Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

veverina
4. júl 2013

Ja ked som cakala dvojicky,bola som asi v 8 mesiaci,dr mi robil ultrazvuk,ked skoncil povedal ze dobre mozte sa postavit a on este kukal tam do tej obrazovky...lenze ja s tym velkym bruskom,ledva som vstavala,tak som sa chytila okraju postele a posadila som sa a potom kuknem lepsie a miesto okraju postele som sa chytila doktorovho stehna 😀 no pomooc...teraz mi to je smiesne,ale vtedy som sa tvarila skor urazene,ze mi nepomohol vstat,ked videl,ze som jak hroch 🙂

terezka1947
4. júl 2013

😀 som sa tu nasmiala 😀
pridam aj ja taku tehu prihodu 😀
..posledny tyzden pred porodom som bola na kontrole v nemocnici a cakala v cakarni plnej mamiciek a oteckov-vosla som do kabinky,vyzliekla sa,lahla si a po kontrole lekarky som sa z ambulancie pobrala do kabinky....aaaa,tu to zacalo...ked som zisla z "kozy",oproti mne boli styri dvere....reku..uuups,teraz do ktorych????? 😀 pamatala som si,ze boli krajne.....nooo,hej,krajne...tak som sa teda vydala smerom k dveram(mala som volnejsiu halenku...ale len tesne ma zakryvala...velmi tesne 😀 😀 😀 az mozno mohla byt aj dlhsia 😀 ,takze urcite aj vidno nieco bolo 😀)...chytila klucku,otvorila...aaaaa,vysla do tej plnej cakarne....veeelmi rychlo som sa spamatala 😀 a neostavalo nic,iba zasmiat sa na sebe a vycuvat nazad 😀....to uz v ambulancii sa smiali vsetci...pre istotu som sa so smiechom opytala,kt,dvere su tie prave....nastastie som to zobrala ok,asi tehu hormony sposobili,ze som sa nehanbila...inak,keby sa mi to stalo teraz,umriem od hanby 😒

loafeer
4. júl 2013

Holky, já se bavím, že i manžovi to čtu:o) No taky se mi stalo něco podobného. V práci jsem se nadklonila nad pacientku, že jí vemu krev. A že jsem vždycky po noční byla jak vzducholoď, tak jak jsem se k ní sklonila a prostě si prdla! A ne moc potichu teda. Takový trapas...Víckrát jsem na ten pokoj nevlzla, nejrači bych se v prdeli viděla!

veverina
4. júl 2013

@loafeer 😀 😀

terezka1947
4. júl 2013

a este ma napadla jedna prihoda....nie je z lekarskeho prostredia,ale opat asi moje tehu hormony 😀
nooo,takze ,dostala som chut na sladke...zasla si do obchodu,dala do kosila cokoladu s orieskami a obzerala este kadeco,len tak si kratila cas....a ako som si sa tak prechazdala,neviem ako(doteraz nechapem) som uz odrazu pozerala vyklady,no a cudovala sa,preco si ma ludia tak divne obzeraju...ale sla dalej,az so pri jednom vyklade zastavila a pozeram,pozeram....daco divne...baby,ja som stale drzala nakupny kosik s mojou nezaplatenou cokoladou 😀 😀
hrooooza,tak nazad do obchodu a rovno l pokladni...a tam na mna pokladnicka nechapavo pozerala,ze preco idem z druhej strany platit 😀 😀 ...este,som aj krik dostala,ze rad zacina inde 😀 😀 😀

veverina
4. júl 2013

Este ma napadla prihoda ked som uz lezala na porodnej sale(rodila som dvojky prirodzene) uz som mala riadne kontrakcie,tak som nahlas povedala-kedze som veriaca-"Pane pomoz mi" ,bola to taka moja hlasna modlitba a v tom som si vsimla ako lekar na mna pozrel,myslel si asi ze to jemu vravim 😀 a este som taka drza ze mu aj tykam 😀 jaj chechcem sa na tom vzdy ked ma to napadne,lebo aj napriek tym bolestiam,ten jeho zacudovany pohlad sa mi teda zafixoval 😀

veverina
4. júl 2013

@severaseptima 😀 😀 😀

veverina
4. júl 2013

Jaaj este ma napadlo,ked som bola mala,tak k nam jedneho dna prisla maminina kamoska a ledva preslapovala,ze ci sa moze ist rychlo vycikat,za chvilu vybehla z wc cela cervena a hrozne sa ospravedlnovala,ona v tej rychlosti si nevsimla,ze mame dole dekel a pekne si sadla na tu navlecku hunatu co na tom bola a pustila to tam 😀

zuzuliatko89
5. júl 2013

@veverina myslim, ze na porodnej sale su zvyknuti na cokolvek, ja som bola taka ubolena a nervozna, ze som este aj lekarke vynadala, ze robi s ludmi ako so svinami, a bohvie este co vsetko 😀 😀 😀 😀 😀 potom som sa jej ospravedlnovala 😀 a hanbila som sa za seba ako pes 😀 😀

mimi2910
7. júl 2013

joj baby strašne sa rehocem, tiež vám pridám historku s prdom. Bola u nás oslava, plno ľudi. Ja som si popíjala detské šampanské a zrazu ma z neho tak začalo nafukovať. Poctivo som zadržiavala, kedže v paneláku aj na vécku všetko počuť. Mala doraziť ešte jedna kamoška, tak som sa potešila, keď ju bolo treba ísť dole vyzdvihnúť. Tak pekne so ségrou som išla a vo výťahu nám dačo prišlo veľmi smiešne a kedže som uvolnila svaly, rana ako z delobuchu 😖 tak sme sa začali rehotať na tom, že keď niekto čaká na výťah ( nepravdepodobné, bolo veľa hodín predsa)...... no a čakali, dvaja mladý chalani, strašná hamba...... som preletela tou chodbou ani neviem ako a červené ako papriky sme boli obe....ani neviem ako vyzerali, ale odvtedy sa na mňa nik divne nekukal, tak asi neboli z nášho panaláku, chvalabohu 😉

smisek2011
7. júl 2013

Holky ja pridam trapas tchyne,zijeme v irsku a ona sla kupovat nejaky krem na penis,jen nevedela jak to rict anglicky,tak jim rekla,ze chce cream for dick 😀 to je jako by jste v cechach rekly chci krem na curaka 😀 omlouvam se za to slovo 😀

graceful9
7. júl 2013

Fuuj baby tak do tohto keď som sa zakukala tak som malej preventívne pustila všetky 3 diely Spievankova, aby som mala kľud 😅 iba na mňa občas divne kukne, čo je na sliepkach a zajacoch také smiešne 😀 no ale aby som prispela aj ja svojou troškou do mlyna, pridám trapasy môjho priateľa.
Raz ráno (v zime) si tak upalovav v aute do roboty a poprdkával si. prišla zákruta a on riadne “pritvrdil“ ešte sa aj nadvihol a potlačil a vtedy sa riadne pos*al 😀 ešte že mal po ruke čiapku a strčil si ju pod zadok 😀 a jeho zažívacie historky pokračujú 😀
Doma čúra po sediacky (aspoň nič “nepošpiní) ale v robote tie panské wc “na veľkú “nie sú bohviečo a tak chodí na pisoar...a tak močía poprdkava a zrazu mu niečo natieklo do nohavíc 😀 alre chudák to len bola hanba keď musel šéfovi povedať že sa musí ísť domov prezliecť 😀 ale aby som nehadzala “špinu “ len na neho priznám sa sj ja 😀 keď som mala cca 13 boli sme s kamoskami vonku a ja som bola nachladnutá. bola zima, tma už o 5 a tak sme sedeli na lavičke sedeli na lavičke a vedľa v aute boli starší chalani čo sa nám páčili a tak sme sa o nich rozprávali a strašne smiali...a ja som sa pocikala...ale nie len cvrkla ale komplet počúrala a bola som po kolená mokrá. bola tma tak to nebolo vidno a tak sme sedeli ďalej, lebo som to nikomu nepovedala...son bola rada že som k lavičke neprimrzla 😨a najhoršie bolo že som bola k tej kamoske dohodnutá na prespanie a tak som sa jej musela priznať...no jak ja som sa hanbila 😀 😀 😀

sisstin
7. júl 2013

@smisek2011 jsem sem omylem klikla, ale jako "cream for dick" mě fakt rozsekal 😅 😅 😅 😅 😅

eveluska
7. júl 2013

@smisek2011 to je spis skoro jako by rekla, ze chce smetanu na to samy, ne? 😀 dobry dobry 😀

nikoletka_h
7. júl 2013

@smisek2011 takto som sa uz daavno nepobavila 😀 ze cream for dick 😀

ja som raz isla ku gynekologovi ze mi 11 dni meska MS a zacinam mat strach, on ze Ok spravime sono 😀 a vravi mi ze mam vysoko sliznici ze bud som pred MS alebo zaciatok tehu...a verite ci nie krvacat som zacala presne v tom momente ako zo mna sono vytiahol 😀 hanba...ale on si z toho nic neribil..je taky pphodak 😀

este ma napadla prihoda co sa stalo babkinej znamej..podviedla svojho muza a on sa jej prosim pekne pomstil dost nechutnym sposobom...pekne si zbieral jej pouzite vlozky a pristipcoval ich na balkon 😀 tak mali susedia dost nechutny vyhlad 😀

smisek2011
7. júl 2013

@eveluska no jo to az ted mi docvakla i ta smetana 😀 😀

margotka33
7. júl 2013

baby hrozne sa smejem. pridam aj ja jeden trapas..🙂
So svokrou sme zavarali marhule a ako sme tak sedeli vedla seba na lavicke a plnili pohare, ked som sa zohla po dalsí prázdny, tiez mi usiel prdík.. hlasny. 😀 ja som nepovedala ani pardon, tak som sa hanbila a ona to nekomentovala.. Trapas jak hovado 😀

margotka33
7. júl 2013

A este jeden trapas.. Bola som na sluzobke tyzden s kolegynou..firma asi setrila a tak sme byvali spolu.. Boli sme spolu 24 hod. denne, ja som sa tak hrozne ovladala, ze proste nemala som sancu si niekde prdnut, lebo stale sma boli spolu a WC v hotelovej izbe oddelene iba sadrokatonovou preickou.. Ja som sa asi na stvrte rano zobudila na svoj prd.. 😀 a podla mna ona bola uz tiez hore, len to nekomentovala..

bayuska
7. júl 2013

@margotka33 heheh to ja tiez tak, cela stastna, ak mam nejaky "dolezity" den alebo sa jednoducho neda, tak ze som to ustala... a potom sa v noci budim na delobuchy, alebo ak sa nezobudim tak mi to mm s radostou vsetko zreferuje :D
aa moj trapasik, lubili sme sa veeelmi dobre, nejako po dlhsej neccinnosti a zabrati do seba a v tom (mojom) najlepsom (alebo to bolo vtedy naraz ? uz si nespominam) mi tak hlaaaaasno uslo... a ja jedinee, na co som sa zmohla bolo "Ou..." cervena jak rak...a mm nic, len stuhol a o chvilu sa pyta: "bolelo ta to velmi ?" a ja ze nie preco, malo by ? "no nie, ale preco si potom skrikla ze Au ? " ... :D no ja rehoot :D cervena jak paradajka, ze ako mu to teraz vysvetlit :D nejako som sa z toho vykecala uz ani neviem ako :D

siska53
7. júl 2013

No ja si spominam, ze raz, ked som ucila (len jeden rok), som si akosi zabudla dat podpsenku.. Ked som to zistila, citila som sa hrozne, predsa, decka na 2.stupni.. A raz som sla k ortopedovi kvoli kolenu, reku, dam si suknu, aspon sa nebudem musiet vyzliekat. Chyba lavky, on ma kontroloval celu, mala som sa dat do spodnej bielizne, co by neprekazalo, az na to, ze som mala tangace a kedze to bol mlady dr., citila som sa pri tom trapne, lebo som sa musela aj prechadzat a zohybat... A nohavickova story pokracuje, sla som na predoperacne vysetrenie, nevedela som, ze sa tam budem musiet aj vyzliect a akosi som zistila az pri vysetreni, ze mam gatky so zabkami, taky detsky, vesely motiv, no co uz, boli to zeny, nekomentovali, ale mne trhalo kutiky.

tova
8. júl 2013

@veverina mne sa stalo podobne, 2 dni pred porodom s dvojickami, brucho do nevidim, po skonceni prehliadky dr. povedala ze sa mozem obliect a odisla. Ja ze sa idem postavit, od prs dole som na nic nevidela brucho zakyrvalo vsetko, po blizku nebolo coho sa chytit ja som tam vazne lezala 1-2 min. a rozmyslala co robit ale nejako som sa potom z boka skotulala. v 20tt som mala brucho ako teho.. zena s 1 dietatom a tom som si dovtedy myslela ze ludia si ani nevsimnu ze som tehotna, to bolo lahoko chodit, vstavat, obuvat sa, ja na konci theh. ked som isla dole schodmi tak som sa musela oboma rukami drzat zabradlia lebo s nohou som len hmatala kde je schod. Stale som lutovala mega obeznych ludi aky tazky zivot mau ked take jednoduche veci su pre nich komplikovane, a obut si ponozky alebo topanky??? praca na 10 min.

tova
8. júl 2013

@tova ked tu kazdy o prdakoch pise tak napisem ze po porode sekciou mi sestricky kazali aby som im povedala ked uz budem mat vetry( aby som mohla zacat jest normalnu stravu), ja som stale klamala ze nie, hambila som sa priznat nevedela ze naco to chcu vediet az jednej som sa priznala ale podotkla ze len slabe a tiche. S anj. sestra prisla do zahranicia a isla vysvetlovat jednej zene ake na sk su krasne lesy ze je tam vela penis trees (penisove stormy) namiesto pine trees (smreky). Ja v Mc Donalne v rychlosti som pred kazdym zahlasila ze chcem jeden Big and nasty (velky a hnusny) namiesto big and tasty (velky a chutny).

tatinka
8. júl 2013

@koalakengura no toto ked som citala-sa tu rehocem uz 10 minut na tom 🙂 byt tou sestrickou co ta videla asi ma vyruti od smiechu 🙂
sranda co vselico clovek pozaziva 🙂

nefertitka
31. aug 2013

spomenula som si na dalsi trapas, ani neviem preco, uz som nan aj zabudla, no dnes som tak rozmyslala na farbenim vlasov, ze ci pojdem ku kadernicke, alebo sama sa zafarbim a potom ze kam pojdem a doslo mi aky trapas som raz zazila v Tescu...bola som tam v kadernictve, robili mi melir, asi tak 15 minut po zacati prace sa mi zacalo chciet cikat, tak som drzala, ze ved nepojdem cez cele tesco s alobalom na hlave na zachod ( v kadernictve ho nemaju), potom ked mi to dali dole a umyli vlasy som to uz proste nemohla vydrzat, aj ked som velmi chcela, uz som fakt mala na male, tak som sla...uterak na krku, vlasy mokre, hanba-nehanba musela som...ked som prechadzala okolo hlavneho vchodu, tak tam bola tlupa chlapov, ktori samozrejme na mna hned uskrny a poznamky, ze chapu, ved vonku je teplo ( bol strasny hic vtedy) a ja ze narazaju na moju mokru hlavu, tak vravim, ze som bola proste u kadernicky a ze som nevydrzala, ze musim na WC a oni na to rehoty, ze je to sice divne, ze sa tam promenadujem s mokrou hlavou, ale ze oni narazaju na moj rozopnuty rozparok...akoze skoro som sa od hanby prepadla! cele som to mala odopnute a pod tym TOTAL priesvitne gatky! a tie ich reci a rehoty, ze super, ako sa vetram aj zvrchu aj odspodu...vbehla som na zachod a nevedela som, ako naspat do kadernictva, tak som sa proste rozbehla a bezala cez cele tesco naspat...a tie pohlady zas, ze tam bezim s mokrou hlavou 😝 akoze straaaaaaaaaaaaaasne som sa hanbila

kamila992
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre