Teplý kúpeľ a nevoľnosť v 6tt

natalia2285
3. aug 2018

Máte s tym niektorá skúsenosti? ..som asi v 5-6 tt ..vo vani mi bolo nevoľno. Bola som tam asi tak 10-15min. Nevoľnosť som pripisovala k dnešnej horúčave vonku.

mojitka13
3. aug 2018

Neviem, v akej teplej vode si sa kúpala, ale mne gynekológ aj obvodná lekárka vraveli, že v tehotenstve sa nám radšej sprchovať alebo sa kúpať v chladnejšej vode.Ziadne ležanie v teplej, či horúcej vode.Fokonca aj jed som bola chora mi kekarka veavela, ze sa nenlmam prikryvat prikryvkou a potit sa, že to tehotenstvu nerobí dobre.Prehriaty organizmus sa môže snažiť zbaviť plodu. Keďže píšeš, že si v 5-6 tt, zrejme tá ešte len čaká návšteva gynekológa.Spytaj sa ho aj na toto.Ja som vždy chodila so zoznamom otázok ako ku gynekológovia tak potom neskôr k detskej lekárke 😀Predsalen tieto veci studovali.

veronice
3. aug 2018

@natalia2285 nevolnosti su v prvom trimestri normalne, mne byva zle aj teraz a to uz taham druhy trimester. Teply kupel som kdesi citala ze sa v zaciatkoch neodporuca lebo dieta este nema vyvinutu termoregulaciu ale tak tu zad bola diskusiu a mamicky pisali ze si teply kupel dopriali a bolo vsetko ok. Kazdopadne ked je vonku taka horucava urcite by som si nedala.teply kupel ale radsej vlaznu sprchu, urcite to viac osviezi a mozno aj z toho ti prislo nevol o ze si orgabizmus este viac ohriala...

dadus_ka
3. aug 2018

teply kupel v tomto pocasi? 😲

pininka
3. aug 2018

Tehotne by sa kupat nemali a na zaciatku by som to isto neriskovala a uz vobec nie teplu vodu.

deti95060810
4. aug 2018

ja ani tehotná nie som a zle mi príde v teplom kúpeli....niekto neznesie teplú vodu...radšej chladnejšiu...😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre