Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako zvládnuť situáciu po rozvode?

galaxy
21. júl 2015

Dámy prosím Vás,
rada by som vás poprosila o vaše skúsenosti,alebo radu,podporu ako zvládnuť moju situáciu.
Som rozvedená a sama s dcérkou. Dcérka chodí každý druhý víkend exmanželovi. Teraz to je ešte ok,lebo celý týždeň som s ňou. Ale neviem si predstaviť keď pôjdem do práce,príde asi večer (najskôr o 16hod) teraz piatok zo škôlk pôjde dcérka rovno ex. Celý víkend s ňou zase nebudem.
Mala som nájdenú prácu,že pôjdem skôr,ale zrušila som to kvôli tomuto.

charity
21. júl 2015

@galaxy Nerozumiem. Kto pride o 16:00 kam? A Ty si zrusila pracu len kvoli kazdemu druhemu piatku v mesiaci?

miku1
21. júl 2015

@galaxy A to teraz do konca života nebudeš pracovať, lebo každý druhý piatok si exmanžel zoberie o 16,00 hod. dcéru?

galaxy
autor
21. júl 2015

@charity No dcérka chodí k ex,každý druhý víkend-od piatku do nedeľe. Takže si ju bude brávať po škôlke v piatok.
Príklad: Ja celý týždeň budem chodiť najskôr o 16hod domov z práce. A teraz nastane víkend,že ona pôjde k ex.Vlastne nebudem s ňou poriadne cez týždeň a vôbec nie cez víkend

dominika6
21. júl 2015

@galaxy
čiže našla si si prácu,kde končíš každý deň o 16:00 a nebudeš sa dostatočne venovať malej a ešte aj to že v piatok ked skončíš,ide malá rovno k otcovi?
Myslím že potrebuješ najskôr nastúpiť do práce,mať zabehnutý kolobeh,venovať sa naplno malej a ak bude u otca a bude o ňu dobre postarané,zvykneš si aj ty...skôr si myslím že sa nevieš odpútať o malej,ale riešiť prácu...

miku1
21. júl 2015

@galaxy Veď s ňou budeš po 16,00 hod.....Môžeš byť rada, že budeš mať takú dobrú pracovnú dobu. Iné matky chodia na nočné, robia do 18,00 hod., alebo aj dlhšie....

galaxy
autor
21. júl 2015

@miku1 jasné,že budem 😖 len neviem ako to zvládnem,keď s ňou poriadne nebudem 😢 😢

gabrielaslivkova
21. júl 2015

@galaxy a keď pôjde do škôlky, školy? viem, že si matka, ale nemôžeš byť tak na ňu naviazaná... povedz si, že to robíš pre ňu, aby mala čo dať do úst, aby ste sa mali dobre... 😉 začiatok bude ťažký, ale zvykneš si. 😉 držím palce.

dominika6
21. júl 2015

@galaxy
ved malá je v škôlke do 16:00 a ty v práci,čiže tak či tak s ňou niesi..
tak je jedno či budeš doma do 16:00 alebo v robote..

miku1
21. júl 2015

@galaxy Zvládneš to tak isto, ako aj my ostatné pracujúce matky, ktoré vidíme svoje deti tak 3 - 4 hodiny denne pred tým, než idú spať. A každý druhý víkend budeš mať čas urobiť niečo pre seba. Takže to ber z tej "lepšej" stránky a nestresuj sa už dopredu tým čo bude ak....

sissy27
21. júl 2015

@galaxy no a teraz si predstav, že tvoj ex ju bude mať len každý druhý víkend od piatku do nedele ! on ju celé dva týždne neuvidí !!
preboha, veď o 16.00 si vyberieš dieťa zo škôlky a ešte do 20.00 kým pôjde spať si užijete kopec srandy... to máš luxusnú pracovnú dobu, a buď rada, že budeš mať každý druhý víkend pre seba a svoje záujmy, psychohygienu... je kopa žien, ktorých ex sa absolútne nezaujíma a nemajú kedy si ani pozrieť v kľude film ako je rok dlhý... treba prestrihnúť pupočnú šnúru aj tú v tvojej hlave, a to nemyslím nijak v zlom 🙂

prego81
21. júl 2015

@galaxy
myslim, ze sa mas relativne dobre 🙂 Nestazuj sa a vytaz zo situacie maximum: vikend bez dcery vyuzi na relax, nieco navar do zasoby, oper, uprataj, chod sa zabavit/zasportovat a vikend s dcerou si uzi naplno
K pracovnym dnom sa ani nevyjadrujem lebo to, na co sa stazujes, je trojnasobok casu ktory travim ja s mojim synom 🙂 A to nema ani 2 roky.

peneloppe
21. júl 2015

@galaxy

Ja ta uplne chapem. Tiez by som to tazko znasala. Ale je to len o zvyku. Zvyknes si. A casom zistis ze to ma aj svoje vyhody a mozno sa zacnes venovat nejakym konickom na ktore si predtym nemala cas.

katulik29
2. aug 2015

Nezavidim. To je velmi zly scenar. Ja som s detmi sama, ex sa nezaujima. A je to asi lepsie ako tvoj pripad

gemini2
2. aug 2015

A mozno sa zbytocne stresujes. I moj mal bravat deti kazdy druhy vikend a predstav si, po nejakom case ,,zabudol,, ze ma deti. Uz nechodi.......

Tu začni písať odpoveď...

Odošli