Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

kokorunecka
13. dec 2011

Ahojte, pridám sa, ak smiem 🙂
Mám 19, z toho rok som šťastne vydatá a čochvíľa sa nám narodí aj prvé vytúžené bábätko 🙂

moniciak
13. dec 2011

@katuska268 Veď aj ty sssi skoro nastrocna 🙂

katuska268
13. dec 2011

@moniciak no ja uz som dva roky neni nastrocna

monika237
22. dec 2011

čaute baby, ja som rodila mesiac pred 19-stkou 🙂 malá bude mať onedlho tri roky a je to to najkrajšie, čo sa mi mohlo stať 🙂 nebola plánovaná, ale teraz by som ju už nedala za nič na svete 🙂

monika237
22. dec 2011

@kokorunecka držim silno palce 🙂

baramborka
autor
22. dec 2011

@kokorunecka jeeeeeeeeeeeej tak to ti silno blahoželam 🙂 mna ta svadba čaka 28.1 🙂 a moje vytužene miminko sa mi ma narodit niekedy koncom juna zač, jula 🙂

kokorunecka
23. dec 2011

@baramborka Gratulujem 🙂 Nech šťastie a láska naplnia Tvoj a váš spoločný život 🙂

women4
29. dec 2011

Ahoj 🙂 Ja sa pridávam... mám 15rokov,o mesiac mám 16. A čakám bábo...neviem či mám ísť na potrat,alebo nie...stalo sa to nečakane,ale mňa na potrat nedonúti ísť nikto,keď si predstavím že to bude moje 🙂)
Snaď školu dobehnem :(

emily_666
29. dec 2011

@women4
takže tehu-test vyšiel pozitívny?

baramborka
autor
29. dec 2011

@women4 ajooooooj takže predsa si tehulka ?

women4
29. dec 2011

@emily_666 áno

women4
29. dec 2011

@baramborka áno :/ neviem či sa mám tešiť,alebo nie... :(

emily_666
29. dec 2011

@women4
ja som tvoju včerajšiu tému čítala, ale som sa zdržala komentárov. Čo sa stalo, už sa neodstane, ale môžeš si vybrať, čo urobíš v budúcnosti. Ak si presvedčená, že si chceš bábätko nechať, vedz, že to v tvojom veku nebude jednoduché a skončili tvoje tínedžerské časy. Možno sa teraz netešíš, ale keď uvidíš prvý krát svoje dieťatko, bude to inak. Prípadne môžeš dať svoje dieťa na adopciu, aj to je možnosť, ibaže aj to si treba veľmi dobre premyslieť. Hlavne sa skús porozprávať s rodičmi, pretože bez ich podpory ďaleko nezájdeš. Každopádne, každý sme strojcami svojho vlastného osudu a tu na MK sa vždy stretneš s rôznymi názormi, pretože tu prispieva veľmi veľa ľudí a každý má svoj vlastný názor. Hlavne sa snaž byť v kľude, jesť veľa ovocia a zeleniny a nebolo by odveci začať užívaj aj vitamíny pre tehotné. Je tu veľmi veľa tém, v ktorých sa píšu dobré rady pre tehulky aj mamičky a ich detičky.

women4
29. dec 2011

@emily_666 dakujem ti,si zlatá 🙂

adkoalauri
29. dec 2011

@women4 je určite veľmi ťažké rozhodnúť sa, ale potrat ti podľa mňa vyrieši len to, že nebudeš mať pod srdcom bábätko, ale z rozumu ti ho nik nezobere. Budeš mať naveky výčitky svedomia 😔 . A hlavne je dôležité si uvedomiť, že nie je isté, že ešte sa ti podarí zažiť tento neopísateľne krásny pocit - byť mamou... keď už nič iné, tak sa zamysli nad adopciou. Práve minulý týždeň som sa rozprávala s jednou babou, ktorej sa nedarí otehotnieť... ten žiaľ, ktorý zažívajú, je neopísateľný. Buď rozumná🙂 a želám ti veľa síl správne sa rozhodnúť 🙂 aj keby som pochopila aj to, ak to ináč dopadne ☹

danfal
29. dec 2011

@women4 15 let je strašně málo. Nebudu Ti psát, že je tvůj osud teď mít dítě a jindy ho mít nebudeš nebo, že si budeš potrat do smrti vyčítat. Záleží na tvém rozhodnutí, podle mne nebudeš špatná pokud se rohodneš pro potrat nebo si vybereš miminko, ale musí to být tvoje rozhodnutí a ne někoho jiného. Popřemýšlej nad tím, co chceš dál a potom si za svým rozhodnutím stůj. Držím pěsti, aby to rozhodnutím bylo správné, i když nebude lehké.

renatka737
29. dec 2011

@women4 ahoj drzim ti palce... ak sa mozem spytat co na to tvoj priatel?

tortelinka
29. dec 2011

@women4 necitala som temu, len som videla tvoj prispevok, drzim palce aby si sa rozhodla dobre,a ak sa nahodou rozhodnes, ze ho nechces, je tu moznost adopcie, das mu sancu na skvelu rodinu

moniciak
29. dec 2011

@women4 a ostatné... Aký potrat??? Aká adopcia??? Áno je to tvoje rozhodnutie blá blá blá... Ale to dieťatko sa samé na svet nepýtalo mysli na to že budeš MAMA ja viem že mladá ale predsa... ja som tiež mladá a som normálna mamka ako iné školu si dorobíš proste skús sa dostať myšlienlkami do takého stavu že sa tešíš ako ostatné tehotné a ja napr. mám v marci talentovky na vysokú (externe )... Verím že rodičia ti pomôžu hlavne nechoď na potrat je to špina

women4
30. dec 2011

@danfal
@moniciak
@tortelinka
@renatka737
@adkoalauri
Ďakujem vám veľmi pekne baby 🙂 ste moc zlaté ... 🙂

atreyu
30. dec 2011
lucula73
30. dec 2011

@women4 ahoj,ja som tiež prečítala pred dvomi dňami tú tvoju temičku,čo ti zavreli.....veľmi ti tiež držím,palce,aby si sa správne rozhodla,ale myslím,že si už rozhodnutá 🙂

mia258
30. dec 2011

@women4 ahoj, ja som si tiez dokoncovala skolu pri mojej malej, obcas to bolo fakt o drzku, ale zvladnut sa to urcite da, neboj 😉
Drzim ti palce aby si to zvladla na jednotku a uvidis, ze NIKDY neolutujes ze si sa rozhodla si babo nechat 😵

women4
30. dec 2011

ďakujem vám baby 🙂 Ste veľmi zlaté 🙂
@mia258
@lucula73

p4
30. dec 2011

@baramborka
@mia258
@lucula73
@atreyu
@moniciak
@tortelinka
@renatka737
@danfal prepacte ze vam sem nazeram,ale musim reagovat. women4-skoda reci. je to zase len nejaka pubertacka. jedinne co je mozno pravdive je jej vek.

bamartinka
30. dec 2011

@p4 ja citam len poslednu stranu, ale preco si to myslis?

p4
30. dec 2011

@bamartinka no,to je asi na dlho,kedze ja som citala celu konverzaciu v inej teme + slecna ma stiahnutu fotku testu od inej vymyslenej uzivatelky.

bamartinka
30. dec 2011

@p4 aha, no, ze ju to bavi 🙂

p4
30. dec 2011

@bamartinka ale skus si precitat komenty ku jej testom. mozno budes v obraze. 🙂

bamartinka
31. dec 2011

@p4 no jo 🙂
Vsetkym prajem dobru noc 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre