Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

zuzanockamt
24. jún 2010

@mon777 nemali by ti ju predat bez receptu ... a neriskovala by som to bez vysetrenia a bez lekarskej kontroly ... to nie su lentilky

mon777
24. jún 2010

@zuzanockamt ale veď ja viem. Ale ja ju nechcem...on to dobre vie, a aj tak ... škoda reči normálne 😢 😢 😢 😢

zuzanockamt
24. jún 2010

@mon777 tak, ked ju nechces, tak na co ju zhanas? ... to akoze drahy chce, aby si ju brala? ... co uz nechce dieta?

mon777
24. jún 2010

@zuzanockamt hej, chce, aby som ju brala. a to, že nechce bábo som nepovedala.

zuzanockamt
24. jún 2010

@mon777 tak nechapem, naco ju mas brat? ... kvoli zdravotnym problemom? ... ale to by ti mala naordinovat lekarka a nie on

mon777
24. jún 2010

@zuzanockamt nehaj tak.

mam4
24. jún 2010

@pepsyna drzim palce k novej poteli 😀 a dohovaraj elke aby pocakala na tatinka 🙂
@lia23 dakujem 😵 a co ty ?? ako to vyzera s tvojou ovulkou ??

mam4
24. jún 2010

@mon777 , ja som prvu HAK brala bez vysetreni a bolo mi z nej zle, cela som sa naliala, bolela ma hlava, depky a bolo mi zle od zaludka 😒 no proste krava doktorka mi tak od buka nieco nasadila, ze toto beru mlade a nic ine vraj na trhu nie je ! ale jasne ze je len ona mala zmluvu s jednou firmou tak im dohadzovala 😠

trdielko149
24. jún 2010

no mne po porode nasadil lekar HAK z ktorej som furt krvacala,potom mi dal tabletky pomohlo nachvilu a tak som si sama HAK vysadila a citim sa dobre,davame si pozor ... no zhorsila sa mi plet takze by som za nim mala ist niekedy nech mi da nieco ine ale ked mne sa taaak nechce k nemu chodit ... keby chodim svojmu gynosovi tam kde som byvala hned by som isla,kamarat ale teraz kedze sme sa prestahovali mam ineho a ta nedovera je tam trosku ... 🙂

mam4
24. jún 2010

@trdielko149 to preto ze po porode si asi kojila a vtedy davaju len jednozlozkove HAK a 99% zien z toho "spini" ... ja som ich hned odmietla a davali sme si pozor a kedze ja nie som z tych co otehotneju po oprarti treniek tak nam to fungovalo 😀

mon777
24. jún 2010

@zuzanockamt už je to OK. Na gyndu ideme v pondelok. A áno ... to množné číslo je písané naschvál 😀 Vraj sa o mňa bojí a chce tam ísť so mnou 🙂

lia23
24. jún 2010

mon..kolko ti trvali???ja simyslim ze si tehu 🙂

lia23
24. jún 2010

mam....no taak ja neivme..nemarala som uz od utorka..rpetoze sme oli so skolou na vylete..a terza idem na dovolenku..tak uvidime...asi tam budem merat..mi to priatel nakazla...uvidim..ael urcite dam vediet 🙂 v kolkom si tt?

mon777
24. jún 2010

@lia23 no skorej som mala od 11. len výtok a potom z piatku večera do soboty do rána som dostala krámy. Ale neboli tak moc silné. V pohode sa s nimi dalo cestovať od nás busom do BA (od 8:15 do 11:20). A v pondelok mi už končili. A v utorok už neboli vôbec.

mon777
24. jún 2010

@lia23 a ráno ma bolieva brucho, no potom to cez deň prejde. Ale teraz začína znova 😢

lia23
24. jún 2010

hmm robila si si dalsi test??

mam4
24. jún 2010

@lia23 jaaaj, tak preto si tu ani nebola 🙂 nakazal ?? a co si rozmyslel a uz chce babtenko ?? 😅
ked si zadam do kalkulacky poslednu MS tak mi vychadza 4tt a 5 dni 🙂 tazke uplne uplny zaciatok a tak sa radsej este netesim a neprezivam 🤐

lia23
24. jún 2010

mam...hmm jj nakazal..praveze preto aby nebolo babo....vies ☹ ..t.ka ot sa tesim s tbeou...dufam ze setko bude v poriadku🙂 🙂 🙂 🙂

mam4
24. jún 2010

@lia23 jaaaaaj, tak to je o inom .... 😕 ....
tak drz palce aby bolo !! 30. idem na prvu prehliadku ... ale do 13.teho tyzdna este dalekoooooo ...

mon777
24. jún 2010

@lia23 Nie, nerobila. A po tej hnusnej MS som prestala dúfať v //.
@mam4 aj ja sa s tebou teším 😉 So všetkými, čo ste tu sa teším 😀 😀 😀

mam4
24. jún 2010

@mon777 stale mas bolesti ?? sup sup k lekarke !! 😠

mon777
24. jún 2010

@mam4 Ale len ráno. A občas (ako dnes) aj večer. Ale to nie sú také, že by sa to nedalo vydržať. Len ma proste bolí bruško.

mam4
24. jún 2010

@mon777 a boli ta ako pri kramoch alebo si len zjedla vela fazule ?? 🙂 😉

mon777
24. jún 2010

@mam4 ako pri MS 😖 ale v strede...nie naboku ako keď ich mám 😖

mam4
24. jún 2010

@mon777 normalne ta boli na boku ?? zaujimave... ved maternica by mala byt v strede 😲 ty si teda pripad 😀 a preco vlastne nejdes k dr. ?? bojis sa ? nchce sa ti ? alebo je zla doktorka ??

trdielko149
25. jún 2010

@mon777 uz si u lekarky daavno mala byt ... ked mas takto bolesti ..
ach baby co tu mate deticky potrebujem radu ..Emmke sme zmenili uz na tretie mlieko,povodne papala nutrilon,potom sunar,teraz ma Hami mlieko ale nic nechce,krmim ju lyzickou malou umelou ..nejde o to,ze by som bola pohodlna a nechcem sa mi ved pre svoje dieta spravim hocico,ale preco,to robi,ci nechce flasku zeby?ale vodicku z flasky zase vypije,len mlieko nie ..vcera sme aj poradnu mali aj som sa pytala ale mi povedala ze to je taky "rozmar" ze si ma zacina "vychovavat" a ze kazde dieta tym prejde ..pytala som sa aj susedky ma 11 mesacnu dcerku ale nic take Ninka nerobi ...tak ja neviem uz co ...

mam4
25. jún 2010

@trdielko149 aj nas maly tak raz vymyslal aj deti mojich kamaratok si tym niektore presli, ale nastastie je na trhu vela druhov mliek a vseliake prichute, takze skusaj, mozes sa aj vratit k niecomu co predtym nechcela mozno uz neskor bude chciet. skus sa popytat v lekarni ci nemaju vzorky aby ste nemuseli kupovat cele balenia ... my napr. obcas dame do mliecka medik lebo maly ho zboznuje, do normalneho mlieka davame granko 🙂 tvoja mala mozno len chce skusat nove chute 🙂

misss
25. jún 2010

Ahojteee.. @trdielko149 skusala si ak ochutene mlieka??Mozno to nie je v mlieku..maly mojej kamaratky tiez nechcel flasu..my sme nastastie tento problem nemali, ale Tomasko sa mi sam odstavil od kojenia.. ☹

Inak ked ste sa tak bavili o tej antikoncepcii, tak aj ja mam zlu skusenost..prvu som brala Minisiston a pribrala som z nej 10 kg..potom to uz islo dole vodou...tak mi narusila hormony, že no... 😝 😝 ..možem sa podakovat doktorke.. 😖

@mon777 a tebe to čo tak blbne??dr. ti s tym nic neurobila??ved ked si tam isla s nejakym problemom, tak by ti mala nejako pomoct a nie ti povedat, nech prides o mesiac..nemozes mat aj nejaku cystu alebo daco take??aj to vie pekne narušiť cyklus.. 😉

trdielko149
25. jún 2010

@mam4 napadlo ma komu chodis do LV dokimu? viem ze si z nejakej okolitej dedinky tu ..ja chodim Braunovi v
nemocnici ma ambulanciu on by ta vysetril hned ...
mali sme bananovy sunar chvilku chutil no hned zacala vymyslat tak sme dali hami a to nechuti neviem ci len vymysla s flaskou z poharika moc este nevie pit tak ju mliekom krmim lyzickou ... nevypluva mlieko papa ho ale z lyzicky ... no ked spapa takto nejakych 90-120 ml tak potom uz nechce ...ja uz neviem co mam robit po hami ked sa minie pojdem do lekarne a nakupim vzorky-francuszke mlieko,beba,humana lebo nutrilon,sunar,hami mala a myslim ze uz ine ani nie su

lia23
25. jún 2010

mam..no tak to ano...snad saaj tak podari🙂...a tebe drzim moc palce..aby setko bolo v pohode🙂

mon..tak skus..teraz by ti uz vysiel test..sprav si zajtra z ranneho mocu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre