Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

gerci90
27. sep 2009

valaria ano dam hned to bude🙂))a jasne oplati mi sme tento kupili za 280 eur už aj s vanickou,sporitiakom a autosedanou🙂ved posud sama..

phoebe003
27. sep 2009

gerci. hmmm to je moc pěknej kočárek, nafoť ještě sporťák a s hlubokou korbičkou.Ale jinak brevná kombinace prostě paráda a ta cena je taky superrrrrr

gerci90
27. sep 2009

že juj ostatok mame zabalene a sa mi nechce rozbalovat ale ked rozbakim tak odfotim,,som rada že sa pači🙂

phoebe003
27. sep 2009

no to je výýýmluva 😠 😀 ale tak dobře. že jsi to ty...

phoebe003
28. sep 2009

Dobré ránko mamky, no coto, coto tady????kdepak jste? všechny spíte? 😕

maja177
28. sep 2009

ahoj kocky,
no druha noc doma uspesne za nami, aj ked som uplne vyflusnuta 😝 mala v noci spinka pekne, zobudi sa tak dva krat, o jednej a potom nad ranom okolo piatej, napapa sa a spinka dalej, len ja kym este poodsavam mlieko, prejde aj hodina, ale nevadi, som stastna, ze ju mam 🙂

mliecko chvalabohu tecie dalej, predvcerom som mala nejaku krizu, ale uz je to myslim ok, len sa mi zacali tvorit hrcky v prsnikoch a nie a nie to rozmasirovat, ani tepla sprcha nepomohla ani obklady ani nic ☹ vy mi asi neviete poradit, co? 😒

gerci90
28. sep 2009

awoj maji no ja tehula ešte ti veru neporadim ale som rada že ta takto pekne natalka poslucha vidiš to, ....to ma naozaj teši...ako ti len zaaaaaaaaavidim 😅 😅

miroslava89
28. sep 2009

ahojte tehulienky🙂)..

majka my 2v1 ti asi fakt tazko poradime ☹

luka04
28. sep 2009

ahoj Miri, prepacte, ze Vam vstupujem do debaty, ja len tolko, ze Vas sem tam citam, som troska v obraze a vidim, ze Mirka jej znova tehotna, tak velmi drzim palceky aby to dobre dopadlo 😅 😅 a ostatnym kockam tiez...

miroslava89
28. sep 2009

luka dakujem🙂

andrea12737
28. sep 2009

Ahoj majka, odporucala by som ti to masirovanie, obklady a predovsetkym dostatocne vyprazdnenie prsnika, aby nahodou nedoslo k upchatiu mliekovodou a nasledne komplikacie 🙂 drzim ti prsty 😉

lenocka84
28. sep 2009

ahojte dievcata, chcem sa opytat ako to vzali Vasi rodicia ked ste im oznamili ze ste tehu a nemali 18?
ja mam uz dost rokov a dost sa bojim reakcie hlavne mamy.nemate nejaku radu?

phoebe003
28. sep 2009

Ahojky kočky. jeeeeee Miru, ty jsi těhulkaaaaaa strááááášně moc gratuluju a mooooooooc držím pěstičky, aby to tentokrát dopadlo na výbornou 😵 😵 😵 😵 😵 Nám to taky na druhý pokus vyšlo 😉

lenocka, no na to asi neexistuje žádná rada, mamka bude určitě vyvádět a bude chtít, aby jsi "TO" dala pryč, ale stůj si za svými city. Ono jí to přejde.U nás to bylo stejné...Teď moje děti milují a jsou rádi, že je mám, jen občas prohodí něco v tom smyslu, že jsem ještě stráááášně moc mladá, ale když se na své děti podívám, tak v žádném případě nelituju.... 😵 Děti jsou to nejkrásnější a nejlepší, co mne kdy potkalo....drž se moje zlatá a uvidíš, že bude dobře...

miroslava89
28. sep 2009

phoebe dakujeem🙂 snad to uz teraz vyjde musi to uz vyjst

aguaverde
28. sep 2009

miroslava89

moc moc moc GRATULUJI k těhu 😵 😵 😵 😵 😵 přeju aby vám to konečně vyšlo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
budu držet palečky a posíláme kopaneček z břuška 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅

miroslava89
28. sep 2009

agu dakujeeeeeeeeeem🙂 😵

boobinka
29. sep 2009

ahojte koceny... my jsme nemocni, za chvilku pujdu s malym k dr, tak snad to nebude nic vazneho.

Maja... jsi sikovna a statecna mamina, hlavne po kojeni odsavej i kdyby nebylo co, at o mlicko ze zacatku neprijdes jako ja 😒

Miroslava... pridavam se ke gratulacim a ze srdicka ti moc moc preji at to ted vyjde !!! 😉

Lenocka... opravdu si stuj za svym rozhodnutim v kazde situaci! Ja jsem to oznamila mamce kdyz mi bylo 17, ta to vzala uzasne. Nakonec moje tehu oznamila otci. Prvne se lekl, ze je tehotna mamka a pak mu to doslo. A jeho prvni reakce byla, ze nam ho pekne rozmazli, at si uziju 🙂 Mam skvele rodice, ale ne kazda to ma jednoduche jako jsem mela ja. tak si stuj na svym rozhodnuti, oni zmeknou...

lenocka84
29. sep 2009

baby dakujem, ja mam 25 len moja mama je z total starej skoly, tak som zvedava,bud v stredu alebo vo stvrtok jej to poviem ked pride.
no aj tak mam z toho zaludok ako na vode

phoebe tak mne to mamina moze hovorit kolko chce, zijem s priatelom, zivime sa sami, je to len taky neprijemny pocit, raz chce aby sme uz mali deti, raz povie ze mame este cas, proste ako s pocasim

gerci90
29. sep 2009

awojte tak ako vidim zasa same novinky a vdaka bohu radostne...jeej Mirka velmi sa tešim že si opat t ehu..držim palčeký nech si užijes tehu v zdravi aj ti aj drobcek🙂 😅
Inak čo je tu este new???
😀

maja177
29. sep 2009

baby, ja denne odsajem liter mlieka! 😀 😀 😀 citim sa jak dojnica, ale chvala bohu, bala som sa ze mlieko stratim. dakujem straaaaaasne moc fibi za ten caj, co mi odporucila, fakt sa mi po nom mlieko spustilo a doslova strieka 😀 😀

mirka, gratulujeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 super, ze si nas nesklamala 🙂

miroslava89
29. sep 2009

jeej dakujem vam vsetkyym🙂 😅 😵

majka ze dojnica😀😀 aspon ze si humor zo seba este nevydojila😀

valria321
29. sep 2009

gerci90 ten kočik je naozaj pekny to bola aka kombinacia?ani cena nebola zla asi aj ja pôjdem kuk čo tam maju....

phoebe003
29. sep 2009

Ahojky kočky, tak já dnes byla nakupovat s kámoškou a totál šoky, až mi zle bylo... 😝

Maja jsem moooc ráda, že jsem ti dobře poradila s čajíkem. I na mne měl takové účinky...

Miru, ty nezklameš... Kráásně jsi mne rozesmála. Děkuju, že prej " aspon ze si humor zo seba este nevydojila" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bože směju se tu že brečím a padám ze židle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

miroslava89
29. sep 2009

tak ja budem uz na buduce radsej ticho😀

phoebe003
29. sep 2009

miruuuu neeee jenom to neeee, přesně tohle jsem dneska potřebovalaaaaaaaa 😀 😀 😀

miroslava89
29. sep 2009

nemozem zato ze Majke strieka nielen mlieko ale aj humor😀:. napajala som len na nu 😉

phoebe003
29. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jj, já vímmmmmmm a napojila jsi vááážně dooobřeeee 😵

phoebe003
30. sep 2009

Ahojky kočky, kdepak jste??? žijete vůbec? haloooooooo

miroslava89
30. sep 2009

ja uz som tuu😀

phoebe003
30. sep 2009

miru tak to brzo, ale já už tu nejseeeeeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre