Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

valria321
10. apr 2010

no ahoj gerci že si tu aj zavitala ako sa ma malička🙂

gerci90
10. apr 2010

ahoj Valriuska ako mojik??poslucha poslucha...inak minule som tu zaregistrovala moje meno o co slo???ste ma ohovarali co???? 🙄 😀 😀 😀 😀

valria321
10. apr 2010

napíšem ip🙂

valria321
10. apr 2010

gerci 86 ahoj vitam ťa medzi nami 🙂

gerci90
10. apr 2010

a ty sa mi mas ako ???? držkate sa???? Emuška poslucha??? 😉

valria321
10. apr 2010

ale hej držkame mala je zlata strašne 20 ideme na poradnu tak myslim že už bude mať aj cez 6 kg taky pampušik pošlem foto pošli potom aj ty🙂ideme aj na očkovanie do stehienka tak sa bojim ževraj byvaju stoho aj teplotky hm musim sa zasobiť niakymi sirupčekmi a čipkami🙂a ty už si bola z malou?

gerci90
10. apr 2010

jj mi sme boli ked mala Lili 10 tždnou,...teda no zvladli sme to celkom hrdinsky i ked moje zlatko ked ju pichali taky rev spustila..a este aj krvinka jej isla...je to veru dost s obydvoch nožiciek... 😒 ale tak bola v ten den taka mrzutejsia ale vdaka bohu žiadne teploty davala som jej nato chladne obladiky a bolo ok...a nam predp,preistotu nurofrn sirup.,.ale ten je až od 3 mes...a je tam nap,že zloženie je z ibubrufenom takže ja som vysledne proti tak jej to nikdy nedam...radcej sa obratim na cipky... 😲

lia23
10. apr 2010

gerci..no tak to som rada ze malicka poslucha..no co vam viac ku stastiu chyba??? 🙂 🙂 nic🙂ja si tiez myslim ze manzelstvo je uz len formalita...pokial je stastny vztah..tak jnie je o com.. 🙂 🙂 🙂 mate sa radi a to je prvorade..ako si si mohla precitat tu na MK...bud len rada ze mas takeho chlapa ako je tvoj..lebo neiektory su tu fakt nezopovedny..a nechaju tehottnu zenu..no povedz...co to je za chlapa... : 😠 😠 😠 ved to ani chlap nie jee....takze len toho tovjho si straz...a ked budu peniazkyy...tak sa urcite vezmite...🙂a budete spolu najstastnejsi.. 🙂 🙂 🙂 vela statsia🙂

gerci86
10. apr 2010

Ahojte všetci tak vítam u vás... 😅

lia23
10. apr 2010

gerci86...spravne si sa rozhodlaa....gratulujem 🙂 🙂 🙂

gerci90
10. apr 2010

dakujem krasne Li🙂)) si milučka...veru veru ja na mojho kubiqa nemožem povedat ani pol slova..i ked aj mi mame dakedy daku krizu ...ale to povečine mne zasibe ASI od nudy...a potom vymyslam a nevažim si co mam 😖 ..ja som taky vymiselnik 🙄 ....ale ako pov,moj oco mali by sme si važit že mame malickju taku dobrucku a zdravucku (klop klop)a nie hadat sa koli sprostostiam...ale tak kubko je starostlivy a ma nas strasne rad...a kažej jednej by som zo srdca zelala takeho chlapa ...je mi velkou oporou.... 😅

gerci86
10. apr 2010

lia23 asi sestra zvestovala...ďakujem si zlatá aj ja som šťastná .... 😀

gerci90
10. apr 2010

vitaj vitaj Gercina..... 😀 som rada že si sa tak rozhodla a že patris tu ku nam,,i ked už si neni nastrocna...ale dakedy sa nato spravas 🙂))---dufam že bude tvoje tehulkovanie prebiehat v poriadku a narodi sa ti take zdravucke a krasne babo ako tvojej segre 🙂

lia23
10. apr 2010

gerci..hehe nemas zac...je to fakt velke stastie mat drahhopri sebe a hlavne takeho ktory ti je oporou...ja tiez smt aka ze ked sa hadame..tak to je vecsnu z vecsiny moja vina..ja som si toho vedoma..no ale ked ja som taka psprosta..a nevazim si to co mam ☹ ☹ ☹ a ked si to uvedomim co som spravila..tak uz je hadka na svete:(a to ma fakt niekedy dost mrzi. ☹ ☹ ale mala by som sa uz konecne uvedomit..bo fakt je malo takych chlapov tkory stoja pri babe..aj v tej najtazsej zivotnej chvili...pretoze spolu to ide lepsie...ako keby sme nato mali byt samy...

gerci89..ano tvoja sestra sa uz vyrozpravala🙂ale ved to prdsa nie je nic zle🙂aspon vieme s kym mame tu cest🙂som rada ze si sa tak rozhodlaa...zelam ti krasne tehulkovaniee...hlavne aby ste boli zdravy🙂 🙂 🙂 🙂

gerci86
10. apr 2010

Diky segra.... budem robiť všetko aby drobec bol zdraví aj ja.... 😵

valria321
10. apr 2010

gerci tak dufam že aj ja moja mala to v pohode zvladne 🙂

gerci86
10. apr 2010

Lia23 - no to je celá moja sestra.... Ale som jej vďačna za všetko,veľmi mi pomohla a hlavne môjmu drobcovi.... veľmi ju lúbim <3 len by som potreb.vedieť kedy chlapa prejde ten šok že bude otcom a začne sa tešiť....

gerci90
10. apr 2010

Li..🙂 jasne to sme mi ženy urazime sa za každu somarinu,..take trosku samonasieracie aj za sekundu ...ale hlavne je žr to nase polovicky dokažu s nami vydržat a beru nas aj s chybami a maju nas radi take ako sme...

Gerci86...tak dufam že budete v poriadku nech ma Lilinka bratranceka alebo sesternicku...ale hlavne dufam že sa k tomu aj tvoj drAhy postavi zodpovedne a bude sa o vas starat najlepsie ako bude vediet...hl,nech si najde zamestnanie.a potom to pojde už vśetko samo,,,kedže financie hybu svetom ale zdravie je prvprade.... 🙂) 😔

lia23
10. apr 2010

gerci86...no tak presdsa nato su sestry nie? 🙂 🙂 🙂 aby si pomahali..: 🙂 🙂 s chlapom to bude asi hrosie..ale urciteho tho to prejde...a zsiti zee to je znak vasej laskyy... 🙂 🙂 a bude sa tesit z baba..len to asi musi predychat..lebo to necakal.. 🙂 🙂 dzrim palce..a neolutujes svoje rozhodnutie...je to to najlepsei co si kedy mohla spravit..uvidis..ked budes drzat babo v naruci..uz ho nebudes chciet pustit...

lia23
10. apr 2010

gerci..ano ...vydrzia..to je hlavne..len nieekdy mam pocit ze uz to je so mnou strasne...niekedy by som sa aj ja odstrelila najradsej..momentalne mam terza take volake blbe obdbie..monzo je to kramamy...alebo co..ja enivem...no preplesla by som sa najradsej ☹

gerci90
10. apr 2010

zdielam nazor ako LIA23 🙂

Valri moja draha ako zacala si teda už fajcit???? 😠

lia23
10. apr 2010

gerci...dakujem za suhlas😀 😀 🙂

valria321
10. apr 2010

bola som z kamoškou čo sa nam spolu narodili male v nemocke sa pozname už dlho a tiež fajčila pred tehu tak sme šli na prechadzku sme sa zašili ako fakt 15ročne a sme si zapalili ona hovorila že jej to chuti ale čo ja viem ja som ju ani nedofajčila nechuti mi to už neviem radšej si dam červene vinko to ja môžem dufam že to tu nevyznie že som niaky alkač🙂no ved ked sa konečne odhodlaš prisť môžme isť aj stym mojim niekde na terasku ale to musite najprv dojsť ozaj minule sme boli v martine kamošku pozrieť rodila tam ale boli sme len tak naotočku🙂nemala som mob a nevedela tvoje čislo naspameť to je vyhovorka čoo🙂hehe ale nie pravda toje🙂)))))

natalie_tmk
10. apr 2010

Ahojtee 🙂

gerci86 ahoj 😉

Super ste sa rozpisali 😀 Take prijemne citanie k ranajkam 😵 Len mne je akosi zle 😒 Vcera to zacalo psychicky a dnes mi je uz fyzicky uplne zle ☹

gerci86
10. apr 2010

Lia 23- včera keď mi povedal že si dieťatko nechávame bol úplne zlatý.Hovoril že sa teší že ho bude mať so mnou,že je šťastný,že ho miluje ako miluje mňa,len má strach ako to bude s peniažkami keď teraz je zatiaľ bez práce.On má rád deti takže naše sa bude mať ako v bavlnke,len musím byť trpezlivá,aby sa to všetko ukludnilo a začal sa naozaj tešiť....

gerci90
10. apr 2010

Natali...a co sa deje...

LIA..neni zaco...aj nabuduce... 😀

Walri....zlatko ved som slubila..-.aj kubiq už o tom vie takže dojdeme urcite neboj 😎

natalie_tmk
10. apr 2010

gerci90 vsade nejake problemy 😒 v skole, s expriatelom, s kamosmi, ... (rodinu ani nespominam) 😖

lia23
10. apr 2010

gerci 89...hmm tak to je fakt..ale ked ti povedal ze sa tesi..tak kde je problem??...strach ma urcite..lae ved to sa spravi..musite sa porozpravat a povedat si ze tzvladnete..sak je predsa len vase...tak coho sa bat..urcite bud trpezliva a pride sam za tebou..z.e sa na malicke tesi...🙂 🙂 🙂

gerci86
10. apr 2010

natalie- dakujem a prečo ti je zle moja??? ☹

lia23
10. apr 2010

natali..stale to jwe az take zle???vobec sa to nemeni k dobremu?? ☹ ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre