Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

dadulik
17. jún 2008

ach baby, super tema, fakt som sa pobavila 😀
inak my sme boli po porode na izbe dve a vobec sme sa pred sebou nehanbili a prdeli o zavody, a rehotali sme sa na sebe jak kone 😀 😀 😀

vesi
17. jún 2008

aj my sme si prdeli o 106, dohodli sme sa, že sa nebudeme ospravedlňovať, že je to normálne a hlavne zdravé 😀

denisocka
17. jún 2008

mivin-čo či som zadržala,hovenko? no to mi už žial nevraveli,ale pochybujem 😀 šošovica je šošovica 😝

sestri
17. jún 2008

tak mne sa nič zadržať nepodarilo...po 2 klystíroch a 24 hod pôrode...doktorka mi dávala čípky každé 4 hodiny...som pri tlačení malej vytlačila aj celý obsah čriev.hanba-nehanba...keď musíš,tak musíš.

asitka
17. jún 2008

alionuska..... 😉 ale sak co narobíš... sa mi aj páčilo, keď sa dr.vyhrážali, ak vetry nebudú, necháme si vás tu....no tak som sa s chuťou šla radšej vyprdieť do wc, ale kým som sa tam doplazila...no des, mňa odcievkovali na druhý deň po sekcii hneď ráno...a celý deň aj na druhý som musela vstávať jak besná a chodiť na wcko...a ešte dobrý zážitok, v pôrodnici kde som ležala boli na praxi aj študenky z vš, čo študovali zdr.sestry,...no a bol tam aj jeden zdravotný "brat"...no a či just nevyšla mu prax, keď som tam ja bola...a samé viete, že ženská je len v takej košielke navlečená, riť holá, vlžka medzi nohami a ešte si aj prdieť musíte 😉 no a pred ním 😉 no proste pohodička, jak sa patrííí 😉

alionuska
17. jún 2008

😀

lyongirl
18. jún 2008

denisočka - ty si vtipálka 😀 , ale aspoň muž stihol pôrod....čo tam po šošovici.
Môj muž nestihol ani pôrod, ja som nestihla klystír, čo mi ale vôbec neprekážalo, dokonca som bola rada a ani neviem, čo som okrem drobca nechala na pôrodnom stole a bolo mi to jedno. Veď som nebola ani prvá, ani posledná a doktorka a sestričky sa nesťažovali, boli dokonca veľmi milé....

markettka
26. jún 2008

Minule jsem se tu děsně natlemila nad vašimi příhodami a říkám si, ať se mi to nestane. Ještě na to myslím v čekaárně a pak lezu na kozu v kalhotkách 😉 ☹ 🙂

maminkatn
7. júl 2008

cafko babule normalne som sa naxextala super tema na odreagovanie as od dennyx starosti aj ja mam vicero takyxto trapasv ale trvalo by mi to sto rokov kym by som to tu natukala mojimi 2 prstami ale ked budem vediet lepsie pisat urcite napisem a uxextate sa k smrtiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emjee
9. feb 2009

garfieldmail1 • 1d • Dnes o 15:22
Taky máte někdy pocit, že jste s dítětem porodily i vlastní mozek ?

Tak mne napadlo, jak tu řešíme pořád nějaké problémy a starosti kolem dětí, založit nějaké veselé téma.
Určitě máte každá nejednu příhodu typickou (i když nejen) pro maminku na mateřské. Víte, jak to je, myslíte na stopadesát důležitých věcí najednou a přitom uděláte totální pitomost nebo trapas
Že bychom se tedy taky zasmály, jak jsme někdy "šikovné"?

Teď mne tohle téma napadlo, tak napíšu, na co jsem si zrovna vzpomněla : tak třeba v MC jsem se jednou zamkla v herně na záchodě a nedokázala jsem odemknout. Až potom, co jsem vzburcovala celý personál jsem si uvědomila, že odemykám na opačnou stranu! Tak jsem odemkla a rudá až za ušima jsem zalhala, že to asi bylo nějaké zablokované... Nebo když jsem si zamyšlená snažila na sebe natáhnout svetr svého 8měsíčního syna... A kolikrát jsem zapomněla zaplacený nákup u pokladny, hlavně když jsem nezapomněla své dítě! Nebo naopak zapomenu peněženku doma, když jdeme do herny a pak jsem tam do příští návštěvy dlužníkem...
A ještě si určitě na spoustu věcí vzpomenu!

Těším se na Vaše historky nebo i na historky Vašich kamarádek na MD

lennis • 1d • Dnes o 15:26
super téma, já jsem vázala bryndák mé mamce,když držela prcka na krmení a jednou jsem dávala do pusy jí a né malýmu a dost často si pletu psa s prckem - jménama

alon111 • 3d • Dnes o 15:38
v lete ked som cistila chladnicku tak som omylom do nej zavrela svojho dvojrocneho syna a potom som ho po byte hladala.uz som si myslela ze mi ho niekto ukradol z bytu tak som isla volat policii a az vtedy som pocula tlmene zvuky s chladnicky.

benjik • 18tt • Dnes o 15:43
alon111 - a mrňous v poho? nebyla mu zima?
koukám,že se mám na co těšit až se mi prcek v létě narodí.já zatím mužu přidat jen trapas,který se mi stával s mým bratránkem,když mu bylo něco přes rok,bylo léto a on strašně rád rozepínal zipy a knoflíky,no a jak jsem ho na procházce nesla v náručí,tak najednou koukáma košile úplně rozepnutá a já šla v podstatě jen zahalená do podprsenky.nebo se mu povedlo z kočárku rozepnout zipi na sukni a já v parku stála se sukní u kolen jen v tangách.

alon111 • 3d • Dnes o 15:46
ona bola chvala bohu vypnuta pretoze som ju prave rozmrazovala

emily333
9. feb 2009

no babaenky ja som po 12rokoch kupala babetko tak som pekne zacala hlavicka brusko vajiica a tak no potom som ho vybrala z vanicky a uz ho utieram o dusu a kmotra sa pyta ze preco neumyvam aj chrbatik a tak znovu babetko do vanicky a zopakovala postup ako ma byt 😀 😀

bora8
9. feb 2009

no čo sa týka toho zabúdania ja som bola ešte so synom prvý krát nakupovať v bille s kočíkom a počas nakupovania som kočík odložila a zobrala niekomu úplne cudzemu košík, nahádzala všetko do neho a až u pokladne si spomenula že tam mám niekde dieťa 😀 🤐

garfieldmail
9. feb 2009

Tak mi to zamkli ty "veselé příběhy a trapasy maminek na mateřské" 😠 A tak hezky se to rozjelo. 😀 😀 😀
Ty staré se mi nechcou číst, budem teda pokračovat tady? 😉

krasuliak
9. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀

garfieldmail
9. feb 2009

Vzpomněla jsem si, jak u ohniště kamarádka odháněla svou dvouletou dceru od ohně a neuvědomila se, že přitom drží v ruce nůž, kterým zrovna krájela párky 😅 Holčička se naštěstí ani nespálila ani ji maminka nepropíchla 😵

krasulka
9. feb 2009

Ahojte, super tema, som sa nasmiala a pridam aj ja jeden, aj ked neviem ci trapas???

Asi do piateho mesiaca tehu som stale vraciavala. A isla som raz u nas do tesca sa vycikat a ked som vosla do vnutra na zachod tak tam bol brutal smrad, niekto tam predomnou kadil,a este bola aj brutal misa okadena.ale to bol taky strasny smrad , ze ma zacalo nadrapovat a som sa tam do tej misy este pekne vyvracala...No a len som vysla von tak vosla taka pani a hovori ze: No fuj, tu je smrad a ja ze: No a este je aj cely zachod ovracany 😀 😀 😀

krasuliak
9. feb 2009

ubohaaaaa 😀 😀 😀 😀

bora8
9. feb 2009

no ja keď som bola teraz tehotná s malou, tak som nechcela aby chalani vedeli že som tehu, tak vždy ako ma priviezli k práci (bývalo mi fest zle) tak som utekala za jeden činžiak a tam tak 3x do týžna vraciavala skoro tri mesiace.... skoro vždy som tam stretla jedného staršieho pána, ktorý venčil psa.... ten bol so mňa maximálne znechutený .... tí policajti už fakt nevedia piť...., alebo nahlásim vás vážmu nadiradenému že chlastáte ešte pred prácou .... zase s opicou zase do práce...... 🤐

monkula
9. feb 2009

bora, niečo podobné sa stával omojej mame, keď ma čakala, vždy keĎ išla do práce autobusom ju napínal oa vždy keď vystúpila, tak mala už vyhliadnutý svoj stromček, ktroý ovracala a tiež stetávala staršiu pani pravidelne a tá je jpo vedala ,slečna, mala by ste s tý mvracaní mniečo robiť ,to nei je zdravé, takto každé ráno 😀 😀 😀 😀

krasuliak
9. feb 2009

raz na silvestra sme oslavovali na byte pilo sa fajcilo ako vssade a kamos to prehnal s chlastom a ze sa ide vyvetrat na balkon bolo to na siestom prislo mu zle a ovracial dalsich 5 poschodi pod nim 😀 😀

lenze to nebolo vsetko na druhy den rano to musel ist kazdemu umyt 😀 😀

bubba
9. feb 2009

krasuliak,ja poznam podobny pribeh az na to ze to musel ist umyt dotycneho otec 😅

krasuliak
9. feb 2009

no este mam jednu prihodu

este tak pred 5 rokmy ked tu v irsku nebolo tolko slovakov cechov ...
sme boli s kamosmy v jednom vacsom meste na nakup a isli sme po namesti a na zemi sedela taka zdredovana dievcina a pred sebou mala deku a na nej vela veci take sperky retiazky prsetene a rozne ine suveniry
a kamos mi hovori : prejdi jej tade rukov a zdrhame a ta dievcina : nazdar hosi odkud ste?? 😀 😀

a sme ostali cerveny jak raci 😝 😝

bubba
9. feb 2009

kade tade krasuliak?sak sa vyjadruj 😀 😀

krasuliak
9. feb 2009

sak po tej deke 😀 😀 😀

bora8
9. feb 2009

no tak to sa stalo aj mne s kamoškou, boli sme v nemecku na štúdijnom pobyte a boli sme tam taká smesica z celého sveta, iba my dve slovenky, nejakí holanďania, kanaďania, írka, nemci, amíci, brazília bola tiež zastúpená a taktiež tam bolo zopár aurstrálčanov, španielov a talianov... dokonca aj jeden rus..... boli sme tam tri týždne - stále sme tam mali nejaké návštevy - kamartov a tak .... jeden deň sme mali voľno a išli sme na výlet do álp, my dve pozadu a rozoberali sme všetkých chlapov čo aký je čo robí a tak - úplne bez zábran.... jeden z tých kamarátov holaňdanov sa stále držal opodial a smial sa vtedy čo my.... už nám to bolo blbé a z neho zrazu vypadlo - holky ale já mluvím česky..... to bol chalan ktorý ovládal asi 10 jazykov...... 😕 boli sme červené až za ušami......

krasuliak
9. feb 2009

😀 😀 😀 😝

alon111
10. feb 2009

mojej sestre pri vysetreni uz v porodnici praskla plodova voda priamo ked do nej pozeral tak bol doktor mokry od hlavy az po paty.

mywiel
10. feb 2009

Boli sme so spoluziakmi na chate a samozrejme sa pilo, my sme sedeli vonku na lavicke pred chatkou a spoluziak bol dnu zrazu mu prislo zle a chcel asi zvracat len si nevsimol, ze okno je zavreté 😀 a mi sme vsetko z vonku videli a smiali sa a on nechapavo cumel cez ovracané okno na nas. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre