Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

marianka79
25. jan 2010

ja tiež pár razy trapasila najviac asi ked som rodila nemala som klistír tak to išlo s obidvoch dierok 😕 😖 a pri sexe si tiež poprdím troška 😀 nuž čo.

anky
25. jan 2010

Marianka já taky neměla klistýr, protože se to nestihlo, celý porod od prvního stahu u mě trval 45min 😀 ale ani nevím, jestli to šlo i z druhé dírky, spíš ne, protože nic nešlo cítit a když přišel manžel asi 2 minuty po porodu, tak říkal, že tam nic nebylo 😀
Ale jak říkáš, taky se někdy podaří při sexíku 😀

renka9
25. jan 2010

mne spravila naposledy mala trapas, ked som jej kupovala nugatove fornety, a ona pozera na predavacku a zacne kricat: ta teta vyzera ako macocha 😀

no co uz, momentalne u nas leti snehulienka a sedem trpaslikov 😀

marika80
25. jan 2010

ja ked som bola 18 rocna tak som lezala na gynde. A doktor ma na ceste do sprchy zastavil, ze ma musi pozret. Mna prave prehanalo z nemocnicnej stravy, tak som nechcekla a on na tom trval, lebo musel ist. Kedze som bola panna tak ma musel pozerat cez konecnik. Sestricku mu robila jedna baba co sa zaucala a ja som ju z videnia poznala. No hanba jak svina 😅

twinflame
25. jan 2010

boli sme so synom na prechádkze a okolo išla pani s čiernymi dlhými vlasmi. Môj malý nahlas kričí: "mami to je ježibaba?"

kijonkova.k
25. jan 2010

Ahoj,holky,jelikož jsem zdr.sestra,tak vím,že nějaký prd doktora nerozháže,jsou zvyklí,stejně jako my,sestry.Kolikrát si mi pacient prdnul přímo do obličeje,když jsme je koupaly...jsou horší věci.Já u porodu taky neměla klyzma,takže ven nevyšla jen Karolínka 😲 ,ale co s tím nadělám.Manžel to bral taky spotrovně,říkal,a´t se na to vykašlu,setřičky to samé,příjemné mi to nebylo,ale vím,že nejsem ani první a poslední z daleka ne 😉

zuzkaku
25. jan 2010

Ahojte, aj ja mám podobnú prdovú historku... 😉 Sedeli sme na návšteve a náš, vtedy 4 ročný syn si poriadne nahlas prdol...no a moja reakcia? Obrátila som sa na manžela so slovami: "si normálny??" (v tej chvíli som si fakt myslela, že to bol on...) chudák sa červenal vysvetľoval, že to nie on...ale všetci sa už na ňom poriadne bavili...

lucia375
25. jan 2010

Môj syn si minule prdol v kostole na omši akurát ked bolo uplné ticho. Vsetci kukali že kto to bol a určite si niektorí mysleli ze to ja lebo sedel na mne. Hanbila som sa za neho lebo jemu to bolo uplne jedno. 😀

lotris
25. jan 2010

Chi chi super prihody! 😀 😀

Take tie prdiky to sa stava casto. Je asi malo ludi komu sa nieco take nestalo.

Ja si teraz nespomeniem na taky moj dobry trapas co by stal zato, ale viem tak z rozpravania. Moja mama mala kolegynu ktora je strasny polepetko. Raz bola vraj taka zamyslena ze ked sla na postu tak sa pred dverami vyzula. 😀 Alebo vrazila do poulicnej lampy a ospravedlnila sa jej.

Dalsia mamina znama sa tak ponahlala na autobus domov ze si zabudla obliect suknu a sla len v pancuskach.

Mojej kamaratke sa zasa stalo ze mala oblecene minisaty pod tym pancusky a mala kabelku. Ako kracala tak sa jej tie saty vyhrnuli a ona si to nevsimla a tak chodila po meste.

Jaj a teraz si spominam ze ja som tiez raz tak chodila ale mala som nohavice na zatku rozpárane. No hamba. a co bolo horsie tak som mala rande. 😅

A este som videla jednu zenu, ktora prechadzala okolo zastavky a hned vedla boli robotnici. Ona bola krasne namalovana, vyobliekana s vysokymi opatkami a ti chlapi zacali na nu piskat a ona sa tak otocila, pohodila hlavou, zakopla, vyvalila sa na zem, a tak si prdla, ze som to pocula aj ja na tej zastavke! 😀

Este viem jeden trapas. Tiez mamina kolegyna utekala na autobus, sofer, ked ju videl tak este zastal, cakal, pustil ju dnu a ona si tak chcela vydychnut a namiesto fuj povedala to iste, ale nahradila pismeno f pismenom ch! Tak si viete predstavit, ako sa ten sofer tvaril. Potom celu cestu pocuvala, aki su ti ludia nevdacni, ze coho sa on docka za svoju dobrotu,ze sa moze na to vykaslat a na cely autobus sa pytal ludi ze ci to poculi...no trapas.

blazka24
25. jan 2010

tak bohové skúsenosti dievčatá - môj známy bol u lekára na hemeroidy a tam vyleziete na lehátko samoška na štyri a doktor vám povie zatlačte a on zatlačil a prdol dokinovi do ksichtu a ten absolútne nepoznal humor a tak len hlasom angličana povedal - myslel som jemnejšie ale keĎ inak nedáte, že dotyčný sa skoro aj po.ral od smiechu 😀

ja som chodila s papierom zo záchodáku po práci a keď tak po mne pokukovali a ja vyobliekaná v sukničke a vysokých štoklách som hádzala hrivou jak angelika pred sultánom 😀

alca85
25. jan 2010

blazka ja umréééééééééééém... 😀 😀 😀 😀

blazka24
25. jan 2010

alca neumieraj - stalo sa aj horšie..........

minulý týždeň sme šli do IKEI a kedže sme sa zastavili u na kávičku a jasné že som si dala mliečko /známa ho tam vraj mala dlhšie lebo ona mlieko nepije/ a kedže som sedela v zadu pred nami diaľnica a ja som sťahovala polky a krčím na muža preboha zastááááááááv a tak som na Čate vyšla z auta s tým že už púšťam do gatí - ešteže som mala vložku - keby ju nemám tak som si nakadila ale čo bolo horšie chytilo ma to ešte pred nitrou a to som susedovi skoro hlavu rozbila čo sa nechcel uhnúť od vchodových dverí - tak mi ešte stihol zakričať aby si sa nepo.rala - zakaždým keď ho stretnem mám sto chutí mu povedať veru aj som sa 😀

lifiatko
26. jan 2010

aj ja si spominam na trapas... asi stredoskolacka, s dedkom sme boli v meste kam chodime k doktorom, ja som bola viac-menej jeho doprovod, kedze zle chodil a k tomu som bola po chorobe... cakali sme uz na bus domov, kedy mne sa ani nie ze zachcelo na velku, ja som ziaden tlak nepocitila, rovno si to len vyliezlo von 🙂 bolo mi strasne, len som dedovi zahlasila, ze mi treba curat, on ma zacal presviedcat nech vydrzim, ze bus nam uz ide... a ja som zdrhla, aby som sa na zachode dala dokopy... kym som tam dosla, to boli strasne pocity, ci niekto na mne nieco nevidi..

dzio2
26. jan 2010

no ja vam poviem moj trapas pred 2r sme boli na dovolenke v Norsku mam tam svagrinu tak nas pozvala , inac vsetko co jazdi a je v rychlejsom pohybe ako ja neznasam, takze uplna panika z lietadla, manzel ma doslova tlacil do toho lietadla 😢 jasne ze som uz plakala dcera sa smiala zomna manzel sa hambil a svokor kukal jak puk, ale to nieje vsetko ked sa to lietadlo dalo do pohybu a zacalo stupat tak som zacala kricat panicky a strasne plakat ze vsetci cestujuci si mysleli ze sa nieco stalo a niektori kricali potom somnou, a letuska ma upokojovala nech som ticho lebo som sposobila hromadnu paniku, ale doslova, potom letusky vysvetlovali ze ziadne kridlo sa neotrhlo ani nic ine len ze ja mam panicky strach, tak potom cele lietadlo namna cumelo , bolo to strasne ☹ 😅 a ked sme sli domov tak som uz trpela potichu s inhalatorom v ruke

monkula
26. jan 2010

lifiatko, 😀
dzio 😀 😀

spevacka
26. jan 2010

no ja mám tiež všeličo...raz napr. som dostala bolesti v podbrušku a tušila som, že ma nemocnica neminie, tak som ešte na poslednú chvíľu, že aspoň si nohy oholím, nech tam nie som za orangutana...ale tie bolesti sa mi tak vystupňovali, že keď som oholila jednu nohu, druhú som už nezvládala a utekali sme do špitála a tak si viete predstaviť, ako sa asi musel dr.čudovať, keď ma vyšetroval...a potom sa ešte k nemu pripojili aj dáki medici, bolo ich tam asi 7 a ja s tou novou módou na nohách ☹

lifiatko
26. jan 2010

no baby, ale zabudla som tam dopisat, ze vsetko zle je na nieco dobre... lebo ten bus, ktory som si presr... nakoniec havaroval, takze dobre ze sme nim nesli 🙂

monkula
26. jan 2010

lotris, to sú zážitky... 😀

renka9
26. jan 2010

slzy mi tecu od rehotu 😀 😀 😀 😀 , v tom lietadle to musela byt sranda 😀 😀 😀 😀

zuzkaku
26. jan 2010

no spevi, dzio... 😀 😀 😀 podarené ste

dzio2
26. jan 2010

renka s odstupom casu to je sranda, ale myslela som si vtedy ze uz zomriem 😀

berenika39
26. jan 2010

...v létě jsme na jedné grilovací akci po telefonu navigovali známé, jak se na místo dostanou. no řidič byl nějaký natvrdlý, prostě bloudili a nemohli se trefit na správnou cestu. Dokončili jsme telefonní hovor, já zavěsila, mobil v ruce - a hlásím: nějakej debil ten jirka, neví kde je levá pravá....jenže jsem neměla zavěšeno, netrefila jsem správnej čudlík. No slyšel to...to bylo dlouhý omlouvání u pivka......

bubbles
11. mar 2010

nezabudnem, ako som sa chcela zbavit lupin (nezbavim, mam suchu celu kožu, cize aj na hlave) a na strednej skole som vyskusala co som vycitala v nejakom casopise... umyla som si hlavu olivovym olejom, poriadne zmyla vecer, este pre istotu aj rano... ale mala som to radsej robit cez vikend, pretoze takto som cely tyzden chodila namiesto s hlavou ako bránok - s vlasmi prilepenymi na hlave - boli neskutocne mastne, vyzerali ako mokre a kazdy sa divil, co za uces si to robim, ci sa mi to fakt paci... najhorsie, ze to ani nepomohlo, po tyzdni som mala hlavu suchu a supinatu ako vzdy :(

severaseptima
12. mar 2010

Mne sa stalo tiez kopu trapasov... 😒 Dlho som sa hanbila napriklad za toto: Boli sme s kamoskami (mala som asi 17) na techno party. sedeli sme v boxe a pozerali na tych co tancovali. Robili sme taky vyber, ze ku ktorym chalanom sa potom privtrieme pri tancovani 🙂 bol tam brutal hluk tak sme po sebe hulakali...zrovna bola v hudbe taka ta typicka techno pauza ze hraju hraju hraju...zrazu chvilka ticha, potom zase hraju....a ja zrovna do tej chvilky ticha z celeho hrdla kricim na baby co sedeli oproti mne - " Aj ten sexos v hnedej mikine by stal za chytenie za vajcia" cely bar sa na mna pozrel, samozrejme aj ten sexos v hnedom....a do toho zase zacala hudba...potom som v tam pol roka radsej ani nesla 😀 😀 😀

marika80
12. mar 2010

severaseptima 😀 😀 😀 😀 😀 , som si to uplne predstavila este aj ten slovnik tam uplne sedi 😀

marika80
12. mar 2010

este stale sa na tom smejem 🙂

tutifruti
12. mar 2010

Bývala som v podnájme a sestra s frajerom /Palom/ mi mali doviezť chladničku... Keďže sa moc v cudzom meste nevedeli orientovať, dohodli sme sa pri Tescu v centre.... Ja som tam čakala v predstihu a obzerala kedy sa zjavia.... Zrazu som ich zbadala, ako si obzerajú výklady a Palo jedol langoš... Boli ku mne otočení chrbtom... Tak som sa k nim rozbehla a odhryzla som si z toho langoša riadny kus, až mi trčal z úst...
Skoro som odpadla, keď sa tí dvaja otočili... Boli to úplne cudzí ľudia... Navyše tá baba vôbec nevyzerala ako moja segra, som fakt nechápala ako som sa to pozerala... Som len cez plné ústa vyjachtala niečo ako sory... Chlapík hneď hodil langoš do koša 😀

severaseptima
12. mar 2010

marika, ja som sa na tomto tak smiala az som krochkala...asi 10 minut...ledva som sa nadychovala:

lenoc • 1d • 4. nov 2007 o 19:25
Pridám príhodu kolegyninej kamošky. Pred prehliadkou u gyndoša sa umyla, striekla si "dezodorant" a išla. Keď vyliezla na kozu, jeho komentár bol asi v takomto znení: "Ale ste sa vyzdobili dnes." Nechápala, až doma zistila, že v rýchlosti namiesto deodorantu použila nejaký sprej s glitrami či s trblietkami. Slzy nam tiekli všetkým ešte asi hodinu, keď sme si to predstavili.
😀 😀 😀 😀 😀 😀

lusana
12. mar 2010

tutifruti tak totoje fakt sranda, by som sa prepadla pod zem, stále sa na tebe rehlím

severaseptima
12. mar 2010

tutifruti, mne sa stalo tiez nieco podobne, ale nie az taka kvalitka 😀

to som bola asi tretiacka na zakladke a vtedy prisiel taky hit ze vsetci nosili sustakovinu (to si isto pamatate) a raz bol u nas v meste vypredaj...predavali take zelene supravy panske a mal to skoro kazdy chlap.... Moj tato robil skolnika na skole kde som chodila a nosil toto do roboty. Raz som isla do skoly a pri hlavnej nastenke vedla dveri stal "moj tato" s nejakou blondynkou....tak som sa rozbehla a kricim ze tatinko....a hodim sa mu okolo pasa....chlap sa otocil a kua...to nebol moj tato...iba bol rovnako obleceny a zo zadu mal podobny uces...ale najlepsia bola reakcia tej zenskej...ze : "Tatinko????!!!!!!!" 😀 😀 😀 Chlap mal smrt v ociach🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre