Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

elise
13. feb 2008

tu je tá istá téma ktorá bola založená skôr ako téma monkuly Trapasy...

alenik
13. feb 2008

juuuj,baby,ked to citam,az placem od smiechu,co vsetko sa nam moze prihodit.Ved sme len ludia.Aj lekari,len ti maju navyse diplom...

sisstin
13. feb 2008

fakt dobrý 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

kyri
13. feb 2008

😀 😀 😀
dobrý téma, fakt!

nonni, nic si z toho nedělej - jeden můj známej, co krkal a prděl, kudy chodil, vždycky ríkal:
lepší sobě ubzdíti, nežli grošík v apatyku vrci 😀

monkula
13. feb 2008

Elise, ja so mTi niečo urobila? 😕 😕

rinuska
13. feb 2008

Ja som sama o sebe trapas 😀 😀 😀

otrivinkajanka
13. feb 2008

no ja som zazila trapas na rande mala som velke problemy s vetrami totiz ja blba som jedla kapustu a neuvedomila som si,ze to moze mat nasledky v den D som mala brucho,ako v piatom mesiaci a dulo ma ako divu no a dotycny ked pre mna dosiel tak som to vsemozne v sebe drzala no hroza sadli sme do auta a on ako naschval naletel na jamu v asfate a ja som si tak ulavila,ze to bolo pocut snad aj na druhej ulici no nechcite to zazit ako sa tvaril moj napadnik som bola taka cevena,ze mi snad horeli aj korienky vlasov ale zobral to potom sportovo,ze to sa moze stat kazdemu no uz som sa mu radsej ano neozvala od hamby

alionuska
13. feb 2008

Otrivinkajanka 😀 😀 😀 Tak pozor na kapustu !Inak,najlepsie som sa pobavila na tomto tvojom zazitku... 😀 😀 😀

yonanevi
13. feb 2008

sa tu rehlim ako kon muz sa na mna uz pozera s kamosom coje tu take zaujimave 😀

otrivinkajanka
13. feb 2008

no dik ale bol to trapas ako hovado vzdy ked so niekam mala ist radsej som ani nic nejedla den predtym

elise
14. feb 2008

monkula nie iba som tu tému poznala skôr, že je už založená´, nemusia byť dve rovnaké témy.😉
ak sa ťa to dotklo tak prepáč.

kili
14. feb 2008

otri, tak to je trauma na celý život 😀
ďalší chlapo si ťa už zobral? keď si nejedla?

magg
14. feb 2008

elise, ak mozem zastavam sa monkuly, lebo tato tema je len o prdoch a tam boli trapasy vseobecne 😅

otrivinkajanka
14. feb 2008

aka trauma?ved to sa moze stat kazdemu zadku nerozkazes ked musis tak musis vydata som neni len s tym mojim zijem a tiez pred rande s nim som radsej bola na sucharoch s vodou

elise
14. feb 2008

magg: tak by to mohol admin preniesť tie príspevky a spojiť témy

magg
14. feb 2008

no to by bolo lepsie 😉

monkula
14. feb 2008

magg, vďaka... 😉 😉

magg
14. feb 2008

😉

elenita
14. feb 2008

Ahojte! Toto je fakt super tema, perfektne som sa pobavila 😀
Mne sa raz tiez stal strasny trapas, to som bola este na zakladke. Zvykla som (a aj teraz to obcas robim), vyzliekat si nohavice tak, ze som spolu s nimi vyzliekla aj nohavicky.No, a v jedno rano som si tak natiahla v rychlosti rifle, v ktorych take jedny zabudnute nohavicky zostali..... 😅 😅 ale to som o tom nevedela....prvu hodinu sme mali anglinu, posadali sme si vsetci do kruhu na zem, vedla mna spoluziak, ktory sa mi vtedy pacil a zrazu len tak divne pozera na moju lavu nohavicu..."co to tu mas? Nieco Ti tu trci?" Tak som potiahla.....a to moje nohavicky 😀 😀
On to samozrejme videl a ja som sa od hanby skoro prepadla 😀

vanila
14. feb 2008

Ahojte! Tak mi zeny si take trapasy beriem k srdcu. ale co mi vravi priatel ked ide autobusom z podniku a su tam sami chlapy tak si tam stale niekto pusti tisina zakerneho 😀 😝 ze ked vychadza z autobusu tak hned hlta cerstvy vzduch.

monkula
14. feb 2008

prečo sa vždy strápnime pred tými, čo sa nám páčia?

Ja som sa raz poriadne strápnila na autobusovej stanici v BA. Išla som na svoju zastávku, vrchom, kde sú lavičky a tam sedela partia chlapcov (ešte som vtedy chodila na strednú, asi do druhej triedy) a tí na mňa začali kričať heeej, niečo Ti spadlo, otočila som sa a naozaj som videla na zemi niečo ležať... Nosím okuliare, bez nich nevidím, ale venku pršalo, tak som si ich dala dolu, a vrátila som sa, že čo mi to spadlo a zohla som sa, nech na to vidím a ona to bola vložka 😅 😅
Proste si puberťáci robili srandu, mne bolo až do plaču, ako som sa hanbila... 😠 😠 😠

vanila
14. feb 2008

monkula.... to je zakon schvalnosti. 😉

zuzitka
16. jún 2008

elise ... tak sem hod ten link na tie dalsie trapasy 😵

asitka
16. jún 2008

dievčatá, dobre som sa pobavila....mňa pred cisárskym ešte lekár vyšetroval....a mala som tiež vetry...ani neviem z čoho, šak mi pred zakázali jesť...no proste boli....a vyliezla som na kozu...mal mi ešte niečo zaviesť dnu...a dezinfikovať...či čo to všetko robili....a chcel sa do mňa dostať...a ja celá zovretá, aby som náhodou neprdla...a on stále...však sa uvolnite....veď vás to nemôže bolieť...keby on vedel, že keby že sa v tej chvíli uvolním, tak tam asi odpadne...tak by taký spokojný nebol...no našťastie to povolilo, porobili čo treba...a potom som už mohla stískať, koľko som chcela, teda do narkózy...čo sa dialo potom....netuším 😉 a ešte sa mi páčilo po cisárskom...stále otázky typu...vetry boli??? no prdte si v izbe na pooperačnom, keď sú tam ešte 3 ďaľšie 😉

xena22
16. jún 2008

V porodnici som neznasala to "vetry odchadzaju???" 😀 Boli sme na izbe dve po cisarskom,ja som sla na cisarak hodinu po nej a dali nas aj spolu na izbu a stale sa nas pytali tuto otazku 😀 Tak som sa nezdrzala a povedala som,ze sme predsa damy a hambime sa prdiet pred sebou :D Nakoniec sme svorne tvrdili ako nam vetry odchadzaju - ale teda normalne som si ulavila az doma 😀

denisocka
16. jún 2008

roasa-druha historka 100body 😀

no a nonni,fakt pohoda klídek 😀 .robila som na gynde a mali sme X prípadov kde sa pacoška na slovo vyziecť vyzliekla dohola komplet 😀 , alebo vyšla na kozu s gaťami 😀 ,bolo aj takých čo im "ušlo" a stalo sa že pana doktora pri vyšetrení aj OCIKALI -tak na tých sme sa aj chvílku bavili,ale viac ako 5min nie ,takže ver mi,že taky prd nestoji za povšimnutie 😝

alionuska
16. jún 2008

Asitka,to bolo dobre... 😀 Ja som po cisarskom bola taka zlomena ako šip.Nemohla som sa vytrepat z postele a vzdy ked to na mna islo,ze vybehnem na balkon,tak som to skoro nikdy nestihla.Spolubyvajuca sa tvarila,ze pohoda jej to nevadi...Ale ja viem ze to teda vadit muselo.Ja by som tiez necuchala cudzie prdy z radostou!! 😀 😀

mivin80
17. jún 2008

denisocka tvoja prihoda super 😀 😀 😀 som sa nasmiala
ja co com bola po cisarskom na izbe s dalsou babou tak ta prdela ostosest ale ked sa to zastavit neda tak v pohode 😉 a samozrejme davali nam doktori otazky ci vetry boli 😉 a hned sme dvojhlasne povedali aaaano 🙂

denisocka
17. jún 2008

mivina-čitala si moju prihodu z pôrodu?z albumu 😀 ? ti poviem že okakaných doktoroch počas pôrodu som zažila kooooooooooooopec,ale ked som mala zatlačiť ja tak sa mi všetky vybavili a veru ani tlačiť sa mi kvoli tomu nechcelo 😀

mivin80
17. jún 2008

denisocka - ano citala bolo to super miestami napinave ale super ze vsetko dobre dopadlo 😀 a ze si to zadrzala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre