Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

valria321
7. júl 2010

lia23 moja vieščo môžem ti dať radu stale nahanaj chlapa na babo on nakoniec zmekne heh viem že vela bab nebude somnou suhlasiť ale vidiš gerci tiež nechala školu a teraz ju chce dokončiť a paradne to zvladla nie držim prstiky nech si čim skôr tehulka občas sem inač mrknem či ti už nesvieti niaky tt🙂

zuzanockamt
7. júl 2010

@valria321 len to nahananie moze trvat aj niekolko rokov 😝 - to poznam alebo to moze znamenat aj rozchod ... chlapi nemaju radi, ked sa im nieco vnucuje, ked nechcu ... treba to vnucovat rafinovane a nenapadne, aby to nevyzeralo ako natlak

lia23
7. júl 2010

@pepsyna v pohodke🙂

@valria321 eheh moja.t.ak tomu ver ze vela bab s tebou nebdue suhlasitt...moja ja viem ze by som to zladla...ved je vela bab takych ktore dokoncuju skolu...co by som ja strednu urcite dokoncilaa..a v pohodke to zvladaju..tak enviem kde je problem...priatela uz neobmekci nic..uz nalieham dost dlho 😀 😀 😀 a dakujem moja...snad ta TI hore vyslysia aa bdue mi svietit uz daky aspon ten 6 tt 😉 😉 😀 😀

lia23
7. júl 2010

@zuzanockamt ...tak to mas teda pravdu..moj uz ma neiekdy vyraz bykaa 😀 😀 😀 uz si asi aj zvykol 😀 😀

lulu19
7. júl 2010

lia tak ste sa porozpravali a vvyjasnli ste si to ked to dal prednasku

lulu19
7. júl 2010

sory nejak som zle precitala 😅 aku prezentaciu

lia23
7. júl 2010

@lulu19 moja..nie nerozpravali sme sa dneksa o tom..teda ciastocne este poobede..mal chut na sex...a som mu pvoedlala mas kondom??a on ze nie..a taky zlaty vyraz nahodil.z.e ale ja nemam kondom 😀 😀 😀 taky ze by som mu aj 5 korun dala...mi ho az luto bolo 😀 😀 ..a vravim ze no tak mas smolu.. 😀 😀 a ze o co mi zawse ide..ael sa msial..a ja zee no ved ta logicky..ty nechces babo...a ekd neces babo tak sa treba chranit..ael nic nato nepvoedal...len prikyvolo ze ostava iba kondom...a potom zee ale mne sa o nepaci s kondomom..a aoni tebe..a ja ze no vidis...tka mas smolu..budeme abstinovat 😀 😀 😀

lia23
7. júl 2010

@lulu19 vyznal mi lasku..ze ma lubi...ze dakuje za vsetko co rpenho robim...ze sa onho staram a tak...a musims apriznat...ze som moc naivnaa...cakala som neikde v kutiku dusickee...ze na konci bude aby sme si spravili babo...som boal starsne sprosta..aj ekd som vedela ze nebdue..aj tak som to cakalaaa 😀 😀 😀

lulu19
7. júl 2010

🙂 🙂 🙂 no pekne ved od sa umudri prresne ako baby pisalai treba naneho tlacit ale tak nenapadne a neboj on povoli hovorim z vlastnej skusenosti 🙂

lia23
7. júl 2010

hmm bojims a ze moj taky nie jee 😀 😀 😀 uvidime co bdue v mojich silach...
moja idem ja uz off..kuakat markizu..tk sa tu majte setky ...🙂mozno sa tu este uvidime 🙂 🙂 bru noc

lulu19
7. júl 2010

lia nemysli na to tak lebo ked budes nato mysliet tak ked sa rozhodnete ze chcete obaja babo nebude sa vam darit tak akonam ja som na to myslela stale a vidis ved som ti pisala co vsetko som si preskalkala a vidis stale sa nedari a urcitev tomje psychika ta vie narobit stastnu sarapatu

lulu19
7. júl 2010

dobru noc a nechaj tomu volny ppriebeh

mon777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valria321
7. júl 2010

baby baby pobite sa :Daspon niake vzrušo ked som doma aspon sa mam na čom zabavať ale nie viem že to nieje smiešne ale jak sa tu hadate to je wrrrr 🙂

lizatko1009
7. júl 2010

@valria321 ty delo 😀 😝 a inac serus napis mi na pokec tvoj fb, som tam castejsie 😉
kurna nehadajte sa baby, chapem aj liu aj moniciak, verim tomu, ze lia bude dobra matka a bude babo lubit, len este chvilku pockaj a dostuduj vsetko pride v pravu chvilu, ked to budes najmenej cakat a priatel ma 21 rokov to je este mlade ucho, sam nevie co chce a stav sa so mnou, ze pride este niekto iny, aj ked sa ti to teraz zda nerealne, neodsudzujte ani moniciak, to, ze otehotnela nahodne, neznamena, ze dieta bude trpiet, nedajboze ho budee lutovat, alebo neviem co, ona ho bude milovat najviac na svete sama to uvidi, aj ked sa pozera na svet realne, ja som tiez tak otehotnela, velmi som sa tesila aj sa tesim, maleho milujem, aj ked ma takeho otca akeho ma, nikdy sa netreba ponahlat a tlacit do niecoho, najprv to chce pozerat aj na nieco ine, ja som od otehotnenia maleho chcela a tesila som sa, ale uvedomovala som si, ze uz to nebude to co bolo pred tym a musim sa spravat ako dospela a zodpovedna osoba! uplne je zivot iny s dietatom ako bez neho, niekedy kamoskam zavidim aky maju life, idu si po dovolenkach, po brigadach a ja sedim doma a cakam na sud 😖 ale aj tak by som maleho nevimenila za nic na svete, skolu si dorobim, aj ked nie tak ako moji rovesnici.

baramborka
autor
8. júl 2010

VSETKY BABY CIIITAT POVINNE !!!!!!!
\
som silne sklamana z ludi ktory sa snazia robit zo seba pycholohicko psychopaticko rodicovkych poradcov ....tato skupina nieje nato aby ste jedna druhu navzajom sudili...nato si zapnite jojku a kukajte sudnu sien....
PREBOHA HOLKY POMAHAJTE SI PODPORUJTE SA ....TOTO JE VAS PRIESTOR NA RADY POMOC ALE V ZIADNOM PRIPADE INTRIGY NADAVKY A ODSDZOVANIE......aj ja som bola jednou z vas a verim ze onedlho budem a ked som zakladala tuto miestnost tak by ma ani vo sne nenapadlo ze tu budu odznievat vulgarizmy a konflikty.. tak ak by sa dalo podporujte sa...
TIE KTORE MATE CHUT RYPAT HADAT SA NECH SA PACI SIPKA NASPAT A MATE MOZNOST VYBRAT SI DALSICH 15000 SKUPIN....
TATO JE PRE BABY KTORE TO NEMAJU LAHKE A STOJA PRED VAZNYM ZIVOTNYM CII UZ ROZHODNUTIM ALEBO PREZIVANIM PREDCASNYCH MAMICKOVSKYCH POVINNOSTI TAK IDU ASPON SEM VYPNUT PORADIT SA ODREATGOVAT SA A NIE SA VADIT !!!!! JASNE ???? :}
lubim vas baby som na vas hrda len som osmutnela a' nasrala' sa ked som videla tuto neromanticku debatu...
Vasa BaramBorka
ps: pardon za chyby ale som v anglicku a tato klavesnica je kusok mimo :D

moniciak
8. júl 2010

@lia23 nikto ta tu neodsudzuje ani ja nie len som sa pytala preco to dieta tak chces to je cele a vy ste tu zacali vyskakovat ze nebudem milovat svoje dieta lebo myslim aj na ine veci a nie len jake to bude krasne...a co sa tyka antikoncepcie ano je to moja vina a to uz som povedala skor...ale pochop ze ked si teraz spravis babatko budes len"prespanka" ako som ja a neverila som ze by to niekto sam od seba chcel

trdielko149
8. júl 2010

co co co sa tu deje?napiste mi ip ... nemozem vsetko citat lebo sa citim ako mechom udreta ani poriadne nevidim na pc strasne som stale unavena po operacii dakujem vam
ako sa mate baby? co deturence?

moniciak
8. júl 2010

@baramborka ahoj ospravedlnujem sa lebo zrejme narazas na mna...ja ale nemozem za to ze MNA tu kazdy odsudi lebo som sa nestala buducou mamickou lebo som to chcela a bojim sa co bude jednoducho sa bojim ci to zvladnem ale to neznamena ze ho nebudem mat rada...ja som tu tiez cakala pochopenie a coho pom sa dockala???

lia23
8. júl 2010

@moniciak ok..neries to uz..nebudeme sa tu predsa hadat ako deti...nech je to ako kolvek...je to ci moj..alebo tvoj problem..a ja som ti aj napsaiala ze preco to babo chcem..tak ako mon napisala...uvedomujem si co to obnasa..viem ze to nei je len hracka ktoru si mozem obliect...ist pokocikova.t..viem ze to je zodpovednost..lenmze to tu niektore asi nepochopia co ja citim..kaslat nato..ja viem ze mi chcete dobre...a teraz uz veris ze existuje aj neikto tak sprosty ze chce babo sam od sebaa ☹

lia23
8. júl 2010

@moniciak ..moja..ale teba nikto nedsudil..prisla si sem..prijali sme ta,..chceli sme ti pomoct...ci sa mylim??ked si sem prila..nikto ti nepovedal zee VYPADNI::MI TA TU NECHCEME...my sme ta prijali..bo aj tebe sme chceli pomoct..a aj chceme

lia23
8. júl 2010

@moniciak oki..tak ja sa ti teda ospravedlnim..viem ze ani moje spravanie nebolo miestami prijemnee...PREPAC

moniciak
8. júl 2010

@lia23 ja som tu neprisla na to aby som sa hadala...tou mojou otazkou som ta len chcela pochopit mozno by si mi pomohla viac sa na to dieta tesit a tak...no namiesto toho som sa tu dozvedela ze som...citujem z internej posty tvojej kamosky ze som citujem: bohom zabudnuty kozi vyvar na kope hnoja a "ty nemas sajnu co je to starat o decko a toto co tu ty riesis a ze vobec niekoho urazaz je ubohe a nezodpovedne a ked sa torocha schopis a najdes rozzum ktori si si vyprala vcera s ponozkami tak sa ozvi" na com som sa sice dobre posmiala je trochu ubohe a detinske...ale bola to tvoja kamoska takze mi napisala spravnu vec vsakze???

lia23
8. júl 2010

pozri ..ja som nikdy nepovedalaa...ze vsetko to co napisu kamaratky odtialto..tak je to spravne...to som nikdy nepoveldal atakmi to nevkladaj do ust..mon to moznoze trosku prehnala..to uznavam...ale preco to riesit znova???uz sa anto vykasli..ospravedlnila som sa ti..reptoze je to vsetko moja vina..keby som to tu nezacala rozoberat tak sa to nestane..ziadna hadka..a rpeto sa chcem ospraveldnit aj ostatnym babam..PREPACTE:.TOTO VSETKO JE MOJA VINA ☹

moniciak
8. júl 2010

@lia23 toto vobec neni tvoja vina ty si ani s tou hadkou dokopy nemala nic spolocne pozri si predchadzajuce strany...na tu moju otazku mi odpovedala ina osoba sposobom ze co mna to zaujima takze sa ani neospravedlnuj ty si sa len pridala...a mon ty by si mala byt v prvom rade ticho co sa tyka toho kto sa tu ma komu ospravedlnovat...lia tak dufam ze uz to bude v pohode sak sme si povedali co sme mali a nie vzdy maju ludia na veci rovnaky nazor

lia23
8. júl 2010

ved aj viem ja ho berem..atak isto ako berem aj nazor misss...zuzanocky...slniecka..mon..tvoj ...priapdne trrdielka..akzdy ma iny nazor..a ja nikomu nebranim ho povedat..len ma vie niekedy nasrat ked sa niekto do mna stara...ze preco chccem babo....aj ked viem ze to bola len otazkaa....a preco robim dane veci tak a atak......a uz to fakt enchcem riesit...bo ma to prestane bavit..ejdnoducho to ukoncimee...ospravedlnme sa navzajom a kaslime uz na to..ok??

lia23
8. júl 2010

@moniciak DAVAM JEDNU VELKU...TUCNU CIRU....AKOZE SA NIC NESTALO!!!!!!!!!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

moniciak
8. júl 2010

😀 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mam4
8. júl 2010

@moniciak
@lia23

konecne ste to pekne uzavreli 😉

lia23
8. júl 2010

@mam4 ...niekto predsa ustupit musi.. 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre