Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

lia23
5. máj 2010

nataly...tebe sa ale maternica natahujee..

zuzanockamt
5. máj 2010

natalie ... a ake su tie krce? ... v podbrusku? ... lebo ak su to stahy, tak to mozu byt nepravidelne kontrakcie 😖 ... ja som to mala 😒

lia23
5. máj 2010

zuzka...ja asi pockam ked pojdem ku doktoroiv..este par dni pockam..a ekd nic..tak pondelok k nemu zajdem...keby som bola tehu...tak by som bola v dakom 7aj daco.tt..od poslednej MS..ked som si robila test tak v 6 tt mi neukazal nic...no aj tak mam pocit..ze ak som predsa len tehu..tak by to mohlo vynst tak ze prisla tyzden pred kramami ovu..a nejak sa podarilo..no a preto ten test neukazal..bo to mohol byt len daky ten 4 tt.. ci zle pocitam???

natalie_tmk
5. máj 2010

lia aj ja si myslim, urcite pre to nestresujem 😉
zuzi - noo... akoby... ako to popisat 😀 V podbrusku take krce, ako pri nafukovani napr. 😒 Je to zle? 😢

zuzanockamt
5. máj 2010

natalie ... tak ked ako pri nafukovani, tak to nie je asi zle ... to ani nemusi suvisiet s tehu

natalie_tmk
5. máj 2010

Ale s nafukovanim to podla mna tiez nesuvisi 😀 Ved nic vazne to nie je, podla mna to rychlo prejde 🙂

misss
5. máj 2010

Liuš a kedy si mala posledne kramy???

norikk
5. máj 2010

mna tak pichalo v podbrusku v den,ked mi brusko narastlo.....taze maternica mala ttrocha viac roboty ....

misss
5. máj 2010

Lebo myslim, že by si bola skor 4tt ako 7tt..
Napr.:ja som mala posledne tušim 3.4. - a vychadzalo by mi to 4tt +4dni.. 😀
Kukni toto..na tejto kalkulačke som bola zavisla..kazdy den som to študovala..8o))
http://tehotenstvo.academy.sk/ 😀 😀

lia23
5. máj 2010

misss..nie som si ista cisom to dobre napisalal..a tym aj ci st ema dobre pochopili..ael snad ano...myslim si ze ked som mala 13.3 kramy..a potom 8..4...tak si myslim ze dako tyzden pred tym 8.4....mohla byt ovulka..a ak to je tak..tak potom by to vychadzalo na daky ten 5 tt dneska...tak dako...mozno aj preto neukazal test..ekd som si roila..lebo teoreticky ak som mala ovu tak ako hovorim...tak to je len 5 tt...tak ze tak..aj ekd neivem noo...ale tak potom by to moholo sadnut podla mojich vypoctvo...

lia23
5. máj 2010

teda tie uplne psoeldne nepocitam..reptoze za tento mesaic sme sex nemai🙂takze ked tak tak iba ak minuly mesiac..a ianksie aj ja frcim na tej tehu kalkulacke🙂 🙂 🙂 🙂

lia23
5. máj 2010

kocky 😀 😀 😀 😀 to tu nik niejee? 😀 😀

natalie_tmk
5. máj 2010

ja sa hlasiiiim 😀

norikk
5. máj 2010

ja kukam panelak....."bavim" sa s malickou,uz citit na ruke ako kope.... 🙂

natalie_tmk
5. máj 2010

Ja pocuvam pesnicky a prepisujem zosit do skoly 🙄 😀

norikk
5. máj 2010

kaasli na to,ja uz poslednu dobu len rano vymienam ucebnice 😀

natalie_tmk
5. máj 2010

Ja uz len dva tyzdne, tak chcem byt aspon teraz ku koncu vzorna 😀

lia23
5. máj 2010

somr a daze tu nie som sama :Dnorik...tak to je peknee🙂 🙂 🙂

nataly...fakt ksli nato 😀 😀 😀 nesmies sa rozculovat predsa 😀 😀 😀

lia23
5. máj 2010

nataly..a ty uz mas ozaj..pre malu vybrate menoo??🙂

natalie_tmk
5. máj 2010

Joooj vy co mi robite??? 😀 😀 Ja sa snazim, a vy takto?? 😠 😀
Ved len prepisujem, nestresujem saa 😀

natalie_tmk
5. máj 2010

lia nemaam ☹ Mas nejaky napad? 😀

lucinika
5. máj 2010

caute baby,ako sa tu mate?

natalka ty chodis do skoly do BA ak sa nemylim vsak? na tvojom mieste by som sla aj na francuzske velvyslanectvo a tam sa popytala na veci suviasiace s tvojim stahovanim a aj do tej poistovne by som zasla ako ti radili ostatne baby,nic za to nedas 😉

inak neviem ci som sa uz chvalila,ale uz konecne citim pohyby babatka 😉 nasej pravdepodobne babulky 😉

lia23
5. máj 2010

hmm no tka mne osobne sa paci meno Sofia..take dam svojej malickej... 🙂 🙂 🙂

norikk
5. máj 2010

na mna sa hneva priatel....dufamze ho to prejde....v piatok mame druhu predmanzelsku nauku....

lia23
5. máj 2010

noriik..a preco sa henva na teba??ak mozem vediet???vy uz mate meno vybrate naisto??Sonicka alebo Janko??

natalie_tmk
5. máj 2010

luci jasne, zajtra chystam, alebo potom v piatok 😉

Jooj, tie pohyby vam zavidim baby, ja som este vobec nic necitila ☹ 😢

lia - aj to meno mam na zozname 😀 Ale mam kamosku Sofiu, a to by sa mi plietlo 😀

lia23
5. máj 2010

hmm nataly..musis viacej papkat...aby malicke narastlo...musis sa prinutit..aj ekd mozno nehcuti..ale musis...a men sa Sofia ako meno strasen paci....alebo mozno Emma....alebo LEa..ja chcem skor take zahranicnee...

natalie_tmk
5. máj 2010

lia aj ja chcem zahranicne meno. Som rozmyslala potom nad Ellie, Leonie, Nelly, atd. Nieco, co by sa hodilo aj do Francuzska 😖

norikk
5. máj 2010

som bola podla neho dlho vonku, som trocha pod paapucou no,mozno som aj bola dlho,ale u sestier....a u nas je potom ticha domacnost....ked sa nalada zopsuje....

lia23
5. máj 2010

aty..no tak ked uz tak tak taka Ellie...sa mi paci najviac z toho..a mylsim ze sa to hodi aj do francuzska🙂... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre