Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
29. dec 2009

teraz citis malicku babiku ktoru by si necitila ak by si si ju dala zobrat🙂🙂tvroji rodicia toisto pochopili🙂 asu radi ze si si spravila po svojom.🙂 🙂 🙂

lia23
29. dec 2009

adelka...myslis toho maleho maximilianka??? 😢 😢 😢 😢 ja som tiez videla ten album..tiez ked som ho videla takl som strasne plakala..a verim ze to pre nich bolo strasne tazke..☹este aj ja ked som to videla som z toho nemohla.. 😢 😢

adelka89
29. dec 2009

lia jojo myslim toho ☹ je mi z toho fakt strasne smutno, musi to byt strasna bolest pro rodice.... 😔
Modlim se za naseho Lukaska,aby byl zdravucky a potom se pri pred oci dostane zase ta fotka 😢

valria321
29. dec 2009

ahojte babulky gerci a ako sa citiš ???????mysliš že pôjdeš do konca aj ta doki kontroloval otvaraš sa?????ja už neviem tešim sa a neviem sa dočkať ale mala sda ma v brušku ešte dobre🙂)

lia23
29. dec 2009

pravdupovediac ja som z toho tiez nemla dobry pocit ked som tu fotku videla..teda po tom nejaku dobu..je mi strasne luto toho babetka..no myslim si ze ta fotka sem nepatri..myslim ze je dost depresivna. myslim ze nik rad envidi fotku maleho novorodeniatka teda nebostiatka...:(chapem tu mamicku..ze ju to trapi... 😢 😢 stasrne mi bolo z toho doplacu.. ☹ ☹

a co sa tyka tvojho baba..netrap sa lebo mu tym skodis..: 🙂 🙂 musis mysliet pozitivne..viem ze je takze preist na ine..lepsie myslienky..ael musis sa snazit pre tvoje babo..musis byt silna a bojovat🙂a ensmies sa trapit 🙂 🙂

valria321
29. dec 2009

babyyyyyyyyy ja cem malu už pri sebe musime ešte vydržať ale ked to už nevydržim🙂)))

adelka89
29. dec 2009

lia taky si myslim, ze takove fotky sem nepatri, ale i pro adminky to musi byt docela tezke nejak to te mamice vysvetlit 😔
vim, ze se nesmim trapit, proto se snazim na to nemyslet, jenze nekdy je to fakt dost tezke. Ale myslim, ze se mi to pomalicku ale jiste z hlavy dostava ven, tak snad to brzy zmizi uplne 😕 Lukasek si zaslouzi veselou maminku 🙂
Val gerci uz se moc tesim s vama 🙂

valria321
29. dec 2009

adelka89 a očom je reč baby???????ja som neni v obraze sa niečo stalo?????

lia23
29. dec 2009

adelka..no jo presne tak ako vravis..lukasko si zasluzi mat veselu maminku..lebo aj on bude potom smutny.. ato urcite enchces...jo urcite to je pre vsetkych tazke..hlavne pre rodicou...ale ozaj by to sem nemala davat..to bol gol aj pre mna..a to nei som tehulka..co to musi byt rpe vas tehulk...to fakt musi byt strasne...

valeria..bavime sa o jednom albume kde je mrtve babo 😢 😢 😢 😢 ale radsej si to nekukaj

valria321
29. dec 2009

no maš pravdu radšej nie☹(a lia23 neboj moja ak budeš moc tužiť ani sa nenazdaš a budeš tu pri nas tehulkach🙂)

lia23
29. dec 2009

moc moc moc tuzim po babu..no zistila som ze to nejde☹uz si pripadam jak cvok zesi kazdy mesaic najdem priznak a nci z toho
😢 😢 😢

valria321
29. dec 2009

no moja ja som bola taka ista vedela by som ti o tom pisať cele hodiny ale nemysli stale nato lebo ako naschval to nepôjde ber sex ako radosť a nie ako spermiu🙂))jednoducho naozaj pravda je že ked to najmenej čakaš bud a pride to....a predsa ty si neni vynimka aj teba ta radosť musi postretnuť nechaj volny priebeh viem že sa mi to lahko piše ale ja ti držim prstiky aby si tu aj ty takto o rok pisala🙂)

gerci90
29. dec 2009

holky moje ....ani mi tu foto nespominajte aj ja som ju videla už davnejsie a veru mam s nej depky do dnes...a strach o maličku nechcem nato ani mysliet.. weru neni tu jedina taka foto....ale brrr newravme o tom

LIa smiem sa spýtat preco si potratila?o..je mi to uprimne luto...a dufam že otehotnies co najskor a budete už zdravucky----
Valrii..citim sa celkom ok,,ale už chcem rodit kurna--- 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

valria321
29. dec 2009

no gerci90 ani mi nehovor mna už depky chytaju 50krat za den si pozrem veci pre malu a 300krat zase do postielky ale spodok ma strašne boli a picha tak neviem asi hlavička tlači moc dole aj teba to tak bolii

lia23
29. dec 2009

valeria..ano mas pravdu no urcite vies aj to ze to najde...nedokazem nato prestat mysliet:Duz sex neberem ani ako radost a ani ako "SPERMIU" 😀 😀 😀 uz ho nemam vobec☹s priatelom sme sa nejak odcudzili...tak uvidime co z toho bude..

gerci..neviem z coho som potratila..nejako to moj doktor neriesil..ten mi dokonca povedal ze tehu testy vysli preto pozitivne bo som mala pichnutu vyvolavacku.t.akze tak..nic som sa nedozvedela...no to ze som bola tehotna viem na 100%...citila som to od zaciatku..aj priznaky oli no nevsimala som siich..alebo som si ich nechcela vsimat..mozno som ptoratila aj koli tomu ze som si myslela ze mne sa to nemoze stat ze otehotniem..a preto som robila vsetko preto aby mi prisli kramy...a to uz mimi bolo v brusku... 😢 😢 😢

dakujem vam baby dufam, ze sa o raz podari a aj ja budem pisat ze uz mimi kopkaa 🙂 🙂 ..aleo ze uz cem konecne rodit 😀 😀 😀 😀 😀

gerci90
29. dec 2009

jj niekedy...ale ja mam pocit že budem asi prenasat 😠 a ja nechcem.....

valria321
29. dec 2009

lia23 to neni dobre že spriatelom nesexu a babo potom ako vznikne heh🙂)skuste to dať do starych kolají moja ja viem že moje blbosti čo tu pišem ta nezaujimaju ale netlač nato aby si otehotnela bo to bude nasilu a neklapne to uvidiš daj na moju radu a ked to že chceš byť tak moc tehu trošku vyppustiš z hlavičky a budeš sa sustrediť len na priatela tak sa ani nenazdaš a veru nam budeš aj ty za rok pisať ako sa tešiš na pôrod🙂)))

valria321
29. dec 2009

gerci90 presne tak moja aj ja sa toho bojim ale tiež necem ach jo a otvaraš sa či stale na jeden prst??

lia23
29. dec 2009

val..aj chcem..ja to skusm..mysleit na neico ine..no men stale vyry v hlave len tato jedina myslienka...neiem ako to vystvat von z hlavy...skusala som cokolvek..no uz som zt oho na nervy 😀 😀 😀 😀

valria321
29. dec 2009

lia23 ja viem že sa to neda🙂)))tak čo už musite sa len a len snažiť🙂))

lia23
29. dec 2009

boze co by som dala zato keby som bola obojpohlavnaaa 😀 😀 😀 😀 😀

valria321
29. dec 2009

hehe no tak isto rozmyšla vela babb 😀 ) 😀 😀 😀 😀

lia23
29. dec 2009

to by bol uzasny pocit:Dsak by sme ani chlapov nepotrabovali 😀 😀 😀 😀

valria321
29. dec 2009

ale zase čo by sme bez nich robili vieš ako🙂))

lia23
29. dec 2009

ehhe ved to ani s nimi..a zase ani bez nichD:jooj strasneee 😀

valria321
29. dec 2009

ok mojka idem ja off lebo ma zase križe bolia hm tak možno zajtra ak tu budeš🙂)papa

diamond_23
29. dec 2009

Ako sa mate zeny ?=) este nikto nerodi ? 😀

jankaat.
29. dec 2009

ved to prave ze cas plynie☹..ale tak nasim sa to povedat akosi neda.. mame som sa to uz parkrat snazila aj naznacit ale tak ona ma na mlade mamicky svoj nazor..

lia23
29. dec 2009

valeria..papik a bru nocku🙂

lia23
29. dec 2009

janka..budes musiet nabrat odvahu a postavit sa im..ak ta vyhodi..bude kricat..alebo nieco..nic ien i uz neostava..enmzeos to donekonecna tajit,...aj ekd ja osobne by som sa tiez bala jej to povedat..a mozno yb som jej to tajila az dokym by sa dalo..ale fakt tonie je rozum,ne konanie..mala by si jej to vysypat naraz..pozri..verim an osud..a to co sa ma stat tak sa stane...ak s ama stat dobre..stane sa..a ak zel tak sa stane..🙂ale vsetko zle je na neico dobre..neboj uvidis ze bdue dobre..mzono nie hned..ale casom urcite 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre