Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

tatinka
14. jan 2013

@stardust ani ja by som nechela ale co clovek vie co tresne ked mu este mozog nie celkom funguje 🙂?

stardust
14. jan 2013

@tatinka len pravdu 😀 😀

kobrtko
15. jan 2013

@severaseptima 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda, asi bola plesová sezóna... 😎

dm
15. jan 2013

Neboj, myslim ze niesi jedina..su aj take co si pri vysetreni cvrknu..lekar by mal take veci brat normalne..aj ked myslim, ze uskrnok urcite bol..si tiez len clovek..a ber to tak, ze mas zabavnu historku ktoru mozes raz ked uz ti to nebude trapne porozpravat drobcovi:o)))

mata2
15. jan 2013

ahojte,
tak moj trapas.. 😅
rodila som na stedry den rano sekciou...zobudila som sa na pooperacnej izbe ,bola som tam sama,vsetky pacientky ,ktore tam byt nemuseli sli na vianoce domov..z chodby bolo pocut koledy z cedecka + jedno babo vytrvalo non-stop plakalo.sestricka tvrdila ze to place jedno dievcatko,ale neskor priznala,ze to bol moj tomas 😅 ..kedze boli vianoce,aj obed sa podaval taky sviatocny,ale sestricka povedala,ze jest dostanem,az "ked sa mi rozhybu creva"..
a ja ze ako budem vediet,ze sa mi rozhybali,a ona ze " no ked prdnete..." 😝
tak vecer,po hodinovom sustredeni som si utapkala paplon okolo seba,nech do okolia nic neunikne,a po case boli moje snahy odmenene kvalitnou "detonaciou" 😅 😀
spokojna sama zo sebou cumim blazene do tmy,ked sa zrazu dvere rozleteli a v nich sestricka s inekciou 😲 ...tak som jej hned povedala ze nic ma neboli,takze nic proti bolesti mi netreba.ona na to,ze to neni proti bolesti,ale na stahovanie maternice,a mam vytasit zadok 😲
hovorim jej,.."ale mne sa akurat rozhybali tie creva..",na jej nechapavy pohlad som teda dodala,ze som prdla....to uz som bola od hamby cervena jak rarasek 😅 .ona na to,ze vsak je to ludske..a nadvihla paplon...a uz som len sledovala jak ju zakyvalo a chuda ani sama nevedela ktorymi dverami ma skôr vyjist 😀
potom uz neprisla,a ja som rano dostala mixovane ranajky 😎

briuska
15. jan 2013

@mata2 😀 😀 teď jsem se tak krásně zasmála...až mi tečou slzy 😀 😀

lucinka144
15. jan 2013

😀 pridam aj ja jednu prihodu... ked sa mi narodil drobec a po prichode domov nas prisla pozriet maleho pediatricka. vsetko bolo ok...len mi este chcela ukazat ako sa pouziva rektalna trubicka. 🙂 ...maly bol na prebalovacom pulte..mi obe hlavy v kope..ona triafala.. 🙂 🙂 ale druhy koniec neprilozila na plienocku ....to ste mali vidiet ten spricung 🙂 ..ja okakana komplet..ona tiez... stena ospricovana..aj komoda co bola vedla 🙂 dobre sme sa natom zasmiali a drahy len na nas kukal vyjaveny co vystrajame 😀 Stale mi je z toho smiesno ked si nato spomeniem a drahy mal z toho veselu hystorku pre kamosou. 🙂
...nastastie sme trubicku uz nikdy nemuseli pouzit.

tatinka
15. jan 2013

@stardust svojim sposobom mas mozno pravdu 🙂

tatinka
25. jan 2013

baby napisem vam dalsi trapas, tiez ale nie moj na stastie 🙂
priatel ma 2 kamosov ktory sa ale navzajom nepoznali,,,,jedneho dna sli vsetci na pivko a priatel siel predstavit jedneho svojho kamarata tomu druhemu, mena si vymyslim 🙂,,,takze prvemu kamosovi hovori ze toto je moj kamos jozo a je to zubar, no a tu ten prvy kamos sa ozve: jej ahoj jojo, ja som fero, tak jozo ty si zubat?dufam ze nie si tak drahy ako ten ko...t zubar jojo mrkvica,,,a tu zrazu ten kamos cislo dva mu poda ruku ze ahoj ja som prave ten ko...t jozo mrkvicka 🙂

mrva
17. feb 2013

úúúžasná téma 🙂 smejem sa riadne 😀

kika1981
17. feb 2013

ja som sa hanbila sama pred sebou po podaní klistíra .... huuuuu , zohnutá do mna strčila sestrička hadičku a už to tieklo , že mám to držat v sebe kým možem, odišla, zavrela dvera ja na záchode spojené so sprchou sama 🙂 nechápala som akože kým možem, však ja možem to je nič ... a od razu som už nemohla :D tak som rýchlo šla na záchod a 2. svetová vojna bola 0 bodov čo sa tam udialo, snažila som sa byť čo najtichšia ale nešlo to 🙂 ja som počula z vedlajšej vyšetrovne všetky slová doktorov a sestričiek tak som si istá že oni počuli tiež mna 😝 😝 hi. Ešte sa to zopár krát opakovali až som sa osprchovala, ale stále to pokračovalo až na 6x krát sa mi podarilo vyprázdnit črevá :D tak som sa znovu osprchovala, a kým som sa tam pozbierala a rozmýšlala ako z tej miestnosti von, sestrička už kričala každí čaká len na mna kde som :D, vyšla som a každé oko na mna :DDD všetci čakali na nás lebo som už mala naplánovaný cisársky a dodám k tomu všetci boli aj nasratí lebo prvej partii skončila služba ale kým ma nespravii nemohli skončit takže už tam bol aj personál do druhej služby :DDD bola to sranda, a znovu ma to čaká v júli jáááááááááááááááj trapas :DDS

ssisska
17. feb 2013

Baby ja mam problem chodit k doktorom,namyslam si ze tam chodim ako na klavir,pricom to nie je tak pravda.Chodim k svojmu vseobecnemu lekarovi,ale on je strasne mlady a taky celkom fesak.Proste kokcem,cervenam sa a je mi trapne povedat ,ze mam zase chripku.A teraz si chcem odstranit z tela 3 znamienka,a on je chirurg,urobil by mi to na mieste,ale hanbim sa k nemu ist,je mi to take trapne,poradte co stym,zijem v Nemecku,on je nemec je zenaty ma tri deti,ale stale mi pride taky mlady!Ja si tiez namyslam ,Viete ako som blondina,mlada,vysoka170 este k tom slovansky typ zeny.Normalne si namyslam nieco a je mi to trapne.

tinushka13
17. feb 2013

@mata2 tak ja som sa skoro teraz pocikala.. je jedna hodina v noci a ja sa musím rehotať do vankúša aby som neprebudila malú. Plačem a plačem a plačem od smiechu... 😀 😀 😀

aristka
18. feb 2013

@ssisska buď si povieš,že na mňa nie je zvedavý,chodí k nemu kopu takých ako ja,alebo potlač svoje ego o tom aká si krásne a že je zvedavý len na teba,ak bude mať hlúpe narážky tak ho v momente vymeň,to si k tebe nemá čo dovolovať,alebo si znamienka daj vybrať k niekomu vo veku,ale upozorňujem ťa ,tí sú chlípnejší ako mladý alebo si znamienka nechaj a nemáš čo riešiť 😀

ssisska
18. feb 2013

Ale ked som bola este pred rokmi na Slovensku ,musela som ist na mamografiu koli prsnikom.Sedela so v cakarni aj s inymi zenami ,ale oni tam boli davno pre domnou,ked otvorila dvere sestricka,zavolala ako prvu mna,a ja som mala otvorene usta ,pretoze som vlastne tie zeny musela predbehnut,a nechapala som co sa deje,preco doktor zavolal najpv mna ked som nebola na rade.Potom som sa musela vyzliect a obhmatkaval moje prsia,ok. povedala som si,potom som sa obliekla,ale v zapati sa znovu ozval doktor a povedal aby som sa este raz od pasa hore vyzliekla ,no to mi uz bolo divne,jeho sestricka to neregistrovala bola v inej miestnosti.Tak a potom mi to uz bolo divne ,lebo mu slintali oci,a prsia mi mackal o sto sest.

tatinka
19. feb 2013

@mrva
@tinushka13 ja do tejto temicky chodim hlavne ked sa chcem dobre zasmiat 🙂 parkrat som sem uz prispela aj ja trapasom 🙂 skoda ze malo prispevkov sem pribuda , baby alebo chlopi nehambite sa a piste co ste pozazivali vtipneho,,, je to fajne ked si daco vtipne clovek precita, tiez sa tu na tom smejem este 10 minut po precitani a hned mam lepsiu naladu 🙂

zdenocka
8. apr 2013

Dievcata, krasne a zabavne citanie 😀 .
Pridam aj ja svoj trapas 😝 . Raz sme sa vratili s muzom a aj so syncekom z mesta a mna neskutocne zacali boliet vajecniky. Bolest sa stupnovala, ja som uz plakala od bolesti, nic nepomahalo, tak ze zavola zachranku, bolest to bolo silnejsia ako pri porode 😝 . Prisiel doktor, prezrel ma, vsetko ok, mne sa medzitym akosi ulavilo, asi zo stresu, tak ze mi ale da pre istotu injekciu. Vravi, vyzlecte sa, pichnem Vam ju, z coho som pochopila, ze do zadku. Lenze predtym som nemala podobnu skusenost, tak som si stiahla teplaky az pod kolena a lahla si na postel a vytrcila mu holy zadok, kedze som mala tanga 😀 . Az po jeho odchode, sa ma muz pytal, ze ci som nikdy nedostala injekciu do zadku? Ja ze nie, a on s rehotom, ze to si mam len o cosi kusok stiahnut nohavice, nie cele ku kolenam dole a otrcit nanho zadok 😀 😀 😀 😀 . Musel vyvalovat ociska, ze co stvaram 😀 .

loxa
8. apr 2013

Ja som pocula o mamicke, ktora mala od rana zvlastne pocity v brusku tak isla k lekarovi a ked ju vysetroval tak jej trosku uslo (myslim stolica), lebo mala asi brusnu virozu...tak to je este len trapas ...toto je nic...podla mna uz to lekar zazil milion krat...🙂

kobrtko
11. apr 2013

Ja si pre istotu preventívne poprdkám ešte v kabínke u gyndy, z jej strany sú dvere, no medzi sestričkami a kabínkou je len záves... a občas to určite počuť (a možno aj cítiť)... po prehliadke sa vždy tvárim (keď odchádzam domov popri sestrách), že ja nič, ja muzikant... 😀

nefertitka
23. jún 2013

tak ja pridavam najnovsi trapas mojej sestry... a tu aj vidi, aka je jej anglictina a ze by sa ju mala trosku lepsie naucit :P 😝 ...vraj mala nejaky zapal odspodu, bola v Belgicku akurat a sla do lekarne si nieco vypytat...nevedela proste ako to povedat, tak tam koktala...ze "do you have something...for....my....ehm u know something down, ukazovala prstom odspodu hore sposobom, akoze si tam nieco pcha...co lekarnik stale nechapal a vyvaloval na nu oci.... potom jej svitlo ako sa to povie, lenze ten ju aj tak nepochopil najprv, lebo povedala, ze " i need something to put in my pussy" 😀 ..nastastie sa potom nejak dohovorili a ujo pochopil, ale ze sposob akym na nu kukal, ze jej hned bolo jasne, ze trepe blbosti 😝

bb6
4. júl 2013

Mne sa prdenie celkovo nezdá až taký trapas. Možno preto, že som z lekárskej rodiny.

hviezdicka111
4. júl 2013

Takze musim pripiet aj ja svojim trapasom 😀 bolo to nejake dva rocky do zadu, bola som na preventivke na gynekologii. bolo to nejak v obdobi ked uz koncila zima, cize rano hrozne zima, naobed clekom prijemne...kedze som sa rano skoro ponahlala, aby som bola medzi prvymi, dala som si aj silonky pod rifle, nech nezamrznem. na gyn. som sa pekne vyzliekla, po vysetreni sa obliekam a rozmyslam, ze naco mi budu uz tie silonky, je celkom teplo uz isto, tak som ich vopchala do vrecka na zimnej bunde 😀 neviem co ma to napadlo, ale najhorsie, ze som si nevsimla, ze dost dobry kus z nich z toho vrecka trci 🙂 takto som pekne presla domov, cez cele mesto, zastavila sa v obchode, a vo vytahu som sa cudovala, co tak suseda na mna zvlastne pozera 😀 😀 😀 😀 doma pri pohlade do zrkadla som pochopila 😀

sarriku
4. júl 2013

Holky, tak přidávám i já můj trapas od doktora, ale je to jen malý trapas😀
Byla jsem objednaná na gyndu, tak jsem se rozhodla, že se ještě zkrášlím a nalakovala jsem si nehty na nohách.
Jenže to moc neumím a měla jsem to opatlané všude kolem nehtů. Byla jsem rozhodnutá, že ještě než tam půjdu, tak si to očistím tyčinku, jenže jsem na to zapomněla😀😀
Asi si myslel, že jsem největší prase, protože nohy jsem navíc měla i nechutně opocený:_D.

sarriku
4. júl 2013

Jo a ještě jeden přidám.
Šla jsem k doktorovi a měla jsem zrovna plodné dny. V kabince jsem se dole ještě utírala, ale byla jsem jak bezedná.
Doktor mě prohlížel vnitřně, zrcadly a když je vyndával, tak to mlasklo na celou místnost😀😀.
Jenom suše konstatoval, že budu co nevidět ovulovat.

sharmana
4. júl 2013

@roasha sa čúram na tom 2. príbehu 😀 😀

koalakengura
4. júl 2013

moj trapas:
Minuly rok som musela absolvovat kolonoskopiu (vysetrenie hrubeho creva, nic prijemne). Je to jednodnova procedura, pred ktorou vyfasujete nemocnicnu nocnu koselu (taku co sa zavazuje vzadu) a navleky. Kedze ja som predtym nikdy nic podobne nezazila, nevedela som, ze jeden z tych navlekov bol jednorazove spodne pradlo a navliekla som si ho na hlavu. Ste mali vidiet, ako sa sestricka, co ma prva videla s gatami na hlave premahala, aby sa nahlas nerozosmiala.
Az neskor v kabinke som si vsimla, ze ten navlek mal 3 otvory, jeden velky a dva mensie - na nohy.

nefertitka
4. júl 2013

@koalakengura 😀 si mi pripomenula moj trapas, na ktory som aj zabudla, ked som bola na operacii slepeho creva, asi pred 10 - 11 rokmi, tak tiez som sla do predoperacnej miestnosti a dali mi okrem kosele do ruky aj nieco male mikrotenove, tak som si to suverenne navliekla na hlavu a cakala a to boli navleky na nohy, strcene jeden v druhom 😝

nefertitka
4. júl 2013

a ked som sa zobudila po poslednej narkoze, tak som sama seba pocula, ako vravim doktorovi, ci kto to pri mne stal, ze ci je vadny, ze preco ma zas budi, ci si aspon raz nemozem pospat dlhsie....myslela som si, ze spim doma a budi ma manzel 😝 ...az po chvilke mi prislo kde som a co som povedala

zuzuliatko89
4. júl 2013

@nefertitka 😀 😀 😀 to bolo pekne....mne sa u doktorky, ked hladala zdravotny zaznam stalo, ze sa ma pytala na rok narodenia a ja zo zvyku datum narodenia dcery, v tej dobe vychadzalo, ze by som mala len daky jeden rok 😀 pozrela po mne aj doktorka aj sestra ze co mi je a ja som este najskor nechapala co som povedala zle 😀

nefertitka
4. júl 2013

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre