Ako sa vyrovnať s rozvodom?

mia018
24. okt 2008

Ahojte, s manželom sme rok aj 4 mesiace spolu a už sa chce rozvádzať. V poslednom období sme sa dosť nahádali, lebo som mu neustále vyčítala, že sa vôbec nezaujíma o mňa a malého, že ho zaujímajú len priatelia. Už druhý týždeň žijeme oddelene, ale ja nedokážem naňho zabudnúť. Vraj keby ho jeho otec za toto nebol vyhodil z domu, tak sem spolu ale ja tomu moc neverím. Vraj má ma rád ale že takto to bude lepšie, hoci spolu máme ročného synčeka. Lenže ja ho ľúbim a nechcem stratiť, ale on chce iba rozvod. Ako mám naňho zabudnúť a vyrovnať sa s tým, že je koniec?

smisel
27. okt 2008

nemozem to urobit lebo keby som odisla tak mi nekupi ten byt. a s mamou to tiez nie je jednoduche lebo sa musia s fotrom vyrovnat majetkovo lebo sa tiez rozviedli . takze musim pockat na byt.
a nekojim lebo o mlieko som prisla vdaka manzelovi.
lenze ako mam rozdychat tu kurvu ktora sa mi takto zaplietla do manzelstva. ved sama je matkou a vie ake to mala tazke tak preco to robi mne? tak sa hanbim za to vsetko

ma_se
27. okt 2008

smisel...prvom rade zacni jest a kup si na stress B-komplex forte,,,,lebo ked stratis zdravie,mozes stratit aj dceru,lebo sa o nu nebudes moct postarat...
...veru je to tazke,ked vidis ako ina zena nici rodinu...ale bohuzial aj take mrchy existuju,tiez som to prezila...tak viem ako ti je...
a presne ako pises,nevie o tvojom manzelovi nic....len to aky je uzasny v posteli,keby sa mala o neho starat,kto vie aka by bola potom v posteli...
je to tazke,ale mysli na seba a dceru a na neho sa vykasli... 😝 ak sa to da...

wladka
27. okt 2008

smiel, ako ju rozdychat.. no musis ju rozdychat.. ja som to iste zazivala, ale v najtazsom obdobi, 😠 .. mala mala 2 tyzdne, akurat som dosla z porodnice, a zacalo to.. nie nevera, ale ine veci, zacal sa flakat, akokeby dohanal cas, s kamaratmi atd.. par krat som ho vyhodila z domu, ale vzdy sa vratil, vianoce sme boli spolu, ale silvester (4mes mala) si uzival s inou, a vyhodila som ho, a odvtedy nie sme spolu.. kojit kojila som ju rok a pol, podarilo sa mi cez to, snazila som sa to neprenasat na malu, aj ked sa to nedalo, byvala som u nasich, to ozaj pomohlo 😔 nevidiet ho.. ale trapila som sa jak svina, zaklinala som ho, jeho ku.. vsetko mozne, o malu sa nazaujimal, svojra stala na mojej strane, ale aj tak som ich neznasala..

smisel, tie ku.. nemaju cit, a prilis skoro zabudaju, ze aj ony boli podvadzane.. 😠 😖 .. ale neponizuj sa pred nim, neplac, bud svoja.. ja viem, ze je to tazke zvladnut.. ja som robila to, ponizovala som sa, prosikala, liezla za nim.. ale on sa len smial.. vtedy som padla uplne na dno.. nerob to, lebo chlap ma pocit, ze predsa ho len potrebujes.. namaluj sa, nahod sa, a chod s malinkou do spolocnosti.. plavanie, tanecne kurzy.. atd.. ja som to nerobila, ja len doma vyplakavala, chudla.. a on sa na mna kukal zvrchu..

a teraz?? po roku nespoluzitia nas rozviedli, nechcela som rozvod, ale nakoniec som ho sama podala, ked som sa zozbierala, trvalo mi to 10mes.. 😔 .. na sud som prisla ako vyrovnana osoba, namyslena, robila som sa zahadna.. ziadnu spinu som na nho nehadzala, len som povedala, ze sme mali rozdielne nazory na zivot, a kazdy sme mali uplne ine hodnoty.. a ze nase manzelstvo bolo omyl, ktory lutujem, a ze nechcem s tym clovekom zit, a ze trvam na tom, aby nas rozviedli po dvoch rokoch manzelstva, z toho sme rok a pol mali problemy.. bolo to v januari 2008, a odvtedy? prosika, pisem sms, otravuje, posiela malinkej velke balicky, lovace.. chce ma naspat..

a ja? nemam zaujem.. niekedy by som si dala povedat, ale ked si spomeniem co som zazivala, tak som chladna, a odmerana.. 😒 uz to mam zafixovane v mojej hlave, a v mojom srdci.. neda sa zabudnut ako ublizil 😔 .. keby sme nemali dieta, tak oki.. ale ze to urobil ako otec.. dakujem pekne, neprosim si.. 😠

mia018
autor
27. okt 2008

Smisel poslala som ti IP, inak tie momenty prečo žiť máme sú to naše deti ktoré nám nikto nikdy nevezme a tie nás potrebujú, potrebujú našu lásku, naše pohladenie...

lucifukball
27. okt 2008

smiel plne súhlasím swladkou, u nás to bolo tiež tak, vyhadzoval mi na oči akú má krásnu a super frajerku, vláčil sa s nou po vonku za ručičky a doma mal polročné decko!!! Ešte naschvál predomnou vyvolávali spolu, ja zdochýnala od bolesti a on sa len rehotal jak debil! Neviem potom sa vo mne niečo otočilo a povedala som si prečo ked môže on nemôžem aj ja!!! Začala som chodiť von, a baviť sa. Aj ked cez slzy. A vôbec som nehladala nejaký nový vzťah, myslela som len na pomstu! A neboj sa ked sa dozvedel že som mu to vrátila, aj ked nie so všetkým (nespala som s nikým len som sa bozkávala aby nás všetci videli) hned skončil s frajerkou 😀 😀 😀 .
Ale aj tak to bolo oničom, mne vyhadzoval na oči že ja som sa kur..., on nieeeeeeeeeeeeeeeeee, on bol chudáčik...a potom ma začal podvádzať, kade chodil, ale to som sa podozvedala až po rozvode.
A je to jedno, kôli takému blbcovi by som sa netrápila, najviac ma štvalo, že ostanem s malým sama, že ho budem mať ako hendikep ☹ a že nás nikto nebude chcieť...a teraz? mám muža, ktorý miluje malého ako vlastného, malý má 4 roky, vie že to není jeho tato, so svojím sa stretne tak 5-6x za rok a manžela oslovuje tatík 😀
Lahko sa radí vyrovnať sa z rozvodom nám ktoré už máme to za sebou, ale ja rozhodne nebanujem!!!
Držím palec

smisel
27. okt 2008

mia uz som odpisala.
wladka mne tiez jedna kočka povedala ze aby som dvihla hlavu hore ze ked nam kupi ten byt mam zacat pekne zit moj a zojkin zivot a ked pride pozriet malu mam byt vesela a ze potom to bude lutovat. totiz moj muz ma 33rokov ma sice plnu rit penazi (nemal ich na zaciatku nasho vztahu) po case sa nejak zacalo darit. ale neuvedomuje si ze jeho potencia nebude stale taka uzasna ako teraz a potom ako bude lakat tie milenky? neuvedomuje si ze nie donekonecna bude vyzerat tak ako vyzera a prave tich nechava ktori ho najviac lubili a dava prednost ku...no je to pre mna hrozne tazka situacia zvlast preto lebo sa bojim zit sama z materskej hoci slubil ze mi bude davat mesacne na malu 10 000,- ale chcem aby som to mala na papieri.

martinka17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smisel
27. okt 2008

martinka ja myslim ze kupi lebo na ulicu ma s malym dietatko nemoze vyhodit. a uz sa na tom pracuje. a hovoril ze ten byt kupi na moje a zojkino meno. on podnika s nehnutelnostami takze jeden byt pre neho nie je problem. tak dufam ze to splni lebo ak nie tak ho osklbem o co sa len bude dat.
mam na svojom mene garzonku ta ma hodnotu 900 000,- a jedna nehnutelnost ktoru ma tu ma na svoje meno kupil ju pocas manzelstva tam mam podiel 550 000,- prerabka nasho bytu kde teraz byvame vysla zhruba na 400 000 takze aj keby mi ten byt nekupil v pohode z tychto penazi co mame spolocne si viem kupit potom byt. tak nech si dobr epremysli co urobi hajzel jeden

gabi73
27. okt 2008

ahojte,
pridám aj môj príbeh
od ex som odišla ked moje deti mali 2,5 a 6 mesiacov, naše trojročné manželstvo boli samé rozchody a zmierovanie sa, posledná kvapka bola ked zacal kaslat aj na deti, a ja som mu musela pripominat ze existujú dve male bytosti ktoré nás potrebujú spolu a oboch, no on na nas kaslal, vsetci okolo mna to videli len ja nie, bolo to tazké rozhodnut sa, preplakane noci, tazke depky, chudnutie... vtedy som vedela jedno ...nedokázem si zivot bez neho predstavit, je otec nasich deti, ako sa mám rozhodnút????
poznáte ten pocit ked sa pozriete svojmu dietatu do oci? Ja som hladela na svoje krásne zdravé deti a nasla som zmysel zivota, lasku, videla som v ich ociach moju rodinu, ktorú som taka chcela zachovať a najma silu bojovat s osudom rozvedenej maminy s dvoma detmi.
Podala som o rozvod, v tom istom roku som sa zoznámila s mojim terajsim manzelom, s ktorým som už 9 rokov stastná a velmi lubi moje /nase deti.

samotarkadela
27. okt 2008

Martinka, nechapem ako si to zvladla 😨 Si silna zena!

Wladka, pekne si to napisala. Cloveka to trochu preberie ked zisti ze take problemy sa nestavaju len nemu.

Smisel, mlieko som aj ja kvoli debilovi stratila.
Prvy den ked som prisla z porodnice, tak sa s kamaratmi tak ozral. Ja som bola sama doma, hladna (lebo nebol schopny kupit nic do chladnicky za tu dobu co som stravila v porodnici), jedla som stary chleba s maslom a zapijala vodou. On popijal s kamaratmi, lebo ze to treba oslavit. Prisiel domov okolo polnoci, ledva vysiel schody a vracal kade chodil. Takze ja som v jednej ruke drzala maleho a v druhej utierala dlazku a snazila sa ho dotiahnut na WC.
Na druhy den sa zobudil a nahucal na mna ze preco som oduta!
Z toho soku som stratila mlieko, alebo teda bolo ho len strasne obmedzene mnozstvo a dalej sa stracalo po tom co na mna pravidelne hucal ze som neschopna matka - nemam mlieko!

S tym bytom by som mu neverila. Ked som opustala frajera tiez sluboval ze mi bude mesacne posielat peniaze na maleho. Ja uz som doma pomaly tri mesiace a zatial poslal len raz a aj to sa nezaobislo bez hadky, ze mi ide len o peniaze a pytam len peniaze.
Zisli sme z oci, tak sme zisli aj z mysle.

Lucifukball,
pekny pribeh a potesi si take nieco precitat. Tajne dufam, ze sa mi v zivote prihodi tiez take nieco 🙂

lucifukball
27. okt 2008

babeny mna to strasne posilnilo, všetko zlé bolo na niečo dobré, bola som na seba taká hrdá, že sa dokážem postarať sama o seba a aj o malého a to len z rodičovského, a mužík sa mi priznal, že aj to sa mu na mne strašne páčilo 😀

kveta
27. okt 2008

Smisel, ten byt chci napísaný na seba, nie aj na dcéru, lebo ak manžel vysúdi dcéru, vysúdi aj polovicu bytu. Pre istotu Ti to hovorím...

lucifukball
27. okt 2008

no ja neviem, stými slubmi, mne najskôr vyhrážal, že neuvidím ani korunu, potom že ma nebude podporovať, lebo si z výživného platím faktúry za telefón 😠 debil, a teraz sa mu musím každý tretí mesiac vyhrážat že ho pojdem podať tresné oznámenie že neplatí 😀
A pritom malý nemal ani dva roky ked som musela nastúpiť do roboty, ked už nestačila tá almužna od štátu ☹

martinka17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smisel
27. okt 2008

no kočky moje zlate je tu vela osudov a zda ze nakoniec kazda z vas nasla stastie. tak dufam ze aj ja. pred dvomi tyzdnami som bola u jednej veeelmi dobrej psychologicky a ta mi podla cisel a toho co si o mne pisala povedala ze este budem velmi stastna. ale ja tomu akosi neverim lebo aj keby raz prisiel do mojho zivota nejaky muz uz mu nebudem verit, stale by som ho upodozrievala ze mi klame, ze ma podvadza a taky vztah nikdy nevydrzi.
a ze by moj muz chcel vysudit dcerku? to si nemyslim lebo on sa o nu ani dve hodiny nevie postarat. vobec nevie ako sa o nu treba starat. on sam povedal ze on nie je na deti a keby vedel co je to mat dieta tak ho nikdy nechce. moj muz je hrozne bezcitny clovek ktory lubi len peniaze a jeho mater je taka ista. nikdy v zivote od nej nedostal lasku, nikdy doma detom poriadne nenavarila. ked bol on a jeho brat maly tak sa u nich pravidelne organizovali kartovacie party pri ktorych sa pilo a fajcilo- a preto teraz moj muz nevie co je rodina. mimochodom moj muz je uz raz rozvedeny a svoju prvu zenu zbil tak ze dva mesiace nepocula. a to som sa dozvedela po svadbe. je to chrapun

lucifukball
27. okt 2008

smisel s bitkami mám skúsenosti, mne skoro vyrazil oko ☹
A ja som tiež neverila ani terajšiemu manželovi ked sme sa spoznali, ale vždi som mu hovorila, že to niejeosobné, proste zlá skúsenosť. a ked sme niečo také počuli ako chlap podvádza ženu, mojá hláška, no čo typický chlap, môj mužík na to že on také veci nerobí, že on je netypický chlap 😀

emilyz
27. okt 2008

smisel hlavne hore hlavu, ma zmysel zit, mas krasne dieta a si este mlada. velmi ti drzim palce!

emyly
27. okt 2008

ahojte babenky, vidím že je tu hodne smutných príbehov....niektorí chlapi sú bezcitné tvory ktorí vedia len ubližovať...smisel, natrafila si na jedného z nich, musíš byť silná...viem že sa to ľahko hovorí ale musíš...život je príliš krátky na to aby sme ho strávili plačom a trápením sa pre chlapov...oni za to nestoja....ja som si vždy vravila že všetko zlé prejde a zasa bude dobre....ale ked to dobré už nie je skoro vôbec...tiež sa začínam zaoberať myšlienkou na rozvod...radšej budem žiť sama s deťmi a spokojne ako žiť s mužom a denne sa báť, či nepríde z práce domov opitý, či na nás nebude kričať a nebodaj či nebude zasa agresívny...viem aké je to ked nechutí jesť, váha ide hrozne rýchlo dole, občas príde nevolnosť od hladu...a človek neodpadne len silou vôle lebo vie že okrem matky sa o deti nikto nepostará....ked mi minule sestra povedala že vypadám ako keby som išla práve z chemoterapie, zamyslela som sa nad sebou a svojím doterajším životom...našla som si na pokeci úžasných priateľov vďaka ktorým som sa odrazila od dna a začala si žiť svoj život....v prvom rade som sa musela citovo odpútať od muža...dá sa povedať že som sa už vyplakala od lásky k nemu...kvetka má pravdu v tom že vždy musime myslieť na zadné dvierka a tajne si odkládať financie na horšie časy....už som zažila že ma muž nechal doma samú uplne bez peňazí...a ja som musela deti krmiť len presnidavkou a ísť odovzdať flaše aby som mala z čoho navariť...preto už dlhšiu dobu vždy ked mám niečo navyše odložím na horšie časy...človek nikdy nevie....viem že ma čaká ešte veľa vecí, určite sa ešte dosť natrapim kým budem konečne šťastná, spolu s mojimi drahými deťmi....ale dôležité je že som sa rozhodla....a oboznámila tým aj moju rodinu, u ktorej mám velku podporu...držím palce všetkým žienkam s podobnými trampotami, nech to zvládnu čo najlepšie...naše detičky za to stoja.......

smisel
27. okt 2008

ahoj emyly mas pravdu musime zit pre svoje deticky teda ja pre jedno a to pre moju malu zojku. bola som dnes u psychologicky ktora je uzasna. dala mi posilnujuce homeopatika, citim sa skvele. vela veci som pochopila. totiz povedala mi ze som jedna krasna a mudra zena ktora sa nemusi zahadzovat s takym chrapunom ako je moj muz a ze podla datumu narodenia vie ze budem este stastna. a okrem toho kočky vsetky co sa momentalne trapime musime mysliet na nase deturence. namozme dopustit aby sa baly o mamicku lebo otec jej mozno nieco urobi, alebo aby sa strhavali z prelaknutia ked pride opity otec domov. to je zle a tie mamicky ktore mame dcerky vam poviem jedno velke plus preco sa treba rozviest. otec je velkym prikladom pre dcerky a ked dcerka vidi ako zle otec zaobchadza s matkou ta dcerka si to nejak zafixuje v hlavicke a potom si do zivota najde rovnakeho chrapuna. a je to sväta pravda. moja matka zila s alkoholikom ktory ju tyral a nevedela sa odhodlat k rozvodu urobila to az ked som mala ja 22rokov. a prave preto co som videla v detstve preto som si nasla aj ja takeho chrapuna. neviem nejak ma vzdy priahovali. jednoducho vsetkych dobrych muzov ktori mali o mna zaujem som odkopla a chrapuna som si nechala- kočky odteraz hlavu hore zijeme pre deticky a zvladneme to.

wladka
28. okt 2008

smisel,, lubi sa mi tvoje pozitivne myslenie, si na dobrej ceste 😉 .. drzim palce, a vela stastia 😉

dmonikad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smisel
28. okt 2008

dakujem vam dievcata ste vsetky velmi zlate.
vcera prisiel manzel domov zdvihol telefon a volal tej kurve a povedal jej ze o vsetkom viem a ze sa s nou uz nechce stretavat ze nech si vamyze jeho cislo. a ona mu na to povedala ze v poriadku ale ze nech si vymaze hlavne on jej cislo a zlozila mu.
podla mna to bolo len trapne divadielko hoci vecer bol uplne iny. mily. ale mne to je uz jedno. vecer ma este zobral na aute ukazat mi ze ktory byt pre mna vybral. ale este to nie je na 100% potvrdene. tak uvidime co bude. lebo vzdy bola medzi nai dohoda ze ked mi kupi byt a budeme spolu ze si ho mozem dat do prenajmu a budem mat navyse peniazky k materskej ale teraz ja planujem jemu podrazit nohy. budem sa robit ako dokonala manzelka, budem strasne mila a ked uz bude presvedceny ze chce byt naozaj s nami ze o nas nechce prist vtedy podam ziadost o rozvod a akonahle ju podam este v ten den mi sestrin priatel pomoze prestavhovat sa do noveho bytu. a to bude rana pod pas. chcem mu to vratit.

saara1
28. okt 2008

ahojte kocky, prepacte, ze skacem do tejto temy. smisel - nie som si ista, ale je mozne, ze to tak jednoduche s tym tvojim bytom od manzela nebude. ak sa totiz po rozvode nedohodnete na rozdeleni majetku (moze sa zasprajcovat, kedze sa chystas na taky podraz), po urcitom case sa vas spolocne nadobudnuty majetok rozdeli na polovicu. cize aj ked ten byt bude na teba, polovica je stale jeho. tak davaj bacha, aby neprichystal on nejaky podraz tebe a nezbavil sa pred rozvodom majetku, lebo potom ty nedostanes nic a aj o ten byt sa budes delit s muzom.

smisel
28. okt 2008

saara v tomto mame tiez dohodu s muzom ze ked mi ten byt kupi pojdeme rovno k notarovi a podpise sa zmluva ze v pripade rozvodu si nebude na ten byt robit naroky. mi uz mame v tomto jasno lebo sme sa vela o rozvode a v pripade rozdelenia majetku rozpravali takze dufam ze aspon v tomto sa zachova fer a dodrzi dohodu. totiz este moja sestra by mu mala vratit stodesat tisic a povedal ze to mi necha na zariadenie bytu. ale on mi ho kompletne prerobi cize plastove okna, jadro, podlahy, vana, zachod, no proste vsetko ze mi tam porobi a ja si kupim uz len postel nejaku komodu, len nejaky stojan pod tv, a jedine co ma vyjde trosku viac bude rolldor takze mi peniazky este aj zostanu. myslim ze toto sa bude dat a nejaku rezervu mam aj ja na ucte keby bolo najhorsie. nie je to vela je to nejaky 60 000,- ale ked budem rozumne s peniazkami hospodarit tak by mi to malo vyjst lebo musime mysliet aj na to ze mi podpise papier na vyzivne 10 000,- mesacne. a ked by uz bolo fakt tak zle tak na noc dam zojku mamine a ja pojdem robit nocne do tesca napr. vykladat tovar alebo nieco take lebo take malicke babo nemozem dat nikde este. no ved ine zeny dopadli horsie ako ja. nejak bude. prezijeme aj bez neho. radsej budem zit skromnejsie ako zatvorena v zlatej kliekte a trpiet jeho kurvu. len preto ze on ma prachy. tak to nie. mam svoju hrdost a nebudem zo seba robit handru. a okrem toho na buduci rok mam statnice budem sice len Bc ale uz aj to je plus k lepsej praci.

melany_s
28. okt 2008

smisel, mňa do toho nič nie je, ale ja by som s rozvodom nečakala. Po rozvode treba podať návrh na vysporiadanie bezpodielového spoluvlastníctva a súd už majetok rozdelí. Okrem toho môžeš požiadať o výživné nielen pre dieťa ale aj pre seba, keďže si na materskej. Držím Ti palce, aby si sa toho chrapúňa čo najskôr zbavila, zaslúžiš si niečo lepšie.

smisel
28. okt 2008

melany nemozem teraz od neho odist lebo mi povedal ze potom mi byt nekupi a to vyspporiadanie majetku pred sudom nebude nutne lebo moj muz je velmi bohaty clovek vsetko co ma poprepisoval na matku, kamaratov len aby nic nevlastnil takze mozem byt rada ze mi ide kupit byt. lebo by ma mohol nechat s holym zadkom a nehovoriac o tom ake znamosti ma na sude. to vyzivne ta desina bude riadne na sude spisana aby som nedopadla tak ze jeden mesiac mi posle desat tisic a druhy uz pät. nemam inu moznost len tu s nim este dva -tri mesiace vydrzat

saara1
28. okt 2008

smisel - ten tvoj je nie len chrapun, ale ma aj majetok a kontakty a vyzna sa. ty sa nesmies spoliehat na to, ze dodrzi nejaku ustnu dohodu. a zisti si dobre, ci taka dohoda pred notarom vobec bude k niecomu, alebo len na pozitie na WC. cize vlastny pravnik, na ktorom nesetri, navrh hocijakeho dokumentu, ktory budes podpisovat nech ti da muz domov k nahliadnutiu aspon na niekolko dni a potom este davaj bacha, aby potom ten skutocny papier, ktory podpises bol do bodky v takom zneni ako aj navrh, ktory videl tvoj pravnik. prepac, ze ti toto pisem, ale ono to vyzera, ze tvoj manzel bude tazky super, tak pozor na naivitu!

martinka17
28. okt 2008

smisel
musím napísať, že poriadne počúvaj saaru!!!!...má 100% pravdu. Nič nepodpisuj, všetko rieš s právnikom a ak ti do mesiaca neponúkne kontkrétne riešenie, tak sa vráť domov. Lebo podľa mňa Ti byt nekúpi, len touto cestou oddialuje tvoj odchod, možno niečo plánuje. Hlavne sa poriadne staraj o krpčeka, ani sekundu ho nespúšťaj z očí...aby sa niečo nestalo, čo použije proti tebe aby ti malého vzal - a tak sa ti pomstil.

emyly
28. okt 2008

smisel - tuna žienky majú pravdu....tvoj muž dačo kuje, až je to okaté....mne muž zobral auto, lebo je písané na jeho strýka...ale ja si idem kupiť teraz druhé...ale napíšem ho na sestru lebo keby bolo na mňa tak aj to by bolo predmetom delenia majetku...tak to bude aj vo vašom prípade so všetkým majetkom...je to všetko nanajvýš divné, väčšinou sa muži chcú ženám pomstiť že ich opustili....malokedy muži kupujú pred rozvodom svojím ženám byt... 🙄

smisel
28. okt 2008

Rada by som vam objasnila moju situaciu. moj muz podnika s nehnutelnostami takze pre neho jeden byt nie je ziadny problem. akoby si chlieb siel kupit. spolocny majetok ziadny nemame lebo je vychcaný ako svina. on ani s prvou manzelkou nemal spolocny majetok az na to ze spolu nemali dieta, manzelia boli len rok a tak ju poslal kade lahsie.
jasne ze ked bude kupovat ten byt tak skor ako podpisem u notara nieco tak si to dam overit svojej pravnicke. nie ze sa rozvediem a potom si bude na ten byt narokovat. ono v pravnickych veciach je to vselijake. za tie styri roky co poznam manzela som sa dost vela naucila a poznam uz vela chodnickov ako z coho nieco vytiahnut. tiez som uz dost prespekulovana.
raz mi povedal ze ked mi kupi byt ci mu podpisem potom bsm -ku a ja som povedala ze jasne podpisem ked bude ten byt na urovni ako budem ja chciet a v tej bsm - ke bude zahrnuta klauzula ze pokial nastanu nejake problemy s mojim bytom (ze si nan bude robit naroky, ze bude problem s mojim vlastnictvom atd.) tak v tom pripade je bsm neplatna. tak bol prekvapeny odkial na taketo veci chodim. takze ja sa nenecham oklamat. no kuje akurat len to ako sa ma zbavit a kedze vie ze k mamine ist nemozem lebo ona sa musi tiez s fotrom majetkovo vyrovnat a sestra sa ide stahovat z mesta tak je nuteny kupit mi ten byt. lebo on malu nechce. a mimochodom aj ja som ho uz odrbala. zalozila som si tajny ucet ale na mamino meno v pripade rozvodu aby mu nic nepatrilo. a to sme boli cerstvo zobraty ale uz vtedy som myslela dopredu a vyplatilo sa. kočky moj muz obycajny chrapun a sviniar ktory nikomu nic neda len tak. je posadnuty peniazmi a kedze ich ma tak vela tak mu zacina z toho poriadne drbat na hlavu. nevie co so sebou.takze ten byt z neho vytiahnem nech sa deje co sa deje a budem si konecne zit zivot s mojou dcerkou.
pravnicku mam tak dufam ze vsetko dobre dopadne. drzte mi palce.