som babo chcela ale jasne ze som este chcela pockat...bolo to asi tak ze stalo sa ako pises...

zuzanockamt
14. mar 2010

tara ... a preco tolko odkladas navstevu lekarky? ... uz si tam mala davno byt ... taketo spravanie nie je ale vobec zodpovedne z tvojej strany ... ved uz si 11 tt

lucinkarisko
14. mar 2010

tara asi som myslela teba 🙂 ale aj ine baby co maju 16, ale tie sem uz asi nepisu, no ked sa stalo uz sa neodstane 🙂 drzim ti palce aby ste to zvladli 🙂

tara39
14. mar 2010

neviem zuzi bojim sa ale neviem coho
luci ked mas priatela co ta nenecha hned ako zisti ze si tehotna a babo chces je to fajn, keby som v tom ostala sama vobec neviem co by som robila...budu problemy ale stalo sa a myslim ze nebudem lutovat. dakujem 😉

zuzanockamt
14. mar 2010

tara ... ale si tehu a mas zodpovednost za noveho cloveka, takze strach nie je na mieste ... si este mladucka, tazke sa to da chapat, ale vedela si do coho ides, tak sa k tomu treba aj tak postavit

tara39
14. mar 2010

viem zuzi uz pojdem...uz je naozaj najvyssi cas

zuzanockamt
14. mar 2010

tara ... ved to, aby sa nieco nepremeskalo

tara39
14. mar 2010

no ved sa bojim

jankaat.
14. mar 2010

ahojte..

maruska drzim palce na matury..

tara ty si este nebola u doktora?? neodkladaj to uz... nemas sa coho bat to zvladnes🙂 chod hoci s nejakou kamaratkou..

adelka89
15. mar 2010

dobre rano holky.
Lia potrebujes jeste nejakou radu ohledne te BT? Kdyztak posli IP, promin ted jsem tu delsi dobu nebyla. Rada poradim 🙂 mela bych si to zacit osvezovat, abych po porodu mohla pokracovat v mereni 🙂

maruska_p
15. mar 2010

jankaat ďakujem 😉

Noo ja dnes oddychujem, pila som čajík s medom a citrónom, a teraz do seba tlačím musli 😀

norikk
15. mar 2010

ahojte,ja som prave prisla od doktorky,dufala som ze ma da na tyzden na marodku,ze nemusim ist do skoly a ona len do stredy :( ...zas nie som az taka chora,len trocha soplim,preto nechcem brat ziadne tabletky ani kvapky ani tabletkove vitaminy, ale zas sa bojim,zeby sa to mohlo zhorsit....myslite,ze bude stacit ked budem jest jablka a pomarance?? 😀 a doktorka mi kazala kloktat,ked mna hrdlo neboli... co by ste mi odporucali?? mam 2 a pol dna na liecenie 😒

adelka89
15. mar 2010

norik a proc nechces brat vitaminy?
kdyz si vezmes vic C tak ti to urcite pomuze (nejlepsi je samo v prirozene podobe, ale kdyz uz jsi nemocna, tak to musis necim podchytit) a na tvem miste bych si vzala i paralen a zalezla do perin

norikk
15. mar 2010

no ved v prirodnej forme urcite...len tie tabletkove formy ma akosi netahaju....joj len mohla mi dat marodku :( ...v takomto pocasi sa trepat do skoly....kde vsetci okolo kychaju a kaslu...

a neviete co nove so simuskou a makou?? cez vikend som sem kukla len dva krat, a aj to nachvilu

romy31
15. mar 2010

ahojte, no sima a maka sa tu už dosť dlho neukázali, tak si myslím, že už budú mať detičky pri sebe.... 😵

holky ja by som sa vás chcela spýtať tých, čo sa vydávali, že koľko ich asi tak vyšla svadba so všetkým....plánujeme asi tak 60-70 ľudí....tak ak niektorá vie poradiť, tak budem rada 😉

tara39
15. mar 2010

jani ano pojdem 😵
adelka ty uz planujes druhe? 😵 sikovna 😉
norikk chorucka...ked v tehotenstve nemozes pomaly nic...a ked ti nebude dobre chod k tej doktorke znova
romy aj ja si myslim 🙂

juliq101
15. mar 2010

Ahojte 🙂 konečne mám chvíľu čas aj na vás ako sa máte?

maruska_p
15. mar 2010

Môžem uhorku, však? 😀 Nie kyslú, ale normálnu uhorku.

norikk
15. mar 2010

a ja kiwi? 😀 a maruska ja som jedla aj kysle, a dokonca kupne.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre