Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
20. mar 2010

no ja strasne vela, a strasne kydali na tehotne baby...ako som uz pisala, ked babo nejaka baba nechce a ani nevie riadne s kym ho ma tak si to zasluzi...ale tie co ho chcu...nemaju to preco trpiet...podla mna...dobre moja dobru nocku, aj ja uz idem, uz vela hodin, normalne sa obdivujem ze som tolko vydrzala dnes 😀

tara39
20. mar 2010

aj tak su najvacsie svinstva potraty

drobcek44
20. mar 2010

ahojte ja som tiez nastrocna 🙂 necakam ale babo, ani neplanujem 🙂 zatial, ale vas obdivujem ze v takom mladom veku si nato trufate 🙂 obcas citam vasu diskusiu a dnes som sa rozhodla zapojit 🙂 len mam taky postreh ta janka, neviem presne jej nick co ze vraj caka dvojicky, pisala 4 februara ze ide na kyret ☹ a 28 februara uz bola zase tehotna ? 😕 ako nic v zlom ale otehotniet za taku kratku dobu?

drobcek44
20. mar 2010

sice pisala ze mala potrat v januari, ale trosku si protireci ked pise 4.februara ze o tri dni ide na kyret, no neviem 😕

lucy1990
20. mar 2010

Ahojte baby, dlho som nepisala, simuske gratulujem 🙂 , aj ked porod som citala bol dost drsny ☹ drobcek, janke sa podarilo na dalsi cyklus po kyrete otehotniet, to sa obcas stava... 😉 ja jej drzim palceky nech sa to tentoraz podari 🙂

janicka88
20. mar 2010

Ahojky holky mam dotaz je mozne ze bych tyden pred ocekavanou menstruaci me palila zaha a chodila bych dost casto na wc?a bylo mi na zvraceni?

lucy1990
20. mar 2010

Ahoj janicka, myslim, ze je este priskoro....priznaky tehotenstva byvaju az po 5tt, ja som ich zacala pocitovat az v 7 tt 😉 a zaha palieva omnoho neskor, ked je uz maternica velka a tlaci na zludok 🙂

lucy1990
20. mar 2010

Ale samozrejme drzim palceky aby to bolo ono 😉

romy31
21. mar 2010

ahojte 🙂
tak mám novinky...v piatok som bola u doktora a ten mi tehu potvrdil 😵 síce tam bola len taká malulinká bublinka, ale bola tam! tak znovu o tri týždne a pôjdem už aj na krv a ostanté testy...ešte mi dal nejaké vitamínky ten calibrum baby plan, nech je bábo v poriadku 😵
tara naozaj sa nemáš čoho báť...ja som tam len prišla a sestričke som povedala, že by som chcela potvrdiť tehotenstvo a tá mi hneď začala gratulovať 😀 a aj doktorka bola milá a mi všetko vysvetlovala a ukazovala na utz.
no ale potom keď som to mala už potvrdené, som to s priateľom oznámila u nás doma (keďže to vedeli už skoro všetci okrem mojej rodiny 😀 ) a bolo to rozhodne lepšie ako som si predstavovala, žiadne historické výbuchy sa nekonali 😀 ale jasné, že pár poznámok typy, že nie sme normálni a prečo sme to takto urobili a tak sa nám ušlo 😀
včera sme pobehali pozvyšku mojej rodiny,,,,babky, tety a tak a všade to pomerne ľahko prešlo 🙂
takže sa ničoho nebojte, bude to určite lepšie ako si predstavujete 😉

lia23
21. mar 2010

Ahojte...tak ako vidim...den u nei som:D auz tu mame aj nove tehulky:D:DGRATULUJEM VAM🙂

simuska...tak tesim sa s tebou a aj tebe gratulujem k malickej...takot vyzerala aj moja neterka..t.iez mala kopu vlaaskov..a ciernych:DD:D: a teraz ma uplne svetlunko hnede vlaskyD::D:Dale krasavica mala🙂

lia23
21. mar 2010

babyy..:(dneska som sa zbudila natto ze ma cosi bolelo v oblasti pupka...:(asi 1cmna lavo od pupka:(neivet co by to mohlo byt???

tara39
21. mar 2010

romy tak vidis, gratulujem 😵 a kolko to mas rokov? no duuufam ze to bude ok...
ako ta to bolelo liuska? mna bolelo mozno tak v 3. tyzdni, neviem presne, rano som sa zobudila a nemohla som sa ani postavit, ani pohnut ale to som mala tak 5cm od pupka a v bruchu, neviem ale bolo to hnusne...ale preslo to po chvili a uz sa to nevratilo

natalie_tmk
21. mar 2010

romy aj ja ti gratulujem a hlavne k tomu, ze ti to preslo tak lahko 😉

Co sa chystate dnes robit?? 🙂

tara39
21. mar 2010

natalie ahoj, ja prepisovat do skoly veci 😠

tara39
21. mar 2010

baby to tu vazne ziadna nieste? 😖

natalie_tmk
21. mar 2010

hlasim sa, som tu 😀
No mna dnes tiez caka ucenie 😒 Uzasna zabava... 🙄

norikk
21. mar 2010

ale sme... ja mam problemy s chemiou ☹ v utorok mame pismoku a musim aspon na trojku napisat,bo prepadam 😠

tara39
21. mar 2010

no ahojte, konecne 🙂
natalie ja mam prepisovat asi 30 stran...
norikk vidis, ja mam v stredu dopisat co som chybala a nic neviem este ☹ a keby len chemia...

natalie_tmk
21. mar 2010

norikk aj ja... mam tri pisomky v priebehu pondelka-utorka. Uz sa na to fakt "tesim" 😖 Dnes cely den zasa zabijem ucenim a aj ten zajtrajsi 😠

natalie_tmk
21. mar 2010

ja mam z chemie Bielkoviny. Neucime sa to iste? 😀

fuu tara, tak to ti nezavidim 😒 Ja som vcera prepisovala len 3 strany a bola som rada, ked som skoncila

tara39
21. mar 2010

ja zajtra matika, v utorok mozno fyzika a v stredu chemia a GEO...to som chybala a este som aj stratila zosit- alebo pozicala a nevratil sa tak co viac si priat

norikk
21. mar 2010

nie my piseme z karboxylovych kyselin..to mi furt piseme z altky,ktora bola pred mesiacom.... ale je to bieda... tento tyznde kym prejde joj ☹ ...

tara39
21. mar 2010

my teraz vazby...no...neboj prejde ako nic

natalie_tmk
21. mar 2010

Tak ja zajtra z fyziky pisem 😒 A utorok z chemie a z prava 😖 My vzdy piseme pisomky ked skonci nejaky celok, ale nemam uz nervy na tu skolu... Keby nam aspon dali pokoj. A do prazdnin daleko ☹

tara39
21. mar 2010

my tiez tak, po celku. a potom mam co robit aby som sa to doucila...ked na to kaslem cely cas 😅

natalie_tmk
21. mar 2010

Rovnako aj ja 😀 Ucim sa vecer pred pisomkou asi 10 latok naraz 😀

tara39
21. mar 2010

no ja niekedy aj viac 🙂 ale na tych 20 stran to je vacsinou 🙂

natalie_tmk
21. mar 2010

no aj u mne tak podobne. Podla toho, o aky predmet ide 🙂

tara39
21. mar 2010

no tak tak, este ked tomu rozumies tak v pohode ale ked nie...problem...dobre kocky ja si to idem odpisovat, potom dobehnem 😉 papa zatial

natalie_tmk
21. mar 2010

preto ja mam zle znamky z matiky a fyziky, lebo jej nerozumiem, takze sa to neviem naucit 😒 Ja sa pojdem ucit tiez 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre