Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

zuzanockamt
23. mar 2010

baby, inak nic proti tomu nemam, ze mate deti este pred 18-kou, ale ak sa niekto boji oznamit rodicom, ze caka dieta, tak je este sam dietatom a nemyslim si, ze je dobre, aby jedno dieta vychovavalo druhe ... na dieta treba dozriet ... ono je to pekna myslienka mat babo, ale treba sa vediet on postarat, mat kde byvat a ostatne zalezitosti 😔

norikk
23. mar 2010

a v jednom baleni je kolko plienok? 😀

tara39
23. mar 2010

pojdem krpcek ☹
valri, vas je zazrak tu zastihnut...pride gerci? tesim sa 😉

tara39
23. mar 2010

zuzi neviem ci by ti bolo jedno to oznamovat v sestnastich. viem ze si za to mozem ja ale stalo sa...a prec si babo nedam

jankaat.
23. mar 2010

tara ja som sama rozhodnuta si babatka nechat nech on si trepe co chce.. i tak viem ze ma inu..ale predycham to..

valria321
23. mar 2010

inač ahojte mamičky ako sa dnes mate bruška posluchaju???🙂ja som z mojou babulkou pochodila cele mesto a veeeeeeeeeeeela vecičiek pokupila no strašne tolko peniažkov som pominala ale čo pre moju babulku neurobim moja mamča mi nadavala že ked som videla tie detske veci hadzala som do košika ako šibnuta ako keby som bola niaka nadrogovana mna ked chyti nakupna horučka dovi dopo🙂a malej sa to už po 2 hodkach nepačilo tak sme museli utekať preč lebo nahodila taky plač 🙂a prišli sme len tak tak domov okupkali sme sa napapali a spi ako dudek🙂hehe

jankaat.
23. mar 2010

simonka- gerci neni ani na fb:-/ tak neviem..

krpcek
23. mar 2010

norrik je to od hmotnosti. v tych najmesich hmotnostiach je napr., 82, potom 74, 64, 52, 48 . . . to su pampers, ine znacky neviem. ale je to asi vymyslene tak, ze kym minas najviac plienok, tak ich je v baleni dost. 🙂

nicky11
23. mar 2010

nomalej za to nakupim na cely mesiac plienky kozmetiku,lieky,staci mi to aj na autobus , a ktomu este handry co furt sebe aj malej kupujem 🙂 🙂 dlho som malu kojila tak ma nestalo jedlo pre nu nic,potom ked bola na um tak som moc blbosti nenakupovala,vlastne hej ale tatko mi poziciaval peniaze... 🙂 ale mala mi nechce teraz uz um pije len kravske chodim si pon k jednej pani co ma kravu,tak mam zas dost financii... 😒 ani ti neviem presne povedat na co vsetko,ja som to nebrala ze mam nejaky limit,ako nie ze by som sa nejako rozhadzovala ale ked som potrebovala,alebo potrebujem tak mi tatko pozicia

valria321
23. mar 2010

tara no mala by sme spolu rano volali tak sme sa dohodli že ked prezvonim dofrči ale ak ma malu hore tak asi ťažko....a ty akoš vidim že sa ti podarilo otehotnieť gratulejšn🙂davaj na seba velky pozor a inač ako sa citiš

norikk
23. mar 2010

a vkolkych ste rodili?? nicky, krpcek a valria? 😀

tara39
23. mar 2010

jani to je super. musim ta pochvalit 😵 robis najlepsie co mozes...
valri a kolko to mas rokov?
nicky takze to ako tak staci hovoris

valria321
23. mar 2010

22budem mať v maji

jankaat.
23. mar 2010

baby da sa zvladnut vychovavat dieta resp dve bez chlapa?

tara39
23. mar 2010

valri dakujem, uz to ide ale byvalo mi o nicom asi mesiac 😠 stale nevolnosti a tak, ale uz to aspon nemam stale 😵 obcas sa pritrafi ale nie tak ako predtym...a ty ako s malickou? poslucha?

tara39
23. mar 2010

jani ja posudit neviem ale ked budes chciet urcite to nejako pojde...vezmi si ze chudatko natalie nema ani kde byvat...ty to mas tak urcite, ale natalie to tiez hravo zvladne 😉 drzim palce

zuzanockamt
23. mar 2010

tara ... jasne, ze by mi to nebolo v 16-tich jedno, ale ja som po dietati vtedy ani netuzila

norikk
23. mar 2010

tara ja ich mam furt.... 😅 ...ale citala som ze to moze byt aj do 16 tt. a potom prejde,tak dufam,posledna sanca... ide velka noc...chcem sa napchavat 😀 ....

tara39
23. mar 2010

tak ja ano ale chcela som este samozrejme pockat...ale ked uz je tak s tym nic neurobim

valria321
23. mar 2010

tara39 je užastna krasna ach jaj musim už foto nahodiť už mam aj z krstin prichystane len nemam ako nahodiť do pc kamoška sa ma zastaviť cez tyžden tak mi to už snad spravi🙂no a k tej malej uplne kludnučka začiatky boli trošku ťažšie ale už sme si zvykli na seba s gerci sme v kontakte tak sa tak vzajomne podporujeme ved mame tie male skoro rovnako stare to je fajn cez leto mame dať aj niake stretko tak sa tešim🙂inač mne byvalo zle skoro do 4 mesiaca som robila v jednom obchodnom dome a ked som šla do prace po tych pohyblivych schodoch som myslela že hodim šablu som mala čo robiť aby som to nehodila na niekoho hehe to bola celkom šou🙂ale potom už bolo fajn....

tara39
23. mar 2010

norikk chudatko ☹ mna slo porazit vtedy, cele dni vkuse...ale nejak mi to preslo nastastie, dufam ze sa uz nevratia 😖

valria321
23. mar 2010

norikk ja som rodila v 21 a mala som čo robiť nakoniec to nešlo klasicky tak ma brali zporodneho stolu na salu lebo sa malej nechcelo tak som šla cisarskym ale o nič menšia bolesť ti poviem....radšej by som rodila klasicky

tara39
23. mar 2010

valri, ty sa mas ukazkovo 😵 tak hod uz sa tesim 😉 ano? aj sa pri nej vyspis? no to ti je sveta zit 😀 ano ja ked som citala zo zaciatku som si vsimla ze mate k sebe blizko 🙂 ale dlho som vas tu nevidela. a gerci pride? no to by bola sou ti poviem 🙂

norikk
23. mar 2010

no ja cisarsky urcite nie.... tak dufamze vsetko bude dobre...len mam strach ze porodim skor....mame tretiacku na skole a ta porodila v siedmom...a ja tiez musim dokoncit tento rocnik...tak dufamze to dajako vydrzime

nicky11
23. mar 2010

da sa vyzit z toho,ale ak mam pravdu povedat neviem si to predstavit keby si musim platit ubytovanie a stravu... 😒 😒

janka neboj sa urcite sa da,nebude to jednoduche,a s dvoma vobec nie,ale nesmies sa vzdavat 😉 😉

ja som rodila v 18 tak som mala nastastie pokoj od papierovaciek ktore treba vybavovat ked mama este nieje plnoleta...mala som vlastne mesiac po narodeninach tak mi to tak akuraat vyslo 🙂

norikk
23. mar 2010

a darovali ste niektora pupocnikovu krv??? ja o tom uvazujem, len nic o tom neviem 😀

valria321
23. mar 2010

no nevierm volam jej nedviha tak ma asi niaku robotku ....ja som tu iba občas ked je mala hore ani sa od nej nepohnem už si začala aj tak rozpravať ako mačička no chutna je vieščo v noci sa zobudi len raz a to o tretej a potom až o siedmej tak v pohodke celkom

tara39
23. mar 2010

nicky hlavne aby to stacilo aspon na babo...no ja sa tomu nevyhnem 😒

tara39
23. mar 2010

mozno dobehne... 😵 tak pofot 😵 no aj ja sa uz tesim na tu moju macicku alebo kocurika maleho ale este si pockam 😠 to mas vyborne ze len raz, ja som pocula ze babo sa budi tak 4x za noc 😕

nicky11
23. mar 2010

tara to mi je luto ☹ ☹ drzim ti palce,moja urcite to zvladnes... 🙂 je to cele o nicom tento system u nas na slovensku... ☹ zena ma vyzit aj s dietatom z debilnzch 180 eciek.by som si rada pohovorila stzm ebnutzm co schvaloval ten zakon.. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre