Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

mon777
14. máj 2010

Lia..."sme chore...ked chceme babo..a neuzivame si mladost...vsak mon...😀 😀 😀 " A to mám brať ako?? 😀 😀 😀 😀 Ale ne 😀 😀 Hmm...je to čudné s tými našimi MS 😀 😀 Čím je slabšia, tým mi je viac zle 😠 😠 😠 😠 Ale aspoň môžem spinkať, koľko chcem, lebo mi do toho NIKTO nebrble 😀 😀

lia23
14. máj 2010

tara...ahoj moja..ano tu som..aj ty si tuu??no co ako sa mi mas???

mon.. 😀 ja som to len v dobrom myslela 😀 😀 je to s nasimi MS hrozne...do dnesk ami dr povedal ze ovulacia bola..ze mam nizko sliznicu...takze som stastna ako blcha..sice fazulku v brusku nevidel...ale snad sa podari 🙂 🙂 🙂 cez prazdninyy 🙂 🙂 🙂 si mala videit priatela ked som si z neho robila srandu..chudaaak...ted apocut...boze..ze az ho pod oblila...bo som mu poveldala ze ahoj tatko:D 😀 😀 😀 😀

mon777
14. máj 2010

Liuš ... Chudáčik...možno sa aj tešiť začal 😀 No jo..ja viem, že si to myslela len v dobrom 😉 Je to s nimi strašné 😠 😠 Už ma fakt serú ... sorráč za výraz 😅 😎

lia23
15. máj 2010

mon...zlakol sa..on aj ekd mi tvrdi ze je pripraveny na babo..tak on nie je...nato treba byt psychicky pripraveny...ja som aj fyzicky a aj psychicky....ale on nieje psychicky...som mu ajpoveldla ze sa bojim ze keby om otehotnela ze zdrhnee...proste ze by sa zlakol ako platit by platil to viem..no bojim sa ze by odisiel... ☹ aj co miv ravel ze na dovolenke si spravime babo..o tom dost pochybujem...kedze ho nechce teraz..tak co spravi doovlenka za mesaic??nic.. ☹

lia23
15. máj 2010

kocky...to som tu znova samaaa????? 😀 😀 😀 😀 ☹

zuzanockamt
15. máj 2010

lia ... ja som cakala asi 3 roky, kym MM zmenil nazor na dieta ... a to mal podstatne viac rokov ako tvoj priatel ... takze vydrzat a netlacit na pilu

lia23
15. máj 2010

uz mi anto povedal zee ak mu to chcem znechutit..tak ze mam poiracovat ☹

zuzanockamt
15. máj 2010

no ved prave, nic ine tym nedocielis, len to ze bude nervozny ,,, kasli na to, ono to pride 🙂

lia23
15. máj 2010

lenze mna toto dsot mrzelo ked mi to povedal..pritom ja som ho do toho nenutila..nehovorila som mu ze ak so mnou nebdue mat dieta ze sa s nim rozidem alebo co..ja som mu len o otm vravela..ze preco neche mat babo...ze to je take krasnee 😖

danulicek
15. máj 2010

lia, ja som s mojim chlapom skoro 6 rokov a po cca 3,5roku, ked sme spolu boli styri mesiace v zahranici na brigade, som tiez stale rozpravala o svadbe a o drobcovi a nevedela som pochopit, preco z jeho strany nie je taka nadsena reakcia ako z mojej, ale len jeden velmi zdeseny vyraz 😅

a to som mala 22 a on 23. lenze skratka pochopila som, ze nemozem tlacit na pilu a ono to pride aj samo. tolkokrat sme to riesili, rolkokrat sme sa nepochopili, tolko slz ma to stalo... potom som si sama uvedomila, ze to zaslo az do krajnosti a nechala som to tak. teraz mu sem tam mu poslem nejaky link, sem tam cosi poviem, a vidim, ze sa potesi.

ale pochopila som, ze tym, ze som "24hodin denne" rozpravala len o svadbe a o detoch - nebolo o com. jednoducho videl, aka som tym posadnuta a sam mi povedal, ze takto sa mu to nepaci, pretoze NAS VZTAH tym isiel bokom, kedze som mala v hlave len tie dve udalosti. Odvtedy su tomu dva roky, a teraz ked vidi nejake dieta, tak sam od seba zacne hovorit o tom, ze uz by sme mohli zacat nad tym uvazovat (kiezby vedel, ze ja to mam kazdy den v hlave 😅)..

takze radim ti podla vlastnej skusenosti, zvolni tempo (i ked viem, ze je to sakra tazke), a nechaj ho trosku vydychnut od babatiek. Lebo naozaj sama viem, ze chlap sa skor vyplasi ako potesi. nechaj ho, nech sam na to pride, ze aj on by chcel babo. ste mladi, takze ver mi, ze este moze byt aj XY deti 🙂)

zuzanockamt
15. máj 2010

danu ... presne ako pises ... MM mal uz po 30-ke. ked sme sa o tom bavili, po skonceni mojej VS a stale nechcel, az teraz posledny rok, co uz konecne zmenil nazor ... a podarilo sa 🙂 ... a teraz vidim, ze keby sme mali babo nasilu, tak by to bolo o nicom ... teraz sa o neho viac boji ako ja 😀 ... hoci to nedava najavo, ale vidim to podla reakcii

mon777
15. máj 2010

Ahojte baby 🙂 MS už nie je. Včera večer mi skončila 🙂 Ale 4 dni nie je nejako málo?? Mávala som 6-7. A teraz?? Nechápem to 😖

Liuš...neboj...on raz povie, že chce babulo 😉

zuzanockamt
15. máj 2010

mon ... ja som mavala cyklus tak 4-5 dni a si este mlada, kym sa ti cyklus ustali, to moze este trvat ... hlavne ak nemas MS este dlho ... ja som zacala od 12-tich a tiez to trvalo do tej 18 - ky, kym sa to ako-tak ustalilo

mon777
15. máj 2010

Ja som tiež začínala v 12 🙂 Ale toto fakt nechápem. Chodila mi pravidelne (vždy načas) a mala 6-7 dní. Len teraz prišla skôr a bola kratšia ako inokedy. A to, že raz bola a raz nebola ani nehovorím 😀

zuzanockamt
15. máj 2010

hormony si obcas robia co chcu

mon777
15. máj 2010

No veď to. A kto sa má v tom potom vyznať?? 😠 A inak sa máš ako?? Bruško poslúcha?? 😀

zuzanockamt
15. máj 2010

no mam sa primerane k okolnostiam ... a maly asi tiez 😅 😕

mon777
15. máj 2010

Už sa ho nevieš dočkať, čo??😀 Ti závidím trošku 😀

zuzanockamt
15. máj 2010

ale nech je este tam, kde je ... ono to nie je sranda s malym krpcom ... sestrin maly ma 8 mesiacov teraz a zacina byt uz dobry huncut a zurivcek ... a tie noci, no strach obcas ... takze ja sa rada vyspim bez rusenia par mesiacov 🙂

mon777
15. máj 2010

😀 Ale aké je to krásne, keď ťa budí tvoje bábo 😀 😀 Ách...ja sa toho nášho neviem dočkať 😀 😀

zuzanockamt
15. máj 2010

no ked ti vrieska v noci kazde dve hodiny a nechce zaspat, tak to az take krasne nie je ... tomu ver ... ale patri to k tomu

mon777
15. máj 2010

Ozaj...už mi aspoň nie je zle 😀 Len ma stále štve, že mám zduté brucho 😠 a neviem z čoho 😒

mon777
15. máj 2010

No veď jasne, že to k tomu potrí 😀 Ale tak vyženiem s ním tatka na prechádzku a bude 😀 😀

misss
15. máj 2010

Ahojteee...ako??my celkom fajn..len som straaaasne unavena..som isla spat o 1 rano a už od 5:30 som hore..23:30 volal mužovi jeden DEBIL, že aku znacku auta ma kamarat..pochopite to??taketo veci ho trapia??mi zobudil maleho, tak som mala veselo..ani poriadnu sprchu som si nestihla dat..len taku vlaznu..brrr..nech si nezela ma vonku stretnut..mu poviem od srdca, čo si myslim... 😠 😠

Inak, kde je Natalie???

A kam sa vam podeli vsetky fotky??zuzi??sa hanbite za bruska alebo ako?? 😒 *

Mon ako??

mon777
15. máj 2010

Ahoj, misss😀 Ani sa nepýtaj. S Peťkom sme to nevydržali a testli sme to dnes ráno znova....znova NEG 😢 😢 Ale brucho mám nafúknuté ako mech a MS záhadne zmizla 😀

zuzanockamt
15. máj 2010

mon ... si si mohla ten test usetrit na dalsi cyklus ... ked ti 10-ovy test ukazal vtedy len /, tak by som to brala ako 100%
misss ... dala som si album ako nezverejneny

mon777
15. máj 2010

Ja viem...ale tak 2,40€ mám alebo nemám 😀 😀

mon777
15. máj 2010

A moja zvedavosť spojená s tou jeho má neskutočnú silu 😀 😀

misss
15. máj 2010

Jaaaaj.. ☹

Inak, ja som si tiez robila 2 testy a pri Tomaskovi som si robila 4 😀 ..2 som si urobila za sebou, jeden na druhy den a 4. som si spravila v o par dni (nez som mala ist na UZV)..8o))a viac som doma nemala..keby som mala, tak by som ich minula..ved niektore baby maju aj po 15.testov porobenych, na ktorých maju II... 😀

mon777
15. máj 2010

4? 😀 😀 Si musela byť inak zvedavá 😀 😀 Ale asi je to takto lepšie. Aspoň strednú dokončím normálne...teda...môže sa stať hocičo ešte 😀 😀 Ale dneska som mamine zapotila, že už viem, čo chcem na narodeniny (že samé praktické veci) a ona sa ma opýtala, či sa už plánujem vydávať a čo ďalších 5 rokov štúdia 😖 Ach...a to som rozmýšľala nad tým, že si dám po gym. rok pauzu a pôjdem na externé 😒 Ako jej to mám oznámiť, to netuším 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre