Tehotné - násťročné 🙂

baramborka
23. jún 2009

holky tak tato tema je pre tie ktore sme mozno nedovršili vysoky vek no aj napriek tomu budeme mamicky :D moj vek je 17 a musim povedat ze sa neskutocne tesim na babo :D
tak ktorá sa pridá ?
a pred tym nez nas niekto bude chciet skritizovat : niesme prve ani posledne a stalo sa ...a skor nez by som sla na potrrat sa o neho budem starat a dam mu lasku :D
ja mam priatela 2 roky ma 29 a velmi sa tesime na babo :D
tak ktora je tu taka ?:DD piste piste

trdielko149
14. jún 2010

Emmka ma uz 2 zubky a toto nebolo ale idu jej 2 naraz tak asi za to,ten gel na dasna jej nepomaha vobec,ani jej ho nedavam naco a sirup vypluva dala som jej cipok do zadocku a zabral

mon777
14. jún 2010

Ahojte dievčatá 😉 @trdielko gratulujem k zúbkom 😉

mon777
14. jún 2010

Baby, to prázdno sa mi len zdá alebo tu aj naozaj je??

mon777
14. jún 2010

Naozaj tu nikto nie je?? Toto mi nerobte ☹ Keď mám konečne čas sedieť za PC, tak tu nikto nie je ☹ ☹

lia23
14. jún 2010

mooon..mojaa..tu sooom:Dak si tu tyy 😀

pepsyna
14. jún 2010

aj ja som tu 😀 inak dievcata ako?znamky uz uzavrete?ake budu vysvedcenia?

norikk
14. jún 2010

nic moc @pepsyna ,asi 8x3 a 4x2

pepsyna
14. jún 2010

@norikk ved to mas dobree-na to vsetko co musis popri skole stihat,je to super 😵 a do ktoreho rocnika chodis?

trdielko149
14. jún 2010

presne baby to je dobre vysvedcenie
pre Klaudiu opat davam foto kocika 🙂

trdielko149
14. jún 2010
norikk
14. jún 2010

treti

ani_sama_neviem
14. jún 2010

trdielko149 aha velmi pekny je a to je aj nejaka mombinacia ci to je len cisto hlboky? ale je dost pekny a vidno ze aj dost v super stave ;))) tka ja naozaj budem horlivo premysalt a pokusim sa chalan presvecit nech uz teraz da peniazky :P

pepsyna
14. jún 2010

@norikk a ako to mas vyriesene so skolou?davas si odklad alebo individualne studium?

misss
14. jún 2010

Ahojte babulky..je tu niekto??alebo len ja?? 😀 ☹

norikk
14. jún 2010

@pepsyna individualne...snad dajak zvladnem

misss
14. jún 2010

Ahoj @norikk ..tie svadobne veci mate krasne..som zvedava, ake budu tie satocky aj oblecene..ale vyzeraju byt super pohodlne.. 🙂

norikk
14. jún 2010

@misss vdaka....len ci sa do nic vmestim este 😀

misss
14. jún 2010

tak hadam ano..8o))neskusala si ich natiahnut, ze kolko miesta tam mas navyse??? 😀

ani_sama_neviem
14. jún 2010

misss ahoj co ty ako sa maaas? 🙂

misss
14. jún 2010

ahoj..dobre sa mam.. 😀 😀 prave som dopiekla zemiacky na veceru..a ty ako??ako sa citis mamina ??? 😀

lia23
14. jún 2010

miss ahoj mojaa🙂

lia23
14. jún 2010

MISSS..AKOSA MAS??🙂...tento emsiac som mala ovulkuu🙂 🙂 🙂

misss
14. jún 2010

@lia23 zlatino, tak gratulujem k ovulke... 😀 😀 ..mame sa dobre..Tomáško napreduje ako blesk..dneska som zistila, že sa boji lopty...ja som svokre hovorila, že nech na loptu ma este cas, ale zase akoby som to hovorila do vetra..ale čo už..ked je raz niekto je....y, tak co uz narobim..nie?? 😖

mon777
14. jún 2010

@lia23 si zlatá, že si tu pre mňa, ale ja som tu nebola 😒
Ako sa mi máááte??

lia23
14. jún 2010

misss..dakujem mojaa..som sa tesilaa ako keby som dsotalal hrackuu..videla si ten grafiik?????
http://www.fertilityfriend.com/home/2aa225
A tomasko musi byt uzasny coo???to nevadi ze a boji..f.atk ma cas nato🙂uvidis..este z neho bude futbalsitaaaa 😀 😀 a svokru si nevsimaj...knech sa stara o seba 🙂 🙂

mon...jasne som tu len pre vass🙂nevadi ze is tu nebolaa..hlavne ze si tu teraz.. nabuduce 🙂 🙂 🙂 a ujde to clekom a co ty???j amam volaku alergiu.s.tale kycham.a este aj do toho zapal spojiviek...fuuu ☹ ☹ ☹

lia23
14. jún 2010

kocky moje..idem si ja lahnut..bo zajtra tazka psiomka z matikyyy..chce mi dat 4 ☹ ☹ p**a jednaa..nenaviidm ju..musim si ju obhajit☹tak mi drzte palce moooc...dakuejm 😅 😅 😅 dobru noc prajem 😉 😉

trdielko149
15. jún 2010

@lia23 budem na teba mysliet pri pisomke,drzim palce
my sme mali tazku noc... kazde dve hodinky hore,strasny plac,Emmka cela horuca a tak kolotoc celeho dna sa opakoval aj v noci,meranie teploty,zachvat strachu,zakazdym 39.7 zabaly na brusko,hlavicku,strasny plac,zufaly,srdcervuci ☹ o 2 sme jej dali cipok (po 6.hodinach) a tak sme sa o 6.30 zobudili bez horucky,konecne ... a sme trojzubbacik 😀

valria321
15. jún 2010

ahojte kočenky len taky dotaz na vas je možne ak žena je po pôrode 5 mesiacov už nekoji ma pravidelnu ms nebere anti že môže otehotnieť na prvy šup?🙂

zuzu4444
15. jún 2010

@valria321 mozne je vsetko

valria321
15. jún 2010

diky aj som si myslela ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre