Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

jika10
5. okt 2012

Napisu trapasy kamosky:

Nekdy kolem vanoc jela narychlo metrem pro darek. Byla na nejake zastavce, kde byl pro vozickare misto vytahu takovy ten sjezd az na nastupiste a ona nechtela jet po schodech, tak se rozhodla, ze si to sejde timhle sjezdem. Jenze co cert nechtel, byla zima, vsechno mokre a klouzalo to, tak kdyz byla kousek v tom sjezdu, tak spadla na zadek a po nem dojela az na to nastupiste mezi lidi. Kdyz mi to vypravela, tak jsem vylozene curala smichy a kdykoliv si na to vzpomenu, tak se musim hrozne rehnit 😀 😀

Kamoska se rozhodla, ze si pujde koupit na leto nejakou sukni. Zabehla do obchodu, vzala do ruky odev a rekla ze to vypada moc pekne, sla do kabinky ze si uloveny kousek vyzkousi. Kdyz se oblikla, tak jeste z te kabinky vysla a natacela se pred zrcadlem a rikala si jak ji ta sukynka slusi a rozhodla se, ze si tu sukni teda vezme. Opet se prevlikla a sla ke kase a rikala pani pokladni, tak ja si tu sukni vezmu. No pani pokladni se smichy neudrzela, protoze ji celou dobu samozrejme sledovala a rika ji: Vite o tom, ze to je ale halenka 😀 Ona to toiz byla halenka s takovym tim gumickovym vrskem pres prsa a do acka pres brisko. No a kamoska si myslela, ze to je sukne 😀

majuskacechova
5. okt 2012

aj ja sa pridam 🙂
isla som manzelovi ohriat jedlo v mikrovlnke a tak som sa ponahlala. dala som jedlo na tanier a zapla mikrovlnku a cakala som kym sa ohreje jedlo. a zrazu som zbadala ze ako tak stojim a cakam kym sa ohreje, tak drzim ten tanier s jedlom v ruke a mikrovlnka zapnuta 😉
moja dcerka plakala v postielke a dozadovala sa mojej pritomnosti. ja som jej robila mliecko ale este predtym ako som ju sla nakrmit tak som si povedala ze este stihnem ist cikat. a tak som prisla na zachod, sadla som si a utrela som sa a vysla von bez toho aby som vykonala potrebu 🙂

nefertitka
11. okt 2012

takze dalsi trapas pridavam 😝
mala som hrozne bolesti hornej jednotky, nakoniec z toho bol zapaleny nerv (akoze druhy porod), takze musel ist von, cize umrtvenie vrchnej casti celuste...no a toto ma ano vo sne nenapadlo, idem si v autobuse a to celkom dost dlho a vsetci co boli nablizku kukali na mna jak divi...tak si vravim ze no haha super, ved sa pozrite aku mam spuchnutu gambu a nakoniec som po dlhsej dobe zistila, ze to nebolo kvoli tomu, ale visela mi pod nosom sviecka a ja som to necitila 😅 jezis jak som sa hanbila, celu dobu som si potom utierala pod nosom, ale uz to domov nebolo daleko...
ja dufam, ze to tym ludom doslo 😝
uz nikdy od zubara busom

katka1981
6. nov 2012

@nefertitka, a necestovala si na dusicky ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som bola tak u primara na krcnom, mala som ho vybaveneho ze mi vyberie krcne mandle. Mala som 23 rokov a som strasny posero. No a on ma isiel vysetrit, asi aby vedel do coho ide a ako ma vysetroval, tak mi chytil jazyk, aby asi lepsie videl a mna naplo. Tak je to normalne niektorym ludom nemozno chytat jazyk lebo ich napina, tak ze dam vam cukricek. Vytiahol z chladnicky nejaky cukrik aby som ho cmulala na znecitlivenie, aby mi mohol urobit to vysetrenie. Dal mi pre istotu dva. No a ja som to cmulala, muz bol pri mne a mne sa zacali kopit sliny a nevedela som ci to mozem prehltnut, bala som sa ze sa zadrhnem. Mala som uplne plne lica uz tych slin ako skrecok, nemohla som rozpravat a tak som rukami vysvetlovala muzovi, aby sa doktora spytal, ze co mam robit, kde to vyplut. A on sa zacal smiat, ze ved to som mala normalne hltat 😀 Prehltla som, umrtvene som to mala a isiel ma teda vysetrovat. No a len co sa mi dotkol jazyka, naplo ma zas. No nic, nejako to vymyslime a bolo to uzavrete 😀 Nastastie nebolo treba celkovu anestezu a operacia bola v pohode, nenapinalo ma 😀 Nieco podobne u zubara. Isiel mi vrtat zub tak mi chytil jazyk alebo ho daval na bok, a ja som zacala na neho asi kricat alebonieco aby mi ho pustil a hovorim mu, ze nech mi ho nechyta, ze ho ovraciam. A on ze nevadi, radsej ovracat ako prevrtany jazyk 😀

nefertitka
7. nov 2012

@katka1981 preco na dusicky? 😀 😝 vidim, ze tiez mas so strpnutou pusou svoje zazitky 😝 🙂

bonavoxa
7. nov 2012

@lalia123 Ještě že si to nikdo nezkoušel zapálit 😀

katka1981
7. nov 2012

@nefertitka, ved teraz boli dusicky, ludia chodili palit sviecky na cintorin, preto mi to napadlo. ked si mala sviecku pod nosom 🙂 Mne ked zubar trhal zub mudrosti, pichol mi asi injekciu do cievky a mne sialene spuchlo lice. On bol uplne vystraseny a daval mi ladove obkady. Mne to nedalo a vypytala som si zrkadlo, ja som sa tak smiala, ze on nechapal. Ale mne az vcera doslo, ze sa mohol zlaknut, ci to nie je alergicka reakcia a mohla som tak opuchnut, az by som sa udusila. Ale fotecku mam doma 🙂 Oci krvave, zuby zlte a lice opuchnute jak keby ma zrazil kamion, ale ten blazeny usmev, jak na silvestra po sampanskom 😀

nefertitka
7. nov 2012

@katka1981 ahaaa🙂 nejak mi to nenapadlo najprv😉 no inak fakt, kludne to mohla byt alergia...ale esteze si to brala s humorom 😝
u zubara a po ceste od neho este moze byt aj sranda, kto by to bol povedal 😀
@bonavoxa 😀 😝

katka1981
7. nov 2012

@nefertitka, hej, mna nic nebolelo, ale vyzerala som ozaj srandovne a domov som isla autom, to by malo byt uz u zubara na dverach napisane, ze pozor, po zakroku mozete zmenit vzhlad, radsej chdote domov kanalmi 😀

nefertitka
7. nov 2012

@katka1981 no ved, mna to ani nenapadlo, ze na tej umrtvenej pere okrem toho ze je velka akoby som sa nejakemu cernochovi narodila, mi moze este visiet soplisko 😝

katka1981
7. nov 2012

@nefertitka, no vidis ale aspon si sa mohla chvilu citit ako Kuscherenko 😀 Ona si uz zvykla a dava si na sviecky pozor 😀

nefertitka
7. nov 2012

@katka1981 myslis tu, co zdedila usta po svojom otcovi kacerovi 😀 ?
divim sa jej, ze sa na to vobec da zvyknut 😝 ....

katka1981
7. nov 2012

@nefertitka, neviem preco take pysky prirovnavaju ku kacerovi, ved ten je fesak. Toto sa neda k nicomu prirovnat. Ale ktovie ako sa jej s tym pije alebo je, bozkavanie asi ani neciti. Musi to byt velmi neprijemne, chuderka aj vsetky jej podobne.

nefertitka
7. nov 2012

@katka1981 no to ano, ten je fesak ale bohuzial oni nemaju usta ale zobaky.... Ale ty to vsetko vravis urcite len preto, ze im zavidis 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nefertitka
7. nov 2012

ale nie, aj mne je ich luto, urpimne... ved to robia len preto, ze chudatka maju nejaky komplex...
ja som tiez uvazovala, ze svoj velky nos vyvazim velkou pusou, moje vytrcajuce brucho vyvazim 5kami cecami, ale na to vsetko by sa hodila blond farba vlasov a to ja zas nechcem 😝 ...aj keeeed....uz mi vyrastaju sedive, mozno ze by to ani nebol zly napad.
Kriste, ved to by som uz ani nebola ja 😝

nefertitka
7. nov 2012

a kedze toto je tema o trapasoch, tak som si spomenula na este jeden svoj trapas...aj som nanho zabudla, ale segra mi ho zrovna vcera pripomenula.
Takze mlada cca ja neviem ani kolko som mala rokov,ale bolo to davno, som sa na diske zoznamila s chalanom, na dalsi vikend sme sa mali stretnut pri Auparku pri hlavnom vchode. Tak som tam prisla, podali sme si ruky (troska som sa predtym obavala, ze ho nespoznam), a pekne sme sli, ze sa prejdeme po Auparku a najdeme nejaku kaviarnicku, v druznej debate o pocasi, o nakupoch...(blizili sa vianoce), o moznom vsetkom sme sa takto prechadzali hodnu chvilu, fakt asi 15 - 20 minut a on sa ma zrazu spyta ako bolo na uz ani neviem akom festivale, kukam nanho, ze co? a on ze ved tam a bla bla...co si spominala cez net a ja ze ja som nic nespominala a on ze ale ano a tak dokola, az sme zrazu dosli na to, ze on tam cakal(po prvy krat) na niekoho ineho a ja som vlastne prisla za niekym inym... Fakt sme nevedeli, ci sa mame smiat alebo plakat alebo co...obaja sme sa strasne hanbili. Tak sme sa pekne rozisli, on ani neviem kam siel, ja som sla znova pred Aupark hladat toho svojho a on s velkym uskrnom na tvari, ze " ta tu cakam uz 20 minut, si si ma pomylila, co?" 😀 ....Jak ja som sa hanbila! Ale tvrdila som mu, ze nie, ze co si o mne mysli, ze to bol kamarat, tak som s nim sla na pokec...
ale neuveril 😝
Ale ta debata predtym, jezis, obaja v tom, ze sme sa mali stretnut zrovna my dvaja...a obaja sme tych svojich druhych nespoznali, no hanba najvacsia 😝

bambulka248
7. nov 2012

mne pri porode zabudli dat klystir. ani tlacit som nechcela ked sa prislo na to ze je uz neskoro 😀 a asi viete ako to dopadlo. hamba jak svet. radšej by som bola keby som si len prdla 😀 teraz sa na tom zasmejem

zuzi0911
7. nov 2012

Tsj ja raz som si isla dat predpisat antiku. predtym mi kamaratka hovorila o nejakej ktoraa je celkom dobra. nazvala ju vitaminova. no a sprosta som sa na to doktora pocas vysetrovania opytala. on sa zacsl priserne smiat a povedal Taku nepoznam ale ak chcem vitaminovu mam si dat jablko medzi kolena a hotovp. ja som v tom momente myslela ze sa od hamby prepadnem.

nefertitka
7. nov 2012

@zuzi0911 😀

zuzi0911
7. nov 2012

@nefertitka teraz uz aj ja 😀 sle vtedy 😔

nefertitka
7. nov 2012

@zuzi0911 verim heh....

zuzi0911
7. nov 2012

No tak dam ete jedno. raz sme namiesto skoly isli zo spoluziackouvdo baru. tak namiesto skla mali zrkadlo.predtym ako som vosla som sa predtym fintila napravala skerila ci nemam niecp medzi zubami atd.no ked som vosla dnu tak vsrtci rehot a stale sa pozerali no ja kludna. Potom som si neskor vsimla ze von vidno vsetko ale dnu nie. take prchy som vtedy hodila a viac sa tam neukazala.

mala_listicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nalla
19. nov 2012

perfektná téma 😀

shel44
10. jan 2013

:D tu sa človek najsmeje..
KeĎ som ja mala tých 14 rokov a chodila na základku, v areály školy sme mali jeden strom na ktorom boli čerešne.. celá škola tam na ne chodila, ale boli dosť kyselé v tom obdobii, tak jediný, kto na ne chodil som bola ja s pár babami.
Boli riadne kyselé, ale zistila som, že čím viac ich zjem,tým menej kyslosť cítim..tak som si ich brala vo veľkom domov..
Až raz som začala doma vracať.. Zobrali ma do nemocnice .. bola som priotrávená.. Tie čerešne totiž boli nejaké čínske a odroda, ktorá, keĎ je nezrelá, je jedovatá .. 😒
takže som mala šťastie, všetko dopadlo ok.. ale trapas, ktorý sa mi stal..
Akurát tam bola sestrička,,brat´´.. mladý sympatický chalan.. a viete, ako to býva, keĎ vám dajú infúzku a ešte všeličo iné do tých žíl.. že ja som si prdla na tej posteli.. zo mňa to tak vyletelo.. A mne neostávalo nič iné, iba toho fešáka zavolať a povedať mu.. čo sa stalo.. Ako, naozaj mi nebolo všetko jedno..
A čo on na to?
že som mohla aspoň hodinu počkať..vraj mu končí smena a prijde iná sestrička.. 🙄

tomasko27
11. jan 2013

Moj trapas sa stal nedavno.Svojej buducej svokre som dala jedovaty kvet.Neumyselne ale dala som.Zistili sme to ked uz som bola doma,ale aj tak som sa citila blbo a bolo aj stale je mi to trapne 🙂

kobrtko
11. jan 2013

@tomasko27 to nech Ti nie je trápne, lebo asi 3/4 kvetov, čo sa pestujú ako izbové (aj mnohé záhradné), sú jedovaté... 😎

tatinka
14. jan 2013

ahojte, baby som sa tu inak rehotala 🙂
mne sa tiez stal trapas, teda bolo ich viac ale tento mi utkvel v pamati 🙂
ked som bola v praci a skoncila mi smena , zvykla som si zamknut prevadzku a ist sa z pracovneho odevu prezliect do normlaneho , lenze jedneho krasneho dna som si zabudla zamknut, pan vbehol dnu a pytal sa ci ho este zoberiem ostrihat, a ja dako som v tej rychlosti zabudla ze som vo faze prezliekania, takze tak ako som bola som vybehla zo satne ze prepacte uz zatvarame takze pridte zajtra, pan sa zacal usmievat ze joj aka velka skoda 🙂 mne v tej chvily doslo ze som tam pred nim len v spodnom pradle 🙂

tatinka
14. jan 2013

a este jeden trapas vam napisem,ale ten sa nestal mne ale jednemu znamemu, bol v nemocke a bol cerstvo po narkoze takze uz bol pri mierne pri vedomi ale este si neuvedomoval co tara, taka sestricka ho este mierne budila a on este celkom nie pri uplnom vedomi zrazu vyhrkne ze "joj ale by som ta poje,,,,l" no viete co povedal,,,potom ked uz sa precitol a mu to doslo sa riadne vraj cervenal,samozrejme sa ospravdlnil , ale tak sestricka ze sa len smiala na tom🙂 ale on sa hambil ako pes 🙂

stardust
14. jan 2013

@tatinka no nechcela by som 😀 😀 Po narkoze hovorit fesnemu lekarikovi take veci 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre