Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

jul
13. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipka
13. mar 2010

tutifruti.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no ja by som sa tiez nedala...hlad je hlad 😀 😀 😀

dsnadja
13. mar 2010

na tom langoši a sexe zozadu na barana sa rehnim už asi 10 minut,muž spal za mojim chrbtom na sedačke, a zrazu vyskočil a hovori mi "Marcika ty plačeš??čo ti je???" a ja že nie,šulam sa....a on chudak,cely rozospaty mi hovori že skoro infarkt dostal.....dobra tema.....

claudee
13. mar 2010

sa bavím neskutočne 😀
mňa teraz napadá, čo som videla v lete.. vykračujem si krásne po meste, obzerám výklady, obchodíky a zrazu už zďaleka vidím, ako ide oproti staršia pani vo fosforeskujúcom zeleno-žltom tričku, a to dosť krátkom, a spod trička jej trčali prsia s bradavkami 😅 😅 😀 😀
ja som normálne nechápala 😀 keď si na to spomeniem, stále sa musím rehliť, nonsens 😝

kaleilah
14. mar 2010

Tak zkopčim vám sem můj řidičskej zážitek... 😝 😀

jela jsem do chebu na gyndu, poprvé sama v autě (7 km) cheb je ale docela rušnej. Upozorňuju, že jsem byla ve zvláštním rozpoložení, ráno my vyšli dvě čárky-adrianka. No a nějak jsem se zamotala a vjela do šíleně rušný jednosměrky. Vůbec mě nenapadlo co mám dělat, tak z obou stran zaparkovaný auta, nikde žádný místo kam bych zajela a zacouvala a přede mnou už kolona, která čekala co jako budu dělat. 😝 když se konečně uvolnilo nějaký místo, tak jsem jim ukazovala jako že si zajedu a otočim se, ale oni na mě z vysoka srali, tak jsem stála uporstřed jednosměrky a bulela. Dojela jsem nakonec, tam seděla v prostisměru v autě a brečela jak kráva a volala jirkovi, kterej byl doma s danýskem, co jakomám dělat
Po chvíli ke mě přišel nějakej chlap v červeným svetru a oznámil mi, že stojim v jednosměrce 😠 tak jsem mu ubrečená vykoktala,jako že to vim taky, ale že nevim jak se vyhrabat a on jako že mi to teda otočí. Tak jsem si vystoupila z auta, on nasednul a ujel tak jsem stála na chodníku, hystericky brečela, že si vlastně ani nepamatuju naší spz a že ani nemůžu jít na policajty, protože kdybych jim řekla že mi ukradli auto, ale že jsem tam pána posadila,nechala mu klíče v zapalování, dobrovolně vystoupila a ještě si ani nepamatuju SPZ tak by mě asi zavřeli do blázince. Jo a ještě jsem si vzpomněla že je tam nová danýsovo autosedajda za tři tácy, no byla jsem hotová. Po chvíli přijel, předal mi otočený auto a já teda jela štastná, že se auto vrátilo zaparkovat. Byla jsem tak vyklepaná, že jsem zaparkovala na konci řady aut, asi 10cm od křižovatky 😅 pak jsem llítala po celým chebu pěšky, bála jsem se někam autem, že bych netrefila, táhla jsem nákup jak svině atd. Když jsem dorazila k autu, tak tam botička..překvapivě 😝 tak jsem si počkala, zaplatila a byla jsem už tak vyklepaná, že jsem chtěla zavolat taxi, jestli by mě nedovezl domů stylem že by prostě jeli přede mnou a ukazovali mi cestu 😅 nakonec jsem se odmítla ztrapnit a nějak jsem to domů dokodrcala. Jo a to jsem nenapsala, že jak mi ten chlap odjel s autem, tak přímo vedle mě byl vjezd do dvora...stačilo zacouvat, otočit a byla bych v cajku 😀 od tý doby jsem sama nikam nejela a nemám to ani v úmyslu 😀 😀

tutifruti
14. mar 2010

Tak teda este pridam jeden moj

Kamaratka mala maleho asi dvojrocneho synovca a zavolala ma nech s nimi idem na ihrisko hneď pri našom dome...Tak som vybehla "len tak" vo flanelke a rifloch /to som mala "nezávislácke" obdobie/, v tom čase som totiž ani smeti nechodila vysypať nenamaľovaná... 😀
Malý sa šmýkal na šmyke a my dve veľmi vtipné, že aj my sa poďme... či sa nám tam zadky zmestia..., že ak nie treba chudnúť...
Šmykla sa kamoška a čo ja som horšia....
Tak som si tam sadla, a spustila sa.... Koniec košele sa mi zachytil o šmyku úplne hore a ja ako som frčala sa mi párali všetky gombičky a ja som zostala v piesku, koniec košele zachytený hore... ja v podprsenke holá, iba gombička pod krkom bola zapnutá... 😅
Tak ma tam taký chlapík, čo tam bol zo synom odmotával /teda košeľu/... No tak rýchlo doma som ešte nebola 😀

warholette
14. mar 2010

jaaj toto je uzasna tema, rehocem sa na tom, baby 😀 😀 😀

laurajana
14. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀

tehula
14. mar 2010

olivova> s tymi okuliarmi, poloslepotou a autami mam ja obdobny zazitok, ale som to ponala z ineho konca. Ja som sla od ocnej s rozkvapkanymi ocami do prace, kde som brigadovala. Bezne, ked som chodila na autobus, sa mi stalo, ze pribrzdilo nejake auto, ja ochotna poradit na cestu som sa aj naklonila, ale vzdy to koncilo ponukou na odvazne fotografie a podobne prasaciny. To ani nehovorim, ze zastavka plna ludi a ze potom vsetci na mna cumeli jak na poslednu stetku a som sa citila trapne.

No a ked som si zas vykracovala s tymi rozkvapkanymi ocami od ocnej, to uz na zastavke nikto nebol, lebo uz bol skoro obed a ludia v praci.....a sadla som si ze pockam na autobus, az zrazu isiel okolo mna terenak velky a zacal pribrzdovat. Hned mi prebehlo hlavou, ze zas nejaky pako bude robit navrhy, tak som sa chystala, ze co poviem. NAto zacal ku mne cuvat a uz sa nejaky chlap vyklanal z auta a cosi na mna zacal vykrikovat. Vyhupsla som na nohy jak nas*aty kohut a uz som chcela povedat> Pocuj, ty kkt uhylny, daj si ochod!!! V tom som rozmazane zbadala svojho sefa z prace, ktory sa ma pytal, ci idem do prace a moze ma zviest 😀 😀

Autorke len tolko, netreba si z toho robit hlavu, ja som rodila bez klistyra, lebo sme uz nestihali a mam dojem, ze mozno cosi uslo pri tlaceni. Ale len dojem a samozrejme som sa to nepytala PA ani doktora, ved naco to rozmazavat 😉

filipal
14. mar 2010

Tuti, ja som v tych casoch ani podprsenku nenosila! to by asi zavolali mravnostnu policiu!

samayka
14. mar 2010

jeeej parádna téma... z jedného trapasu sa postupne prešlo na preteky v trapasení 🙂))))) ale smejem sa až mi slzy tečú.

ja som bola v pôrodnici na izbe s jednou 16 ročnou cigánočkou, ktorá bola síce už mama ale nevedela kolká bije... ale bola to cigánočka z takej lepšej bratislavskej rodiny. nie nejaká zanedbaná, nehygienická baba. stále sa ma niečo vypytovala a asi som jej pripadala velmi múdra, lebo som na vela vecí mala odpovede... na vela jej hlášok a otázok som už zabudla, ale jednu mám stále v pamäti a tak lahko na to nezabudnem...
na vizite nám vždy kontroloval aj výšivky a pýtali sa na bolesti a tak... ja som bola pozašívaná všetkými možnými smermi a mala som teda riadne bolesti pri akomkolvek pohybe. ona zrejme tiež... a raz keď tak išla zo sprchy sa ma tak pýta: " tetáá, a aj Vás zašili??" ja že áno. po chvílke ticha sa ma pýta: " tetáá... a Vy chcete druhé bábo?" ja že hej, o dva-tri roky určite hej. a ona na to : " a ako ho chcete mať keď Vás zašili??
celý čas som k nej bola milá, ale v tej chvíli som vyprskla takým smiechom až ma všetko zabolelo... nemala som síl jej vysvetlovať detaily, ale bola zlatá...

juliagregor
14. mar 2010

ahojte,
bolo horúce leto a išla som z práce, oblečené som mala dlhé šaty princesového strihu (gombíky od vrchu až dole), čakala som na zastávke na autobus. Zrazu ma niečo poštípalo na chrbáte, zľakla som sa a pozrela do výstrihu a zbadala som dve osi. Totálne som spanikárila a samozrejme osi tiež, štípali ma a ja som revala a vyzliekala sa. ...šaty som celé rozopla ,osi vyhnala a asi doteraz si ma šofér autobusu pamätá, lebo čakal na mňa s otvorenými dverami a všetci sa na mňa pozerali....
bolelo to riadne....

veva1
14. mar 2010

juliagregor, ja som presne rovnako reagovala v bufete pri vycape prred davom smadnych dovolenkarov 😀 ,no pred autobusom to muselo byt este zaujimavejsie ako pred ludmi v plavkach 😀

anelehka
14. mar 2010

Musim spomenut moj davny trapas z diskoteky asi spred 15 rokov.Sedela som pri stole s kamoskou a prisla dalsia aj s dvoma chalanmi,nieco sme pili a ja som si zalepila zuvacku na pohar,No a ja nosim okuliare a ta blba zuvacka sa mi nalepila rovno medzi okuliare tam do stredu,no a ja som samozrejme nemala o tom ani potuchu,az ten jeden chalan mi hovori,moja mas zuvacku na okuliaroch,skoro som sa prepadla od hanby 😅

melouna
14. mar 2010

Holky, teda já se tak směju, že nestíhám odmlžovat oči 😀 😀 😀 😀 😀 já mám určitě taky nějaký trapas, ale jak mě bolí břicho smíchy, nemůžu ani psát ani přemýšlet. Jak se uklidním, napíšu 😀 😀 😀 😀 😀

alicc
14. mar 2010

takto dobre som sa nepobavila ani nepamätám 😀 😀 😀

mata1976
14. mar 2010

supeeeeeeeeeer tema, piste dalej, idem sa pocikat od smiechu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andul18
15. mar 2010

Kedze vikend bol u nas v znameni navstev (som par tyzdnov po porode, takze cely vikend chodili navstevy pozerat na maleho) a spomenula som, ze si vylepsujem naladu medzi kojeniami citanim tejto stranky (aspon mam istotu, ze nedostanem poporodnu depresiu 😀 ). Pridam par trapasov mojich znamych, ktore boli pocas vikendu spomenute 😀 Neviem rozpravat ani vtipy, tak dufam, ze to napisem tak, aby ste sa nasmiali aspon tak dobre ako ja ked som to pocuvala 😀 😀

Kamoska bola v porodnici a kedze sa jej minul toaletny papier a tampony do podprsenky, poprosila manzela nech jej prinesie potrebne veci. Manzel nelenil a hned skocil do prvej drogerie a kupil "predmetne veci" a odniesol do porodnice. Lenze namiesto toaletneho papiera priniesol kuchynske utierky a namiesto tamponov do podprsenky kupil tampony na odlicovanie......... Takze kamoska si jeden den na WC nosila kuchynske utierky a do podprsenky davala odlicovanie tampony 😀 😀 😀

Kamoska robi sekretarku v podniku, ked je asi 95% zamestnancov zenskeho pohlavia, takze baby maju vzdy problem, ze musia cakat na obsadene WC. Na chodbe, ked ma kancelariu kamoska je jedno zenske WC a jedno chlapske WC a kedze jediny chlap na chodbe je jej sef, sem-tam vyuzije aj WC pre panov. WC ma dve miestnosti - prva s pisoarom, druha s misou. Kedze kamaratka mala crevne problemy a ako naschval bolo opat zenske WC obsadene, rozhodla sa rychlo pouzit WC pre muzov. Ako si tak "tronila" na WC, zrazu pocuje, ze niekto prichadza. Samozrejme jej sef. A co osud nechcel, tiez potreboval pouzit zadnu miestnost.... Kedze kamoska cakala, kym "niekto" odide z WC, bola tam radsej ticho. Po minute cakania sef, klope na dvere a prosi, nech si pohne. Kamoske by ste sa v tej chvili krvi nedorezali. Tak opustila spominanu miestnost cela cervena, pretoze bola prichytena na panskom WC, svojim sefom a navyse po vykonanej potrebe bola miestnost nevabnej vone 🙂 😀 Sef sa jej dodnes smeje, ze chodi na panske WC 😀 😀

eveluska
30. mar 2010

tak se tady porad lamu u tech trapasu, az se mi samotny dneska stal pekne luxusni: mela jsem objednana strihani pejska a uz jsme sly docela na posledni chvili - jeste jsem ji poooradne vycesala, aby neremcali, ze je zacuchana a slo se - jenze cestou najednou ze udela hovnouse (a to predtim byla, ale asi neco sezrala a chodi ted castejc a ma to takovy dozelena a silenej smrad, asi trochu prujem 😝) no a jak mela ty chlupy takovy vysecasany, nadejchany, tak se ji tam ten hovnous nalepil. Nebyl cas jit zpatky domu a osprchovat ji, tak jseem ji to zkusila nejak servat kapesnikem, hovnouse jsem oddelala, ale celej se ji rozpatlal po tom jeji ciste snehobilym zadku a ten smrad! des, jak bysme ji krmili masem a ne granulema. No a ja s ni musela do tramvaje 😖 Ted ona je malinka, takze vzdycky sedi na mne, tak jsem ji musela nejak dat ocas dolu, pres nej ji chytit zadek a dat si ji mezi nohy tak, ze trochu visela ve vzduchu, aby neopatlala mne rifle nebo tu sedacku 😝 Ze zacatku celkem OK, ale byylo vedro a jak jsme vjeli na slunicko a tram zastavila a prestalo foukat z okynek....tak se ten puch linul celou tramvaji a ja to rozdejchavala, abych se nepoblinkala....fuuuj 😝

No nastesti s nama jeli takovy dva chlapci - ne bezdaci, ale slovnik desnej, tahnul z nich chlast a cigara a tak, a lidi se na ne otaceli, tak jsem doufala, ze to jako svede na ne. 😅 .... no jenze u nadrazi (no kde taky jinde 😀 ) vystoupili a vinik uz byl jasnej - jedinej pes v celym vagonu. Pokazdy, jak tram. zastavila, tak vsichni zacli nacuchavat a koukat na me a ja se jenom modlila, abych az se zvednu, to nazelenaly hovno nemela po celejch riflich a cely ruce.... No nakonec jsme nejak dojely, ja ruda jak rak, tramvaj smrduta jak latriny a jeste pak na zastavce vsichni koukali, co to ten krasnej roztomilej pejsanek ma na svy snehobily prdelce... 😀 Strihacka byla nastesti ok, omlouvala jsem se dost, ale vzala to sportovne 🙂

katka1981
11. júl 2010

@eveluska 😀 ale psik za to nemoze

jahodnicka
7. júl 2011

Perfektní téma, směju se u toho jak blázen..chtělo by obnovit..jen mě teď žádná historka nenapadá... 😉

katussska24
20. júl 2012

dievcata, pozeram, ze uz dlho tu nik nenapisal. ja som preletela vsetkych 8 stran a veru som si od smiechu aj poplakala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dana3262
21. júl 2012

@nonni ja jsem zas chodila k psychologovi (mam problémy se žaludkem a dela mi to divny psycho stavy) a musela jsem tam něco sníst, nejedla jsem a začínalo uz mi byt blbe. Ten psycholog dělal strašně dlouhý pauzy v našem dialogu a ja dojedla jogurt nebo co a do ty jedny pauzy jsem si pěkně krkla 😀

lillinka01
24. júl 2012

Akoze tato tema je uplne super, kto ma nejake story sem s nimi 😀

zuzulienka1973
15. aug 2012

@roasha ja sa malokedy zasmejem,pri vacsine vtipov a trapasov som vazna ale ked toto citam tecu mi slzy a uz davno som sa takto nerehotala.Diki pobavila si ma

nefertitka
28. sep 2012

dobra tema🙂
viete co sa stalo mojej sestre?nic s tehotenstvom, ale isla raz z Rakuska vo vlaku, teda dosla do kupe, sadla si (plne kupe chlapov)....po chvili, ako si tak sedi jej zacalo byt strasne teplo, tak si rozopla teplakovu bundu - vsetci chlapi otvorene usta a ona kukla dole a zistila, ze ked sa tak ponahlala na vlak, tak si v zhone dala bundu a nic pod nu, ani podprdu 😝 ...a najlepsie bolo, ked mi povedala, ze tak strnula, ze jej aj vcelku trvalo, kym sa dokazala naspat obliect, ospravedlnit a zduchat co jej nohy dovolia 😀

nefertitka
28. sep 2012

no a hned na to vecer sa mala stretnut s priatelom, mal prist pre nu autom, tak sla dole, nastupila do auta, dala mu pusu, zapinala si topanky, lebo ako vzdy bola v zhone, vsade chodi na poslednu chvilu, porozpravala mu trapas z vlaku a potom kukne lepsie(bola tma) a sedi tam nejaky cudzi chlap. Mal taku istu znacku auta a cakal na svoju partnerku, ta na vsetko kukala zo schodov, moja segra vystupila (chlap rehoty na jej historke aj aj na tom celom, ze co sa stalo) ona sa rychlo ospravedlnila, vystupila z auta a videla, ze ta jeho priatelka nastupila do auta a hucala nanho ( asi ze kto to bol a co to malo znamenat) heh....aj mi segra vravela, ze rozmyslala, ze jej to pojde vysvetlit, ale ze sa po prve strasne hanbila a po druhe, kto by jej to aj uveril, ze? 😀 ...no a jej priatel opodial z auta tiez vsetko sledoval a tiez mu musela vysvetlovat, ze sa stal omyl 😝

eaka
3. okt 2012

@nefertitka sestra mala dobrý deň... 😀

susan1904
5. okt 2012

tak tie pribehy nemali chybu,davno som sa tak schuti nepobavila,az mi slzy tiekli
musela som hned zavolat kamoske a ten pribeh o popletenom pismenku /v autobuse/ ,precitat kamoske
ani precitat sa mi ho nedalo,lebo v kuse som sa rehlila
tesim sa na nove pribehy

lalia123
5. okt 2012

Baby, ja som sa tiez dobre pobavila, aj ja teda jeden pridam...

Boli sme sesternici na svadbe. Sla som uzasne vyfintena, dlha roba, vycesana, proste herecka...Lenze mala som akurat menstruaciu, takze v malickej plesovej kabelke som mala natlacenych asi 5 tamponov...Ako sme cely svadobny zastup vychadzali z kostola, (ide sa z takeho mierneho briezku), kabelka sa mi necakane otvorila a tampony sa zacali kotulat dole briezkom, pomedzi nohy svadobcanov. Ja som si to vobec nevsimla, vsimli si to starsi chlapi, ktori riadne nedovideli a kricali: aha chlapi, cigarety sa komusi rozkotulali...A isli nahanat po briezku moje tampony, s tym, ze zdvihnu cigaretu...Samozrejme, svadobny sprievod sa bavil, ja som sa cervenala, vesela svadba to bola od zaciatku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre