Trapas. Hanbím sa opäť k tomu lekárovi

nonni
3. nov 2007

Ahojte som tu nova,sice som na tuto stranku nikdy neprispievala,ale citala pravidelne.
Stal sa mi taky trapas,ani neviem ako zacat.Mozno sa aj na mne pobavite.Bola som na vysetreni u svojho gynekologa a kedze ma od zaciatku tehotenstva trapi plynatost tak sa mi podarilo bohuzial nechtiac ako som tam liezla "vypustit".Co teda nebolo nastastie nejake brutalne,ale aj tak ma to priviedlo do rozpakov.Hned som sa samozreje omluvila,ale v tej chvili by som sa najradsej prepadla pod zem,ale vratit sa to nedalo,a teraz sa mi uz ani nechce ist k tomu lekarovi,sa hanbim a je mi to strasne trapne.Urcite sa to nikomu nestalo,len mne 😠

erika26
4. nov 2007

ahojte, aj ja mám jeden vlastný nevhodný prd. Mne sa to stalo mi milovaní s mojim teraz už manželom. Tvárila som sa, že to nie ja, ale že do kondómu sa dostal vzduch a to vydalo taký zvuk, ale modlila som sa, aby niečo "nazacítil", ale mala som šťastie vôbec to nevnímal /a hlavne necítil/. Ani ti nemusím hovoriť ako trápne som sa cítila. A to sa so mnou aj oženil... 😀 . Ale doteraz som sa mu nepriznala.
Fakt som sa dobre pobavila pri čítaní vašich príbehov. Až som plakala od smiechu. Super téma 😵

nonni
autor
4. nov 2007

no ja sa tiez vyborne bavim teda 😀 uz ma aj to trapno preslo, uvidime co bude na dalsej poradni 😀

poleva
4. nov 2007

O KOHO PRD IDE V SUPERSTAR
VšAK PíšTE 😀

sue
4. nov 2007

Poleva, čítaj pozorne... jednalo sa o účastníčku súťaže podobnej Stardance, nie Superstar, tak kľud 😉

mirka414
4. nov 2007

moja dcereka tiez zacina den prdom 😀 😀 a kedze spinka pri mne niekedy sa mi ujde rovno do tvare 😀 ale aspon je zdravucka,ci nie...

tilly
4. nov 2007

mirka, aj domčo niekedy začína deň prdíkom, je to zlaté, vždy má potom dobrú náladičku cez deň 😀

inak sa mi stávalo, že keď som chodila na prechádzky s našim psom, on si rád nahlas poprdkával a najlepšie bolo, keď išiel niekto okolo... to by som asi nevysvetlila, že to je pes a nie ja... a toho smradúúúúúúúúú, fuj

katusha
4. nov 2007

baby, ja som sa teda dobre pobavila pri citani tejto temy 😀 az mi slzy tecu 😀
tilly, inac to aj nas pes priiiiiiserne prdi 😖 a ten smrad, no fuj. nastastie uz byva vonku v bude, tak nech si tam prdka kolko chce 😀

tilly
4. nov 2007

aj náš je našťastie stále vonku

vesi
4. nov 2007

baby, ale som sa pobavila.
erika aj mne sa to stalo, ale vtedy sme už boli manželia a dobre sme sa na tom pobavili. moja mladšia dcéra, teraz ked počuje prd, tak kričí padooon, takže ak sa mi niečo také stane, neutajim to ani keby som chcela 😝 😀

poleva
4. nov 2007

sue ☹

lenoc
4. nov 2007

No, aj naše dva psy sú v tomto veľmi "príjemné". Oni síce potichu, ale zato smradlavooooooooooooo.
Pridám príhodu kolegyninej kamošky. Pred prehliadkou u gyndoša sa umyla, striekla si "dezodorant" a išla. Keď vyliezla na kozu, jeho komentár bol asi v takomto znení: "Ale ste sa vyzdobili dnes." Nechápala, až doma zistila, že v rýchlosti namiesto deodorantu použila nejaký sprej s glitrami či s trblietkami. Slzy nam tiekli všetkým ešte asi hodinu, keď sme si to predstavili.

elinka27
4. nov 2007

lenoc 😀 😀

katusha
4. nov 2007

😀 😀 😀
lenoc, teraz len dufaj, ze si to dotycna neprecita 😀 😀

bluff
4. nov 2007

lenoc 😀 to je super historka

vesi
4. nov 2007

lenoc, to je tušim trápnejšie ako prd 😀 😀 😀

lenoc
4. nov 2007

katusha, tak to mas pravdu.
vesi, mne by asi glitre boli menej trápne.
Ale to s tými stolmi ma dorazilo. 😀

certica
4. nov 2007

tie stoly boli fakt super, ja som ale rozmyslala, ako asi reagovali ti chudaci doktori - ja by som to teda dostojne neustala 😀

luciferova
4. nov 2007

lenoc - ja sa chytam za brucho... to musel byt trapaaaaaas !!!!!!! checheche

terreza
4. nov 2007

tak to je sranda! 😀 😀 super, ze tu nekdo zalozil takove tema a ne porad,koho co boli tam a tam🙂
diky fakt jsem se pobavila! a nonni (taky se mi to stalo!🙂 😀

prvapomoc
4. nov 2007

lenoc 😀 😀 😀

mne pár dni zastupovania na gynde stačilo,niektoré su fakt ozdoby 😝 😀

loren
4. nov 2007

no to je skvele ja som sa tak nasmiala 🙂 nam sa teraz po porode s manzelom stava ze po milovani so mna ide vzduch co tam asi dako natlaci asi som vo vnutri sirsia aj ked zvonku nie

ygreen
4. nov 2007

Holky výborné téma na odreagování 😀
A jeden prd je lepší než deset doktorů 😉

iza
4. nov 2007

nono : 😀 nic si z toho nedělej..hele mě se zase stala taky dobrá věc-měli jsme doma bááječný, jemný, oranžový, meruňkový toaletní papír..no byl úúžasnej, jen jak jsem později zjistila, se jaksi drolil...no a tak když jsem šla na kontrolu do poradny, zůstaly mi v pipce zbytky tohohle báááječnýho papíru...no myslím, že se musel mudr taky dost dobře pobavit, když mě vyšetřoval 😎..já jsem to zjistila teda až doma 😅

sue
4. nov 2007

...jejooo, tak to je super príhoda s tými trblietkami 😀 to by sa dalo aj tematizovať potom - na Vianoce hviezdičky, na Valentína drobunké srdiečka a tak 😀 aby to doktor mal pestré 😀 😀 😀

katka27
4. nov 2007

som sa pobavila 😀 lenoc 😀

inak nonni, ja som lekarka a veru nie je to nic zriedkave ze sa stanu taketo prihody, vzdy je to viac trapne pre pacienta ako pre lekara, ja osobne mam tolko pacientov, ze keby som si to taketo prkotiny pamatala, bolela by ma z toho hlava, tak si tym ani ty hlavu nezatazuj, tvoj gynekolog na to zabudol, ked si zavrala dvere jeho ordinacie 😉

elinka27
5. nov 2007

jedna moja znama mi hovorila, ked som jej rozpravala o tejto teme, ze sa jej stalo v obchode ked sa isla zohnut do spodneho regalu pre nieco ze ako sa zohla tak si prdla,a vraj to bolo vtedy nejak pred sviatkami a bolo tam vela ludi, tak na nu vsetci pozerali 😀 nechcela by som byt v jej kozi teda.

nika251
5. nov 2007

My sme boli minule v bageterii a papalo tam take 5 rocne dievcatko aj s maminkou bagetku. Asi jej to nejako uslo ale prisaham ze taku grgnut som nepocula este ani dospeleho chlapa. A pritom to bolo take jemnucke dievcatko, tenucke, blondavucke. Cela bageteria sa tam chechtala a ona chuda cervena jak rak.To bol zazitok.

maruschka
5. nov 2007

nika to nič.Môj brat,keď mal tak 5 rokov,to som práve čakala staršiu dcérku.Tak som ho zobrala so mňou na vyšetrenie a potom sme išli na pizzu.Ako sme tak jedli,on si strašne grgol,ja červená ako rak a náš malý v pohode.A zrazu pribehol chlapík-majster Slovenska v robení pizze a dal mu misku cukríkov za to,že on to považoval za pochvalu,že malému chutilo.No tak to bola taká des situácia,ale vidíš,niekto si to váži ako pochvalu 😀 😀

roasha
5. nov 2007

v rooseveltke v nemocnici-z wc si vykracovala taka cica-panicka,a za sebou zaseknuty v sukni si tahala asi 2m toaletneho papiera. 😀 😀

markeeta
5. nov 2007

sranda, ja se bavim

ten den kdyz sem rodila, tak sem dostala neco jist, protoze to bylona celje den a nejak mi to nesedlo. Nestihla sem to na zachod a vohodila sem jim tam chodbu a celou toaletu.
Kdyz uz prisla 2.doba porodni, tak sem zkousela ruzne pozice a pri se stojici sem si trochu ukadila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre