Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

tara39
22. mar 2010

tak drzim palce 😵 a manzel? je doma? ci ti neskoci...alebo si kup zajtra, ale aby si sa nemusela stresovat 😉

lulu19
22. mar 2010

musim priatrl asi kupi vecer

tara39
22. mar 2010

jaj priatel, ja som si to zle precitala, prepac 🙂 tak nech kupi a potom sa hned ozvi 😉

maruska_p
22. mar 2010

lulu a ako dlho ti ms mešká? Nemohla si zvracať z jedla? A sex ti určite nezastaví ms 🙂
Priateľ nech ti večer kúpi testy (aspoň 3) ale urob si ich ráno, vtedy máš najsilnejšie hormóny 🙂
Držím palce, aby si bola tehu 😉

tara39
22. mar 2010

maruska ahoj, ze sa ty aj ukazes 😵 co nove? 😵 ale az 3 netreba, to iba ak by si neverila lulu 😉 ja som si tiez robila 3

jankaat.
22. mar 2010

maruska🙂 dlho si tu nebola ako sa mas?🙂

maruska_p
22. mar 2010

Aj ja som si robila tri, preto hovorím podľa seba 😀

Dlho som tu nebola, lebo nejako sa nám to všetko nakopilo, a popravde - mala som nejaké komplikácie, kvôli ktorým som bola 1deň v nemocnici na pozorovanie. Teraz je už všetko viac-menej v poriadku (klop, klop), tak dúfam, že to tak už aj zostane. 🙂
Už len necelé dva mesiace ma delia od toho dňa D 😀

tara39
22. mar 2010

to je asi tak akurat 😉 a co ti bolo? ☹ tak super ze je uz dobre...jeeej keby aj mna len dva mesiace... 🙂

maruska_p
22. mar 2010

Mala som falošné kontrakcie, tak ma hneď odviezli do nemocnice a lekár sa bál, aby sa niečo nestalo, tak si ma nechal na deň na pozorovanie.

lulu19
22. mar 2010

ano meska mi uz od piatka

tara39
22. mar 2010

fuha...tak si davaj pozor

tara39
22. mar 2010

lulu to moze byt aj stres ale skor by som to pripisala babu 😉 a niesi unavena? alebo necitis sa nejak inak?

lulu19
22. mar 2010

ano je mi tak divne mam koby hrcu v krku a som aj unavemna troika stale mm pocit ze itim akoby mi treba cikat a a ako keby som malla teplotu ale nemam

tara39
22. mar 2010

no vidis moja 😵 tak je velka pravdepodobnost 😵 ja by som si uz veru bola ista... 😅 mne bolo tiez tak

lulu19
22. mar 2010

dufsam ze mas pravdu

tara39
22. mar 2010

aj ja dufam. a potom sa ozvi ked zistis 😉 dufam ze budu dve ciarky

lulu19
22. mar 2010

urcite dam vediet teraz som si merala teplotu a nemam

tara39
22. mar 2010

dooobre, mne bolo tiez tak ako pred chorobou a hlavne som bola strasne unavena

lulu19
22. mar 2010

len ja sa bojim ci to nebude tym ze beriem dva tyzdne antibiotikaa preta sa bojim

tara39
22. mar 2010

aha moze byt...ale...no uvidis, neviem ci ti pre antibiotika moze meskat...len dufam ze ak si ze je babo v poriadku ked beries lieky...urob test a uvidis 😉

lulu19
22. mar 2010

ved toho sabojim beriem antib koli nejakym uri obycilom co mi zistila gynek ale e to nevadi snazit sa o babo mozme mi povedala

tara39
22. mar 2010

tak ked to nevadi je to v pohode 😵 drzim ti velmi palce 😉

lulu19
22. mar 2010

snad idem si pospat som unavena pa zatial

maruska_p
22. mar 2010

lulu urob si ráno test, ak bude pozitívny, tak rýchlo k lekárovi. Keď si brala antibiotiká a vie o tom, nič sa nestane, neboj 😉

tara39
22. mar 2010

maruska podla mna si moze aj vecer ak je citlivy...

lulu19
22. mar 2010

jaj baby j a neviem ja sa bojim uz som si aj teraz poplakala.bojim sa chcem babatko bojim sa ze test bude negativny aja budem mat nieco vaznejsie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tara39
22. mar 2010

neboj sa...za chvilu budes vediet 🙂

lia23
22. mar 2010

lulu..ahoj..ja si tiez myslimt ehu..som ti to aj pisalal v IP..🙂sprav si test a bdues na jasnom..aj ked som boal prvy krat tehu...tak ja som tiez spinila.. 🙂 🙂 mozno budes prijemne prekvapenaa,...🙂drzim ti moja palce moc moc moc..🙂 🙂 🙂

tara39
22. mar 2010

lulu tak ti drzim palce...nerobila si ho este?
baby ja som v totalnom haji 😢

krpcek
22. mar 2010

ahojte.
uz vas chvilu citam, ale az teraz som si nasla cas napisat.
mam skoro 22 a skoro rocnu dceru. ked som otehu tak sa cele moje okolie cudovalo, ze preco chcem tak skoro dieta, ze som este mlada, ze si mam uzivat a az okolo 30-tky mat dieta. uz som si par krat dokonca vypocula nazor, ze "dieta vychovava dieta" a to len preto, ze niektore mamicky nesuhlasia s tym, ako vychovavam moju dceru (je hrozne hyperaktivna, tak obcas musim zvysit hlas). v minulosti bolo uplne normalne, ked mala 20rocna dieta, dnes je to vsak uplne nenormalne (aspon podla mienky ostatnych), nikdy som sa neriadila trendami, takze ani v materstve nie som trendy, ale zili mi to netrha.
samozrejme, kedy som nemala idealne podmienky na dieta, urcite by som to neriesila.
osobne si myslim, ze ked ma dieta mladu maminu, tak je to lespie - mam s nou ovela viac trpezlivosti, stacim za nou behat, cely den okolo nej behat, nemam nervy z toho, ze nestiham kozmetiku, kadernicku atd. ako trendy 30-rocne maminky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre