Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
1. máj 2010

Dobrú nôcku, Liuška 🙂 A nemysli na to. Nestojí ti za slzičky ☹

zuzanockamt
1. máj 2010

mon ... a to si myslis, ze utiahnete splacat hypo, skolu, najom, dieta z jedneho platu? 😅

natalie_tmk
1. máj 2010

mon ale ja mam LEN to posledne... 😒

lia - dobruuu noc 😵

mon777
1. máj 2010

Zuzanocka ... z jedného nie. A nepovedala som, že to príde všetko naraz 🙂 Pekne postupne 🙂 🙂 🙂
Nati ... no jo, škoda, že len to 😒

mon777
1. máj 2010

A aj tak...teraz len snívame 😀 ja mám pred sebou ešte dva roky strednej, takže nie je o čom 😀 😀

natalie_tmk
1. máj 2010

Jasne, raz bude vsetko 😉

Mna vie najviac sklamat to, ak mam nieco nadosah ruky a potom to odplava... 😢

mon777
1. máj 2010

Dobre dievčatá, idem ja už do večných lovíšť, ako hovorieval môj ocko, keď som bola malá, tak dobrú noc a sladké sníčky. Zajtra sa tu ASI neobjavím (a keď, tak nie na tak dlho, ako dnes), tak sa už neviem dočkať toho dlhočizného čítania hromady príspevkov 😀

natalie_tmk
1. máj 2010

Aj ja sa uz zberam prec, nech si konecne oddychnem 😵 DOBRU NOC vsetkym 🙂

corinne_99
2. máj 2010

Kde ste vsetky??? 😕 Hallooooo 😀

maruska_p
2. máj 2010

V poslednej dobe ju tu vždy tak mŕtvo 😕 Asi sa všetci opaľujú, keď je vonku tak krásne 😵 Aj my sa chystáme na prechádzku.

lucinika
2. máj 2010

caute baby, ja som tu 🙂 u nas sa opalovat neda,prsi tu ☹ tak sa venujem bakalarke a zajtrajsej skuske,ach jaj ☹

corinne - uz citis pohyby? ja zatial stale nie ☹ utorok ideme na kontrolu,budu nam robit sono tak dufam vsetko dobre dopadne

corinne_99
2. máj 2010

luci citim, akoby sa vo mne nieco prevalovalo 😀 Tak podla mna su to tie pohyby 😉
Ja idem pondelok na kontrolu a snad uz budem vediet pohlavie 😵

diamond_23
2. máj 2010

ahojte ako sa mame? nejako nestiham vypisovat tu ale niekedy si vas precitam tak narychlo ze co nove 😀

misss
2. máj 2010

Ahojte..
Corinne - to by mohli byt pohyby..myslim, ze to bolo nieco taketo... 😀 😀

Diamond, ako??malinky poslucha??

adka_praha
2. máj 2010

caute heeeerecky... 😀
co nove? my furt dookola...vcera sme boli u mojej matky na grilovacne... 😕 mali sme flambovany bocik... 😀 😀 😀 😀 😀
diamond ako drobcek? a ty sa ako citis? 🙂
corinne zaaaavidiiiim... 😀 samo, ze v dobrom... 😉
misss a vy ako? nejake dalsie zubky? 😀
kratka si tu sedi pro mne na kolenach a vali prsty, jak keby jej za to platili... 😅

lucinika
2. máj 2010

corinne - no aj ja uz dufam ze sa nejako zacne prevalovat ale zatial nic,asi sa mu nechce alebo co 🙂 niekedy mi aj tak skrvka v brusku ale tak na boku skor su to creva alebo mi skrka zaludok ale ze by to boli pohyby si nemyslim... ked citis to prevalovanie tak v akych miestach? v podbrusku? myslim tak pod pupkom???

adka - take grilovane masko,kuriatko,dala by som si 😉 nerob chutky...

misss
2. máj 2010

Ahoj Adka..u nas nove nic..zubky ziadne nove..ale ved aj s tymi dvomi kúše ako besny.. 😀 😀 dneska rano, ked som sa este len zobudzala, ma schmatol za ruku a tak ma kusol do prsta..Aaaauuuu..
A vy ako??
Inak dneska som si robila test..meška mi to už 3 dni..ale v mojom pripade NAŠŤASTIE vyšiel negativny..asi by ma rovno hodilo o zem keby tam boli II.. 😖

mon777
2. máj 2010

Ani u nás sa dnes nedalo opaľovať 😒 Ale konečne sa vyčasilo a môžu na scénu nastúpiť kraťasky 😀
Len keby mi nebolo tak blbo dneska ☹ A nechápem že z čoho ☹ ☹

lizatko1009
2. máj 2010

kde su vsetky stare partacky?

mon777
2. máj 2010

Dievčatá, mám dobrú správu 🙂
Malá Janka je v poriadku. Dnes ju poslali domov z nemocnice. Mysleli si, že pri náraze na schody príde o sluch, ale je to v poriadku. Pekne počuje a bľaboce ako doteraz. Akurát zajtra s ňou ešte ide otec na kontrolu k detskej doktorke 🙂

natalie_tmk
2. máj 2010

Ahojteee 😀

Ja som si dnes urobila vylet, vystavovala som psov na vystave v BB.

cori - zavidim ti tie pohyby 😵
lizatko - ahooj, dlho si sa tu neukazala, co nove? 🙂

mon777
2. máj 2010

Ahóóój 😀
Júú...psíky 😀 A ako si sa k tomu dostala??? Aj ja chcem 😀 😀 😀
Ty závidíš pohyby, ja tehu ako také😀

natalie_tmk
2. máj 2010

mon kazdy chce nieco ine 😀 😀
psiky... tak ja mam dost svojich, ktorych vystavujem 😀 Ak nemas vlastneho, tak si mozes "pozicat" od ktorejkolvek CHS 😉

buducamama
2. máj 2010

Tak baby, ja uz tehotna nie som 😔 V 11 TT som potratila, vo stvrtok ma cistili 😢

mon777
2. máj 2010

No ja mám svoju fešandu, ale tá by na výstave asi neobstála 😀 😀 😀

lizatko1009
2. máj 2010

natalie chodim tu, otvorim temz tehotne nastrocne, nevidim zname tvare, tak ani neprispievam, zatial v pohode, mam uz advokata, ktoreho som si zaplatila. zajtra uz konecne idem do skoly nejake znamky poriesit, kamoska mmi berie maleho a chystam sa aj na dovolenku, ale len ja s kamoskou, musim trosku vypadnut a odreagovat sa a ty ako?

natalie_tmk
2. máj 2010

buducamama 😕 Co sa stalo?? 😢 Je mi to hrozne luto... ☹

mon777
2. máj 2010

Buducamama ... joj ☹ to mi je strašne ľúto. Ako to zvládaš??

lizatko1009
2. máj 2010

buducamama 😔 😔 😔 to je mi velmi luto, co sa stalo?

natalie_tmk
2. máj 2010

mon psik musi mat PP 🙂

lizatko tak super, ze sa to pohlo dopredu. Konecne sa nieco riesi, o chvilku uvidis aj vysledky 😉 A tu dovolenku ti v dobrom zavidim, ale zasluzis si ju, tak si ju aj nalezite uzi 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre