Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

kala12
3. nov 2007

😀 😀 😀 😀 Pohoda,aj mne sa to stavalo,sice nie u lekara. Ved ked ta nieco tlaci, co si nechas bok vyvalit. 😀

veronika13
3. nov 2007

nonni, nič si s toho nerob, o chvíľu tam už nebudeš chodiť a on na to zabudne, veď sa mu tam každý deň "vyprdí" nejedna tehulka 😉

nonni
autor
3. nov 2007

no veru neviem,ale trapne je to teda poriadne 🙄

nikka.vo
3. nov 2007

jé, nonni...kdo jiný než lékař by tohle měl chápat 😉

nic podobného se mi nestalo, ale chápu tvé rozpaky, ale netrap se...
určitě nejsi ani první ani poslední komu se to stalo. Navíc v těhotenství je plynatost fakt běžná a on to jistě víc.

navíc jak se to říká: Jeden prd je lepší´, než sto doktorů 😀 😀 😀

😉

elinka27
3. nov 2007

no nonni, prepac,ale fakt ma to trochu pobavilo, neviem ako by som sa ja tvarila na tvojom mieste,ale trapne by mi to asi tiez bolo.Ale asi by som sa tvarila na buducej navsteve ze sa nic nestalo a kaslala na to 😀 ale zasa na druhej strane aspon doktor vie ze si zdrava 😉

aknela75
3. nov 2007

Ahojky, buď v klidu. To se stane. Jak tady holky říkají, vždyť je to doktor, ten to na milion procent pochopí. Já zase skoro brečela u zubaře a potom jsem se strašně omlouvala, že jsem jako malé dítě. A zubař na to, že nejsem ani první ani poslední. Prostě jsou to lékaři, tak už na to nemysli. 🙂

maca793
3. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀
to je úplne v norme. mne sa to stalo, ale našťastie to nebolo cítiť. 😀 😀
mne tiež nebolo 2x do smiechu a bola by som sa aj prepadla pod stôl. ale našťastie si to doktor nevšimol 😀
nič si z toho nerob. stávajú sa aj horšie veci ako táto. 😵

gabbi
3. nov 2007

Nonni nic si z toho nedelej - myslim, ze doktori jsou zvykli na vselico. Abych Te uklidnila tak Ti napisu co se stalo me kamaradce taky na gynde.
V kabince se nachystala, cekala az ji doktor zavola ten ji poslal na kozu - tak ona tam vyhupla, stahla si sukni, roztahla nozky a doktor uplne rudy, ale nechtel se smat a ona na neho kouka, ze co jako je a on ji rika, ze by to vysetreni bylo asi jednodussi, kdyby si sundala kalhotky. No proste detail - byla z toho na nervy jeste pri dalsi navsteve, ale doktor rikal, ze je to OK - takze nic si z toho fakt nedelej.

maca793
3. nov 2007

aj to sa stáva 😀
gynčiari by mohli rozprávať, čo sa im prihodilo vlastne čo sa prihodilo pacientkam 😝

roasha
4. nov 2007

😀 1.,jedna moja byvala kolegyna na prvej gyn.prehliadke sa na prikaz vyzliect- vyzliekla uplne do naha. 😀 😀 😀 /dr.hladel ako puk,ked mu tam vosla/. 😀 😀 😀 😀 2.,dalsia kolegyna na prvej gyn.prehliadke mala vyliezt na kozu,len nevedela ako??tak na nu vysla,dala sa na stvornozky,a to sa este tvarou otocila k lekarovi!ona mu normalne hladela do oci,a zadok mala vystrceny hore.-hotova kaskaderka. 😀 😀 😀 gyndosi fakt mozu pisat komedie./toto sa stalo cca 30r dozadu,asi chybala sex.vychova/ 😀 😀 😀 ked nam to zeny rozpravali,cikali sme od smiechu. 😀 😀 😀

danuska24
4. nov 2007

nonni - nic si z toho nerob, hlavu hore 😉

sstefi
4. nov 2007

roasha ani sa nečudujem, že ste cikali od smiechu. 😕 😀 😀 😀 😀

sunny6
4. nov 2007

no ty mas aspon ospravedlnenie ze si tehulka,to sa stalo mojmu muzovi,ked isiel k lekarovi a mu napraval chrbat,vseliako klikal a masiroval a moj muz si pr tom riadne uprdol 😀 taka hanba...no ale chlapi,beru to z humorom a za 5 minut bolo na to zabudnute,to iste by si aj ty mala urobit a nestresovat sa ,co tam po prde ,hlevne ze ste zdravi 😎

poleva
4. nov 2007

nechaj to tak,,,ved si tehu a určite si nechcela
ja som mala lekára ktorý si všetko účtoval A NEMAL a on má aké svedomie ?

elise
4. nov 2007

mne sa stalo s mojim malým, boli sme v banke a vypisoavala som papiere malý mal 5 mesiacov a sinkal v kočíku samozrejme že pri mne v banke 🙂 a prebudil sa a spustil takú "delostrelbu" až to rachotilo pracovníčky v banke sa usmievali ja som bola v pomykove ludia namna pozerali ale jedna pracovníčka sa naklonika nad malého on sa usmial a povedalaže to bolo super lebo si uvolnil bruško, v podstate som sa tešila aj ja lebo mi aspon neplakal 🙂 🙂
a po pôrode sa mna prvé pýtali či bola stolica ale poprdkávam, že po klistýri sa to musí, aby sa dobre sťahovala maternica, takže to ber ako prirodzenú vec a nelám si nad tým hlavu, a nemusíš sa nonni hambiť prísť druhý krát je to prirodzené a stalo sa to akurát vynimočne v tej chvíli, tebe sa ulavilo, ospravedlnila si sa mu a život beží dalej sme len ludia 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉

evinah
4. nov 2007

Jeej baby to je super tema!! Uz davno som sa tak nepobavila najma na tom 2.pribehu od Roasha. Az mi slzy tiekli.. 😀 😀
Nonni nerob si vrasky kvoli prdu, keby bol Dr. taky chrakter , tak si prdne zo solidarity aj on.. 😀 😝

justina
4. nov 2007

😀 😀 😀 Evinah, ty si to zaklincovala 😀

nonni
autor
4. nov 2007

dakujem, povedala som to muzovi a ten sa mi smeje a hovori mi prdka 😠 jemu zasa lekar ked nemohol ist dlho na velku strcil do zadku prsty, a to by som asi teda ja neprezila 😀

nika251
4. nov 2007

nonni- nic si z toho nerob.Nam porodna asistentka vysvetlila ze NESMIEME byt v rozpakoch ak sa nam daco takeho stane pri porode, ze oni su na to zvyknuty a nasou ulohou je byt uvolnene a nie si lamat hlavu nad nejakymi ,,uletmi,,. Rovnako ako aj stolica pri porode- nemame si to vsimat a len tlacit- vraj je to znamenie ze tlacime dobre. No ale asi by som sa v tej chvili pod zem prepadla. Takze si z tej ,,prihody,, nic nerob. Tiez sa obcas bojim aby mi pri prehlidke krcka nevytlacil vzduch z criev alebo z mocoveho mechura a ked zleziem z kozy tak doslova dakujem bohu ze nebol trapas. Takze tak 😝 😀 😀 😀

luciferova
4. nov 2007

kto grga a prdi, zdravie si tvrdi 🙂

ono ked je clovek na koze, roztiahnuty, tak sa moze stat, ze to ujde... aj ked ides na kozu, no tak mas namahu a moze sa stat. este ak si mu hovorila o tom, ze ta trapi plynnatost, tak aspon lekar videl, ze nie si hypochonder a ze si nevymyslas 😀

mirka414
4. nov 2007

ja som si raz isla len pre recept a mala som zrovna hrozny menzes strasne som krvacala a lekar napriektomu trval na prehliadke.ja som ju odmietla ale on povedal,ze je to potrebne.tak som si lahla na stol ale strasne som sa hambila a krvacala.bol to tiez trapas ale doktor povedal,ze je to normalne..

luciferova
4. nov 2007

mirka - to si bola u Dr. Drakulu?

eros
4. nov 2007

No ja len tolko stare chce ist von nove dnu 😀 😀 😀
mne sa to skoro tiez stalo u zenskej,ale drzala som ze som sa jej uvolnit nemohla 😀 😀

vavka33
4. nov 2007

nonni,mne sa stale nieco horsie pri porode,teda v tretej porodnej dobe,aj ked to nebola moja vina,lebo mi nedali klistir,ale bolo mi strasne trapne,stale som sa ospravedlnovala,ale sestra,ze teraz si to nevsimajte,je to normalne,radsej rychlo lezte na stol 😅

mimma
4. nov 2007

Ja ešte pridám historku k tým roashiným- povedali pacientke, aby vyšla na stôl a ona vyliezla na lekársky stôl, kde mal dr písací stroj, tiež tam bola na štyroch a čakala, čo bude ďalej... a kozu si ani nevšimla...
A nonni, trapas to je, ale keby si mal dr pamätať každú pacientku, kt. sa také niečo stalo, ako tebe, tak by musel mať strašnú mozgovú kapacitu, aby sa mu to tam vošlo.Robila som na pôrodnici a tam sa to babám po pôrode stávalo bežne, keď im dr zatlačil na brucho a oni/dr/ mali v paži.

mirka414
4. nov 2007

luciferova/ja som potom uz mala odist do zahranicia takze to bol posledny mozny termin 😒 😒

certica
4. nov 2007

roasha, mimmma 😀 😀 skoro som sa zadusila, co mi slina zabehla, jak sa rehocem, uz som normalne zachripla, o slzach ani nehovorim 😀 . este to aj muzovi citam 😀

mirka414
4. nov 2007

este za moju kamosku bola po porode somnou na izbe velmi sa tesila domov ale ani si neuvedomila,ze 3dni nebola na velkej potrebe az kym som ju neupozornila,ze ci chce aby ju roztrhlo 😀 😀 a ze ci chce este v nemocnici zostat aj sme sa pritom nasmiali no ona dostala aj strach a tak isla za sestrickou a ta jej dala cipok a potom to uz islo ako po masle a mohli ist domov 🙂

majka35
4. nov 2007

nonni ... nič si z toho nerob, ako sa hovorí, každé "čudo" tri dni trvá ... čiže tvoj doktor na to už určite zabudol ... neviem, či ste o tom počuli, ale minulý týždeň si na súťaži typu Star dance uvoľnila jedna veľmi známa tanečníčka a to práve vo chvíli, keď ich ako pár hodnotila porota ... ono sa ten zvuk ešte zosilnil, pretože mala na sebe pripnutý mikrofón ... keby sa robila, že nič, tak by si to možno nikto nevšímal, ale ona okamžite očervenela, dala si ruky na tvár a ... no nechcela by som byť v jej koži ... momentálne nahrávka jej "prdu" koluje po celom svete ... 😕
takže nonni, prdí každý, aj celebrity, aj tvoj doktor, takže by si sa nemala pred ním cítiť absasolútne trápne ... on takých prdíkov už určite počul ... 🙂 🙂 🙂

poleva
4. nov 2007

a to o koho ide zo super star ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre