Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

marika80
12. mar 2010

inac ja viem, ze som mala fakt velky trapas a ja vobec neviem co to bolo. Mozog sa radsej asi o to postaral.

zuzpolka
12. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀
dobre sa tu bavím baby ked to čitam 😅
mna teraz žiadny trapas nenapada 😒 ...až na jeden taký menši....ked som bola asi piatačka na zakladke, tak po vyučovani som volala mame nech pride premna lebo hrozne pršalo....ked som už zbadala auto som sa rozbehla , rychlo sadla, zabuchla dvere a v nemom užase pozerala na cuzdieho pána za volantom! 😕 😝 😀 auto boloo rovnake ale naši to určite neboli 🤐 😀

marika80
12. mar 2010

zelena sustacka mi pripomenuka kamosku, ta ju tiez mala a niesla sa jak Miss World a prechadzala cez cestu, a nekukla sa a uz len na nu krici nastvany sofer: . 'ty ropucha jedna zelena sa divaj kde ides' 😀

severaseptima
12. mar 2010

JOooj zeny, teraz vam napisem najvacsiu bombu aku som kedy pocula🙂 to mi hovorila mama...Na stretnuti zo strednej po neviem kolkych rokoch si hovorili ako sa zoznamili so svojimi muzmi a jedna spoluziacka pridala taky pribeh ze vsetci mreli od smiechu 😀 😀 😀 uz teraz mi je smiesno 😀 😀 😀 tak tu je to:

Baba robila v jednej firme a cez telefon objednavala co im treba doniest do budovy...v tej istej firme ale inej budove sedel chlap, ktory objednavky vybavoval...takto si telefonovavali a postupne sa dohodli ze si daju rande na slepo. Mali sa stretnut v Ziline na parkovisku, ze sa pojdu lyzovat na donovaly...Opisali si ako budu vyzerat, vsetko...Prisiel dohodnuty den, oni sa stretli a vyrazili...

Spociatku ze to bolo take ako ked sa stretnu dvaja cudzi ludia, ale potom sa rozkecali a cim bolo blizsie k veceru, tym to vyzeralo ze aj spolu poriesia. Pred odchodom skocili este na kavicku a vyrazili domov. Neviem ci niekto isiel z donoval na ilavu - ale su tam take vysoke kopce a iba velmi tenka cesticka, ledva prejazdna pre dve auta...a v zime je to masaker.... Ako tak isli domov, po ceste sa babe zacalo chciet z kavy s*at...ale hrozne... Tak mu hovorila, nech zastavi, ale on nechcel, lebo co keby islo oproti auto...ale ona nastojila ze uz to fakt nevydrzi, tak jej zastavil....

vsade bolo kopu snehu, tak si cupla hned za auto - skodovku a isla konat potrebu...ked bolo hotovo, chcela sa postavit, ale prisla na to, ze ako sa opierala, tak primrzla zadnicou o blatnik. Zhod ako hovado....tak nic nehovorila, cakala co sa bude diat...ked uz zacal chlap pindat ze nech si pohne lebo mu je zima musela s pravdou von. Ten prisiel ku nej a ked ju zbadal smial sa histericky asi 10 minut, az potom ze ju niecim polejel aby sa odlepila, ale kedze nic nemali po ruke, musel ju omocit... 😀 😀 😀 😀 😀

Po takomto prvom rande dufala ze ho uz nikdy neuvidi a on si ju nakoniec zobral 😀 😀 😀 😀

kulimka
12. mar 2010

tak to je fakt masakr 😀 😀 😀

renys
12. mar 2010

😀 😀 😀

depecko
12. mar 2010

severseptima-tento "príbeh" som počula u mojej kaderníčky...tak teraz neviem 😀 😀 😀 😀 alebo bolo takých šťastných viac????? 😀 😀 😀 😀

depecko
12. mar 2010

a ešte som ti aj meno skomolila-sorry 😔 🙂

olivova
12. mar 2010

tak pridam aj ja....
Nosim okuliare, ale kedze zo zaciatku mi dost vadili, chodila som bez nich (do dialky, nie moc silne, ale bez nich som doslova slepa). V tej dobe som pracovala vo firme skoro na konci mesta, a kedze som nemala este auto, a k tomu v sobotu - musela som ist dobehnut zameskane, sla som do prace pesi (mestska tam chodi cez vikend kazde 2 hodiny, nemalo zmysel cakat na autobus). Tak som dopracovala, a ako sa na mna podoba, aj autobus naspat som zmeskala...Tak som si povedala, ze tie dve zastavky prejdem pesi, a pockam na daku inu linku (zima, bolo uz sero, nikde nikoho, dostala som aj strach 😉 ) Ako si vykracujem po ceste, zrazu pri mne zastavilo auto, dvere sa otvorili, a ze dobry, nastupte si....Som tak zbezne kukla, kto to je , a pomyslela som si, ze toho som davno nevidela (kolegu z byvalej prace)...Som sa potesila, samozrejme nastupila, zapla pas, medzitym sa auto rozbehlo, ja som sa dozapinala, kuknem na vodica a usmev mi zamrzol a ja som uplne zbledla....Jedine, co zo mna vyslo bolo: Ale ved ja vas nepoznam, to preco ste mi zastavili? A on ze len tak....tak si viete predstavit aku histeriu som chytila...Tak potom take chabe - ale ze ma zaveziete na autobusove nastupiste...a on - kde len budete chciet...no, zacala som sa klepat a kukala som cestu o dusu, ci ide skutocne, kam som chcela...Doviezol ma skutocne na aut. nastupiste, a ja som to predychavala este dobry mesiac, ze taka stara, nasadne kdekomu do auta, len tak...Tak - moj zazitok...Teraz sa sice na tom smejem, ale vtedy by ste sa mi krvi nedorezali 😀 a doteraz neviem, kto ten dotycny bol

arietiska
12. mar 2010

Úžasný téma. Já se tu směju nahlas některým historkám až jsem si i monitor poprskala. Vyprskla jsem u slečny co běhá na parkovišti ukusovat langoše. To je fakt dobrý. 😀 😀 😀

Glitry na pipce teda taky nemají chybu. 😀

severaseptima
12. mar 2010

depecko...ja som to naozaj pocula od mamy...a ona to naozaj pocula od ex-spoluziacky...ci si to vymyslela ona to uz neviem 😒 😒 😒 alebo ze by sme poznali tu istu osobu?

roasha
12. mar 2010

severaseptima,to s glitramy je staré,možno to kolovalo pred nejakými 30rokmi ako vtip,lebo som to aj ja počula pár rokov dozadu...od staršej kolegyne 😉

murinka
12. mar 2010

moj asi najvacsi trapas som zazila na skoleni.mala som ,,nestrankove dni,, a premoklo mi 😖 a takto ,,premoknuta,, som musela ist celym mestom asi 1km 😖 tiez sa mi stalo ze mi pretiekla vlozka v autobuse a na sedadle ostal neskutocne velky flak...ten si vsimla jedna pani ked som vystupovala a zazerala na mna ako puk 😖 hhhaaannnbbbaaa ☹

severaseptima
12. mar 2010

roasha...to s tymi glitrami som citala aj manzelikovi a obaja sme sa na tom rubali ako hovada 😀 😀 😀 ak je to vtip tak skoda...ako skutocnost by to bolo ovela vtipnejsie

ukmima
12. mar 2010

pridam aj ja trapas ...boli sme na navsteve, kde maju maleho chlapceka...ja mam dvoch..Tomasko ma 5 a Samko 2. Lenze malicky sa pokakal..tak ho zacali prebalovat. Moje uzastne deti hned dobehli k nemu. Tomasko zahlasil..Jej, aky maly pipik ma Adamko..Aj ja mam pipik, ale vacsi..my sme mu dali pravdaze za pravdu...ale Tomko pokracuje...Teta, ale ocko, ten ma pipik ako Samkova noha...
To bola hamba...chudak nas ocino...hambil sa jak svina..chichi...sale to spominame...ze ocko ma pipik ako Samkova noha...ach tie nase deti..

Druha je horsia...boli sme u dr..Samko bol chory...lenze v cakarni boli aj romsky obcania...a ked vysli od doktora vravia,,ten /kokot/ ma nevypisal. Nejako sme na to nereagovali, kym sme nedosli k dr. A Samko hned...aha KOKOT...hambila som sa , ale hned mu vravim, pan doktor, za to mozete vy, lebo ste nevypisali ciganov...a takto Vas castovali...chi...ale preslo asi pol roka..a doktor je vzdy Kokot...ja som mamka Mirka, bracek Tomko, ocko Rastik a doktor kokot...

ukmima
12. mar 2010

Alergia na kapustu
Zdieľaj na Facebook-u

Som alergický na kapustu. Je jedno, či je surová, varená, dusená alebo vo vianočnej kapustnici, vždy sa z nej poseriem. Je to otázka sekúnd, alergia. Minule som sa vracal zo služobky v Rakúsku, zastavil som sa na pumpe a dal som si výborný zeleninový šalát, mňam. Bola v ňom však zamaskovaná kapusta, fuj. To som však zistil, až keď som sedel v aute, švihal si to po diaľnici a ozvali sa známe tlaky.

Keď začnú tieto tlaky, mám zhruba minútu, aby som zasadol na trón. Verte či nie, za tých strašne, ale strašne dlhých 60 sekúnd, som nemal šancu auto niekde odstaviť. Bolo mi to jedno, či je v okolí nejaký strom alebo len rovné pole, na parkovisko som ani nepomyslel, ale práve sa zbiehali a rozdvojovali pruhy, zabetónovaná situácia. Jednoducho som to neudržal a pustil som to. Cítil som sa ako dojča. Nakoľko som bol na služobke len na otočku, nemal som so sebou žiadne veci na prezlečenie. Nezostávalo mi nič iné, len v takom stave ako som bol cestovať domov. Tento pocit neprajem zažiť ani najhoršiemu nepriateľovi. Neviem z čoho je hovno zložené ale po čase to začne šťípať ako maďarská paprika a smrdí to čoraz nástojčivejšie. Bohuprisahám až raz budem mať dieťa, budem mu tie plienky kontrolovať každú chvíľu, nech sa vo svojich výkaloch neparí, viem čo to je.

Trpel som ako starý Jób kým som konečne prišiel na hranice. Prvá kontrola rakúska. Vonku už bolo celkom teplo, tak colníci nesedeli v búdkach ale vyhrievali si kosti na zubatom slniečku. Rakušák sa ma pýta, čo veziem, ja mu na to, že nech sa nehnevá, že som sa posral. Len pristúpil a natiahol nozdrami arómu čo sa mi rynula z pootvoreného okna na aute, jediné čo zo seba dostal bolo: "Du Schwein!" a ukázal mi aby som padal ďalej, ani pas nechcel. Reku keď je to také jednoduché, skúsim to na slovenskej strane tak isto. Tu som sa však prerátal, keď som krajanovi oznámil, že som mal črevnú nehodu len sa neveriaco zatváril a pozrel na kolegu. Kolega, schizofrenický typ, zreval: "Never mu, drogy vezie!". Nasledovala dvojhodinová kompletná prehliadka auta. Na osobnú si netrúfli, deodorant zaberal. Keďže ako som spomínal štípalo to viac ako čertovsky, riešenie som videl jediné, nohavice dolu a počkať kým ma pustia domov.

Týmto by som chcel pozdraviť všetkých, ktorí videli na hraniciach týpka, so stiahnutými nohavicami a trenkami na členkoch, s voľne spustenou košeľou, otočeným zadkom smerom k vánku, ktorý povieval a ktorý sa snažil aspoň týmto spôsobom ulahodiť trpiacej časti tela. Stretneme sa v Stupave na Dni zelá.

P.S. Mám na predaj auto, v dobrom stave, málo jazdené, len nejde vyvetrať.

severaseptima
12. mar 2010

umkina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to s tou samkovou nohou 😀 😀 😀 😀

emjee
12. mar 2010

stredoskolsky vylet: po opekacke sme sa rozliezli na chatky s tym, ze chalani zabezpecia uhasenie ohna
asi po 2-3 hodinach sme zistili, ze "ti debili to neuhasili" a "slahaju tam trojmetrove plamene" - tak akcna Rychla rota v zlozeni 4 baby pobrala vsetky mozne vedra a hrnce co nasla a pod ho hasit - pri ohnisku nikoho, takze to urcite "ti chumaji zle uhasili", tak sme pohasili a pre istotu aj pieskom zahadzali
rano sme sa dozvedeli, ze po nas si isli opekat nejaki polovnici - ci im chutilo, nevieme 😀

andul18
13. mar 2010

Pekne trapasy 😀
Pridam tiez 🙂 Kamaratka po sestonedeli bola na kontrole u svojho gynekologa. Ten sa jej pytal, ci uz mala sex s manzelom. Odpovedala, ze ano a on dal otazku "a ako?". A ona: "zozadu na barana" 😀. Doktor mal co robit, aby sa nezacal rehotat a hovori, "ja som tou otazkou myslel, ci ste namali nejake bolesti alebo ine "komplikacie" kedze ste po porode "😀

A este jeden moj 🙂
Mala som asi 18 r. ked ma na rande pozval chalan, o ktoreho som mala dlhsi cas zaujem 😀 Ani si neviete predstavit, ako som si dala zalezat, aby som dobre vyzerala......... Bolo leto, ja som si obliekla bielu suknu....... Kedze to bol "gentleman", isiel ma odprevadit domov (nevedela som ze mal aj dalsie plany, ako sa ukazalo neskor). Cestou v autobuse som dostala "svoje dni"..... Nemusim vam hovorit, ze flak na sukni musel pri vystupovani vidiet cely autobus. Moj napadnik len povedal: "Aj keby som dnes sa chcel o nieco pokusit, nic nebude, kedze mas cervenu"...... Ani neviem, ci kvoli "nehode", alebo jeho predstavach o sexe na prvom rande sme uz dalsie rande nemali........ Ale ja som bola cervena ako ten flak ☹

nevesta
13. mar 2010

Andul, uz 5 minut sa na gynekologovi rehocem a tecu mi slzy. Ani som to nevedela precitat muzovi 😀 😀 😀

murinka
13. mar 2010

andul,dobry ,,sofer,, prejde aj na cervenu 😀 😀 😀

anelehka
13. mar 2010

Pridavam aj ja trapas,zo vcera.Ked sme sa vecer vracali domov,bol u nas na navsteve muzov brat a ja koza,len co som otvorila dvere na aute hovorim na plnu hubu,dufam, ze nechce peniaze,lebo vetsinu chce. otvorim branu a on stal na dvore a fajcil.Ludia ja sa este teraz hanbim,cely vecer som sa na neho ani nepozrela,fuj ,to som si mohla radsej kusnut do jazyka 😉

filipal
13. mar 2010

Anelehka, a chcel? 🙂 😀

anelehka
13. mar 2010

Ale,len svokrovcov priviezol a este aj malemu dal nejaku hracku,no hruza.

filipal
13. mar 2010

aj ja som raz dostala ponaucenie, ze ohovarat sa nepatri.... ☹
bola som este take dievca - stredoskolacka a s mojou mamou sme ohovarali moju kamaratku....
moja mama hovorila, ze to je hrozne, co si na seba naoblieka, ze len pod mojim vplyvom sa zacala pekne, vkusne
obliekat....ze chudera, nema teda vobec vkus.
na druhy den prisla ta dotycna kamaratka, isla jej otvorit moja sestra - vtedy 8 rocna....
a co to pocujem cez otvorene okno....moja mala sestra to vsetko pekne opakuje kamaratke....cely rozhovor! 😨 😨 vyletela som von, snazila som este zachranit situaciu, vysvetlit vsetko....
ale nic nepomohlo, kamaratka sa na smrt urazila a pre mna to bolo velke ponaucenie....

zuzkaku
13. mar 2010

ukmima... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty by si mohol aj knihy písať....tak dobre som sa už dávno nepobavila... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...nejde len o tú pointu, ale to ako si to perfektne rozpísal, to nemá chybu!!!...

veva1
13. mar 2010

dakujem za tuto temu 😀 😀 😀 az mi slzy tecu a uz som pocula kadeco 😀

laurajana
13. mar 2010

boooooooooooooooooooooooooože baby umrem smiechommm...parádnu náladu ste spravili 😀

sisa777
13. mar 2010

dievcata, muži si z takých veci nic nerobia, niektorých taketo živočišne a spontanne reakcie rajcuju alebo si z nich nič nerobia. Raz som čitala, že jedna baba si prdla pri orgazme a to tak vzrusilo jej partnera, že odvtedy si to od nej vyžadoval . No aspon si mohol byt isty, že nepredstierala.

tutifruti
13. mar 2010

Mojmu kamosovi sa stal takýto trapas:
v staničnom bufete si kúpil párky, chleba a čaj.... Keďže neodniesol všetko naraz, vracal sa po horúci čaj k pultu a keď išiel nazad, vidí ako mu nejaký chlapík "tlačí" párky...
Keďže sme boli študenti a každý "žvanec" je na VŠ dobrý, "nasral" sa a prišiel k chlapíkovi, ktorý mu jedol párku a on začal jesť tu druhú... Chlapík na neho pozeral, ale nič nehovori...
... aj môj kamoš mlčky jedol.... Keď chlapík dojedol pobral sa preč.... Kamoš to rozdychával.... a ako sa pozrel vedľa.... na stole oproti, tronil jeho tanier aj s párkami, ktoré si tam položil.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre