Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

luciferova
5. nov 2007

roasha - tak to je dobreeee 😀

meggi
5. nov 2007

Mojej kamoške sa stal tiež trapas s doktorom, ked bola na liečení v Tatrách. Ked bola som svojou 4-ročnou dcérkou u lekára, tak sa ho zrazu opýtala: "Ujo, a ty si teplý?" a mamička ju zahriakla: "Ale Lucinka, čo to hovoríš..." a ona na to: "ved to si ty, mama včera povedala..." No, myslela si, že sa od hamby prepadne... Den predtým sme rozoberali doktorov a ani sme si nevšimli, že nas pozoruje a počúva jej dcéra. 😅

markyzka
5. nov 2007

Meggi....jo na dětičky bacha....slyší i to, co nemají 😅 😅 😅

monkula
5. nov 2007

roasha 😀 😀 😀 😀 😀 😀

A na tých stoloch som sa dobre pobavila, aj manžel sa rehotal, až bol červený...

bonavoxa
5. nov 2007

Já se snad počůrám!!! 😀 😀 Dusím se tu smíchy a lidi na mě koukají jak na střelenou.

monkula
5. nov 2007

bonavoxa a kde si? 😀 😀

bonavoxa
5. nov 2007

Ve škole!!! 😀 😀

monkula
5. nov 2007

a prečo nedávaš pozor, ale netuješ? 😀 😀

bonavoxa
5. nov 2007

Já už mám po vyučování. Jsem tak iniciativní, že se učím i po škole 😝 😀

roasha
5. nov 2007

...lebo tu je sranda,ze bonavoxa?.... 😀

monkula
5. nov 2007

😀 😀 😀

bonavoxa
5. nov 2007

No jasně, že je tu sranda! Člověk by se jinak jen mračil, že je zase podndělí!

bonavoxa
5. nov 2007

Marně přemýšlím nad nějakým trapasem u gyndaře, ale nic. Jen se mě ptal, jestli mi moji ,, kamarádi" při jisté činnosti nenašli nic v prsou. Tož jsem na nějj hleděla jako puk...

roasha
5. nov 2007

😉 🙂

cat
5. nov 2007

boze, ale som sa narehotala!! sa mi verit nechce ze jedna zenska je schopna vyliezt namiesto kozy na pisaci stol a pod.. 😀 😀

roasha
5. nov 2007

cat,a to boli zeny co sa priznali... 😀

bonavoxa
5. nov 2007

Roasha: No, to mě nenapadlo..že toho může být daleko víc!! 😀 Já bych si teda ráda početla!

certica
5. nov 2007

ja ked som este v prvom tehu bola na poradni u svojej gyn. - po tom, co uz ma pozrela zdola mi hovori: "este spravime sono cez brusko, mozete si ist obliect nohavicky" . tak som na okamih zostala stat a potom hovorim: "no, obavam sa, ze ziadne nemam 😅 ", na co sa len usmiala: "mne to nevadi, tiez v lete nenosievam" 😀

vesi
5. nov 2007

certi😀 😀 😀

certica
5. nov 2007

vesi, no v dany okamih som bola vcelku rada, ze to bola zena a nie chlap 😀

vesi
5. nov 2007

tak to plne chápem, aj ja mám lekárku,a le dúfam, že trapasom sa vyhnem 😀 😀

certica
5. nov 2007

ja uz teraz chodim k porodnikovi, tak sa musim trochu strazit 😀

vesi
5. nov 2007

tak ti držím palce a ku komu chodíš?

lenadka
6. nov 2007

mne rozpravala nedavno kamoska aky trapas mala u gyndosa na svojej prvej prehliadke. Vyzliekla sa a vystverala na kozu ALE nechala si obute lodicky 😀 a ked liezla dolu tak sa jej opatok zasprajcol v koze a ona ako isla dolu spadla a zostala za nohu vysiet na tej koze a nemohla sa/ju odtial vytiahnut. Sestricka s lekarom sa nemohli dorehotat a ona chuda tam visela 😅 az ked sa dosmiali a ako tak jej boli schopny pomoct. Ale vravi, ze to ma vyhodu, uz si ju pamataju po mene 😀 😀 😀

janicckka
6. nov 2007

Vždyt to nic není vem si že při porodu se pokadíš 😉 oni jsou na to zvyklí a neboj nejsi jediná která si tam u něj ulevila ,takových je hodně a ještě horších,mě se stalo po porodu že jsem si prdla v obchodě ale málo já to po tom porodu neudržela 😀

dadulik75
6. nov 2007

nonni nic si z toho nerob ...mne sa to tiez stalo a pohoda lekarka mi povedala vraj si z toho nic nemam robit a uz vobec nie ako tehotna ze nie som ani prva ani posledna a nabuduce vraj aj ked na to budem mysliet tak kludne bez problemov ona ma nevyhodi ....a ked by sa to opakovalo tiez neva vraj predsa si neneham vyvalit bok

lenadka
6. nov 2007

inak som nedostala klistir pri porode a ked som tlacila islo von vselico, ale vobec nic mi nebolo trapne-ved ked tlacit-tak tlacit 😀 aj tak malu tahali kliestami ☹ ale aspon viem ze som dobre tlacila, len ona sa zasprajcla 😖
personal je na to zvyknuty, dr. sa mracil a sestricka sa mu osparavedlnovala, ze klistir nestihli-ich chyba nie? 😉

janinka23
6. nov 2007

Moc pěkné téma 😀
Holky já když jdu na prohlídku ke gynekoložce tak asi nervozita mě pěkně nafukuje 😀, ale ještě se mi nikdy nestalo , že bych ujela, ale kdyby se stalo tak by se stalo, nebyla bych první ani poslední, ale asi bych se trááášně styděla 😒 .
Před přítelem mi to jednou ujelo a on měl z toho hroznou radost 😀 , jako když si uprdne malinké miminko. Ted když před ním řeknu, že jsem nafouklá, tak mě přemlouvá abych si uprdla 😀 😀 .

Přesně jak to tady někdo už psal, doktoři prdí taky a vlastně všichni prdíme a kdo říká, že ne tak prdí ještě dodnes 😀 a kdo neprdí s námi prdí proti nám 😀 a basta fidli

luciferova
6. nov 2007

ja zas mam taku nervozitu, ze sa mam plny mechur 🙂

lefika
8. nov 2007

baby 😀 😀 😀 po dlhej dobe som si spomenula na moj trapas z telesnej na zakladke. nejake blbe strecingove cvicenie, vsetkych 15 bab lezi vedla seba na chrbte a mali sme zdvihnut nohy za hlavu...no co zo mna pri tomto manevri vyslo 😅 ten zvuk bolo pocut v celej telocvicni 😀
inak moja dvojrocna dcera ked si prdne, povie "jaaj, puk". smozrejme aj vo vlaku v plnom kupe 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre