Ako to zvládnuť po všetkých stránkach?

mimi798798
28. okt 2020

Ahojte ani neviem kde začať ani sa nechcem niak rozpisovať lebo to by bolo asi nekonečné .. proste s priatelom sme boli veľa rokov spolu všetko bolo dokonalé.. no narodila sa naša vytúžená dcérka ktorá má 8 mesiacov teraz a on si našiel inú stal sa s neho psychos úplný aj ma začal biť bol veľmi zlý našiel si inú a ponižovali má tak som ho vyhodila ..no ok je tri mesiace už preč a môj rodicak ide na nájom byt je jeho takže s toho mám tiež strach ale to je druhé ...pred dvoma mesiacmi som podala žiadosť o výživné a neviem kedy to príde aspoň rozhodnutie že kedy bude súd alebo tak ??? To neexistuje nič žiadna pomoc kým sa niečo pohne našťastie s oblečením nám mohli mníški toho máme dosť ale myslím niake potraviny alebo tak keď zaplatím nájom a kúpim plienky a mlieka tak mi ostáva 30 eur na mesiac 😒😒 rodinu mám len svoju mamu ale ona je onko pacient a z dôchodku keď si zaplatí lieky atď veľa neostáva tiež len živorí .. býva v garsónke twkzey k nej ani nemôžme ísť a bývalého rodina vyzerá asi tak že je jedináčik jeho
mama zomrela pred tromi rokmi a otec je na odvykacke ... Proste zaujíma ma kto pomôže matke v núdzi má tento štát niečo také ? Neviem fakt čo idem robiť kým bude súd ani neviem kedy už bude aby aspoň náhradné výživné sme dostávali 😒😒😒 už fakt nevládzem .. začala som aj robiť ale reštauráciu nám zavreli úplne takže som mala odrobene len štyri dni už niekedy by som najradšej umrela ale keď sa pozriem na dcérku hneď ma to prejde ale kto zažil tak možno chápe

dankamg
28. okt 2020

Nevesaj hlavu, postupne sa vsetko vyriesi. A v tom byte nemas co popredat? Ked ste spolu boli dlho, tak tam mate nejake zariadenie snad. Popredaj vsetko co nevyhnutne nepotrebujes. Ak by Vas predsa len z toho bytu vyhodil, chod k mame, aspon na cas, kym si najdes pracu a dcera pojde do skolky. Lepsie v garsonke ako v nejakom krizovom centre.